Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Blood Ties (2013) - Me Titra Shqip

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Dramë Krim Triller
708 Shikime

Përshkrimi

New York 1974. Pesëdhjetë vjeçari Chris (Clive Owen) sapo është liruar për sjellje të mirë, pas disa vitesh burgim të kryera për një vrasje. Jashtë portave e pret i vëllai, Frank (Billy Crudup), një polic me një të ardhme të ndritur. Chris dhe Frank kanë qenë gjithnjë të ndryshëm dhe i ati ka mbështetur gjithnjë Chris pavarësisht problemeve të shumta që sillte. Tashmë të gjithë besojnë se ai ka ndryshuar dhe e ndihmojnë të rindërtojë jetën, për tu bashkuar me miqtë dhe familjen. Por Chris e ka të pamundur të shkëputet nga krimi dhe jeta e tij përfshin edhe familjen në këtë botë të errët. Në rolet kryesore Clive Owen Billy Crudup Marion Cotillard Mila Kunis Zoe Saldana Matthias Schoenaerts James Caan Noah Emmerich Lili Taylor Domenick Lombardozzi

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

  • doni Shtuar pse nuk hapet ky?
RSS