Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Hilary Swank


 • Popular New Year's Eve (2011)

  New Year's Eve (2011)

  nga Admin Shtuar 1,729 Shikime / 4 Likes

  Jeta e disa çifteve dhe beqarëve në Nju Jork ndërthurur gjatë rrjedhës së Vitit të Ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/skynaZ7s-2w

  Featured
 • Popular The Core (2003)

  The Core (2003)

  nga Admin Shtuar 1,257 Shikime / 0 Likes

  E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular Million Dollar Baby (2004)

  Million Dollar Baby (2004)

  nga Admin Shtuar 1,708 Shikime / 0 Likes

  Një grua e papërkulshme vendos të punojë me një trajner boksi me eksperiencë të gjatë për tu bërë profesioniste. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Oh_8dGCLlD4

  Featured
 • Popular The Homesman (2014)

  The Homesman (2014)

  nga Admin Shtuar 1,706 Shikime / 0 Likes

  Një pushtues me pretendime dhe një grua pioniere, bëjnë një ekip për të përcjellje tre gra të çmendur nga Nebraska në Iowa. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XNZCGRP4R0w

  Featured
 • Popular P.S. I Love You (2007)

  P.S. I Love You (2007)

  nga Admin Shtuar 2,552 Shikime / 0 Likes

  Një vejushë e re zbulon se burri i saj i fundit i ka lënë10 mesazhe për të lehtësuar dhimbjen dhe që të fillojë një jetë të re. Shkarko Filmin http://abinitio.me/RBCOb Shkarko Titrat http://

  Featured
 • Popular You're Not You (2014)

  You're Not You (2014)

  nga Admin Shtuar 1,439 Shikime / 1 Likes

  Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike e cila është diagnostikuar me ALS dhe studenten e stuhishme të kolegjit e cila bëhet kujdestarja e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FyM3ZCxHA7A

  Featured
 • Popular Red Dust (2004)

  Red Dust (2004)

  nga Admin Shtuar 600 Shikime / 0 Likes

  Polici Dirk Hendricks (Bartlett) paraqet një kërkesë amnistie për Alex Mpondo (Ejiofor), një anëtar i parlamentit të Afrikës së Jugut i cili nuk mund ti mbajë mend torturat që ju kanë bër&eu

  Featured
 • Popular The Reaping (2007)

  The Reaping (2007)

  nga Admin Shtuar 1,040 Shikime / 1 Likes

  Një ish-misionar i krishterë, i cili ka specializuar për të hedhur poshtë fenomenet fetare, heton një qytet të vogël që duket se vuanë nga 10 plagët biblike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/b0De3

  Featured
 • Popular The Resident (2011)

  The Resident (2011)

  nga Admin Shtuar 484 Shikime / 0 Likes

  Kur një mjeke e re dyshon se ajo nuk mund të jetë vetëm në banesën e saj të re në Bruklin, ajo mëson se pronari i saj ka krijuar një obsesion të frikshëm me të. Shkarko Filmin https://openlo

 • Popular Freedom Writers (2007)

  Freedom Writers (2007)

  nga Admin Shtuar 2,373 Shikime / 3 Likes

  Një mësuese e re frymëzon klasën e saj të studentëve për të mësuar tolerancën, pranoni veten, dhe ndjekë arsimin përtej shkollës së mesme.Regjisor:Richard LaGraveneseAktorë:Hilary

 • Popular Something Borrowed (2011)

  Something Borrowed (2011)

  nga Admin Shtuar 1,755 Shikime / 4 Likes

  Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.Regjia: Jennie Snyder , Emily GiffinAktorët: Gi

Kategorit

RSS