Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Blade Runner (1982)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


673 Shikime

Përshkrimi

Një luftëtar duhet të ndjekë dhe të përpiqet t’u japë fund katër Replikantëve të cilët kanë vjedhur një anije në hapësirë dhe janë kthyer në tokë për të gjëtur krijuesin e tyre.

Shkarko Serialin

https://openload.co/f/LRnKcz9NilQ

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS