Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Barbi ne Feritopi (2005) - Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


7,689 Shikime

Përshkrimi

Elina është një zanë lulesh e cila zbulon se shtëpia e saj Magjike në Livadh është kapërcyer nga një sëmundje e tmerrshme që vret lulet dhe i bën zanat të mos jenë në gjendje të fluturojnë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/vKy2BM9iF-s

 

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS