Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Tom Hardy


 • Bronson (2008)

  Bronson (2008)

  nga Admin Shtuar 193 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri i cili u dënua me 7 vjet burg për vjedhjen e një zyre postare përfundoi duke harxhuar 30 vjet të jetës së tij në vetmi të plotë. Gjatë kësaj kohe personaliteti i tij u z&

 • Popular Warrior (2011)

  Warrior (2011)

  nga Admin Shtuar 375 Shikime / 0 Likes

  Djali më i vogël (Hardy) i një ish boksieri alkolik (Nolte) kthehet në shtëpi, ku ai është trajnuar nga babai i tij për konkurrencë në një turne të përzier të arteve marciale. Shkarko F

 • Popular Mad Max: Fury Road (2015)

  Mad Max: Fury Road (2015)

  nga Admin Shtuar 1,545 Shikime / 5 Likes

  Një histori apokaliptike e vendosur në të ardhmen e largët të planetit tonë, në një peisazh të zymtë e të shkretë ku njerëzimi është thyer, dhe pothuajse të gjithë luftoj

  Featured
 • Popular The Drop (2014)

  The Drop (2014)

  nga Admin Shtuar 516 Shikime / 0 Likes

  Bob Saginovski e gjen veten në mes të një grabitjeje të shkuar keq dhe përfshihet në një hetim i cili gërrmon thellë në të kaluarën e lagjes ku miqtë, familjet dhe armiqtë punojnë

  Featured
 • Popular Legend (2015)

  Legend (2015)

  nga Admin Shtuar 4,170 Shikime / 7 Likes

  Filmi tregon historinë e gangsterëve binjakë identike Reggie dhe Ronnie Kray, dy nga kriminelët më famëkeqë në historinë e Britanisë, dhe perandorinë e tyre të krimit të organizuar në l

  Featured
 • Popular RocknRolla (2008)

  RocknRolla (2008)

  nga Admin Shtuar 470 Shikime / 1 Likes

  Regjisor:Guy RitchieАкторë:Gerard Butler, Tom Wilkinson, Idris Elba

 • Popular Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

  Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

  nga Admin Shtuar 453 Shikime / 0 Likes

  Në ditët e zymta të Luftës së Ftohtë, spiuni veteran Xhorxh Smaili është i detyruar nga gjysmë-dalja në pension të zbulojë një agjent sovjetik brenda MI6.

 • Popular Locke (2013)

  Locke (2013)

  nga Admin Shtuar 586 Shikime / 0 Likes

  Ivan Locke, një njeri i përkushtuar familjar dhe menaxher i suksesshëm i ndërtimit, merr një telefonatë në prag të sfidës më të madhe të karrierës së tij që vendos në lëv

 • Popular The Dark Knight Rises (2012)

  The Dark Knight Rises (2012)

  nga Admin Shtuar 1,613 Shikime / 0 Likes

  Kanë kaluar 8 vjet që kur Batman u zhduk në natë duke u kthyer në atë çast nga hero në një të arratisur. Duke marrë përsipër fajin për vdekjen e D.A. Harvey Dent kalorësi I Nat&e

  Featured
 • Popular This Means War (2012)

  This Means War (2012)

  nga Admin Shtuar 2,427 Shikime / 3 Likes

  Dy agjentet me te mire te CIA-s zhvillojne nje lufte epike kunder njeri tjetrit pasi marrin vesh qe lidhur me te njejten grua.

 • Popular Lawless (2012)

  Lawless (2012)

  nga Admin Shtuar 388 Shikime / 0 Likes

  Në fillim tlë shekulit të XX në SHBA u vendos ndalimi i pijeve alkolike. Filmi bazohet në ngjarje të vërtetë, ku tre vëlezër vendosin të shfrytëzojnë rastin që të prodhojnë dh

 • Popular Child 44 (2015)

  Child 44 (2015)

  nga Admin Shtuar 918 Shikime / 2 Likes

  “Fëmija 44” është një film triller me protagoniste aktorët Tom Hardy, Gary Oldman, dhe Vincent Cassel.Gjatë regjimit Stalinist në Bashkimin Sovjetik, në fillim të viteve 50, agjenti i Policisë

Kategorit

RSS