Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Josh Hartnett


 • Popular 30 Days of Night (2007)

  30 Days of Night (2007)

  nga Admin Shtuar 7,141 Shikime / 7 Likes

  Pasi një qytet Alaskan zhytet në errësirë për një muaj, ai sulmohet nga një bandë gjakatare Vampirësh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f_iYs_ykslo Shkarko Titrat https://openload.co/f/sgiIp9a1r4E

  Featured
 • Popular Black Hawk Down (2001)

  Black Hawk Down (2001)

  nga Admin Shtuar 1,994 Shikime / 2 Likes

  Frymezuar nga ngjarjet e vërteta. 123 ushtar të zgjedhur amerikan do ti kapi 2 nënkolonelSomales, të cilet gjinden në një situat të rënd të luftes duke luftuar me shum civil Somales. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular Pearl Harbor (2001)

  Pearl Harbor (2001)

  nga Admin Shtuar 1,128 Shikime / 1 Likes

  Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/L0405STND18 Shk

  Featured
 • Popular Lucky Number Slevin (2006)

  Lucky Number Slevin (2006)

  nga Admin Shtuar 926 Shikime / 0 Likes

  Një djalë gjendet papritur i përfshirë në mes të një grindje mes dy bandave kriminale më të rëndësishme të Nju Jorkut të cilat kanë shefa Rabinin dhe Bosin dhe ai vëzhgohet vazhdim

  Featured

Kategorit

RSS