Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

IMDB Top 250


Filmat me te mire te te gjitha kohrave...

 • Warrior (2011)

  Warrior (2011)

  nga Admin Shtuar 81 Shikime / 0 Likes

  Djali më i vogël (Hardy) i një ish boksieri alkolik (Nolte) kthehet në shtëpi, ku ai është trajnuar nga babai i tij për konkurrencë në një turne të përzier të arteve marciale. Shkarko F

 • The Imitation Game (2014)

  The Imitation Game (2014)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim&

 • Requiem for a Dream (2000)

  Requiem for a Dream (2000)

  nga Admin Shtuar 202 Shikime / 0 Likes

  Utopitë e nxitura nga droga të katër njerëzve në ishullin Konei shkatërrohen kur e teprojnë me varësinë e tyre... Shkarko Filmin https://openload.co/f/mZy3erggJwg

 • Popular The Bone Collector (1999)

  The Bone Collector (1999)

  nga Admin Shtuar 428 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

 • Popular The Pianist (2002)

  The Pianist (2002)

  nga Admin Shtuar 565 Shikime / 2 Likes

  Një hebre muzikant polak përpiqet t’i mbijetojë shkatërrimit të Getos në Varshavë gjatë luftës së 2-të botërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ulh87svzE1Y

 • Hotel Rwanda (2004)

  Hotel Rwanda (2004)

  nga Admin Shtuar 279 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e jetës së Paul Rusesabagina, menaxheri i hotelit që strehoi mbi një mijë refugjatë gjatë luftës së tyre ndaj ushtrisë së Hutu-së në Ruandë. Shkarko Filmin

 • Popular The King's Speech (2010)

  The King's Speech (2010)

  nga Admin Shtuar 4,077 Shikime / 1 Likes

  Kjo është historia e Mbretit George VI të Britanisë, fronit te tij dhe terapistit të fjalimeve i cili e ndihmoi monarkun të ishte më i sigurtë në vetvete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_dNUMpju_rA Shkark

  Featured
 • Popular The Kid (1921)

  The Kid (1921)

  nga Admin Shtuar 3,738 Shikime / 5 Likes

  Tramp kujdeset për një fëmijë të braktisur, por ngjarjet e vënë atë marrëdhënie në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1BYjTBKiuRM Shkarko Titrat https://openload.co/f/mdiGWnkQpWI

  Featured
 • Popular Brokeback Mountain (2005)

  Brokeback Mountain (2005)

  nga Admin Shtuar 2,242 Shikime / 0 Likes

  Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ICuuGQgmz1c Shkarko Titrat https://openload.co/f/3_h1A9THfmA/

  Featured
 • Popular The Last of the Mohicans (1992)

  The Last of the Mohicans (1992)

  nga Admin Shtuar 1,310 Shikime / 1 Likes

  Tre persona duhet të mbrojnë vajzën e një koloneli, Britanik në mes luftës së Francës me Indinë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DKqBpQYRXdo Shkarko Titrat https://openload.co/f/xTAnf_qgCEw

 • Popular The Silence Of The Lambs (1991)

  The Silence Of The Lambs (1991)

  nga Admin Shtuar 1,097 Shikime / 3 Likes

  Një kadete e re e F.B.I. duhet të besoj në një të burgosur vrasës dhe manipulues për të marrë ndihmën e tij në kapjen e një tjetër vrasësi serial i cili u rjepë lëkurat viktim

  Featured
 • Popular The Sixth Sense (1999)

  The Sixth Sense (1999)

  nga Admin Shtuar 953 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i cili komunikon me shpirtrat që nuk e di se ata janë të vdekur kërkon ndihmën e një psikologu për fëmijë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/UE9uYnzRQKo Shkarko Titrat https://openload.co

  Featured
 • Popular The Grand Budapest Hotel (2014)

  The Grand Budapest Hotel (2014)

  nga Admin Shtuar 917 Shikime / 0 Likes

  Aventurat e Gustav H, një portier në një hotel të famshëm midis luftërave në Europë, dhe Ziro Moustafa, shërbëtori i tij i cili bëhet miku i tij më i mirë. Shkarko Filmin https://openload.co

  Featured
 • Popular Forrest Gump (1994)

