Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tom Hanks


 • The Great Buck Howard (2008)

  The Great Buck Howard (2008)

  nga Admin Shtuar 236 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri, shumë i hidhëruar me babait e tij, bëhet asistent i ri i një iluzionisti në rënie. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D028pZRPE70

 • Popular Sully (2016)

  Sully (2016)

  nga Admin Shtuar 2,275 Shikime / 2 Likes

  Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ekuipazhin dhe pasagjerët e avionit. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Inferno (2016)

  Inferno (2016)

  nga Admin Shtuar 838 Shikime / 0 Likes

  Kur Robert Langdoni zgjohet në një spital italian me amnezi, ai bashkohet me Dr. Siena Bruks-in dhe së bashku ata duhet të shpejtojnë nëpër Europë për të penguar një komplot vdekjeprurës botë

 • Popular Forrest Gump (1994)

  Forrest Gump (1994)

  nga Admin Shtuar 1,518 Shikime / 0 Likes

  Forrest Gump, ndonëse jo inteligjent, ka qenë rastësisht i pranishëm në shumë momente historike, por dashuria e tij e vërtetë, Jenny, e shpëton atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Yq0n1FVvsyE Shkarko

  Featured
 • Popular Road to Perdition (2002)

  Road to Perdition (2002)

  nga Admin Shtuar 692 Shikime / 0 Likes

  Besnikeria vihet ne prove kur djali i nje vrasesi me pagese merr vesh se çfarë bënë i ati per te nxjerre jetesen ! Shkarko Filmin https://openload.co/f/E-syUjjW7iY Shkarko Titrat https://openload.co/f/nagYYUnP3JU

  Featured
 • Popular The Green Mile (1999)

  The Green Mile (1999)

  nga Admin Shtuar 1,102 Shikime / 3 Likes

  Jeta e rojeve ne burgun e të dënuarve me vdekje ndryshon kur vi një i burgosur i ri me ngjyre, i cili akuzohet për vrasjen e fëmijëve, por sidoqoftë ka ne vete një dhurate misterioze. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular Larry Crowne (2011)

  Larry Crowne (2011)

  nga Admin Shtuar 680 Shikime / 1 Likes

  Pas humbjes së punën së tij, një njeri me moshë mesatare reinveston në veten duke shkuar prapë në kolegj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eL5KznTLNEE Shkarko Titrat https://openload.co/f/jgDuPs2sE7M

  Featured
 • Popular A Hologram for the King (2016)

  A Hologram for the King (2016)

  nga Admin Shtuar 5,300 Shikime / 0 Likes

  Alan Klei, një agjent shitjesh dikur i suksesshëm, dërgohet nga kompania e tij t'i shesë mbretit të Arabisë Saudite një program holografik. Gjatë qëndrimit të tij në këtë vend, ai arrin t&eu

  Featured
 • Popular Saving Private Ryan (1998)

  Saving Private Ryan (1998)

  nga Admin Shtuar 700 Shikime / 2 Likes

  Pas zbarkimit në Normandi, një grup ushtarësh të SHBA shkon prapa linjës së armikut për të rimarrë një parashutist, vëllai i të cilit u vra në aksion e sipër. Shkarko Filmin https://ope

 • Popular Bridge of Spies (2015)

  Bridge of Spies (2015)

  nga Admin Shtuar 4,019 Shikime / 1 Likes

  Trilleri dramatik i bërë në sfondin e ndodhive të mëdha historike, flet për Xhejms Donovanin… Shkarko Filmin http://abinitio.me/CaHh4 http://abinitio.me/Ys2w4

  Featured
 • Popular Cloud Atlas (2012)

  Cloud Atlas (2012)

  nga Admin Shtuar 742 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon nje histori ku veprimet dhe pasojat e jeteve tona ndikohen me njera-tjetren te shkuares, te tashmes dhe te ardhmes. Sikur nje shpirt te transformoje nje vrases ne nje shpetimtar dhe nje akt miresie i vetem te shperndahet neper shekuj per te f

 • Popular Cast Away (2000)

  Cast Away (2000)

  nga Admin Shtuar 701 Shikime / 1 Likes

  Një ekzekutiv i FedEx duhet të transformojë veten fizikisht dhe emocionalisht për ti mbijetuar një përplasje në një ishull të shkretë.Regjisor:Robert ZemeckisAktorë:Tom Hanks, Helen Hunt, Paul Sanchez

Kategorit

RSS