Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Big Hero 6 (2014) - Dubluar ne Shqip

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga Admin
10,013 Shikime

Përshkrimi

Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin ata në rrugët e Fransokios, Hiro i drejtohet mikut të tij të ngushtë dhe e kthen tërë grupin në heronj, të cilit mundohen ta zgjidhin misterin.

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/YdctC

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • Ensssar Shtuar a ka munsi me rregullu linkun per sharkim ??
  • kejdi_qyrdedi Banned Shtuar shume mire
  • Mexhit Shtuar Rregullojeni ne fund se ngec dhe zeri me figuren nuk shkon
  • rinor Shtuar SHUM I MIR
  • Armadillo Banned Shtuar pse nuk bejn
  • kledi Shtuar hi is a very good movie
  • SHANI Shtuar shum i mire
  • Afrim Reshitaj Shtuar SHUM I BUKUR
  • redjan kola Shtuar e bukur por e dhimshme
RSS