Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aksion


 • Popular Sword of the Assassin (2012)

  Sword of the Assassin (2012)

  nga Admin Shtuar 420 Shikime / 0 Likes

  Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastr

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 144 Shikime / 0 Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 119 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin Shtuar 3,517 Shikime / 1 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • The Last Heist (2016)

  The Last Heist (2016)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një grabitje banke kthehet në një kaos dhune kur një nga pengjet del që ështënjë vrasës serial. Duke zënë në kurth ekipin e mirorganizuar në ndërtes, vrasësipo i kap një nga n

 • London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga Admin Shtuar 193 Shikime / 1 Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

 • Survivor (2015)

  Survivor (2015)

  nga Admin Shtuar 137 Shikime / 0 Likes

  Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bër&

 • Popular Blood Father (2016)

  Blood Father (2016)

  nga Admin Shtuar 1,166 Shikime / 0 Likes

  Një ish-i dënuar ribashkohet me vajzën e tij kokëfortë 16-vjeçare e të munguar prej kohësh për ta mbrojtur atë nga trafikantët e drogës të cilët po mundohen ta vrasin... Shkarko Filmi

  Featured
 • Windtalkers (2002)

  Windtalkers (2002)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Dy marinsa amerikan në Luftën e Dytë Botërore janë caktuar për të mbrojtur një marinar tëNavajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio shifër të pathyeshme. Shkarko Filmin https://

 • The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • Rambo III (1988)

  Rambo III (1988)

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 1 Likes

  Komandanti i Rambos në Vietnam Kolonel Trautman është kapur peng në Afganistan, dhe varet nga Rambo nëse do që ta shpëtojë atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO2BJdBbbiM

 • House of Fury (2005)

  House of Fury (2005)

  nga Admin Shtuar 105 Shikime / 0 Likes

  Teddy Yu është një ish-agjent sekret i kthyer në kriptografer që mendon se ka lënë pas të kaluarën e tij. Ai i mëson artet marciale të dy fëmijëve te tij. Megjithatë, e kaluara e tij kt

 • Misfire (2014)

  Misfire (2014)

  nga Admin Shtuar 157 Shikime / 0 Likes

  Agjenti me përvojë i DEA-s, Kole, futet në tokën e rrezikshme të Tijuanës në Meksikë në kërkim të ish gruas së tij gazetare, e cila është rrëmbyer nga një bosi Karteli me aspi

 • Blade (1998)

  Blade (1998)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 1 Likes

  Vitet 60-të, në një spital një grua me ngjyrë gjatë lindjes i shpërthen një hemoragji e çuditshme në qafë. Foshnja lind, por ajo vdes. Skena e radhës, përqëndrohet në Nju Jork, n

 • U.S. Seals II (2001)

  U.S. Seals II (2001)

  nga Admin Shtuar 128 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/5QOuU99_cjs

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 66 Shikime / 0 Likes

  Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtë

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 51 Shikime / 0 Likes

  Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. Shkarko Filmin https://openload.

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që ISIS-i merr në kontroll qytetin Sana, Majkëlli dhe Linkolni duhet të gjejnë një mënyrë për t'u larguar nga Jemeni, pasi ISIS-i i ka vënë nën shenjestër për vrasjen

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhd

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 53 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EWlUdN4r22c

 • Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 48 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet por ai vazhdon me planin e tij. Mahon më në fund arrin të hakmerret. Ndërkohë, një anëtar i grupit do të bëjë një sakrificë shumë të

 • The Bourne Identity (2002)

  The Bourne Identity (2002)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 0 Likes

  Një njeri shpëtohet në detë nga një anije peshkimi, i mbushur me plumba dhe me kujtes të humbur, para se të evitoj vrasësit dhe të rifitojë kujtesën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/W_XQytg

 • Sonatine (1993)

  Sonatine (1993)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Disa Jakuza nga Tokio janë dërguar në Okinawa për të ndihmuar në përfundimin e një lufte bandash. Lufta përshkallëzohet dhe Dërguesit nga Tokio vendosin të qëndrojn heshtur në plazh. Sh

 • Rambo: First Blood Part II (1985)

  Rambo: First Blood Part II (1985)

  nga Admin Shtuar 87 Shikime / 1 Likes

  John Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z6JztRokNTU

 • Ip Man (2008)

  Ip Man (2008)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Një gjysëm-biografi e Ip Man , për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake nëWing Chun. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a8jVzjRiyvk

 • The Villainess (2017)

  The Villainess (2017)

  nga Admin Shtuar 104 Shikime / 0 Likes

  Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/KURoFa93qjg

 • Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  nga Admin Shtuar 49 Shikime / 0 Likes

  Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë

 • Wolf Warrior II (2017)

  Wolf Warrior II (2017)

  nga Admin Shtuar 175 Shikime / 0 Likes

  Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t'i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre. Shkarko Filmin htt

 • Rumble (2016)

  Rumble (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij që rrëmbehet nga kreu i një ka

 • Rambo: First Blood Part I (1982)

  Rambo: First Blood Part I (1982)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 0 Likes

  Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjitnënjë qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Fdvf2lwjfNc

 • Anaconda 3: Offspring (2008)

  Anaconda 3: Offspring (2008)

  nga Admin Shtuar 228 Shikime / 0 Likes

  Një mercenar pranon një mision nga një miliarder për të kapur një gjarpër të rrezikshëm që ndoshta mund të ndihmojë në shërimin e një sëmundjeje fundore. Shkarko Filmin https:

 • Zombies (2017)

  Zombies (2017)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 1 Likes

  Kur fundi i botës po afrohet nga një shpërthim i disa zombie një grup njerëzish së bashku me Will Luke do sakrifikojnë jetën e tyre për të shpëtuar racën njerëzore. Shkarko Filmin https://op

 • Talento de barrio (2008)

  Talento de barrio (2008)

  nga Admin Shtuar 72 Shikime / 0 Likes

  Një tregtar i ri i drogës bie në dashuri ndërkohë që përballet me përçarje midis njerëzve në bandën e tij, dhe duke u ofruar një karrierë si këngëtarë i Reggaetó

 • The Master (1989)

  The Master (1989)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 1 Likes

  Xha Tak, mjeshtri i vjetër i arteve marciale në jetën normale ka probleme të rënda me ish-nxënësin e tij Jonny, i cili dëshiron asgjë më shumë se sa për ta vrarë mjeshtrin i tij .... Shkarko

 • Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  nga Admin Shtuar 78 Shikime / 3 Likes

  Në një ishull të vogë në Oqeanin Paqësor, Alan dhe Çarli përpiqen të gjejnë një thesar lufte të lënë pas nga ushtria japoneze gjatë Luftës së Dytë Botërore. S

 • Overdrive (2017)

  Overdrive (2017)

  nga Admin Shtuar 162 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka nj&eu

 • The Dark Tower (2017)

  The Dark Tower (2017)

  nga Admin Shtuar 180 Shikime / 0 Likes

  Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O'Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtë

 • Armstrong (2016)

  Armstrong (2016)

  nga Admin Shtuar 90 Shikime / 0 Likes

  Gjatë ditës së saj të parë në punë, një mjeke e ndihmës së shpejtë dhe kolegu i saj ndihmojnë një superhero dhe përfshihen në një mision për të shpëtuar Los Anx

 • Dunkirk (2017)

  Dunkirk (2017)

  nga Admin Shtuar 201 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët.. Shkarko Filmin https://openload.co/f/88FjICuu7XM

 • For the Emperor (2014)

  For the Emperor (2014)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Pasi përjeton vdekjen e familjes së tij në flakët e një bombardimi, një fermer paqedashës i quajtur Yamashita tani përballet me vendimin për të dërguar djalin e tij të fundit të mbijetuar n&

 • Brawl in Cell Block 99 (2017)

  Brawl in Cell Block 99 (2017)

  nga Admin Shtuar 86 Shikime / 0 Likes

  Një ish-boksier i kthyer në shpërndarës droge përfundon në një fushë betejë burgu kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mLKMvAsqWMI

 • The Last Boy Scout (1991)

  The Last Boy Scout (1991)

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan. Shkarko Filmin https://o

 • Sniper: Ultimate Kill (2017)

  Sniper: Ultimate Kill (2017)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 0 Likes

  SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge. Shkarko Filmin https://openl

 • Jagga Jasoos (2017)

  Jagga Jasoos (2017)

  nga Admin Shtuar 153 Shikime / 0 Likes

  Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e tij. Midis rrezikut të vendeve të panjohura dhe njerëzve që i ndjekin, do arrijnë të zbulo

 • The Man with the Iron Heart (2017)

  The Man with the Iron Heart (2017)

  nga Admin Shtuar 147 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy re

 • Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian... Shkarko Filmin https://openload.co/f/qKdSpVyJcls

 • Espionage Tonight (2017)

  Espionage Tonight (2017)

  nga Admin Shtuar 228 Shikime / 0 Likes

  Një shfaqje televizive krijohet për spiunët, me qëllim që t'i nxjerrë transparentë për publikun. Një sërë aktorësh punësohen nga producentët por jo gjithçka është ashtu

 • Day Release (2015)

  Day Release (2015)

  nga Admin Shtuar 138 Shikime / 0 Likes

  Gjatë lejes së fundjavës nga burgu, Mark Rodrigez dëshmon një grabitje të një kamioni sigurie. Ai vendos t'i marrë paratë për vete për të ndihmuar vëllanë e tij në vështir&eum

 • Jungle (2017)

  Jungle (2017)

  nga Admin Shtuar 187 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh drejtohen nga një guidë për në xhunglën e Bolivisë, në kërkim të një fshati indian. Ata shpejt kuptojnë se xhungla është një vend armiqësor dhe plot rrez

 • Blade of the Immortal (2017)

  Blade of the Immortal (2017)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 1 Likes

  Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të keqes mund t'ia pastronte s

 • The Adventurers (2017)

  The Adventurers (2017)

  nga Admin Shtuar 101 Shikime / 0 Likes

  Një hajdut me famë, por edhe karizmatik, bashkohet me dy kriminelë të tjerë për të bërë grabitjen e jetës. Kur një detektiv legjendar francez fillon t'i ndjekë përmes Evropës, atëh

 • Wheelman (2017)

  Wheelman (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Mgsb14Ds7HI

 • Daddy (2017)

  Daddy (2017)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Nga rrugicat e egra të qendrës së Mumbait vjen historia mbresëlënëse e Arun Gaulit, një njeri që ndërtoi vetë fatin e tij për tu bërë një nga gangsterët më të frikshë

 • A Gentleman (2017)

  A Gentleman (2017)

  nga Admin Shtuar 224 Shikime / 0 Likes

  Gaurav, një djalosh i përkushtuar ndaj punës, i duhet të shkojë në një takim pune në Mumbai, ku njeri i ngjashëm me të do t'i hap shumë telashe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y-_16f0-q2s

 • Birth of the Dragon (2016)

  Birth of the Dragon (2016)

  nga Admin Shtuar 93 Shikime / 0 Likes

  Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet '60. I frymëzuar nga beteja epike mes Brus Lisë dhe mjeshtrit të Kung Fus

 • Rapid Fire (1992)

  Rapid Fire (1992)

  nga Admin Shtuar 98 Shikime / 0 Likes

  Kur studenti Jake Lo dëshmon për një vrasje, ai e gjen veten të kapur në mes të dy bosëve të drogës. I tradhtuar nga agjentët federalë që e mbronin atë, i vetmi që ai mund ti besojë

 • Sleepless (2017)

  Sleepless (2017)

  nga Admin Shtuar 240 Shikime / 0 Likes

  Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas. Shkarko Filmin https://openload.co/

 • xXx: Return of Xander Cage (2017)

  xXx: Return of Xander Cage (2017)

  nga Admin Shtuar 206 Shikime / 0 Likes

  Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons. Shkarko Filmin https://openlo

 • Popular Tracers (2015)

  Tracers (2015)

  nga Admin Shtuar 425 Shikime / 0 Likes

  I kërkuar nga mafia kineze, një korrier me biçikletë në Nju Jork mundohet te arratiset në botën e “Hedhjeve të Lira” pasi njeh një bukuroshe të panjohur… Shkarko Filmin https://openloa

 • Popular Undisputed 2: Last Man Standing (2006)

  Undisputed 2: Last Man Standing (2006)

  nga Admin Shtuar 383 Shikime / 0 Likes

  Vazhdimi i filmit 2002. Këtë herë, Heavyweight Champ George "Alpinist" Ddërgohet në një burg rus për akuza të drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YSnIN1Bs_tw

 • Popular Sword in the Moon (2003)

  Sword in the Moon (2003)

  nga Admin Shtuar 594 Shikime / 1 Likes

  Një numër i zyrtarëve të lartë janë duke u eliminuar sistematikisht nga një vrasës dhe asistentja e tij femër, dhe gjenerali Choi emeruar për t'i dhënë fund masakrës. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular Star Trek: Nemesis (2002)

  Star Trek: Nemesis (2002)

  nga Admin Shtuar 356 Shikime / 0 Likes

  Ndërmarrja është transferuar në Romulan, me sa duket, sepse duan të negociojnë një traktat paqeje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/dm97QQAN3us

Kategorit

RSS