  Forrest Gump (1994)

  nga Admin Shtuar 1,167 Shikime / 0 Likes

  Forrest Gump, ndonëse jo inteligjent, ka qenë rastësisht i pranishëm në shumë momente historike, por dashuria e tij e vërtetë, Jenny, e shpëton atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Yq0n1FVvsyE Shkarko

  Featured
 • Popular High Noon (1952)

  High Noon (1952)

  nga Admin Shtuar 537 Shikime / 2 Likes

  Një mareshal detyrohet të përballet me një armik vdekjeprurës që është kthyer, por konstaton se qyteti i vet refuzon ta ndihmojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cAS3MRv_wj4

  Featured
 • Popular The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

  The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

  nga Admin Shtuar 1,067 Shikime / 2 Likes

  Aragorni udhëheq Botën e Burrave kundër ushtrisë së Sauronit për të tërhequrvëmendjen e lordit të zi nga Frodo dhe Semi të cilët janë duke ngjitur Malin Doom me një unazë. Shkarko

  Featured
 • Popular The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

  The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

  nga Admin Shtuar 1,013 Shikime / 1 Likes

  Frodo dhe Semi janë duke shkuar për në Mordor me misionin e tyre për të shkatërruar Unazën,ndërsa shokët e tyre të mëparshëm kanë bërë aleatë të rinj për të nis

  Featured
 • Popular The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

  The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

  nga Admin Shtuar 1,839 Shikime / 1 Likes

  Një hobit i pafajshëm udhëton me tetë shokë për te zjarret e Malit Doomqë të shkatërrojë Unazën dhe lordin e zi Sauron përgjithmonë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/22iw0KlFCLQ

  Featured
 • Popular The Green Mile (1999)

  The Green Mile (1999)

  nga Admin Shtuar 818 Shikime / 3 Likes

  Jeta e rojeve ne burgun e të dënuarve me vdekje ndryshon kur vi një i burgosur i ri me ngjyre, i cili akuzohet për vrasjen e fëmijëve, por sidoqoftë ka ne vete një dhurate misterioze. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular Donnie Darko (2001)

  Donnie Darko (2001)

  nga Admin Shtuar 1,404 Shikime / 0 Likes

  Një adoleshent ka vizione të një lepuri të madh që e manipulon atë të kryejë një seri krimesh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fXmgCnSa0Zg

  Featured
 • Popular Donnie Brasco (1997)

  Donnie Brasco (1997)

  nga Admin Shtuar 1,569 Shikime / 0 Likes

  Historia e vertete e nje agjenti te FBI-se i cili futet ne jeten e mafias si nje agjent i infiltruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7GHN6s8xMbs

  Featured
 • Popular Casino (1995)

  Casino (1995)

  nga Admin Shtuar 966 Shikime / 0 Likes

  Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/M6c7DQ5_HFs Shkarko Titrat htt

  Featured
 • Popular Goodfellas (1990)

  Goodfellas (1990)

  nga Admin Shtuar 1,434 Shikime / 2 Likes

  Henry Hill dhe miqtë e tij punojnë për t’u ngjitur në hierarkinë e keqbërësve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ri_3r0RYftU Shkarko Titrat https://openload.co/f/yEMZM8jqMfQ

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  nga Admin Shtuar 5,127 Shikime / 7 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekë shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 887 Shikime / 1 Likes

  Një fëmijë problematik merr kurajon për të ndihmuarnjë jashtokësor të kthehet në planetin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-LvURc9Je_o

  Featured
 • Popular The Big Lebowski (1998)

  The Big Lebowski (1998)

  nga Admin Shtuar 791 Shikime / 0 Likes

  Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri "Djaloshi" Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij t&eum

  Featured
 • Popular Blow (2001)

  Blow (2001)

  nga Admin Shtuar 1,047 Shikime / 2 Likes

  Historia e George Jung, njeriu që i themeloi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kGa983vI3k0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/H09tFjGytB0

 • Popular Network (1976)

  Network (1976)

  nga Admin Shtuar 875 Shikime / 0 Likes

  Ngjarja fillon në një redaksi të lajmeve ku karakteri Howard Beale (Peter Finch) del nënjë transmetim të pazakontë ku pretendon se do ta vrasë veten përgjatë transmetimit tëdrejtpërdrejtë t&

  Featured
 • Popular Blade Runner (1982)

  Blade Runner (1982)

  nga Admin Shtuar 465 Shikime / 1 Likes

  Një luftëtar duhet të ndjekë dhe të përpiqet t’u japë fund katër Replikantëve të cilët kanë vjedhur një anije në hapësirë dhe janë kthyer në tokë për

 • Popular Terminator 2: Judgment Day (1991)

  Terminator 2: Judgment Day (1991)

  nga Admin Shtuar 1,871 Shikime / 0 Likes

  Cyborg i cili dikur u përpoq për të vrarë Sarah Connor është i vdekur, dhe një tjetër T-101 tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon Konorin, nga një Terminator edhe më i fuqishëm

  Featured
 • Popular Snatch. (2000)

  Snatch. (2000)

  nga Admin Shtuar 976 Shikime / 1 Likes

  Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut luftojnë për të gjetur një d

  Featured
 • Popular The Terminator (1984)

  The Terminator (1984)

  nga Admin Shtuar 848 Shikime / 1 Likes

  Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luf

  Featured
 • Popular Taxi Driver (1976)

  Taxi Driver (1976)

  nga Admin Shtuar 1,037 Shikime / 0 Likes

  Një i paqëndrueshëm mendërisht veteran i luftës së Vietnamit punon natën si shofer taksie në Nju Jork ku dekadenca e ushqen dëshirën e tij për veprime të dhunshme, duke u përpjekur për

  Featured
 • Popular Scarface (1983)

  Scarface (1983)

  nga Admin Shtuar 3,451 Shikime / 5 Likes

  Në vitet 1980 në Miaminjë emigrant kubanmerr përsipër një kartel të drogës duke rënë pre e lakmisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OcdjeOmDw6M Shkarko Titrat https://openload.co/f/_XS4ayaYinQ/

 • Popular Interstellar (2014)

  Interstellar (2014)

  nga Admin Shtuar 732 Shikime / 0 Likes

  Në momentin që vjen fundi i jetës në tokë,një ekip eksploruesish merr përsipër misionin më tërëndësishëm në historinë njerëzore: të udhëtojnë në galaktik&e

 • Popular The Great Dictator (1940)

  The Great Dictator (1940)

  nga Admin Shtuar 1,112 Shikime / 0 Likes

  DiktatoriHynkelpërpiqetpër të zgjeruarperandorinë e tij, ndërsanjëberberhebre ivarfërpërpiqet për tëshmangur persekutimitngaregjimiHynkel. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kgaCUGGcSJU

  Featured
 • Popular The Notebook (2004)

  The Notebook (2004)

  nga Admin Shtuar 3,124 Shikime / 8 Likes

  Një djalosh i varfër dhe Apasionant bie në dashuri me një vajzë të re dhe të pasur dhe i fal asaj ndjenjën e lirisë. Shumë shpejt ata ndahen për shkak të pabarazive sociale. Shkarko Filmin http:/

  Featured
 • Popular Heat (1995)

  Heat (1995)

  nga Admin Shtuar 2,145 Shikime / 5 Likes

  Nje grup grabitesish bankash fillojne te frikesohen ndaj policise pas nje gabimi te bere ne grabitjen e tyre te fundit… Shkarko Filmin http://abinitio.me/jnTIx Shkarko Titrat http://abinitio.me/JkAu5

 • Popular Gone Girl (2014)

  Gone Girl (2014)

  nga Admin Shtuar 1,751 Shikime / 3 Likes

  Kur zhdukja e gruas së tij kthehet në fokusin e një cirku të madh mediatik, një burrë sheh se si kthehet në qendër të vëmendjes kur dyshohet se mund të mos jetë i pafajshëm. Shkarko Filmin h

 • Popular A Beautiful Mind (2001)

  A Beautiful Mind (2001)

  nga Admin Shtuar 1,630 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/9YthnA5ge0Q Shkarko Titrat https://openload.co/f/9ToCnV6XLpM/ Ky Film është një himn përForcën e Vullnetit Njerëzor.Ç’do njeri, që nga momenti që lind e ka brën

  Featured
 • Popular A Fistful of Dollars (1964)

  A Fistful of Dollars (1964)

  nga Admin Shtuar 1,511 Shikime / 3 Likes

  Një i ri posa vije në qytetin e San Miguel, vret 4 antarë të bandës Brexter, dhe menjëher punësohet nga banda kundërshtare Rojo. Megjithatë, i huaji punon për dyja palët duke shfrytëzuar menqurin

  Featured
 • Popular The Secret in Their Eyes (2009)

  The Secret in Their Eyes (2009)

  nga Admin Shtuar 2,339 Shikime / 0 Likes

  Një këshilltar ligjor në pension shkruan një roman duke shpresuar për të gjetur mbylljen për një nga rastet e tij të fundit të pazgjidhura të vrasjeve dhe për dashurinë e tij të pashk&e

  Featured
 • Popular American Beauty (1999)

  American Beauty (1999)

  nga Admin Shtuar 1,353 Shikime / 1 Likes

  Lester Burnham, një burrë i dëshpëruar në gjysmë të jetës, mundohetta kthejë jetën mbrapsht duke krijuar një lidhje me shoqen tërheqëse të vajzës. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Popular WALL·E (2008) - Dubluar Ne Shqip

  WALL·E (2008) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,599 Shikime / 10 Likes

  Në të ardhmen e largët, një robot i vogël me përbërje mbeturinashniset pa dashje në një udhëtim në hapësirë ​​dhe në fund të funditdo të vendosë për fatin e njer&eum

  Featured
 • Popular Bicycle Thieves (1948)

  Bicycle Thieves (1948)

  nga Admin Shtuar 655 Shikime / 1 Likes

  Një burrë dhe biri i tij kërkojn për biçikletën e vjedhur e cila është jetike për punën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bKFeJOsWg-0/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/yA4JQyQAE3E/

  Featured
 • Popular Mbreti Luan 3 - Hakuna Matata (2004) HD - Dubluar Ne Shqip

  Mbreti Luan 3 - Hakuna Matata (2004) HD - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,797 Shikime / 8 Likes

  Timon dhe Pumbaa derr i egër afrikan shikojne historinë e Mbretit Luan, nga perspektiva e tyre unike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lTImZbfjY6I

  Featured
 • Popular The Godfather: Part 3 (1990)

  The Godfather: Part 3 (1990)

  nga Admin Shtuar 858 Shikime / 1 Likes

  Duke u përpjekur për të legjitimuar marrëdhëniet e tij të biznesit në 1979 Nju Jork dhe Itali, don Michael Corleone kërkon të falje për mëkatet e tij, duke marrë një aleate te ri nën kr

  Featured
 • Popular Mbreti Luan (1994) HD - Dubluar Ne Shqip

  Mbreti Luan (1994) HD - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 9,427 Shikime / 23 Likes

  I mashtruar duke menduar se ai vrau babain e tij, me fajin ne kuriz luanikëlysh ikën mer aratine dhe braktis identitetin e tij si Mbreti i ardhshem. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wsl-QfQerZ8

  Featured
 • Popular The Godfather Part 2 (1974)

  The Godfather Part 2 (1974)

  nga Admin Shtuar 1,393 Shikime / 8 Likes

  Jeta e hershme dhe karriera e Vito Corleone në 1920 Nju Jork është portretizuar ndërsa biri i tij, Michael, zgjeron dhe forcon pushtetin e tij mbi sindikatë që shtrihet nga Lake Tahoe, Nevada para-revolucionit 1958 në Ku

 • Popular Titanic (1997)

  Titanic (1997)

  nga Admin Shtuar 2,342 Shikime / 15 Likes

  Nje Histori dashurie qe ndodh ne kruzierin gjigant Titanic.Nje vajze aristrokrate pret te martohet me nej burre te pasur te zgjedhur nga e ema e saj.NE anije ajo bie ne dashuri me nje djale te verfer, historia e tyre… Shkarko Filmin http://abinitio

 • Popular Life Is Beautiful (1997)

  Life Is Beautiful (1997)

  nga Admin Shtuar 1,040 Shikime / 0 Likes

  Një çifut ka romancë të mrekullueshme falë humorit të tij,por duhet të jetë në të “njëjtin humor” për ta mbrojtur djalin e tij,në një kamp përqendrimi nazist”.

  Featured
 • Popular The Godfather (1972)

  The Godfather (1972)

  nga Admin Shtuar 1,567 Shikime / 4 Likes

  Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/l1p4x38jvVc/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/JPypF6ktgd

  Featured
 • Popular Unforgiven (1992)

  Unforgiven (1992)

  nga Admin Shtuar 1,833 Shikime / 0 Likes

  Revolveristi i pensionuar William Munny pa dëshirë merr një punë te fundit, me ndihmën e partnerit të tij të vjetër dhe një të riu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ekh6DSRtHMs/

  Featured
 • Popular Public Enemies (2009)

  Public Enemies (2009)

  nga Admin Shtuar 1,546 Shikime / 3 Likes

  Federalët përpiqen ta mëposhtin gangsterin famëkeq amerikan John Dillinger, Baby Face Nelson dhe Pretty Boy Floyd gjatë një vale krimesh të cilat shpërthejnë në 1930. Shkarko Filmin https://openload.co/f/h

  Featured
 • Popular Tombstone (1993)

  Tombstone (1993)

  nga Admin Shtuar 657 Shikime / 1 Likes

  Nje oficer ligji i suksesshem tplanifikon te dale ne pension në mënyrë te fshehte në Tombstone, Arizona, eshte duke u shqetesuar nga disa te jashtelighshem i cili ishte i famshëm për eliminimin e tyre. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular Troy (2004)

  Troy (2004)

  nga Admin Shtuar 2,042 Shikime / 2 Likes

  Një përshtatje e madhe epike e Homerit, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga forcat greke të bashkuara dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y43tu_fra-4/ Shkarko Titrat https:/

  Featured
 • Popular American Psycho (2000)

  American Psycho (2000)

  nga Admin Shtuar 2,162 Shikime / 0 Likes

  Një i pasur në New York bankier, investimetekzekutiv i fsheh alternativat nga vetja e tij, dhe shoku i ti përshkallëzohet më thellë në palogjikshmen e ti, dhe nga fantazitë e ti falso. Shkarko Filmin https://openloa

  Featured
 • Popular Gladiator (2000)

  Gladiator (2000)

  nga Admin Shtuar 2,526 Shikime / 6 Likes

  Kur një gjeneral romak tradhëtohet dhe familja e tij vritet ngadjali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si një gladiator për hakmarrje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/uBbsfEjvRcc/ Shkarko Titrat https:/

  Featured
 • Popular Schindler's List (1993)

  Schindler's List (1993)

  nga Admin Shtuar 1,211 Shikime / 0 Likes

  Në Poloni gjatë Luftës së Dytë Botërore, Oskar Schindler gradualisht fillon të shqetësohet për fuqinë punëtore të tij çifute, pasi përjeton persekutimet e tyre nga nazistët. Ky f

 • Popular Fight Club (1999)

  Fight Club (1999)

  nga Admin Shtuar 1,446 Shikime / 0 Likes

  Një punëtor zyre insomniac kërkon për një mënyrë për të ndryshuar jetën e tij dhe takohet me një prodhues sapuni dhe formojnë një klub për luftra ilegale që evoluon në di&cced

  Featured
 • Popular The Shawshank Redemption (1994)

  The Shawshank Redemption (1994)

  nga Admin Shtuar 2,176 Shikime / 3 Likes

  Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj.Në burg ai njihet me Red-in, një tjetër të burgosur për vrasje,

  Featured
 • Popular Seven (1995)

  Seven (1995)

  nga Admin Shtuar 2,031 Shikime / 1 Likes

  Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/LD-FrbqAPDk/ Shkar

  Featured
 • Popular Braveheart (1995)

  Braveheart (1995)

  nga Admin Shtuar 1,955 Shikime / 1 Likes

  Kur gruaja e tij sekrete ekzekutohet për sulm ndaj një ushtari anglez i cili u përpoq ta përdhunonte atë, William Wallace fillon një revoltë dhe çon luftëtarët Skocez kundër tiranit mizor Anglez&eum

  Featured
 • Popular Piratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së Zezë (2003) - Dubluar ne Shqip

  Piratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së Zezë (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,578 Shikime / 7 Likes

  Kur Elizabet Suan, vajza e guvernatorit rebmehet nga Barbosa, miku i saj i femijerise Uill Terner bashkohet me Xhek Sparou nje pirat endacak te cilet duan te shpetojne Elizabeten…. Shkarko Filmin http://abinitio.me/hcilj

  Featured

Kategorit

RSS