Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aksion


 • Popular Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,277 Shikime / 36 Likes

  Është viti i tretë i Herrit në Hogwarts, jo vetëm që nuk do ketë një"Mbrojtjes Kundër Arteve të errëta" mësues të ri, por ekzistojnë gjithashtu edhe probleme.Vrasës i dënuar S

 • Popular Hero (2015)

  Hero (2015)

  nga Admin Shtuar 7,983 Shikime / 27 Likes

  Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje det te madh dashurie qe do te benin gjithcka te perballen me cdogje qe I del para per ate qe duan. Shkarko Filmin http://abinitio.me/1QZk6

  Featured
 • Popular Djali Peshkaqen dhe Vajza Llave 2005 - Dubluar ne Shqip

  Djali Peshkaqen dhe Vajza Llave 2005 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,911 Shikime / 22 Likes

  Maks është një fëmijë i vetmuar i cili krijon një botë imagjinare, ku të gjithë në imagjinatën e tij dhe ëndrrat vijnë në jetë. Ai krijon dy karaktere; Djali Peshkaqen, një dj

 • Popular Baaghi (2016)

  Baaghi (2016)

  nga Admin Shtuar 4,653 Shikime / 19 Likes

  Pak pasi erdhi ne akademine e arteve marciale, nje djale i ri bie ne dashuri me vajzen qe pelqente rivali i tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XEi4Dr-3Td8

  Featured
 • Popular Force (2011)

  Force (2011)

  nga Admin Shtuar 3,547 Shikime / 19 Likes

  Një hakmarres i cili eshte shperndares droge pasi policet i vrasin bosin e tij ai vë në shenjestër dhe terrorizontë gjithë njësinë e policisë dhe familjet e tyre.

 • Popular Transporter 3 (2008)

  Transporter 3 (2008)

  nga Admin Shtuar 10.2k Shikime / 18 Likes

  Frank Martin vë dorashka makinës për të ofruar Valentina, vajza rrëmbyer e një zyrtari qeveritar ukrainas, nga Marsejë në Odesë në Detin e Zi. En rrugë, ai ka të luftoj me banditë që du

  Featured
 • Popular Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Dubluar Ne Shqip

  Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,442 Shikime / 15 Likes

  Xhuni Kortez, një ish-agjent i OSS, tani punon si një agjent privat, por merr fitimetë vogël për punën e tij: katër dollarë dhe nëntëdhjetë e nëntë cent. Ai kontaktohetnga OSS dhe informohet

  Featured
 • Popular Dilwale (2015)

  Dilwale (2015)

  nga Admin Shtuar 4,753 Shikime / 15 Likes

  Fëmijët e dy familjeve konkurruese takohen sërish pas një ndarje 15-vjeçare. Shkarko Filmin http://abinitio.me/u46re

  Featured
 • Popular Bahubali: The Beginning (2015)

  Bahubali: The Beginning (2015)

  nga Admin Shtuar 6,368 Shikime / 16 Likes

  Një mosmarrëveshje midis dy vëllezërve zgjatet për dy breza. Kjo është pjesa e parë e një drame me dy pjesë. Pjesa e parë tregon luftën e vëllezërve Bahubali dhe Bhallaladeva për f

  Featured
 • Popular Bang Bang (2014)

  Bang Bang (2014)

  nga Admin Shtuar 4,640 Shikime / 15 Likes

  Një recepsioniste bankare vijën ndesh me një njeri misterioz Rajver Nanda, i cili sfidon jetën e tij për shtetin Indian

  Featured
 • Popular Spy Kids (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Spy Kids (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,308 Shikime / 14 Likes

  Karmen Kortez dhe vëllai i saj më i vogëlXhuni Kortez jetojnë me prindërit etyre, Gregorio dhe Ingrid, të cilët besojnë se janë të mërzitshëm, duke mos diturse prindërit e tyre janë n&e

 • Popular Mohenjo Daro (2016)

  Mohenjo Daro (2016)

  nga Admin Shtuar 2,494 Shikime / 14 Likes

  Ne vitin 2016 para krishtit, nje fermer udheheq nje kryengritje ne qytetin e Mohenjo daro. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XXtbEx6f29Y

 • Popular Man on Fire (2004)

  Man on Fire (2004)

  nga Admin Shtuar 5,210 Shikime / 13 Likes

  Në Mexico City, një ish-vrasës betohet në hakmarrje mbi ata që kanë kryer një akt të keq kundër familjes që ai ishte i punësuar për ta mbrojtur.Regjisor:Tony ScottAktorë:Denzel Washington, C

  Featured
 • Popular R... Rajkumar (2013)

  R... Rajkumar (2013)

  nga Admin Shtuar 4,372 Shikime / 13 Likes

  Një i ri paqëllimshëm fillon duke punuar për një baron droge dhe misioni i tij është për vrasë rivalin e tij.Regjisor:Prabhudheva (as Prabhu Deva)Aktorë:Shahid Kapoor, Sonakshi Sinha, Sonu Sood

  Featured
 • Popular Kites (2010)

  Kites (2010)

  nga Admin Shtuar 4,498 Shikime / 12 Likes

  Nje burre I plagosur, I cili kerkon te dashuren e tij në shkretëtirën meksikane,ndërsa eshte në kërkim nga policia, gjuetarë te mire, dhe të tjerët.

  Featured
 • Popular Bahubali: The Beginning (2015)

  Bahubali: The Beginning (2015)

  nga Admin Shtuar 3,545 Shikime / 13 Likes

  Një mosmarrëveshje midis dy vëllezërve zgjatet për dy breza. Kjo është pjesa e parë e një drame me dy pjesë. Pjesa e parë tregon luftën e vëllezërve Bahubali dhe Bhallaladeva për f

  Featured
 • Popular Robin-B-Hood (2006)

  Robin-B-Hood (2006)

  nga Admin Shtuar 2,360 Shikime / 12 Likes

  Thongsi dhe Oktopusi do të rrëmbejnë një fëmijë dhe do t'i duhet që të kujdesen 1 javë për atë derisa ta dorëzojnë atë. Por gjatë kësaj kohe ata krijojnë ndjenja për

 • Popular Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002) - Dubluar Ne Shqip

  Spy Kids 2: Island of Lost Dreams (2002) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,456 Shikime / 12 Likes

  OSS tani ka një seksion të plotë fëmijësh spiunë, nga të cilat Karmen Kortezdhe Xhuni Kortez janë bërë agjentë. Ata përballen me një konkurrencë shumëtë vështirë t&e

  Featured
 • Popular Commando (2013)

  Commando (2013)

  nga Admin Shtuar 4,189 Shikime / 11 Likes

  Karan Dogra, një komando indian, rrëzohet në Kinë për shkak të një aksidenti ajror. Por qeveria Indiane e etiketon atë si terrorist.

  Featured
 • Popular The Fast and the Furious (2001)

  The Fast and the Furious (2001)

  nga Admin Shtuar 5,370 Shikime / 13 Likes

  Nje polic nen mbulim infiltrohet ne nje nenkulture te fshehur te Los Angelos, Garat e Rrugeve per te arrestuar nje grup grabitesish. Shpejt besnikeria e tij ndaj ligjit do te vihet ne dyshim pasi shoket e tij behen te dyshuarit kryesore. Shkarko Filmin ht

  Featured
 • Popular The Karate Kid (2010)

  The Karate Kid (2010)

  nga Admin Shtuar 4,124 Shikime / 11 Likes

  Nje nene beqare per shkak te punes transferohet ne Kine ku djali i saj fillon te mesoje kung-fu qe te mbroje veten. Shkarko Filmin http://abinitio.me/nxMPE

  Featured
 • Popular Maleficent (2014)

  Maleficent (2014)

  nga Admin Shtuar 3,193 Shikime / 12 Likes

  Historia e filmit, ashtu si është e njohur në gjithë botën, sjellë portretin klasik të “Bukuroshja e fjetur.” Një grua e bukur, zemërpastër, me krahë mahnitëse të zeza, ka nj&eum

  Featured
 • Popular Housefull 3 (2016)

  Housefull 3 (2016)

  nga Admin Shtuar 4,156 Shikime / 11 Likes

  Një baba nuk do që vajzat e tij të martohen. Tani, e kanë në dorë djemtë të përpiqen që ta bindin babain që ata janë të përshtatshëm për vajzat e tij. Shkarko Filmin https://o

  Featured
 • Popular Kambakkht Ishq (2009)

  Kambakkht Ishq (2009)

  nga Admin Shtuar 2,081 Shikime / 11 Likes

 • Popular The Amazing Spider-Man (2012)

  The Amazing Spider-Man (2012)

  nga Admin Shtuar 3,404 Shikime / 12 Likes

  Peter Parker gjen një çelës që mund të ndihmojë atë të kuptojë se pse prindërit e tij u zhdukën, kur ai ishte i ri. Rruga e tij e vë atë në një kurth përplasje me Dr Curt Co

  Featured
 • Popular Around the World in 80 Days (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Around the World in 80 Days (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,146 Shikime / 10 Likes

  Një zbulues britanik, një hajdut kinez, dhe një artiste franceze marrin një aventurë në të gjithë botën dhe bëjnë të mundur rrethin e globit për 80 ditë. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular In the Name of Ben Hur (2016)

  In the Name of Ben Hur (2016)

  nga Admin Shtuar 2,036 Shikime / 10 Likes

  Gladiatori i dalë në pension, Xhuda Ben Hur, ndihmon një grup të rinjsh të nxjerrin romakët nga toka e tyre njëherë e mirë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/z2foCBAZlOs

  Featured
 • Popular Jodhaa Akbar (2008)

  Jodhaa Akbar (2008)

  nga Admin Shtuar 4,711 Shikime / 10 Likes

  Featured
 • Popular Jurassic World (2015)

  Jurassic World (2015)

  nga Admin Shtuar 2,349 Shikime / 10 Likes

  Njëzet e dy vjet pas ngjarjeve të Jurassic Park (1993), ishulli Nublar tani përmban një park dinosaurësh plotësisht funksional, Jurassic World, i parashikuar fillimisht nga John Hammond. Pas 10 vitesh funksion dhe normat e vi

  Featured
 • Popular Fast Five (2011)

  Fast Five (2011)

  nga Admin Shtuar 4,074 Shikime / 10 Likes

  Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pam

  Featured
 • Popular Spider-Man (2002)

  Spider-Man (2002)

  nga Admin Shtuar 2,071 Shikime / 10 Likes

  Kur kafshohet nga një merimangë e modifikuar gjenetikisht, një student, i trembur, dhe i vështirë i shkollës së mesme fiton aftësi Merimangeje të cilën ai e përdorë për të luftuar t&eum

 • Popular Outcast (2014)

  Outcast (2014)

  nga Admin Shtuar 3,619 Shikime / 10 Likes

  Vajza dhe djali i një perandori kinez së bashkume një skuadër misterioze, luftojnë për të rrëzuarvëllanë e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DJa1hGPseKg

  Featured
 • Popular Suicide Squad (2016)

  Suicide Squad (2016)

  nga Admin Shtuar 2,827 Shikime / 10 Likes

  Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y0EBMITuTH8

  Featured
 • Popular The Shepherd: Border Patrol (2008)

  The Shepherd: Border Patrol (2008)

  nga Admin Shtuar 3,027 Shikime / 9 Likes

  Një ish-polic i New Orleans lufton kartelet e drogës dhe Forcat e ish-Ushtrisë speciale që po kontrabandojn droge nga Meksika në SHBA përmes një qyteti kufitar të Teksasit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jwVJ1

  Featured
 • Popular Immortals (2011)

  Immortals (2011)

  nga Admin Shtuar 2,298 Shikime / 10 Likes

  Theseus eshte nje “tokesor” i vdekshem i zgjedhur nga Zeusi per te luftuar mbretin e lig Hyperion. Hyperion eshte ne kerkim te nje arme qe mund te shkaterroje njerzimin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/TAuxfIgpZI8 Shkarko Titrat https://o

  Featured
 • Popular Agneepath (2012)

  Agneepath (2012)

  nga Admin Shtuar 1,916 Shikime / 9 Likes

  Një djaloshi të vogël i ekzekutojnë të atin përpara syve të tij. Pas 15 vjetësh ai kthehet në vëndlindjen e tij për t’u hakmarrë.

 • Popular Heropanti (2014)

  Heropanti (2014)

  nga Admin Shtuar 3,892 Shikime / 9 Likes

  Një njeri e do një grua, familja e të cilës nuk beson në dashuri.

  Featured
 • Popular Zathura nje aventure ne Hapesire (2005) - Dubluar ne Shqip

  Zathura nje aventure ne Hapesire (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,325 Shikime / 9 Likes

  Dy vëllezër të rinj janë të tërhequr në një aventurë ndër-galaktike kur shtëpia e tyre udhëton në mënyrë magjike nëpër hapësirë ​​dhe ata janë duke luajtur

  Featured
 • Popular Spider-Man 3 (2007)

  Spider-Man 3 (2007)

  nga Admin Shtuar 1,392 Shikime / 9 Likes

  Një subjekt të çuditshmëm të zi nga një tjetër botë me Peter Parker dhe shkaktarin e trazirave të brendshme që ai ka me villainsin e ri, tundimet, dhe hakmarrjen. Shkarko Filmin https://openload.co/f/NzO

 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  nga Admin Shtuar 2,614 Shikime / 10 Likes

  Jack Spar­row garon për të rimarrë zem­rën e Davy Jones për të shman­gur skllavërimin e shpir­tit të tij në shër­bimet e Jones “, sikurse dhe miqët e tjerë dhe armiq&eum

 • Popular Fan (2016)

  Fan (2016)

  nga Admin Shtuar 3,924 Shikime / 9 Likes

  Gaurav nje fans i zjarrte i Aryan Khanna shkon ne mumbai per ti uruar idhullit te tij ditelindjen.Kur gjerat nuk shkojne si duhet , fiksimi i Gaurav-it per idhullin e tij i tejkalon limitet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hoDFyd_JeH0

  Featured
 • Popular Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  nga Admin Shtuar 3,629 Shikime / 8 Likes

  Agjenti Jackie është i punësuar për të gjetur arin e Luftës së Dytë Botërore të nazistëve fshehur në shkretëtirën e Saharasë. Ai bëhet bashkë me tre gra. Të cilë

  Featured
 • Popular Twin Dragons (1992)

  Twin Dragons (1992)

  nga Admin Shtuar 3,567 Shikime / 8 Likes

  Dy binjakë janë ndarë që në lindje, njëri bëhet mekanik dhe tjetri një dirigjent shumë i vlerësuar i muzikës klasike. Më në fund takohen në moshë madhore duke ngatërruar bot&e

  Featured
 • Popular Ong-Bak: The Thai Warrior (2003)

  Ong-Bak: The Thai Warrior (2003)

  nga Admin Shtuar 1,392 Shikime / 8 Likes

  Kur kreu i një statuje të shenjtë për një fshat është vjedhur, një i ri luftarak duhet ta sfidoj vetën në botën e krimit për ta rikthyer atë…. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vtk

  Featured
 • Popular District 13: Ultimatum (2009)

  District 13: Ultimatum (2009)

  nga Admin Shtuar 2,681 Shikime / 8 Likes

  Damian dhe Leito rikthehen ne Zonen 13 me misionin per te sjelle paqe ne sektorin problematik i cili kontrollohet nga 5 kryetare bandash perpara se sherbimi sekret te marre masa drastike.

 • Popular Kurtlar Vadisi: Filistin (2011)

  Kurtlar Vadisi: Filistin (2011)

  nga Admin Shtuar 1,632 Shikime / 8 Likes

  Polat Alemdar dhe njerezit e tij formojne nje ekip komando turke nePalestine per te marre hak per punetoret ndihmes qe u vrane nga komandot izraelite ne floten e anijeve te vogla te detyruar ne Rripin e Gazes. Ata shkojne per te ndjekur komandantet Izrael

  Featured
 • Popular Mr. and Mrs. Ramachari (2015)

  Mr. and Mrs. Ramachari (2015)

  nga Admin Shtuar 5,578 Shikime / 9 Likes

  Yash eshte nje student rebel i cili vlereson shoqerine me shume se cdo gje tjeter. Ajo cka ndodh pasi ai takon Radhika Pandit (Divya) tregon thelbin e historise. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2HMMHSjdGoQ

  Featured
 • Popular Shanghai Noon (2000)

  Shanghai Noon (2000)

  nga Admin Shtuar 3,415 Shikime / 8 Likes

  Një burrë kinez i cili udhëton për në Perëndimin e egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas bërjes bashkë me një grabitës trenash, dyshja vihet pasë

  Featured
 • Popular Spartacus: Blood and Sand | Episodi 1

  Spartacus: Blood and Sand | Episodi 1

  nga Admin Shtuar 6,238 Shikime / 8 Likes

  Luftëtari Trakian Spartacus (Andy Whitfield) dhe shokët e tij luftëtarët bëjnë aleancë me Romakët për të mbrojtur atdheun e tyre. Por pakënaqësia me romakët fillon pasi strategjis se betej&e

  Featured
 • Popular Wrong Side of Town (2010)

  Wrong Side of Town (2010)

  nga Admin Shtuar 3,116 Shikime / 8 Likes

  Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elise Fr

  Featured
 • Popular The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

  nga Admin Shtuar 3,609 Shikime / 10 Likes

  Ne menyre qe te shmang denim me burgim Shon Bosuell shperngulet ne Tokio per te jetuar me te atin. Nga nje pjese te varfer te qyteti Shon papritur gjende ne boten e Drifit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/z3nnzc2E-Pg/ Shkarko Titrat https://openload.

  Featured
 • Popular The Medallion (2003)

  The Medallion (2003)

  nga Admin Shtuar 3,247 Shikime / 8 Likes

  Një detektiv i Hong Kongut pëson një aksident fatal që përfshin një medalion misterioz dhe shndërrohet në një luftëtar të pavdekshëm me fuqi mbinjerëzore.Regjisor:Gordon ChanAktorë:Jack

  Featured
 • Popular The Amazing Spider-Man 2 (2014)

  The Amazing Spider-Man 2 (2014)

  nga Admin Shtuar 3,785 Shikime / 9 Likes

  Piter Parker vazhdon që të zbuoj sekrete nga koorporata e mistershme Oskorp të cilët mundohen që ta heqin qafe me çdo kusht.A do të arrijë ai që ta mposhtë të keqen dhe t’i ruaj të dashur

  Featured
 • Popular Prem Ratan Dhan Payo (2015)

  Prem Ratan Dhan Payo (2015)

  nga Admin Shtuar 4,564 Shikime / 8 Likes

  Ndërsa po shërohej nga një atentat që iu bë katër ditë para kurorzimit, një princ i rreptë u zëvendësua nga një person i ngjashëm zemër mirë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/AQhj

  Featured
 • Popular Johnny English (2003)

  Johnny English (2003)

  nga Admin Shtuar 3,692 Shikime / 8 Likes

  Pas një sulmi të papritur në MI5, Johnny English, spiuni më jo inteligjent i Britanisë, bëhet i vetmi spiun britanik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VMI7OI_PnaM Shkarko Titrat https://openload.co/f/LrnlZ2FqsTQ

  Featured
 • Popular Irudhi Suttru (2016)

  Irudhi Suttru (2016)

  nga Admin Shtuar 3,202 Shikime / 9 Likes

  Historia e një ish-boksier i cili shkon te një trajnere peshkatare për të përmbushur ëndrrën e tij . Shkarko Filmin http://abinitio.me/ZcC6n

 • Popular Double Impact (1991)

  Double Impact (1991)

  nga Admin Shtuar 3,853 Shikime / 8 Likes

  Jean Claude Van Damme luan një rol të dyfishtë si Alex dhe Çadi, binjakët të ndara në vdekjen e prindërve të tyre. Çadi është ngritur nga një mbajtëse të familjes në Paris

  Featured
 • Popular Guru (2016)

  Guru (2016)

  nga Admin Shtuar 2,309 Shikime / 7 Likes

  Nje guru eshte deshmitar i nje vrasje dhe bie pre e nje skandali.Ai kthehet ne fshat qe ti shmanget skandalit por zbulon se disa persona duan ta prishin fashatin dhe te ndertojne nje qytet te madh dhe se vrasja qe ai ishte deshmitar ka te bej me kete. Shk

  Featured
 • Popular Eliminators (2016)

  Eliminators (2016)

  nga Admin Shtuar 1,435 Shikime / 7 Likes

  Një ish agjent federal me identitet të fshehur zbulohet kur disa grabitës tentojnë t'i grabisin shtëpinë. Ai duhet të shmanget nga njerëzit që duan ta vrasin duke mbrojtur edhe vajzën e tij. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Ek Villain (2014)

  Ek Villain (2014)

  nga Admin Shtuar 4,764 Shikime / 7 Likes

  Kur e dashura e tij bëhet viktime e një vrasësi serik, Guru duhet thyer premtimet midis të mirës dhe asaj të keqes në kërkim të hakmarrjes për dashurin e jetës së ti. Shkarko Filmin http://abinit

  Featured
 • Popular Ben-Hur (2016)

  Ben-Hur (2016)

  nga Admin Shtuar 1,373 Shikime / 7 Likes

  Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj mikut të tij më të mirë Rom

  Featured
 • Popular Terminator Genisys (2015)

  Terminator Genisys (2015)

  nga Admin Shtuar 661 Shikime / 7 Likes

  Xhon Konor dërgon mbrapa në kohë Kajl Riz, për të mbrojtur nënën e tij, Sara Konor. Por kur ata kthehen në vitin 1984, asgjë nuk ishte sic ata e prisnin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/x3hfgT_h_BE

  Featured
 • Popular Ride Along 2 (2016)

  Ride Along 2 (2016)

  nga Admin Shtuar 3,946 Shikime / 7 Likes

  Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge n&e

  Featured
 • Popular The Legend of Tarzan (2016)

  The Legend of Tarzan (2016)

  nga Admin Shtuar 2,185 Shikime / 7 Likes

  Tarzani, tashmë i përshtatur me jetesën në Londër, thërritet në ish-shtëpinë e tij, xhunglën, për të investiguar rreth veprimtarive në një fushim minierash. Shkarko Filmin https://openl

  Featured

Kategorit

RSS