Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aksion


 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 13 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 13 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 570 Shikime / 0 Likes

  CSI heton vrasjen e gjyqtarit të gjykatës familjare që ka shumë armiq. Ndërkohë, fqinji i Danit Ricki vjedh armën e tij për të shkuar pas Ollie, vjedhësit të qilarit të verës që shkakto

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 12 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 12 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 587 Shikime / 0 Likes

  Një pronar famëkeq hoteli i njohur për poshtërsit e tij është gjetur i vdekur nën një skulpturë akulli, dhe gjurmët për vdekjen e një gruaje të dytë.

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 11 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 11 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 690 Shikime / 0 Likes

  Një sipërmarrës interneti është vrarë nga një puro exploduese, dhe djali i fqinjit të Danit është vrarë ndërsa ishte nën kujdesin e tij nga një plumb qorr i qëlluar në një

  Featured
 • Popular Soar Into the Sun (2012) - Me Titra Shqip

  Soar Into the Sun (2012) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 523 Shikime / 1 Likes

  Pasi kryen së një marifet të rrezikshme gjatë një shfaqje ajrore, pilot i Forcave Ajrore të Koresë së Jugut, Tae-hun përjashtohet nga Shqiponjat e Zeza dhe transferohet në një njësi tjetër.

  Featured
 • Popular The Boondock Saints (1999) - Me Titra Shqip

  The Boondock Saints (1999) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 377 Shikime / 2 Likes

  Dy vëllezër Binjakë vendosin të heqin qafe njerëzit e këqij në Boston, ndërsa janë duke u ndjekur nga një agjent i FBI.Regjisor:Troy DuffyAktorë:Willem Dafoe, Sean Patrick Flanery, Norman Reedus

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 10 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 10 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 313 Shikime / 0 Likes

  Gjurmët e misterit të Bonasera-së çojnë Mac-un prapa në Çikago, ku ai duhet të përballojë një ngjarje traumatike nga rinia e tij. Bonasera gjithashtu zbulon se admiruesi i saj është i li

 • CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 9 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 9 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 294 Shikime / 2 Likes

  Një njeri gati për t'u martuar është gjetur i vdekur në dhomën e tij të zhveshjes në ditën e tij të dasmës, dhe Bonasera ka para një seri puzzles që janë të lidhura me një ngj

 • Popular Star Trek: First Contact (1996) - Me Titra Shqip

  Star Trek: First Contact (1996) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 497 Shikime / 0 Likes

  Captain Picard dhe ekuipazhi i tij ndjekin Borg-un prapa në kohë për të ndaluar ata nga parandalimi me kontaktin e parë të Toksorve me alienët.

 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 8 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 8 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,267 Shikime / 0 Likes

  CSI heton vdekjen e një gruaje që ishte pjesë e një billboardi në Times Square, dhe të shtënat gjatë një grabitje ku i dashuri i viktimës mund të jetë pjesë e grupit të grabitësve.

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 7 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 7 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,289 Shikime / 0 Likes

  Dy raste vrasjesh në dukje të palidhura lidhen kur CSI zbulon se të dyja rastet përfshijnë sulme seksuale ndajë viktimave femra dhe burra të cilët ishin të akuzuar për këto krime, por jo të d&eum

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 6 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 6 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,224 Shikime / 0 Likes

  Ndërsa Danny dhe Lindsay hetojn një vrasje të mundshme në një shtëpi të supozuar fantazmash në Amityville, Mac dhe Stella trajtojn rastin e një njeriu që duket se është vrarë pasi kishte vde

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 5 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 5 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 638 Shikime / 0 Likes

  Një viktimë vrasje mbart një ngjashmëri të habitshme me një avatar të mirë-njohur në internet në lojën e internetit "Jeta e Dytë." Mac është i detyruar të hyjë në loj&eum

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 4 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 601 Shikime / 0 Likes

  Vdekja e një shkencëtari është e lidhur me një makinë kohe që gjoja ai ka krijuar, ndërsa vdekja e një bashkëpuntori në një lokal të vogël është e lidhur me një studim t&

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 3 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,772 Shikime / 0 Likes

  Një rast vrasje, vjedhje, dhe cyber-vjedhje janë të lidhura të gjitha me teknologjin e lartë dhe Mac fillon të pranoj disa thirrje të çuditshme, mesazhe, dhe paketa nga personi i tij misterioz.

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 2 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,238 Shikime / 0 Likes

  Zbulimi i trupave të dy instruktorëve të ''Scuba'' i çon hetuesit për të zbuluar një komplot për të shpërthyer një bombë në Manhattan.

  Featured
 • Popular The Big Boss (1971) - Me Titra Shqip

  The Big Boss (1971) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,602 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i ri (mjeshtër i arteve marciale) është betuar që të mos përdori dhunën. Por kur shkon të punojë me kushëririn e tij në një fabrikë, atje papritmas fillojnë të

  Featured
 • Popular CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  CSI: NY | Sezoni 4 | Episodi 1 - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 690 Shikime / 2 Likes

  Një vrasje e bujshme në Statujën e Lirisë i vë detektivët në gjurmët e një vrasësi i cili ndoshta mund të jetë duke i shënjestruar dëshmitarët e tjetër vrasjeve të pazgji

  Featured
 • Popular Brotherhood of Blades (2014) - Me Titra Shqip

  Brotherhood of Blades (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,112 Shikime / 1 Likes

  Tre roje të pallatit të Perandorit të Kinës dërgohen në një mision për të vrarë ish-kreun e Policisë Sekrete, por ky mision nuk shkon siç ishte parashikuar…

  Featured
 • Popular Revenge of the Green Dragons (2014) - Me Titra Shqip

  Revenge of the Green Dragons (2014) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4,953 Shikime / 1 Likes

  Dy miq të ngushtë rriten në radhët e botës së krimit kinez të Nju Jorkut në vitet 1980.

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 5 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 5 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 878 Shikime / 0 Likes

  Uintersi udhëhoqi një mision guximtar në digë gjermane dhe ngrihet në detyrë në Batalion. Uintersi nuk e pëlqën të jetë ulur pas një tavoline dhe shqetësohet për lidershipin e tre kompa

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 4 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 4 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 887 Shikime / 0 Likes

  Një grup paratrupash zëvëndësues i bashkohen Easy Company pak para se kompania të zhvendoset në Holandë për operacionin Market Garden. Kur Easy shkojnë në Eindhoven, ata nuk hasin rezistencë, por n&eu

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 3 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 3 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 973 Shikime / 0 Likes

  Pasi më në fund rigrupohen në ville-au-Plain, Easy Company dërgohet për të marrë qytetin e Karentan, i cili është esencial që Shtetet e Bashkuara të heqë tanket e tyre nga plazhet. Pas luftë

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 2 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 2 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,025 Shikime / 0 Likes

  Anëtarët e Airborne 101 arrijnë në Normandi në Ditën-D. Humbjet janë një dështim i madh, dhe anëtarët e Easy Company janë të ndarë. Uintersi gjen disa anëtarë të kompanis

  Featured
 • Popular Band of Brothers | Episodi 1 | Me Titra Shqip

  Band of Brothers | Episodi 1 | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,150 Shikime / 2 Likes

  Anëtarët e Airborne 101 po trajnohen në Kampin Tokoa, Xhorxhia. Pas përfundimit të trajnimit, djemtë transportohen tek Uppotery, England. Ata praktikojnë këcimet, bëjnë ushtrime në terren, dhe zbulojn

  Featured

Kategorit

RSS