Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aksion


 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 21 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 21 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 350 Shikime / 0 Likes

  Pasi Michael mëson se Percy ka urdhëruar Divizionin për të vrarë çdokënd që mund të dekriptoj kutitë e zeza, ai dërgon Nikitën për të shpëtuar personin e fundit në listë

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 20 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 20 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 325 Shikime / 2 Likes

  I frustruar që Nikita vazhdon të ndërpres kutin e tij të zezë, Persi dërgon Michael për të kontrolluar në njërën nga kutitë.

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 19 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 19 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 341 Shikime / 0 Likes

  Nikita Beson se është duke u bërë shumë e rrezikshme për Aleksin në Divizion dhe vendos që është koha që Alex të largohet. Alex është dakord por para se plani mund të vihet në

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 18 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 18 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 384 Shikime / 0 Likes

  Owen kthehet me informacion mbi një prej kutive të zeza të Persit. Nikita kthehet në Londër me të për të rifikthyer atë, por vë re që Owen është duke vepruar çuditerisht. Owen i thot&

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 17 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 17 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 365 Shikime / 3 Likes

  Michael përballet me Nikitën tek varri i saj dhe zbulon se Alex është spiuni. Ai i thotë Nikitës se ajo ka 24 orë për të gjetur Kasimin, njeriun i cili vrau familjen e Michael, ose ai do ti tregojë Persit

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 16 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 16 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 345 Shikime / 0 Likes

  Në mënyrë që të përshpejtojë shërimin e saj, Amanda drogon Aleksën pas misionit të saj të fundit. Nikita e kupton që Alex është në rrezik dhe përpiqet për ti siguruar asa

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 15 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 15 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 375 Shikime / 0 Likes

  Ndërsa është jashtë në një mision për Divizionin, Alex shkon pas Irinës, një grua nga e kaluara e saj. Alex përpiqet për të ndihmuar Irinën nga pengmarrësit e saj, por miku i saj i vjet

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 14 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 14 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 369 Shikime / 2 Likes

  Ryan kap një mesazh për disa armë të rrezikshme armë që do vijnë në SHBA kështu që ai i kërkon Nikitës ndihmë për ta ndaluar shpërndarjen. Nikita zbulon se njeriu që ësht

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 13 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 13 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 382 Shikime / 0 Likes

  Detyra e parë Aleksit është një mision në grup për të vrarë princin e Gjeorgjisë në një festë gala. Pasi Alex i tregon Nikitës për urdhërin, të dy shpikin një plan pë

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 12 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 12 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 337 Shikime / 0 Likes

  Tani si agjente, Aleksa merr një apartament të ri dhe i është dhënë një punë për ta mbuluar. Ajo takon fqinjin e saj të ri Nathanin i cili e fton atë në një festë në shtëpin&e

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 11 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 11 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 403 Shikime / 1 Likes

  Aleksa e informon Nikitën që Divizioni është duke e dërguar atë në misionin e saj të parë për të vrarë udhëheqësin e një sindikatë të krimit. Aleksa është e shq

 • Popular Lost Boys: The Thirst (2010) - Me Titra Shqip

  Lost Boys: The Thirst (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,063 Shikime / 0 Likes

  Në San Cazador, California, gjahtari i ngathët i vampirëve Edgar Frog është dëbuar nga rimorkioja e tij. Por shkrimtari best-seller Gwen Lieber i ofron atij një punë për të shkatërruar kreun e vampir&

  Featured
 • CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 256 Shikime / 0 Likes

  Një konsulent i fuqishëm i biznesit është vrarë gjatë një feste në rrugë, dhe motivi duket të jetë i lidhur me USB e saj të zhdukur, i cili përmban informacion inkriminuese kundër disa

 • Popular CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 355 Shikime / 0 Likes

  Një i arratisur duke u paraqitur si një Marshall Federalë aviacioni është gjetur i vdekur në banjon e aeroplanit, dhe CSI ka vetëm një sasi të kufizuar të kohës për të gjetur vrasësin p

 • Popular CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 321 Shikime / 0 Likes

  CSI lidh dy vdekje me helmim nga rrezatimi të një bibliotekari dhe një koleksionisti të librave të rrallë në Bibliotekën Publike të Nju Jorkut. Megjithatë, jeta e pedagogit mjekësorë ësht&eu

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 10 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 10 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 449 Shikime / 0 Likes

  Owen jepë informacion të fshehtë nga kutitë e zeza të Divizionit për mediat, duke zbuluar se Qeveria e SHBA ka qenë përgjegjëse për një vrasje në Kili. Si rezultat, Persi akuzon një agjent t

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 9 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 9 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 389 Shikime / 1 Likes

  Nikita dhe Majkëll bashkohen përkohësisht për të vrarë një terrorist i cili vrau familjen e Majkëllit shumë vite më parë. Kur Persi mëson këtë informacion, ai dërgon agjentë t

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 8 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 8 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 411 Shikime / 1 Likes

  Divizioni dërgon Tomin për të eliminuar Anën, një grua që kishte një aferë të fshehtë me një senator amerikan. Divizioni bie dakord për të mbuluar çdo gjurmë të aferës

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 7 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 7 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 369 Shikime / 0 Likes

  Alex alarmon Nikitën se një rekrut është aktivizuar për një mision vetëvrasës.

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 6 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 6 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 361 Shikime / 2 Likes

  Nikita bind Owen-in që ti besojë asaj duke e çuar atë për ti treguar se si vdiq i fejuari i saj. Automjeti i transportit të rekrutëve është sulmuar dhe Alex dhe Thom janë rrëmbyer (një test nda

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 5 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 5 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 406 Shikime / 1 Likes

  Sekretet e Divizionit janë në rrezik për t'u zbuluar kur një operativ arratiset.

 • Popular CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 5 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 529 Shikime / 1 Likes

  Mac mezi i shpëton vdekjes pas rrëmbimit të tij dhe shpejt shkon në punë duke u përpjekur për të gjetur vendndodhjen dhe identitetin e grabitësit të bankës. Gjatë hetimit, CSI zbulon se motra e F

  Featured
 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 21 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 21 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 262 Shikime / 0 Likes

  Mac është dërguar në një situatë grabitje dhe pengjesh në një bankë, me kërkesë të grabitësit që të provojë se nuk e kanë vrarë grabitësit një njeri që

 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 20 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 20 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 265 Shikime / 0 Likes

  Kërkimi vazhdon për vrasësin taksist, i cili e ka kapur tani Reed-in dhe është duke përdorur blogun e tij për të publikuar sulmin e tij të ardhshëm.

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 4 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 398 Shikime / 2 Likes

  Nikita gërmon në të kaluarën e saj kur ajo paraqitej si një dado për një zyrtar me ndikim në qeveri dhe vendos të vë në vend drejtësin. Gjatë misionit, Majkëll vjen për të shp

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 3 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 458 Shikime / 1 Likes

  Nikita shpëton Jillin, një gazetare e cila është duke u përpjekur të vë në dukje një komplot që përfshin Divizionin dhe një përplasje të madhe aeroplani. Makëll dhe Persi dyshojn n

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 2 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 2 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 468 Shikime / 1 Likes

  Persi dhe Majkëll marrin detyrën e tyre të fundit, një udhëheqës sllav i kërkuar për krime lufte, në paraburgimin mbrojtës. Nikita mëson nga strofulla e tyre dhe përpiqet për të penguar

 • Popular Nikita | Sezoni 1 Episodi 1 - Me Titra Shqip

  Nikita | Sezoni 1 Episodi 1 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,203 Shikime / 4 Likes

  Kur ajo si e re ishte në telashe, Nikita u shpëtua nga dënimi me vdekje nga një agjenci e fshehtë amerikane e njohur vetëm si Divizioni, i cili e trajnoi atë si një spiune dhe vrasëse. Nikita ishte tradhtuar p&

  Featured
 • Popular Assassination (1987) - Me Titra Shqip

  Assassination (1987) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 610 Shikime / 1 Likes

  Jay Killion (Charles Bronson) ka qenë truproje e presidentit, por për inaugurimin e presidentit të sapo zgjedhur, ai është caktuar të ruajë zonjën e parë, Lara Royce.

  Featured
 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 19 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 19 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 239 Shikime / 0 Likes

  CSI heton helmimin e një tifozi në një lojë basketbolli, disa momente pasi i ka bërë një milion dollarë nga një vendim gjykate. Ndërkohë, vrasës taksist godet përsëri, dhe ekipi gjen m&

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 18 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 18 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 324 Shikime / 0 Likes

  Një këshilltar udhëzimesh të shkollës së mesme është vrarë gjatë një kërcimi.Rasti mund të jetë i lidhur me sulmin seksual të një prej nxënësve nga një tjet&eum

 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 17 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 17 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 238 Shikime / 0 Likes

  Trupat e dy femra shitëse të pasurive të patundshme janë gjetur në një plazh. Kur m.o. lidhë vrasjet me një vrasje të tretë muaj më herët, CSI shkon në një gjueti për të gjetu

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 16 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 16 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 364 Shikime / 0 Likes

  Ndërsa CSI heton një zjarr në ndërtesën e apartamenteve të Stelës, Stella zbulon se një fëmijë i rrëmbyer mund të ketë qenë duke qëndruar me gruan që jetonte pranë saj.

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 15 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 15 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 309 Shikime / 0 Likes

  Hetuesit besojnë se kufoma që ata kanë gjetën është ajo e një vrasësi serial nga e kaluara e tyre. Megjithatë, ata shpejt zbulojnë se trupi është bërë të duket sikur është

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 14 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 14 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 310 Shikime / 0 Likes

  Një kufomë e djegur rezulton se i përket një vrapuesi rruge, dhe ADN-ja e një njeriu tashmë në burg është gjetur në një kufomë, të zbuluar në një tualeti publik të teknologjis

 • Popular The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) - Me Titra Shqip

  The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 609 Shikime / 1 Likes

  Vëllezërit MacManus jetojnë një jetë të qetë në Irlandë me babanë e tyre, por kur ata mësojnë se prifti i tyre i dashur është vrarë nga mafia, ata shkojnë përsëri n&

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 13 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 13 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 483 Shikime / 0 Likes

  CSI heton vrasjen e gjyqtarit të gjykatës familjare që ka shumë armiq. Ndërkohë, fqinji i Danit Ricki vjedh armën e tij për të shkuar pas Ollie, vjedhësit të qilarit të verës që shkakto

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 12 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 12 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 494 Shikime / 0 Likes

  Një pronar famëkeq hoteli i njohur për poshtërsit e tij është gjetur i vdekur nën një skulpturë akulli, dhe gjurmët për vdekjen e një gruaje të dytë.

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 11 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 11 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 547 Shikime / 0 Likes

  Një sipërmarrës interneti është vrarë nga një puro exploduese, dhe djali i fqinjit të Danit është vrarë ndërsa ishte nën kujdesin e tij nga një plumb qorr i qëlluar në një

  Featured
 • Popular Soar Into the Sun (2012) - Me Titra Shqip

  Soar Into the Sun (2012) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 437 Shikime / 1 Likes

  Pasi kryen së një marifet të rrezikshme gjatë një shfaqje ajrore, pilot i Forcave Ajrore të Koresë së Jugut, Tae-hun përjashtohet nga Shqiponjat e Zeza dhe transferohet në një njësi tjetër.

 • Popular The Boondock Saints (1999) - Me Titra Shqip

  The Boondock Saints (1999) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 333 Shikime / 2 Likes

  Dy vëllezër Binjakë vendosin të heqin qafe njerëzit e këqij në Boston, ndërsa janë duke u ndjekur nga një agjent i FBI.Regjisor:Troy DuffyAktorë:Willem Dafoe, Sean Patrick Flanery, Norman Reedus

 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 10 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 10 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 229 Shikime / 0 Likes

  Gjurmët e misterit të Bonasera-së çojnë Mac-un prapa në Çikago, ku ai duhet të përballojë një ngjarje traumatike nga rinia e tij. Bonasera gjithashtu zbulon se admiruesi i saj është i li

 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 9 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 9 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 231 Shikime / 2 Likes

  Një njeri gati për t'u martuar është gjetur i vdekur në dhomën e tij të zhveshjes në ditën e tij të dasmës, dhe Bonasera ka para një seri puzzles që janë të lidhura me një ngj

 • Popular Star Trek: First Contact (1996) - Me Titra Shqip

  Star Trek: First Contact (1996) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 387 Shikime / 0 Likes

  Captain Picard dhe ekuipazhi i tij ndjekin Borg-un prapa në kohë për të ndaluar ata nga parandalimi me kontaktin e parë të Toksorve me alienët.

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 8 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 8 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,160 Shikime / 0 Likes

  CSI heton vdekjen e një gruaje që ishte pjesë e një billboardi në Times Square, dhe të shtënat gjatë një grabitje ku i dashuri i viktimës mund të jetë pjesë e grupit të grabitësve.

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 7 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 7 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,181 Shikime / 0 Likes

  Dy raste vrasjesh në dukje të palidhura lidhen kur CSI zbulon se të dyja rastet përfshijnë sulme seksuale ndajë viktimave femra dhe burra të cilët ishin të akuzuar për këto krime, por jo të d&eum

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 6 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 6 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,125 Shikime / 0 Likes

  Ndërsa Danny dhe Lindsay hetojn një vrasje të mundshme në një shtëpi të supozuar fantazmash në Amityville, Mac dhe Stella trajtojn rastin e një njeriu që duket se është vrarë pasi kishte vde

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 5 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 5 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 519 Shikime / 0 Likes

  Një viktimë vrasje mbart një ngjashmëri të habitshme me një avatar të mirë-njohur në internet në lojën e internetit "Jeta e Dytë." Mac është i detyruar të hyjë në loj&eum

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 500 Shikime / 0 Likes

  Vdekja e një shkencëtari është e lidhur me një makinë kohe që gjoja ai ka krijuar, ndërsa vdekja e një bashkëpuntori në një lokal të vogël është e lidhur me një studim t&

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,653 Shikime / 0 Likes

  Një rast vrasje, vjedhje, dhe cyber-vjedhje janë të lidhura të gjitha me teknologjin e lartë dhe Mac fillon të pranoj disa thirrje të çuditshme, mesazhe, dhe paketa nga personi i tij misterioz.

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,109 Shikime / 0 Likes

  Zbulimi i trupave të dy instruktorëve të ''Scuba'' i çon hetuesit për të zbuluar një komplot për të shpërthyer një bombë në Manhattan.

  Featured
 • Popular The Big Boss (1971) - Me Titra Shqip

  The Big Boss (1971) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,443 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i ri (mjeshtër i arteve marciale) është betuar që të mos përdori dhunën. Por kur shkon të punojë me kushëririn e tij në një fabrikë, atje papritmas fillojnë të

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 568 Shikime / 2 Likes

  Një vrasje e bujshme në Statujën e Lirisë i vë detektivët në gjurmët e një vrasësi i cili ndoshta mund të jetë duke i shënjestruar dëshmitarët e tjetër vrasjeve të pazgji

  Featured
 • Popular Brotherhood of Blades (2014) - Me Titra Shqip

  Brotherhood of Blades (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 973 Shikime / 1 Likes

  Tre roje të pallatit të Perandorit të Kinës dërgohen në një mision për të vrarë ish-kreun e Policisë Sekrete, por ky mision nuk shkon siç ishte parashikuar…

  Featured
 • Popular Revenge of the Green Dragons (2014) - Me Titra Shqip

  Revenge of the Green Dragons (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4,706 Shikime / 1 Likes

  Dy miq të ngushtë rriten në radhët e botës së krimit kinez të Nju Jorkut në vitet 1980.

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 5 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 5 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 661 Shikime / 0 Likes

  Uintersi udhëhoqi një mision guximtar në digë gjermane dhe ngrihet në detyrë në Batalion. Uintersi nuk e pëlqën të jetë ulur pas një tavoline dhe shqetësohet për lidershipin e tre kompa

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 4 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 4 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 699 Shikime / 0 Likes

  Një grup paratrupash zëvëndësues i bashkohen Easy Company pak para se kompania të zhvendoset në Holandë për operacionin Market Garden. Kur Easy shkojnë në Eindhoven, ata nuk hasin rezistencë, por n&eu

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 3 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 3 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 786 Shikime / 0 Likes

  Pasi më në fund rigrupohen në ville-au-Plain, Easy Company dërgohet për të marrë qytetin e Karentan, i cili është esencial që Shtetet e Bashkuara të heqë tanket e tyre nga plazhet. Pas luftë

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 2 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 2 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 787 Shikime / 0 Likes

  Anëtarët e Airborne 101 arrijnë në Normandi në Ditën-D. Humbjet janë një dështim i madh, dhe anëtarët e Easy Company janë të ndarë. Uintersi gjen disa anëtarë të kompanis

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 1 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 1 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,851 Shikime / 2 Likes

  Anëtarët e Airborne 101 po trajnohen në Kampin Tokoa, Xhorxhia. Pas përfundimit të trajnimit, djemtë transportohen tek Uppotery, England. Ata praktikojnë këcimet, bëjnë ushtrime në terren, dhe zbulojn

  Featured

Kategorit

RSS