Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sport


 • Popular The Hurricane (1999)

  The Hurricane (1999)

  nga Admin Shtuar 2,027 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e Rubin 'Uragani' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vë

 • Popular Annapolis (2006)

  Annapolis (2006)

  nga Admin Shtuar 446 Shikime / 1 Likes

  Kundër sfondit të vendosur të boksit në Akademinë Detare, fokuson një të ri nga ana e gabuar e binarëve ku ëndrra e të cilit bëhen një realitet në Anapolis. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Popular Over the Top (1987)

  Over the Top (1987)

  nga Admin Shtuar 829 Shikime / 2 Likes

  Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, të cilën e ka braktis

  Featured
 • A Fighting Man (2014)

  A Fighting Man (2014)

  nga Admin Shtuar 272 Shikime / 0 Likes

  Një boksier në moshë të thyer (Dominic Purcell) në kërkim të shpëtimit, ndeshet në ring me një boksier të ri e të uritur (Izaak Smith) për të provuar diçka në këtë

 • American Wrestler: The Wizard (2016)

  American Wrestler: The Wizard (2016)

  nga Admin Shtuar 187 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1980, një djalë adoleshent largohet nga Irani në luftë, për një jetë më të mirë në Amerikë. I vendosur për tu përshtatur, ai bashkohet me skuadrën e mundjes së s

 • On Wings of Eagles (2016)

  On Wings of Eagles (2016)

  nga Admin Shtuar 218 Shikime / 0 Likes

  Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta... Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZJOHgBEaCeI

 • Popular Warrior (2011)

  Warrior (2011)

  nga Admin Shtuar 377 Shikime / 0 Likes

  Djali më i vogël (Hardy) i një ish boksieri alkolik (Nolte) kthehet në shtëpi, ku ai është trajnuar nga babai i tij për konkurrencë në një turne të përzier të arteve marciale. Shkarko F

 • Popular Kickboxer 2: The Road Back (1991)

  Kickboxer 2: The Road Back (1991)

  nga Admin Shtuar 532 Shikime / 0 Likes

  Ky film është menduar të jetë një vazhdim i filmit në të cilin luajti Jean-Claude Van Damme. Vetëm tani filmi fletë rreth vëllait të karakterit që Van Damme ka luajtur. David Sloan është

  Featured
 • Popular Bloodsport III (1996)

  Bloodsport III (1996)

  nga Admin Shtuar 451 Shikime / 0 Likes

  Bloodsport III na sjell përsëri në botën e Alex Cardo. Këtë herë ai duhet të luftojë në një luftë për t'i dhënë fund të gjitha luftimeve - Kumite, luftuesi më i egër

 • Goon: Last of the Enforcers (2017)

  Goon: Last of the Enforcers (2017)

  nga Admin Shtuar 198 Shikime / 0 Likes

  Pas një dëmtimi të rëndë lojtari i hokejit Dag Glat detyrohet të heqë dorë nga karriera e tij si lojtar dhe të gjejë një punë të zakonshme, por jeta e zakonshme nuk është për

 • Bloodsport 2 (1996)

  Bloodsport 2 (1996)

  nga Admin Shtuar 284 Shikime / 0 Likes

  Pas hajdut Alex Cardo e kapur duke vjedhur një Katana të lashtë në Azinë Lindore, ai shpejt e gjen veten të burgosur dhe rrahur nga turma atje. Sidomos një nga rojet, Demien, ndjehet i mërzitur nga Alex pamja dhe to

 • Popular Cinderella Man (2005)

  Cinderella Man (2005)

  nga Admin Shtuar 5,009 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok,një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund… Shkarko Filmin https://openload.co/f/U1z3tM1-gZc

  Featured
 • Popular Budhia Singh (2016)

  Budhia Singh (2016)

  nga Admin Shtuar 1,586 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon per biografine e Budhia Singh. Djali me i ri ne moshe qe mori pjese ne maratonen boterore te vrapit i cili krijoi shume debat dhe inspirim ne mbare boten. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tkB7azWLlm4

 • Popular Budhia Singh: Born to Run (2016)

  Budhia Singh: Born to Run (2016)

  nga Admin Shtuar 1,714 Shikime / 1 Likes

  Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën. Shkarko Filmin https:

 • Popular Grudge Match (2013)

  Grudge Match (2013)

  nga Admin Shtuar 803 Shikime / 0 Likes

  Dy rivale te vjeter boksi rikthehen nga terheqja e tyre profesionale per t'u ndeshur edhe nje her te fundit, pas nje periushe 30 vjeqare qe nga ndeshja e tyre e fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z9yGR4aHEEo

 • Popular Drift (2013)

  Drift (2013)

  nga Admin Shtuar 676 Shikime / 0 Likes

  Në vitet 70-të beteja e dy vëllezërve dallgë vrasës, një shoqëri konservatore dhe motorristët e pamëshirshëm bëjnë që të fillojë industria e sërfit modern. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Italian Race (2016)

  Italian Race (2016)

  nga Admin Shtuar 727 Shikime / 0 Likes

  Xhulia është një pilote e garave GT. Kur babai i saj ndërron jetë, çdo gjë në jetën e saj merr një drejtim tjetë. E vetmja shpresë për të është vëllai i saj i madh, nj&

  Featured
 • Popular Million Dollar Baby (2004)

  Million Dollar Baby (2004)

  nga Admin Shtuar 1,710 Shikime / 0 Likes

  Një grua e papërkulshme vendos të punojë me një trajner boksi me eksperiencë të gjatë për tu bërë profesioniste. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Oh_8dGCLlD4

  Featured
 • Skating to New York (2013)

  Skating to New York (2013)

  nga Admin Shtuar 288 Shikime / 0 Likes

  Udhëtimi i 5 adoleshentëve që lënë qytetin e tyre të vogël kanadez mbrapa dhe rrezikojnë të kalojnë me patinazh liqenin Ontario për në Nju Jork në ditën më të ftohtë t&eu

 • Popular Azhar (2016)

  Azhar (2016)

  nga Admin Shtuar 1,967 Shikime / 3 Likes

  Azhar eshte bazuar ne jeten e Mohammad Azharuddin i cili u perfshi ne nje shkandal per shitje ndeshjesh ne vitin 2000.Ne rolet kryesore filmi ka aktoret si : Emraan Hashmi, Karanvir Sharma, Nargis Fakhri and Prachi Desai. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Popular David Beckham

  David Beckham

  nga Admin Shtuar 566 Shikime / 0 Likes

  Dokumentar mbi karrieren eDavid Beckham Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y88GH0vZdak

  Featured
 • Popular Lewis Hamilton

  Lewis Hamilton

  nga Admin Shtuar 463 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/HSLdfWjKgOY

 • Popular Manchester United - We Are United

  Manchester United - We Are United

  nga Admin Shtuar 638 Shikime / 0 Likes

  Historia e klubitManchester United Shkarko Filmin https://openload.co/f/QtZsqimvupU

  Featured
 • Popular Mike Tyson

  Mike Tyson

  nga Admin Shtuar 2,312 Shikime / 3 Likes

  Një biografi e paautorizuar e jetës dhe karrierës sëMajk Tajsonit Shkarko Filmin https://openload.co/f/YDA9aLlFC9I

  Featured
 • Popular Kaka - A Legend in The Making

  Kaka - A Legend in The Making

  nga Admin Shtuar 956 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/uv5ugH6NBL0

 • Popular Cristiano Ronaldo - The Portuguese Prodigy

  Cristiano Ronaldo - The Portuguese Prodigy

  nga Admin Shtuar 1,130 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/VijOlsJsUx0

  Featured
 • Popular Pele - The King of Football

  Pele - The King of Football

  nga Admin Shtuar 954 Shikime / 2 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/yJHIx4fUGCU

 • Popular Unbroken (2014)

  Unbroken (2014)

  nga Admin Shtuar 1,073 Shikime / 0 Likes

  ‘Unbroken’’ tregon historinë inspiruerse të jetës së një garuesi olimpik dhe heroit të luftës së Dytë Botërore, Luis Zamperini. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_oxTgjuL4yQ

 • Popular I Am Ali (2014)

  I Am Ali (2014)

  nga Admin Shtuar 679 Shikime / 0 Likes

  Qasje si asnjëherë më parë në arkivin personal me ditare audio të Muhamed Alisë si dhe intervista dhe dëshmi nga rrethi familjar dhe shoqëror përdoren për të treguar historinë e jetës s

  Featured
 • Popular Ali (2001)

  Ali (2001)

  nga Admin Shtuar 744 Shikime / 2 Likes

  Historia e ngritjes se Muhamed Ali, kalimi mes perifecive ne luften rraciale me qeverine e Sh.B.A e deri ne ringritjen e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/aXqP9

 • Popular Back in the Day (2016)

  Back in the Day (2016)

  nga Admin Shtuar 525 Shikime / 0 Likes

  Pasi i vdes e ëma, Entoni, një djalosh i ri që ëndërron të bëhet boksier, do të ndihmohet nga një mafioz. Do të jetë mjaft e vështirë që ai të arrijë majat dhe shpesh herë

  Featured
 • Popular Race (2016)

  Race (2016)

  nga Admin Shtuar 663 Shikime / 0 Likes

  Dëshira e Xhesi Ouensit për tu bërë atleti më i mirë në historinë e atletikës, e fut atë në lojërat Olimpike 1936, ku ai ndeshet me pikëpamjet raciste të nazistëve. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Pele: Birth of a Legend (2016)

  Pele: Birth of a Legend (2016)

  nga Admin Shtuar 1,973 Shikime / 0 Likes

  Rritja meteorike e Pele nga lagjet e varfëra të Sao Paulo në Brazil që çon në fitoren e parë të Kupës së Botës në moshën 17-vjeçare paraqitet në këtë dramë biogr

  Featured
 • Popular Left Behind (2014)

  Left Behind (2014)

  nga Admin Shtuar 1,431 Shikime / 1 Likes

  Një grup i vogël i të mbijetuarve janë lënë prapa pas miliona njerëzve që zhduken papritmas dhe bota është zhytur në kaos dhe shkatërrim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jWuv7AsueL4/

  Featured
 • Popular Shaolin Soccer (2001)

  Shaolin Soccer (2001)

  nga Admin Shtuar 2,565 Shikime / 5 Likes

  Një djalosh i pasionuar në Shaolin-KungFu bashkohet me vëllezërit e tij, për ta formuar një ekip futbolli duke përdorur aftësitë e tyre të cilët futën në ligën e parë të futbo

  Featured
 • Popular Cuban Fury (2014)

  Cuban Fury (2014)

  nga Admin Shtuar 472 Shikime / 0 Likes

  Pas pamjes së jashtme të Brus Garret, një mashkull mbipeshë dhe pa vetëbesim, gjendet zemra pasionante e nje mbreti të salsas. Por tani një grua do ta rindezë pasionin e tij latin. Shkarko Filmin https://openload.co

 • Popular Draft Day (2014)

  Draft Day (2014)

  nga Admin Shtuar 961 Shikime / 0 Likes

  Në draftin e NFL, menaxheri i përgjithshëm Sonny Weaver ka mundësinë për të rindërtuar ekipin e tij, kur ai tregton për numrin të zgjedh një. Ai duhet të vendosë se çfarë ës

  Featured
 • Popular Blades of Glory (2007)

  Blades of Glory (2007)

  nga Admin Shtuar 500 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 2002, dy rivale të patinazhit në lojrat Olimpike u zhveshën nga medaljet e tyre të arit dhe ju ndalua përgjithmonë të marrin pjesë në konkurrencën e burrave. Aktualisht, megjithatë, ata

  Featured
 • Popular The Rack Pack (2016)

  The Rack Pack (2016)

  nga Admin Shtuar 486 Shikime / 0 Likes

  Historia e rivalitetit në bilardo në vitet 80' midis Aleks Higinsit pompoz dhe Stiv Dejvisit metodik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hkcoWgVqS5A/

 • Popular Born to Race (2011)

  Born to Race (2011)

  nga Admin Shtuar 2,101 Shikime / 1 Likes

  Born to race është historia e Danny Krueger, nje problematik i i shpejtesive rrugore me shum probleme te prodhuara. Pas një aksidenti në një gar të paligjshme, ai detyrohet te largohet ne nje qytet te vogel te babai i tij dhe

  Featured
 • Popular Balls of Fury (2007)

  Balls of Fury (2007)

  nga Admin Shtuar 722 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/Va5HL Shkarko Titrat http://abinitio.me/hHlTR

 • Popular Million Dollar Arm (2014)

  Million Dollar Arm (2014)

  nga Admin Shtuar 835 Shikime / 1 Likes

  Nje agjent sporti po perdor strategji te pazakonta rekrutimi duke marre lojtare te talentuar indiane te kriketit per te luajtur ne Ligen e Baseboll ! Shkarko Filmin http://abinitio.me/iyWYn

  Featured
 • Popular 4 Minute Mile (2014)

  4 Minute Mile (2014)

  nga Admin Shtuar 439 Shikime / 0 Likes

  Një ish-trajner vendos për të trajnuar një nxënës me talent të natyrshëm atletike. Tragjedia godet atëpara garës së madhe të jetës së tij, duke e detyruar atë të përballe

 • Popular Mean Machine (2001)

  Mean Machine (2001)

  nga Admin Shtuar 1,077 Shikime / 3 Likes

  Një yll i futbollit i cili është i burgosur sulmohet nga disa grupe të burgut në një ndeshje kundër rojeve të burgosurve. Shkarko Filmin http://abinitio.me/bHkWa Shkarko Titrat http://abinitio.me/iBTc7

  Featured
 • Popular Irudhi Suttru (2016)

  Irudhi Suttru (2016)

  nga Admin Shtuar 3,291 Shikime / 9 Likes

  Historia e një ish-boksier i cili shkon te një trajnere peshkatare për të përmbushur ëndrrën e tij . Shkarko Filmin http://abinitio.me/ZcC6n

 • Popular Rocky V (1990)

  Rocky V (1990)

  nga Admin Shtuar 1,029 Shikime / 1 Likes

  I dalë në pension kohët e fundit nga boksi dhe i kthyer nga i pasur në të varfër, Roki merr një nxënës të ri i cili e tradhton atë. Teksa djali i kampionit duhet të mësohet me jetën e t

  Featured
 • Popular Tapped Out (2014)

  Tapped Out (2014)

  nga Admin Shtuar 2,134 Shikime / 0 Likes

  Një djalosh i ri i cili dënohet nga komuniteti i shkollës për disiplinën dërgohet tek një shkolle e karatesë, të cilin e shtyhen ate të merr pjese në MMA (arteve marciale ne tela) kur e kupton lajmin

  Featured
 • Popular Born to Dance (2015)

  Born to Dance (2015)

  nga Admin Shtuar 2,766 Shikime / 7 Likes

  Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per t;iu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne finale. Shkarko Filmin http://abinitio.me/TbDbp

  Featured
 • Popular Rocky IV (1985)

  Rocky IV (1985)

  nga Admin Shtuar 1,773 Shikime / 3 Likes

  Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t'u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki kërkon të

  Featured
 • Popular Rocky III (1982)

  Rocky III (1982)

  nga Admin Shtuar 1,102 Shikime / 1 Likes

  Pasi fiton titullin Kampion i botës për peshat e rënda, Rokit i duhet të ndeshet me një kundërshtar të pamëshirshëm por këtë herë ka mbështetjen e ish-Kampionit botëror Apollo Krid. Shk

  Featured
 • Popular The Fighter (2010)

  The Fighter (2010)

  nga Admin Shtuar 1,274 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të 2 vëllezërve Irlandez, njëri boksier dhe tjetri trajneri i tij. Gjithashtu fitues i 2 çmimeve Oskar. Shkarko Filmin http://abinitio.me/HG5Na

 • Popular Rocky II (1979)

  Rocky II (1979)

  nga Admin Shtuar 993 Shikime / 3 Likes

  Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring perball Apollos. Shkarko Filmin https://openload.co/f/x3pRGfdZSgQ

  Featured
 • Popular Point Break (2015)

  Point Break (2015)

  nga Admin Shtuar 3,135 Shikime / 7 Likes

  "Pika e Thyerjes". Një agjent i ri i FBI-së infiltrohet në një grup të jashtëzakonshëm sportistësh të sporteve ekstreme të dyshuar për organizimin e një vargu të paparë vjedhjesh të

  Featured
 • Popular Rocky (1976)

  Rocky (1976)

  nga Admin Shtuar 1,302 Shikime / 2 Likes

  Roki Balboa,një boksier me kohë të pjesshme,merr një mundësi shumë të rrallë për t'u ndeshur me kampionin e peshave të rënda,Apollo Krid,në një ndeshje në të cilën ai synon t'

  Featured
 • Popular Goon (2011)

  Goon (2011)

  nga Admin Shtuar 365 Shikime / 0 Likes

  Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rre

 • Popular Goal! 3: Taking on the World (2009)

  Goal! 3: Taking on the World (2009)

  nga Admin Shtuar 3,024 Shikime / 10 Likes

  Heronjtë konkurrojnë në fazën më madhështore të finales së FIFA World Cup. Shkarko Filmin http://abinitio.me/F481O Shkarko Titrat http://abinitio.me/5j3PP

  Featured
 • Popular Goal! The Dream Begins (2005)

  Goal! The Dream Begins (2005)

  nga Admin Shtuar 1,986 Shikime / 14 Likes

  Djaloshit të talentuar Santiago Munez i jepet një mundësi në futbollin profesionist, pasi vëzhgohet nga një kërkues talentesh i cili e nënshkruan me Njukasëllin. Shkarko Filmin http://abinitio.me/NG6zG Shkarko

  Featured
 • Popular Hole in One (2009)

  Hole in One (2009)

  nga Admin Shtuar 2,745 Shikime / 0 Likes

  Eric, një lojtar golfi shumë i talentuar, por i padisiplinuar, e gjen boten e tij duke ndryshuar në mënyrë drastike pas humbjes së një basti të golfit.... Shkarko Filmin http://abinitio.me/B7Hg0

  Featured
 • Popular Creed (2015)

  Creed (2015)

  nga Admin Shtuar 1,159 Shikime / 2 Likes

  Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe n&

  Featured
 • Popular Blue Mountain State: The Rise of Thadland (2016)

  Blue Mountain State: The Rise of Thadland (2016)

  nga Admin Shtuar 5,237 Shikime / 0 Likes

  Kur dekani i Universitetit të Malit Blu kërcënon se do shesë Shtëpinë e Cjapit, Aleksi i organizon Thedit festën e ëndrrave të tij në mënyrë që ta bindë të blejë Shtëpin&

  Featured
 • Popular Raging Bull (1980)

  Raging Bull (1980)

  nga Admin Shtuar 2,854 Shikime / 2 Likes

  Jeta e një boksieri ku dhuna dhe temperamenti i tij e çojnë në majat e ringut, shkatërrojnë jetën jashtë boksit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/I8AYL

  Featured
 • Popular The Program (2015)

  The Program (2015)

  nga Admin Shtuar 470 Shikime / 0 Likes

  Një gazetar sportiv irlandez është i bindur se performanca e Lens Amstrongut gjatë Turneut të Francës, është e mbushur me substanca të ndaluara. Me bindjen e tij, ai fillon hulumtimin për prova që do

 • Popular United (2011)

  United (2011)

  nga Admin Shtuar 444 Shikime / 0 Likes

  Të nisësh diçka nga zero është shumë herë më e thjeshtë se të rinisësh pas një shkatërrimi të madh. Historia e vërtetë e një skuadre të madhe si Manchester United!

 • Popular Woodlawn (2015)

  Woodlawn (2015)

  nga Admin Shtuar 475 Shikime / 0 Likes

  Një djalosh gjimnazist me dhunti ne futboll duhet të mësojë përqafojë talentin dhe besimin e tij ndërkohë që ndeshet me tensionet raciale brenda dhe jashtë fushës. Shkarko Filmin http://abinitio.me/7b

Kategorit

RSS