Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Seriale


 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 1,557 Shikime / 0 Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 1,181 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 490 Shikime / 0 Likes

  Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtë

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 452 Shikime / 0 Likes

  Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 471 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që ISIS-i merr në kontroll qytetin Sana, Majkëlli dhe Linkolni duhet të gjejnë një mënyrë për t'u larguar nga Jemeni, pasi ISIS-i i ka vënë nën shenjestër për vrasjen

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 400 Shikime / 0 Likes

  ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhd

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 471 Shikime / 1 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 482 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Popular Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 660 Shikime / 1 Likes

  Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EWlUdN4r22c

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 342 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet por ai vazhdon me planin e tij. Mahon më në fund arrin të hakmerret. Ndërkohë, një anëtar i grupit do të bëjë një sakrificë shumë të

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 9

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 518 Shikime / 0 Likes

  El Chapo rreflekton per femijrine e tij dhe sesi ai u fut ne biznesin e droges. Denimet e tij ne burg behet gjithmone e me te forta. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DQnMKdo4dqI

  Featured
 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 8

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 299 Shikime / 0 Likes

  Dhuna e rrethon Gjeneral Blancon. El Chapo perpiqet te adaptohet me jeten ne burg por ati i behet nje zgjim i keq kur tenton te korruptoji nje roje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vFhSoi9Q1Y0

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 7

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 597 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/e8I_aRIHvOI

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  nga Admin Shtuar 452 Shikime / 0 Likes

  Davidi dhe Pena janë në kërkim të Pallomarit. Pena merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0M2prt1-VrQ

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 315 Shikime / 0 Likes

  Davidi ndjek dyshimet e tij. Peña tronditet nga korrupsioni i qeverisë kolumbiane. Miguel ndodhet sërish në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fBNHpPzKoFM

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 6

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 308 Shikime / 0 Likes

  Don Sol i jep informacion Gabrielas nderkohe qe ajo kerkon nje viktime per Gen. Blancon. Chapo takon lordin e droges ne Guatemala. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-n643MjO7DU

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 5

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 273 Shikime / 0 Likes

  Shteti vendos nje shperblim per kapjen e El Chapo, dhe ai detyrohet te fshihet nderkohe duke bere plane per arratisje nga shteti. Shkarko Filmin https://openload.co/f/e4rN_XIT25g

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 371 Shikime / 0 Likes

  Davidi kërkon të marr hak për të atin dhe vendos Enriquen në rrezik. Peña kërkon ndihmën e Don Bernës për një mision shpëtimi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/i0ECpXWWys8

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 286 Shikime / 0 Likes

  Pena organizon një tjetër operacion sekret për të kapur një tjetër pjesëtar të kartelës por nuk ka shumë kohë në dispozicion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JJgOXlYIMsU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 367 Shikime / 0 Likes

  Jorge merr përsipër një plan të rrezikshëm. Një aksident në New York kërcënon lirinë e Chepes. Peña udhëton drejt Curacaos për të arrestuar një pjesëtar të kartelë

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 294 Shikime / 0 Likes

  Krerët e kartelës përpiqen të gjejnë personin që ka shpërndarë informacionin. Agjenti Pena i vihet nga pas një llogaritari të kartelës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/20a0kjm5nRY

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 4

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 408 Shikime / 0 Likes

  Ramón merr nje grup mercenaresh per tju vene mbrapa El Chapo. Nje seri vrasjesh masive ndodhin ne aeroport dhe nje kardinal vdes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U5tqTVJVy7Y

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 3

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 287 Shikime / 0 Likes

  Shteti Meksikan rekruton Amadon per te kontrolluar dhunen. Vellezrit Avendaño e kalojn cakun. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IyenXbbHsk8

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 429 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja triumfon ne detyren e tij duke arrestuar njerin nga kumbarët e Kalit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/R7XWE0Qp8co

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 0 Likes

  Vëllezërit Rodrigez kërkojnë të bëjnë pastrim parash. Pas vrasjes së grupit të parë të policëve amerikanë, pas tyre shkojnë një dyshe tjetër shume e aftë... Shkarko Filmi

