Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Being Flynn (2012)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Robert De Niro
217 Shikime

Përshkrimi

Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale, Nik lufton me dëshirën për t'u lidhur përsëri me të atin.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/Up38iDUyEns

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS