Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Braveheart (1995)

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


453 Shikime

Përshkrimi

Kur gruaja e tij sekrete ekzekutohet për sulm ndaj një ushtari anglez i cili u përpoq ta përdhunonte atë, William Wallace fillon një revoltë dhe çon luftëtarët Skocez kundër tiranit mizor Anglezë që sundon Skocin me grusht të hekurt.

Shkarko Filmin

https://openload.co/f/nzPApYnxKnk

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS