Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Shia LaBeouf


 • Disturbia (2007)

  Disturbia (2007)

  nga Admin Shtuar 235 Shikime / 0 Likes

  Një i ri jetonë nën arrest shtëpie dhe bindet se fqinji i tij është një vrasës serial. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vd7DKyVFeLE

 • Popular New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 516 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

  Featured
 • Popular Fury (2014)

  Fury (2014)

  nga Admin Shtuar 1,883 Shikime / 2 Likes

  Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda n&eu

  Featured
 • Popular Transformers: Dark of the Moon (2011)

  Transformers: Dark of the Moon (2011)

  nga Admin Shtuar 3,029 Shikime / 3 Likes

  Autobotat mësojnë për një anije Cybertronian fshehur në Hënë, dhe garojnë kundër Decepticons për të arritur atë dhe për të mësuar sekretet e saj. Shkarko Filmin https://openload.co

  Featured
 • Popular Lawless (2012)

  Lawless (2012)

  nga Admin Shtuar 388 Shikime / 0 Likes

  Në fillim tlë shekulit të XX në SHBA u vendos ndalimi i pijeve alkolike. Filmi bazohet në ngjarje të vërtetë, ku tre vëlezër vendosin të shfrytëzojnë rastin që të prodhojnë dh

Kategorit

RSS