Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Better Call Saul | Sezoni 1 Epizodi 2

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminSeriale Dramë Krim
222 Shikime

Përshkrimi

Xhimi mbahet peng nga i pamëshirshmi Tuko Slamanka dhe dëshpërimisht planifikon arratisjen e tij.

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS