Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bridge of Dragons (1999)

Videot e zgjedhura

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Publikuar nga AdminTë Gjithë Filmat Aksion Romancë Sci-Fi
1,557 Shikime

Përshkrimi

Mercenar i ashpër dhe i ftohtë Warchild, është duke punuar për njeriun që u kujdes për trajnimin e tij të luftës dhe edukimi, i pangopur të Përgjithshëm Ruechang. Ruechang është duke planifikuar për të marrë përsipër vendin duke u martuar me princeshën Halo. Por Halo zbulon se Ruechang vrau babain e saj për të fituar më shumë pushtet se ai kishte punuar për Mbretin, kështu që ajo vendos të largohet. Warchild është ai që ka për të sjellë përsëri në Ruechang e saj, por një gjë askush nuk llogarit të ndodh ... Warchild dhe Halo bie në dashuri, dhe së bashku ata marrin forcat e Ruechang ...

Shkarko Filmin

http://abinitio.me/lUn2x

Shkarko Titrat

http://abinitio.me/F0IRV

Shiko/Shkarko

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bëhu i pari që komenton kët Video.
RSS