Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Nicole Kidman


 • Popular Birthday Girl (2001)

  Birthday Girl (2001)

  nga Admin Shtuar 1,594 Shikime / 0 Likes

  Një nëpunës banke 30 e diqka vjeqar nga St. Albans jeta e tij në një qytet të vogël i shpërthen me ardhjen e ruses së njoftuar nga agjensia e njoftimeve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FygEb222LCg

  Featured
 • The Beguiled (2017)

  The Beguiled (2017)

  nga Admin Shtuar 161 Shikime / 0 Likes

  "Mashtrimi" : Mbërritja e papritur e një ushtari të plagosur të Unionit në një shkollë vajzash në Virxhinia gjatë Luftës Civile çon në xhelozi dhe tradhti... Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Popular Margot at the Wedding (2007)

  Margot at the Wedding (2007)

  nga Admin Shtuar 439 Shikime / 0 Likes

  Margot dhe djali i saj Claude vendosin të vizitojn motrën e saj Paulinen pasi ajo i njofton se është duke u martuar me Malcolmin. Në pak kohë, stuhia e krijuar nga motrat lë pas rrëmujë në marrëdh&eum

 • Popular The Stepford Wives (2004)

  The Stepford Wives (2004)

  nga Admin Shtuar 693 Shikime / 0 Likes

  Çfarë e bën atë për tu bërë gruaja e Stepfordit, një grua të përsosur përtej besimit? Pyetni burrat e Stepfordit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/F1Z7B2QVxUA

  Featured
 • Popular Trespass (2011)

  Trespass (2011)

  nga Admin Shtuar 457 Shikime / 1 Likes

  Pasi mbahen peng për shpërblim, telashet e një burri dhe gruaje bëhen edhe më të tmerrshme në mes të zbulimit të tradhtisë dhe mashtrimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hlUT-wQverQ Shkarko Titrat ht

 • Popular Fair Game (2010)

  Fair Game (2010)

  nga Admin Shtuar 1,158 Shikime / 0 Likes

  Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bf1dmEUywMs Shkarko

  Featured
 • Popular Rabbit Hole (2010)

  Rabbit Hole (2010)

  nga Admin Shtuar 2,792 Shikime / 2 Likes

  Jeta për një çift të lumtur është kthyer me kokë poshtë, pasi që djali i tyre i vdes në një aksident. Shkarko Filmin https://openload.co/f/qaPF2tUPhpg Shkarko Titrat https://openload.co/f/zuFwOqPD86

  Featured
 • Popular Moulin Rouge! (2001)

  Moulin Rouge! (2001)

  nga Admin Shtuar 705 Shikime / 0 Likes

  Një poet bie në dashuri në një kourtesane të bukur. Duka xheloz lakmon këtë muzikë elegante, me muzikë të nxjerra nga burime të njohura të shekullit 20. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vdWeu

  Featured
 • Popular The Peacemaker (1997)

  The Peacemaker (1997)

  nga Admin Shtuar 848 Shikime / 2 Likes

  Një kolonel i ushtrisë amerikane dhe një grua civile е mbikëqyrjes duhet тë gjejn armët e vjedhura bërthamore ruse para se ata të përdoren nga terroristët.Regjisor:Mimi LederAktorë:George Clooney, Nic

  Featured
 • Popular Eyes Wide Shut (1999)

  Eyes Wide Shut (1999)

  nga Admin Shtuar 1,735 Shikime / 1 Likes

  Nje doktor nga New Yorku, i cili eshte i martuar me nje mirembajtese artesh e shtyn vehten ne nje odise te rrezikshme seksi dhe morali pasi gruaja e tij pranon se njehere per pak sa nuk e ka tradhetuar. Director:Stanley KubrickStars:Tom Cruise, Nicole Kid

  Featured

Kategorit

RSS