Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Aksion


 • Bloodsport (1988)

  Bloodsport (1988)

  nga Admin Shtuar 289 Shikime / 1 Likes

  Frank Dux e ka kaluar jetën e tij duke më të trajnuar nga Tanaka për të marrë pjesë në kumite, i fundit arteve marciale turneu, ku pjesëmarrësit janë të plagosur rëndë, madje edhe vrar&

 • Point Break (1991)

  Point Break (1991)

  nga Admin Shtuar 123 Shikime / 0 Likes

  Një agjent i FBI-së infiltrohet për të kapur një bandë e cila plaçkit bankat, të cilët mund të jenë edhe serfistë në jetën e përditshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/dT0P

 • Popular Fist of Legend (1994)

  Fist of Legend (1994)

  nga Admin Shtuar 389 Shikime / 0 Likes

  Çen Zen (Jet Li) është një student kinez i cili ka shkuar në Kioto të Japonisë për të studiuar. Dhe kur Chen (Li) zbulon se mësuesi i tij i dashur dhe i shenjtë është vrarë, ai betohe

 • Popular Torque (2004)

  Torque (2004)

  nga Admin Shtuar 335 Shikime / 0 Likes

  Motorristi Cary Ford është përgatitur nga një motorristë i vjetër i bandës për vrasjen e një tjetër anëtari të bandës që ndodh të jetë vëllai i Trey (Ice Cube), udhë

 • Mission: Impossible II (2000)

  Mission: Impossible II (2000)

  nga Admin Shtuar 282 Shikime / 0 Likes

  Njëagjent i fshehtëështë dërguar nëSydney,për të gjeturdhe shkatërruarnjë sëmundjegjenetikisht të modifikuartë quajtur"Chimera" Shkarko Filmin https://openload.co/f/0gYcymIBAs4

 • American Ninja 4: The Annihilation (1990)

  American Ninja 4: The Annihilation (1990)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  Dy amerikan ninxha, Joe Armstrong dhe Sean Davidson, mbledhin ekipin për të bërë luftë kundër një terroristi dhe bandës se tij te ninxhave. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YDWRwYuGOSg

 • Popular The Jackal (1997)

  The Jackal (1997)

  nga Admin Shtuar 383 Shikime / 0 Likes

  Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloje një vrasës brutalë, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës se tij të ardhshme. Shkarko Filmin https://

 • Popular American Ninja 3: Blood Hunt (1989)

  American Ninja 3: Blood Hunt (1989)

  nga Admin Shtuar 400 Shikime / 0 Likes

  Jackson është kthyer, dhe tani ai ka një partner të ri, kampionin e karates Sean, pasi ata duhet të përballen me një terrorist vdekjeprurës të njohur si "The Cobra", i cili ka infektuar Seanin me një virus

 • Popular Mission: Impossible (1996)

  Mission: Impossible (1996)

  nga Admin Shtuar 370 Shikime / 0 Likes

  Një agjent amerikan, nën dyshimin e rremë të tradhtisë, duhet zbulojë spiunin e vërtetë pa ndihmën e organizatës së tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3Lkw9TzZvSI

 • Popular American Ninja 2: The Confrontation (1987)

  American Ninja 2: The Confrontation (1987)

  nga Admin Shtuar 329 Shikime / 1 Likes

  Në një ishull të largët të Karaibeve, Ushtari Ranger Joe Armstrong heton zhdukjen e disa marinsave, e cila e çon atë tek Lion, një super-kriminel i cili ka rrëmbyer një shkencëtar lokal dhe po prodh

 • Popular The Protector (1985)

  The Protector (1985)

  nga Admin Shtuar 438 Shikime / 1 Likes

  Dy policët Nju Jorkez, Billy Wong dhe Danny Garoni, udhëtojn në Hong Kong pasi vajza e një biznesmeni të pasur rrëmbehet nga lordi i drogës, z Ko. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FrNTbCN0qD8

 • Popular American Ninja (1985)

  American Ninja (1985)

  nga Admin Shtuar 339 Shikime / 0 Likes

  Ushtar amerikan, padyshim shumë i aftë në artet marciale, i vetëm shkon pas mercenarve në Filipine. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9Lwvsa1q7bo

 • Setup (2011)

  Setup (2011)

  nga Admin Shtuar 287 Shikime / 0 Likes

  Një grup i miqve përfshihen në një grabitje diamanti potencialisht vdekjeprurëse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r8Y9fhJPm2o Shkarko Titrat https://openload.co/f/RY_KNYMLd_o

 • Popular The Scorpion King (2002)

  The Scorpion King (2002)

  nga Admin Shtuar 423 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar në shkretëtirë ngrihet kundër një ushtrie të keqe që do të shkatërroj atëdheun e tij. Ai kap një magjistare kryesore të armikut, dhe bën nje kryengritje kundër pe

 • Face/Off (1997)

  Face/Off (1997)

  nga Admin Shtuar 161 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

 • Popular Kingdom of Heaven (2005)

  Kingdom of Heaven (2005)

  nga Admin Shtuar 461 Shikime / 0 Likes

  Balian e Ibelin udhëton në Jeruzalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f3r2IdGPTzY Shkarko Titrat

 • Popular The Specialist (1994)

  The Specialist (1994)

  nga Admin Shtuar 583 Shikime / 0 Likes

  Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen… Shkarko Filmin https://openload.co/f/vhdOKoLKoQ0

 • Popular Battle Los Angeles (2011)

  Battle Los Angeles (2011)

  nga Admin Shtuar 313 Shikime / 0 Likes

  Një skuadron i marinsave amerikanë bëhet linja e fundit e mbrojtjese kundër një pushtimi globalë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U85JPTicAuU Shkarko Titrat https://openload.co/f/Wk7uf5at30Y

 • Popular Hunt to Kill (2010)

  Hunt to Kill (2010)

  nga Admin Shtuar 339 Shikime / 0 Likes

  Steve Austin luan agjentin e rojes kufitare amerikan Jim Rodos, një divorc i ashpër qan humbjen e partnerit të tij të vrarë, ndërsa lufton për të rritur vajzën e tij rebele në malet e ... Shkarko Filmin ht

 • Popular We Were Soldiers (2002)

  We Were Soldiers (2002)

  nga Admin Shtuar 404 Shikime / 1 Likes

  Historia e betejës së luftes më të madhe Amerikane nëVietnam , në mes të dy paleve duke luftuar deri në vdekje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/E38b3UX-qts Shkarko Titrat https://openload.co/f/melsRUSNWUo

 • Popular The Replacement Killers (1998)

  The Replacement Killers (1998)

  nga Admin Shtuar 539 Shikime / 0 Likes

  Kur dështoi të vriste persona të tjerë për shkak të ndërgjegjes së tij, një vrasës i shqetësuar kërkon ndihmë nga një falsifikuese për të marrë letrat për në Ki

  Featured
 • Popular Killers (2010)

  Killers (2010)

  nga Admin Shtuar 597 Shikime / 0 Likes

  Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij. Shkarko Filmin https://op

  Featured
 • Popular Redeemer (2014)

  Redeemer (2014)

  nga Admin Shtuar 520 Shikime / 0 Likes

  Një ish anëtar i kartelit të drogës kthehet në hakmarrës për të paguar për mëkatet e tij dhe të gjejë shpëtim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/4zMa7wmD6WI

  Featured
 • Popular BKO: Bangkok Knockout (2010)

  BKO: Bangkok Knockout (2010)

  nga Admin Shtuar 446 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh nga "klubi i luftës", stilet e të cilëve ndryshojnë nga Muay Thai, Capoeira në Kung Fu dhe Tai Chi, duhet të bashkojnë forcat dhe të luftojnë për jetën e tyre në nj&eum

 • Popular Underworld Awakening (2012)

  Underworld Awakening (2012)

  nga Admin Shtuar 378 Shikime / 0 Likes

  Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerz

 • Popular Iron Sky (2012)

  Iron Sky (2012)

  nga Admin Shtuar 314 Shikime / 0 Likes

  Nazistët kanë ngritur një bazë ushtarake sekrete në Hënë në vitin 1945, ku ata planifikojnë të kthehen në pushtet në vitin 2018… Shkarko Filmin https://openload.co/f/muW5sW7gxeA Shkarko Ti

 • Popular Sudden Death (1995)

  Sudden Death (1995)

  nga Admin Shtuar 409 Shikime / 2 Likes

  Një ish zjarrfikës përballet me një grup terroristësh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe të tjerë gjatë finales së Kupës Stanley në NHL. Shkarko Filmin https://openload.co/f/q

 • Popular Aeon Flux (2005)

  Aeon Flux (2005)

  nga Admin Shtuar 325 Shikime / 1 Likes

  Aeon Flux është një vrasëse misterioze e cila punon për Monicans, një grup i rebelëve që po përpiqen për të përmbysur qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për të

 • Popular Lockout (2012)

  Lockout (2012)

  nga Admin Shtuar 413 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i dënuar gabimisht për komplot dhe spiunazh kundër SHBA-së, i është ofruar lirimi i tij, në këmbim të shpëtimit së vajzës së presidentit nga revolta e një burgu, e kontrr

 • Popular The Prince (2014)

  The Prince (2014)

  nga Admin Shtuar 390 Shikime / 1 Likes

  Një vrasës i tërhequr rikthehet në jetën prej së cilës kishte hequr dorë, kur i rrëmbejnë vajzën. Për ta shpëtuar, ai duhet të përballet me rivalin e tij të mëparshë

 • Best of the Best II (1993)

  Best of the Best II (1993)

  nga Admin Shtuar 270 Shikime / 0 Likes

  Koloseu është arena luftimeve në pronësi të kampionit Bracus. Mbas vdekjes së mikut të tyre, Rhee dhe Roberts duan hakmarrje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/v5HM_ajKhcE

 • Popular Total Recall (2012)

  Total Recall (2012)

  nga Admin Shtuar 333 Shikime / 0 Likes

  Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur që ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese – kujtimet e

 • Popular Kung-Fu Yoga (2017)

  Kung-Fu Yoga (2017)

  nga Admin Shtuar 1,067 Shikime / 0 Likes

  Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në Dubai

  Featured
 • Popular Best of the Best (1989)

  Best of the Best (1989)

  nga Admin Shtuar 308 Shikime / 0 Likes

  Një ekip nga Shtetet e Bashkuara do të konkurrojnë kundër Koresë në një turne Tae Kwon Do. Ekipi përbëhet nga luftëtarë nga i gjithë vendi ata lënë anash rivalitetin e tyre dhe punojn&e

 • Bullet (2014)

  Bullet (2014)

  nga Admin Shtuar 246 Shikime / 0 Likes

  PLUMBI , kur nje polic i ashpër që merr ligjin në duart e veta, kur nipi i tij është rrëmbyer, ai do të ndishet me një grup bandash. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ITunODStyI0 Shkarko Titrat https://openload.c

 • Marauders (2016)

  Marauders (2016)

  nga Admin Shtuar 296 Shikime / 2 Likes

  Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lCKHgNw5FFg

 • Code of Honor (2016)

  Code of Honor (2016)

  nga Admin Shtuar 239 Shikime / 2 Likes

  Një ish ushtarak pasi i ka vdekur gruaja dhe djali gjate shkëmbit te zjarrit mes dy bandave kthehet te pastroj rrugët nga mafia. Ne te njëjtën kohe nisma e e tij kundërshtohet nga ish-partneri i tij ne ushtri. Shkarko Filmin

 • Another 48 Hrs. (1990)

  Another 48 Hrs. (1990)

  nga Admin Shtuar 205 Shikime / 2 Likes

  Jack Cates edhe njëherë rekruton për ndihmë ish-policin Reggie Hammond - këtë herë, për të kapur Iceman, një lord droge i pamëshirshëm që vepronë në zonën e San Francisco Bay.

 • Popular Skiptrace (2016)

  Skiptrace (2016)

  nga Admin Shtuar 1,852 Shikime / 1 Likes

  Një detektiv nga Honk Kongu me ndihmën e një kumarxhiu amerikan vihen në ndjekje të një krimineli të njohur kinez. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-my8Hsb38Ag

  Featured
 • Suburban Commando (1991)

  Suburban Commando (1991)

  nga Admin Shtuar 212 Shikime / 0 Likes

  Shep Ramsey është një hero ndëryjor, duke ndrequr gabimet, etj. Anija e tij është dëmtuar pas një lufte me të keqinjët në galaktik dhe ai duhet të fshihet në Tokë derisa të mund t&

 • Popular Green Street 3: Never Back Down (2013)

  Green Street 3: Never Back Down (2013)

  nga Admin Shtuar 2,254 Shikime / 1 Likes

  Një udhëheqës i vjetër, i frontit kthehet pasi merr një telefonat nga miku ti , sevëllai i tij i vogël u vra, por ai është në gjendje për të përballuar këtë situat dhe amund ta gje

 • Popular Wrong Side of Town (2010)

  Wrong Side of Town (2010)

  nga Admin Shtuar 3,116 Shikime / 8 Likes

  Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elise Fr

  Featured
 • Popular Ninja Assassin (2009)

  Ninja Assassin (2009)

  nga Admin Shtuar 2,904 Shikime / 2 Likes

  NjëNinja i ri i kthenshpinën jetimores qëe e sterviti, per te mbrojtur nje vajze e cila eshte vene ne shenjester nga grupi i ninxhave vrases ne te cilin ai kish bere pjese njer e nje kohe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OY8tsj0xhSU Sh

  Featured
 • Popular The Shepherd: Border Patrol (2008)

  The Shepherd: Border Patrol (2008)

  nga Admin Shtuar 3,027 Shikime / 9 Likes

  Një ish-polic i New Orleans lufton kartelet e drogës dhe Forcat e ish-Ushtrisë speciale që po kontrabandojn droge nga Meksika në SHBA përmes një qyteti kufitar të Teksasit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jwVJ1

  Featured
 • Popular Outcast (2014)

  Outcast (2014)

  nga Admin Shtuar 3,619 Shikime / 10 Likes

  Vajza dhe djali i një perandori kinez së bashkume një skuadër misterioze, luftojnë për të rrëzuarvëllanë e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DJa1hGPseKg

  Featured
 • Popular The Accountant (2016)

  The Accountant (2016)

  nga Admin Shtuar 3,252 Shikime / 7 Likes

  Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y6nsBiWmQvU

  Featured
 • Popular Last Knights (2015)

  Last Knights (2015)

  nga Admin Shtuar 2,674 Shikime / 2 Likes

  Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/POiwviGRU3w Shkarko Titrat https://openloa

  Featured
 • Popular Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  nga Admin Shtuar 1,116 Shikime / 5 Likes

  Skot Piligrim duhet ti mposht shtatë ish dashurat e tij për ta fituar zemrën e Ramonës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/t-_A81Ww3fc Shkarko Titrat https://openload.co/f/MwpvQnr7R6c

  Featured
 • Popular Immortals (2011)

  Immortals (2011)

  nga Admin Shtuar 2,298 Shikime / 10 Likes

  Theseus eshte nje “tokesor” i vdekshem i zgjedhur nga Zeusi per te luftuar mbretin e lig Hyperion. Hyperion eshte ne kerkim te nje arme qe mund te shkaterroje njerzimin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/TAuxfIgpZI8 Shkarko Titrat https://o

  Featured
 • Popular Born to Race: Fast Track (2014)

  Born to Race: Fast Track (2014)

  nga Admin Shtuar 1,249 Shikime / 1 Likes

  Deni Kruger është një garues rruge 20-vjeçar i cili luan sipas rregullave të tij. Pasi fiton një bursë në akademinë prestigjioze të garës Korsia e Shpejtë, Deni e gjen veten në garë m

  Featured
 • Popular Divergent (2014)

  Divergent (2014)

  nga Admin Shtuar 2,561 Shikime / 2 Likes

  Një film shumë emocionues, triller, aksion dhe aventurë.Të gjitha skenat janë të vendosura në një botë ku njerëzitjanë të ndarë në fraksione të ndryshme bazuar në virtytet nje

  Featured
 • Popular Janatha Garage (2016)

  Janatha Garage (2016)

  nga Admin Shtuar 868 Shikime / 2 Likes

  Nje student qe do natyren bashkohet me nje mekanik te cilit i pelqen te ndihmoj njerezit.Te dy duhet te perballen me nje biznesmen te rrezikshem per te ndihmuar njerezit e garazhit te tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/g9rUz_c0_S0

 • Popular Uchathula Shiva (2016)

  Uchathula Shiva (2016)

  nga Admin Shtuar 1,084 Shikime / 6 Likes

  Nje taksist i quajtur Shiva Shpeton nje vajze e cila ndiqet nga trafikantet e droges por gjerat i dalin jasht kontrollit dhe perballet me shume pengesa. Shkarko Filmin https://openload.co/f/F1dVxHibukg

 • Popular Eliminators (2016)

  Eliminators (2016)

  nga Admin Shtuar 1,435 Shikime / 7 Likes

  Një ish agjent federal me identitet të fshehur zbulohet kur disa grabitës tentojnë t'i grabisin shtëpinë. Ai duhet të shmanget nga njerëzit që duan ta vrasin duke mbrojtur edhe vajzën e tij. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Suicide Squad (2016)

  Suicide Squad (2016)

  nga Admin Shtuar 2,827 Shikime / 10 Likes

  Një agjenci qeveritare sekrete rekruton super-kriminelët e burgosur për të ekzekutar misione sekrete qeveritare, në shkëmbim të mëshirës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y0EBMITuTH8

  Featured
 • Popular Officer Downe (2016)

  Officer Downe (2016)

  nga Admin Shtuar 626 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në një roman, një polic i cili nuk vdes kurrë, kthehet herë pas here për të luftuar kundër krimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/qUTuJo2H5e0

  Featured
 • Popular The Perfect Weapon (2016)

  The Perfect Weapon (2016)

  nga Admin Shtuar 1,252 Shikime / 5 Likes

  Në një të ardhme jo shumë të largët, shoqëria kontrollohet nga Shteti i fuqishëm dhe diktatori i njohur si Drejtori. Kondor punon si një vrasës me pagesë për Shtetin, por ribashkimi me dikë

  Featured
 • Popular Red Eagle (2010)

  Red Eagle (2010)

  nga Admin Shtuar 1,433 Shikime / 1 Likes

  Një hero lufton kundër kriminelëve dhe njerëzve të korruptuar dhe vret këdo që vë në rrezik mirëqenien e qytetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eaFVXkHoUE8

  Featured
 • Popular Ben-Hur (2016)

  Ben-Hur (2016)

  nga Admin Shtuar 1,373 Shikime / 7 Likes

  Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj mikut të tij më të mirë Rom

  Featured
 • Popular Inferno (2016)

  Inferno (2016)

  nga Admin Shtuar 750 Shikime / 0 Likes

  Kur Robert Langdoni zgjohet në një spital italian me amnezi, ai bashkohet me Dr. Siena Bruks-in dhe së bashku ata duhet të shpejtojnë nëpër Europë për të penguar një komplot vdekjeprurës botë

 • Popular Yennai Arindhaal (2015)

  Yennai Arindhaal (2015)

  nga Admin Shtuar 2,217 Shikime / 3 Likes

  Nje polic ndersa ndeshet me nje rival te vjeter meson per vetveten. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pUtMqzRNXy0

  Featured
 • Popular USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  nga Admin Shtuar 6,985 Shikime / 3 Likes

  Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas dorëzimit të armëve atomike që do i jepnin fund Luft&eu

  Featured
 • Popular The Connection (2014)

  The Connection (2014)

  nga Admin Shtuar 1,622 Shikime / 1 Likes

  Një gjyqtar francez shpenzon vite duke u përpjekur ta ndaloj një rrjet të fuqishëm trafikantësh të drogës të cilin kishin zaptuarvendin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OfeBqcZBIZk

  Featured
 • Popular Clash (2009)

  Clash (2009)

  nga Admin Shtuar 634 Shikime / 1 Likes

  Trin, një mercenare që duhet të kryejë disa punë që të shpëtojë vajzën e saj, rekruton Kuanin, i cili nuk është ai që duket. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DAJoXle4uZU

  Featured

Kategorit

RSS