Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Battleship (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,063 Shikime

Përshkrimi

Një flotë e anijeve është e detyruar të bëjë luftë me një Armatë me origjinë të panjohur, për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/AzwO1a2o-o0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS