Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bashkimi i Kafsheve (2011) - Dubluar Ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat
2,191 Shikime

Përshkrimi

Një grup kafshësh në pritje të përmbytjes vjetore e cila ju siguron ushqim dhe ujë zbulojnë se njerëzit, kanë shkatërruar vendbanimet e tyre dhe kanë ndërtuar një digë për të kaluar kohën e lirë.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Dv5HEiC-5bQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS