Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Basili Miu Detektiv 1986 - Dubluar ne Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
1,071 Shikime

Përshkrimi

Basili, brejtësi Sherlock Holmes, heton rrëmbimin e një krijues 
lodrash dhe zbulon lidhjen  me armikun e tij, Profesor Ratigan.

 Direktoret:
Ron ClementsBurny Mattinson
Shkrimtarët:
Peter Rinj (historia), Vance Gerry (tregim)
Aktoret:
Vincent PriceBarrie Ingham, Val Bettin

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS