Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Barbi Mariposa dhe Zana Princeshe (2013) - Dubluar Ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
8,647 Shikime

Përshkrimi

Mariposa dhe miku i saj leshtor Zi kthehet në Barbi Mariposa dhe Zana Princeshë. Në këtë aventurë magjike, Mariposa bëhet ambasadore mbretërore e Flutterfield dhe është dërguar për të sjellë paqe në mes të tokës së saj dhe rivalëve të tyre, Zanave të Kristalit Shimmervale.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/EVu1x

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS