Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Blended (2014)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


1,749 Shikime

Përshkrimi

Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne njësituat familjaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane femijet e tyre ata qe perfitojne .

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/9NPYKqy0jJs

Shkarko Titrat

https://openload.co/f/jbLadiXnbzg

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS