Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Silvester Stallone


 • Popular Grudge Match (2013)

  Grudge Match (2013)

  nga Admin Shtuar 481 Shikime / 0 Likes

  Dy rivale te vjeter boksi rikthehen nga terheqja e tyre profesionale per t'u ndeshur edhe nje her te fundit, pas nje periushe 30 vjeqare qe nga ndeshja e tyre e fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z9yGR4aHEEo

 • Popular Lock Up (1989)

  Lock Up (1989)

  nga Admin Shtuar 600 Shikime / 0 Likes

  Me vetëm 6 muaj të mbetur për burgim, i burgosuri Frenk Leone transferohet nga një burg me siguri të ulët në një siguri maksimale nga një drejtor hakmarrës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/PvcILfXZ7bs

  Featured
 • Popular Rambo III (1988)

  Rambo III (1988)

  nga Admin Shtuar 1,238 Shikime / 3 Likes

  Komandanti i Rambos në Vietnam Kolonel Trautman është kapur peng në Afganistan, dhe varet nga Rambo nëse do që ta shpëtojë atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-DW0McRxnCs Shkarko Titrat https://openload.c

  Featured
 • Popular Rambo: First Blood Part II (1985)

  Rambo: First Blood Part II (1985)

  nga Admin Shtuar 1,727 Shikime / 5 Likes

  John Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/gAv-fLHUsM4 Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Rambo: First Blood Part I (1982)

  Rambo: First Blood Part I (1982)

  nga Admin Shtuar 2,066 Shikime / 5 Likes

  Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjitnënjë qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të. Shkarko Filmin http://abinitio.me/JvzQV Shkarko Titrat http://

  Featured
 • Popular Reach Me (2014)

  Reach Me (2014)

  nga Admin Shtuar 434 Shikime / 0 Likes

  Një libër motivues i shkruar nga një njeri misterioz shpejt fiton popullaritet, duke frymëzuar një grup të njerëzve që përfshin një gazetar, redaktorin e tij, një ish-të burgosur, një manjat

 • Popular The Expendables 3 (2014)

  The Expendables 3 (2014)

  nga Admin Shtuar 1,782 Shikime / 1 Likes

  Barney dhe skuadra e tij, te njohur si “The Expendables”, bien ne konflikt me tregtarin e pameshirshem te armeve Conrad Stonebanks, bashke-themeluesi i Expendables , qe eshte i vendosur te shkaterroje skuadren. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Expendables 2 (2012)

  The Expendables 2 (2012)

  nga Admin Shtuar 1,562 Shikime / 3 Likes

  Zoti Church ribashkohet me mercenaret per nje detyre qe supozohet te jete e lehte, por kur njeri nga njerezit e tyre vritet ne detyre, deshira e tyre per hakmarrje i vendos ata ne territorin e thelle te armikut dhe para nje kercenimi te papritur. Shkarko

  Featured
 • Popular The Expendables (2010)

  The Expendables (2010)

  nga Admin Shtuar 1,782 Shikime / 2 Likes

  Historia e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili

  Featured
 • Popular Daylight (1996)

  Daylight (1996)

  nga Admin Shtuar 443 Shikime / 0 Likes

  Fatkeqësi në një tunel të Nju Jorkut pas shpërthimeve kolapse në të dy skajet e tij. Një hero përpiqet për të ndihmuar njerëzit brenda që të gjejnë rrugën për të dal

 • Popular Assassins (1995)

  Assassins (1995)

  nga Admin Shtuar 1,227 Shikime / 0 Likes

  Vrasësi profesionist Robert Rath dëshiron të përmbush sa më shum kontrata para se të dalë në pension, por një i paskrupullt ambicioz i sapoardhur vrasësi Miguel Bain vazhdon të vrasë objektivat e

  Featured
 • Popular The Specialist (1994)

  The Specialist (1994)

  nga Admin Shtuar 718 Shikime / 1 Likes

  Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen… Shkarko Filmin http://abinitio.me/uV7FE Shkarko Titrat http://abinitio.me/eWiiY

 • Popular Cobra (1986)

  Cobra (1986)

  nga Admin Shtuar 2,010 Shikime / 1 Likes

  Një polic duhet të mbrojë dëshmitaren e vetme të mbetur në një vrasje të çuditshme kulti. Shkarko Filmin http://abinitio.me/stR7O

  Featured
 • Popular Rocky V (1990)

  Rocky V (1990)

  nga Admin Shtuar 495 Shikime / 1 Likes

  I dalë në pension kohët e fundit nga boksi dhe i kthyer nga i pasur në të varfër, Roki merr një nxënës të ri i cili e tradhton atë. Teksa djali i kampionit duhet të mësohet me jetën e t

 • Popular Rocky IV (1985)

  Rocky IV (1985)

  nga Admin Shtuar 1,025 Shikime / 2 Likes

  Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t'u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki kërkon të

  Featured
 • Popular Rocky III (1982)

  Rocky III (1982)

  nga Admin Shtuar 473 Shikime / 1 Likes

  Pasi fiton titullin Kampion i botës për peshat e rënda, Rokit i duhet të ndeshet me një kundërshtar të pamëshirshëm por këtë herë ka mbështetjen e ish-Kampionit botëror Apollo Krid. Shk

 • Popular Rocky II (1979)

  Rocky II (1979)

  nga Admin Shtuar 464 Shikime / 2 Likes

  Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring perball Apollos. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Dp6yC

 • Popular Rocky (1976)

  Rocky (1976)

  nga Admin Shtuar 708 Shikime / 1 Likes

  Roki Balboa,një boksier me kohë të pjesshme,merr një mundësi shumë të rrallë për t'u ndeshur me kampionin e peshave të rënda,Apollo Krid,në një ndeshje në të cilën ai synon t'

  Featured
 • Popular Creed (2015)

  Creed (2015)

  nga Admin Shtuar 700 Shikime / 2 Likes

  Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe n&

  Featured
 • Popular Rocky Balboa (2006)

  Rocky Balboa (2006)

  nga Admin Shtuar 2,372 Shikime / 2 Likes

  Tridhjetë vjet pas zile se parë, Rocky Balboa rikthehet nga dalja në pension dhe kryqëzon dorezat e tij për luftën e tij të fundit; kundër kampionit të peshës së rëndë Mason 'The Line' Dixon

  Featured
 • Popular Bullet to the Head (2012)

  Bullet to the Head (2012)

  nga Admin Shtuar 337 Shikime / 0 Likes

  Pasi shikojnë partneret e tyre te vriten një vrasës me pagese nga New Orleans dhe një polic nga Uashington D.C. bashkojnë forcat për te mundur armikun e përbashkëte.

 • Popular Rambo 4 (2008)

  Rambo 4 (2008)

  nga Admin Shtuar 3,150 Shikime / 6 Likes

  Veterani i Vietnamit Xhon Rambo ka përjetuara shumë ngjarje të rënda e pikëlluese në jetën e tij, dhe kjo ka bërë që të tërhiqet në një vend të izoluar e të fshehtë n&eum

  Featured
 • Popular Escape Plan (2013)

  Escape Plan (2013)

  nga Admin Shtuar 1,990 Shikime / 6 Likes

  When a structural-security authority finds himself set up and incarcerated in the world's most secret and secure prison, he has to use his skills to escape with help from the inside. Rei Breslin, është një inxhinjer i cili është d

Kategorit

RSS