Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Blade (1998)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Horror Wesley Snipes
406 Shikime

Përshkrimi

Vitet 60-të, në një spital një grua me ngjyrë gjatë lindjes i shpërthen një hemoragji e çuditshme në qafë. Foshnja lind, por ajo vdes. Skena e radhës, përqëndrohet në Nju Jork, në të tashmen. Një djalë në makinë me një vajzë tërheqëse. Ajo e merr djalin dhe e çon një një disko të zymtë të nëndheshme. Teksa përgatiten për të kërcyer shpërthen gjaku nëpër fytyrat e personave që ndodheshin aty rrotull….

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/syHZv6TnLRg

Shiko/Shkarko

Nyje: Blade (1998)

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS