Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Barbi dhe tre musketieret (2009) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,679 Shikime

Përshkrimi

Ky është "të gjithë për një dhe një për të gjithë", një aksion i mbushur me aventurë Barbi si Korina, një vajzë e re fshati shkon në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj të madhe të bëhet një muskutiere!

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/8HxSmzkqLXg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS