Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ben-Hur (2016)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Aventurë Dramë
1,667 Shikime

Përshkrimi

Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj mikut të tij më të mirë Romak, i cili e tradhëtoi...

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/bpQ8ySk5Yu0

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS