Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Samuel L. Jackson


 • Die Hard: With a Vengeance (1995)

  Die Hard: With a Vengeance (1995)

  nga Admin Shtuar 175 Shikime / 0 Likes

  Xhon Mek-Klein dhe një pronar dyqani në Harlem vihen në shënjestër nga terroristi gjerman i cili planifikon të vjedhë Rezervat e Shtetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Me3PkjQBKfs

 • Popular Jackie Brown (1997)

  Jackie Brown (1997)

  nga Admin Shtuar 422 Shikime / 0 Likes

  Një grua në moshë të mesme e gjen veten në mes të një konflikti të madh që ose ka për t'i sjellë një fitim të madh ose do t'i kushtojë jetën... Shkarko Filmin https://openload.co/f

 • Popular Pulp Fiction (1994)

  Pulp Fiction (1994)

  nga Admin Shtuar 1,098 Shikime / 0 Likes

  Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse duh

  Featured

Kategorit

RSS