Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Eva Green


 • Popular Kingdom of Heaven (2005)

  Kingdom of Heaven (2005)

  nga Admin Shtuar 726 Shikime / 0 Likes

  Balian e Ibelin udhëton në Jeruzalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f3r2IdGPTzY Shkarko Titrat

 • Popular The Golden Compass (2007)

  The Golden Compass (2007)

  nga Admin Shtuar 5,826 Shikime / 11 Likes

  Në një univers paralel, Lajra Belakua udhëton për në Polin e Veriut në kërkim të dy miqve të saj, Roxhër dhe Billi Kosta, dhe fëmijëve të tjerë të rrëmbyer nga Gllabërues

  Featured
 • Popular White Bird in a Blizzard (2014)

  White Bird in a Blizzard (2014)

  nga Admin Shtuar 1,276 Shikime / 0 Likes

  Ne Vitin 1988 jeta e nje vajze perfundon ne kaos kur e ema e saj zhduket ! Shkarko Filmin https://openload.co/f/tFUljXWjWr4

  Featured
 • Popular Perfect Sense (2011)

  Perfect Sense (2011)

  nga Admin Shtuar 3,625 Shikime / 0 Likes

  Nje kuzhiniere dhe nje shkencetar fillojne te bien ne dashuri ashtu sic fillon epidemia tju marre njerezve perceptimet e tyre ndijore. Shkarko Filmin http://abinitio.me/lWx61 Shkarko Titrat http://abinitio.me/WEBlE

  Featured
 • Popular Casino Royale (2006)

  Casino Royale (2006)

  nga Admin Shtuar 964 Shikime / 2 Likes

  Në misionin e tij të parë, James Bond duhet të ndalë Le Chiffre që inteligjenca Britanike beson se është Shqiptar, një bankier i organizatave terroriste në botë, duhet te fitoje një turne pokeri

  Featured
 • Popular Franklyn (2008)

  Franklyn (2008)

  nga Admin Shtuar 433 Shikime / 0 Likes

  “Franklin” është një përrallë e katër karaktereve, jetët e të cilëve janë të ndërthurura me fat,romancë dhe tragjedi. Pasi këto botë të përplasen, një pl

 • Popular The Dreamers (2003)

  The Dreamers (2003)

  nga Admin Shtuar 1,664 Shikime / 0 Likes

  Nje dalosh i ri Amerikan shkon me studime ne Paris ku ze ne 1968 ku ze “shoqeri” me nje djale Francez dhe motren e tij .

  Featured
 • Popular The Salvation (2014)

  The Salvation (2014)

  nga Admin Shtuar 752 Shikime / 1 Likes

  Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

  Featured
 • Popular 300: Rise of an Empire (2014)

  300: Rise of an Empire (2014)

  nga Admin Shtuar 1,863 Shikime / 5 Likes

  Pas fitores së tyre në Termopilë, Persët vazhduan rrugën e tyre për të pushtuar gjithë Grqeinë e Jugut. Komandanti Themistokli (Sullivan Stapleton) mundohet të bashkojë të gjithë grekët

  Featured

Kategorit

RSS