Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

50 Cent


  • Popular 13 (2010) - Me Titra Shqip

    13 (2010) - Me Titra Shqip

    nga Admin Shtuar 4,427 Shikime / 2 Likes

    Një djalë i ri naive merrë identitetin e një personi të vdekur dhe e gjen veten të ngatërruar në botën e nëndheshme të pushtetit, dhunës, dhe fatit ku njerëzit vënë bast prapa dyer

    Featured

Kategorit

RSS