Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bel Ami (2012)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Histori Romancë
1,842 Shikime

Përshkrimi

Ky filëm pasqyron rrijten e fuqisë së një të riu në Paris nëpërmjet manipulimit të tij të grave më me pushtet dhe më me ndikim në qytetin e Parisit.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/5j2rS

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/yjeUD

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS