Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tom Cruise


 • Popular Top Gun (1986)

  Top Gun (1986)

  nga Admin Shtuar 650 Shikime / 0 Likes

  Si studentë në shkollën elite të marinës që garojn për të qenë më të mirët në klasë, një i ri mëson disa gjëra nga një instruktore civile të cilat nuk mëso

  Featured
 • Popular American Made (2017)

  American Made (2017)

  nga Admin Shtuar 446 Shikime / 0 Likes

  Historia e Vertete e Beri Seal, një pilot amerikan i cili u bë transportues i drogës për CIA-n në vitet 1980 në një operacion klandestin që do të ekspozohej si çështja anti-Irane. Shkarko Filmin htt

 • Rain Man (1988)

  Rain Man (1988)

  nga Admin Shtuar 248 Shikime / 0 Likes

  Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo që fito

 • Popular The Mummy (2017)

  The Mummy (2017)

  nga Admin Shtuar 440 Shikime / 0 Likes

  Nje princeshë e lashtë egjiptiane lirohet nga burgu i saj 5000 vjeçar. Tani që është më në fund e lirë ajo do të përmbushë misionin që kishte nisur para se ta mumifikonin të gjall&eum

 • Popular Mission: Impossible II (2000)

  Mission: Impossible II (2000)

  nga Admin Shtuar 439 Shikime / 0 Likes

  Njëagjent i fshehtëështë dërguar nëSydney,për të gjeturdhe shkatërruarnjë sëmundjegjenetikisht të modifikuartë quajtur"Chimera" Shkarko Filmin https://openload.co/f/0gYcymIBAs4

 • Popular Mission: Impossible (1996)

  Mission: Impossible (1996)

  nga Admin Shtuar 572 Shikime / 0 Likes

  Një agjent amerikan, nën dyshimin e rremë të tradhtisë, duhet zbulojë spiunin e vërtetë pa ndihmën e organizatës së tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3Lkw9TzZvSI

  Featured
 • Popular Jack Reacher: Never Go Back (2016)

  Jack Reacher: Never Go Back (2016)

  nga Admin Shtuar 2,202 Shikime / 1 Likes

  Jack Reacher duhet të zbulojë të vërtetën e fshehur pas konspiracionit të madh qeveritar, në mënyrë që të mund të pastrojë emrin e tij. Në arrati si një i kërkuar nga ligji, R

  Featured
 • Popular Minority Report (2002)

  Minority Report (2002)

  nga Admin Shtuar 1,533 Shikime / 0 Likes

  Në një të ardhme ku njësit speciale te policisë jane në gjendje të arrestojnë vrasësit para se ata të kryejnë krimet e tyre, një oficer nga kjo njësi është vetë i akuzuar p&eu

  Featured
 • Popular Scent of a Woman (1992)

  Scent of a Woman (1992)

  nga Admin Shtuar 1,731 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i ri nga shkolla Beird, pranon një punë që të kujdeset për një njeri të verbër gjatë fundjavës.Ata do të kalojnë peripeci së bashku dhe do të bëhen miq të

  Featured
 • Popular The Last Samurai (2003)

  The Last Samurai (2003)

  nga Admin Shtuar 938 Shikime / 0 Likes

  Një këshilltar ushtarak amerikan përqafon kulturën Samurai për të cilën ai ishte punësuar për ta shkatërruar pasi ai zihet robë në luftë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y9SMhSsNzVo Shk

  Featured
 • Popular Edge of Tomorrow (2014)

  Edge of Tomorrow (2014)

  nga Admin Shtuar 868 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/pD-20DyOTVY Shkarko Titrat https://openload.co/f/qpnSi4BNi-M/ Edge of Tomorrow” zhvillohen në të ardhmen, në të cilën një racë alienësh kanë sulmuar Tokën me nj&e

  Featured
 • Popular The Firm (1993)

  The Firm (1993)

  nga Admin Shtuar 1,306 Shikime / 0 Likes

  Një avokat i ri i bashkohet një firme prestigjioze të ligjit vetëm për të zbuluar se ajo ka një anë të errët ogurzeze. Shkarko Filmin http://abinitio.me/bgzJC

  Featured
 • Popular Collateral (2004)

  Collateral (2004)

  nga Admin Shtuar 1,889 Shikime / 1 Likes

  Një shofer taksie e gjen veten peng i një vrasësi me pages derisa ai bën gjiron e tij nga shënjestra në shënjestër gjatë një nate në Los Anxhelos. Ai duhet të gjejë një mënyrë

  Featured
 • Popular Days of Thunder (1990)

  Days of Thunder (1990)

  nga Admin Shtuar 657 Shikime / 1 Likes

  Një shofer i ri i garave me makina merr shansin e tij për të konkurruar në nivel të lartë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/lTocl

  Featured
 • Popular Lions for Lambs (2007)

  Lions for Lambs (2007)

  nga Admin Shtuar 711 Shikime / 0 Likes

  Një dramë, e fuksuar nëAfganistan të cilit jan dërguar njëkongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë

 • Popular Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

  Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

  nga Admin Shtuar 3,227 Shikime / 6 Likes

  Ithan dhe grupi i tij marrin përsipër misionin e tyre më të pamundur ndonjëherë, zhdukjen e një organizate ndërkombëtare mashtruese të angazhuar për shkatërrimin e IMF-së.

  Featured
 • Popular Eyes Wide Shut (1999)

  Eyes Wide Shut (1999)

  nga Admin Shtuar 1,729 Shikime / 1 Likes

  Nje doktor nga New Yorku, i cili eshte i martuar me nje mirembajtese artesh e shtyn vehten ne nje odise te rrezikshme seksi dhe morali pasi gruaja e tij pranon se njehere per pak sa nuk e ka tradhetuar. Director:Stanley KubrickStars:Tom Cruise, Nicole Kid

  Featured
 • Popular War of the Worlds (2005)

  War of the Worlds (2005)

  nga Admin Shtuar 699 Shikime / 1 Likes

  Pasi Toka është e pushtuar nga makina luftuese trekëmbëshe të alienëve, një familje lufton për të mbijetuar.

  Featured
 • Popular Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

  Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

  nga Admin Shtuar 1,233 Shikime / 3 Likes

  IMF-ja është mbyllur sepse është implikuar në bombardimin e Kremlinit, duke shtyn Ethan Hunt dhe ekipin e tij te ri për të shkuar si nje lloj mashtruesi për të pastruar emrin e organizatës së tyre. Re

  Featured
 • Popular Mission: Impossible III (2006)

  Mission: Impossible III (2006)

  nga Admin Shtuar 1,005 Shikime / 3 Likes

  Ethan Hunt vjen ballë për ballë me një tregtar të rrezikshme dhe sadist armëve duke u përpjekur për të mbajtur sekretin e tij të identitetit në mënyrë që të mbrojë të das

 • Popular Knight and Day (2010)

  Knight and Day (2010)

  nga Admin Shtuar 1,713 Shikime / 3 Likes

  Një grua e re involvohet me një spiun të turpëruar që është duke u përpjekur për të pastruar emrin e tij.Regjisor:James MangoldAktorë:Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard

  Featured
 • Popular Jack Reacher (2012)

  Jack Reacher (2012)

  nga Admin Shtuar 1,165 Shikime / 0 Likes

  Nje Detektiv vrasjesh po heton ne nje ceshte ku nje Sniperist Ushtrie shume i trajnuar qellon 5 njerez te rastesishem.Gjerat nuk jane ashtu sic duken.

  Featured
 • Popular Valkyrie (2008)

  Valkyrie (2008)

  nga Admin Shtuar 873 Shikime / 0 Likes

  Nje Dramatizim i grushtit te shtetit me 20 korrike te oficereve gjermane qe ishin teper te deshperuar ! Perpjeka e tyre kunder Hitlerit gjate Luftes se Dyte Boterore.

  Featured
 • Popular Oblivion (2013)

  Oblivion (2013)

  nga Admin Shtuar 614 Shikime / 0 Likes

  Një veteran i caktuar për të mbledhur burimet e Tokës fillon të dyshojë për atë që di për misionin e tij dhe për veten.

  Featured

Kategorit

RSS