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 472 Shikime / 1 Likes

  Karteli përpiqet të mbulojë një incident duke shantazhuar një zyrtar qeveritar që rrezikon t'i ekspozojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VDMSa5IjnPU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 670 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja vihet në krye të detyrës për të zbuluar aktivitetin e jashtëligjshëm që po zhvillohet në Kali. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oyGjInDgQHI

  Featured
 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 2

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 492 Shikime / 0 Likes

  Chino viziton Ramon per te pyetur per vendodhjen e ‘El Chapo’ ne shkembim te 5 milion dollareve. Ramon shkon mbrapa ‘El Chapo’ dhe e kthen aeroportin ne nje fushe beteje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/m4mDkqi6A0Q

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 1

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 737 Shikime / 2 Likes

  Joaquin, me shume i njohur si ‘El Chapo’, eshte i riu qe po perpiqet te ngrehet dhe te behet bos droge. Pas kapjes, Miguel Angel e le Chapon ne krye dhe e ben bos. Shkarko Filmin https://openload.co/f/15PojH7L6KY

  Featured
 • Tut Part 3 (2015)

  Tut Part 3 (2015)

  nga Admin Shtuar 289 Shikime / 0 Likes

  Faraoni Tut marshon kundër Mittanit dhe synon të shkatërrojë armiqtë e tij të fundit brenda pallatit në mënyrë që të sigurojë vendin e tij në histori. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GG

 • Tut Part 2 (2015)

  Tut Part 2 (2015)

  nga Admin Shtuar 222 Shikime / 0 Likes

  Teba rrezikohet nga një sëmundje e rrezikshme. Teksa mbreti Tut përpiqet ta zgjidhë, armiqtë e tij përgatiten për luftë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/71iJxiJnSqQ

 • Popular Tut Part 1 (2015)

  Tut Part 1 (2015)

  nga Admin Shtuar 478 Shikime / 0 Likes

  Biografi. Seritë flasin për Tutankhamen, faraonin më të ri që ka mbretëruar ndonjëherë mbi Egjipt. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XhV28D4Fi04

 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 16 (I Fundit)

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 16 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 6,444 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/lpkCMvIcp6Q

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 15

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 15

  nga Admin Shtuar 6,121 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/6LUxz0ErEOA

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 14

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 14

  nga Admin Shtuar 6,122 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/-QJAmuXGmIw

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 13

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 13

  nga Admin Shtuar 6,285 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/gk7QAuukjjw

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 12

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 12

  nga Admin Shtuar 6,412 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/rX8zdDYfkO0

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 11

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 11

  nga Admin Shtuar 4,179 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/IDXuGlrAxyY

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 10

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 10

  nga Admin Shtuar 4,176 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/T0Xi2zZwF7E

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 23 dhe 24 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 23 dhe 24 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 1,040 Shikime / 0 Likes

  Pasi gjenerali kap vëllezërit dhe përkeqëson situatën duke marrë peng më shumë të afërm, Majkëlli arratiset me Sillën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9j5DOJ5wbF4

 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 8

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 2,941 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/vhrnAQppPtk

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 7

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 2,873 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZZSmdcY_q1c

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 22

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 22

  nga Admin Shtuar 735 Shikime / 0 Likes

  Pasi gjenerali kap vëllezërit dhe përkeqëson situatën duke marrë peng më shumë të afërm, Majkëlli arratiset me Sillën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7dOKs-kEC8o

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 21

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 21

  nga Admin Shtuar 738 Shikime / 0 Likes

  Linkolni dhe Majkëlli kanë ngecur në hotel dhe duhet të gjejnë si të dalin prej andej. Pasi Majkëlli më në fund ka në dorë Sillan, ai duhet të marrë vendim se kë duhet të shpë

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 6

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 2,512 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/KQtMzeqot6s

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 5

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 2,599 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/Qz0jEpp3_q4

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 20

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 20

  nga Admin Shtuar 692 Shikime / 0 Likes

  Linkolni dhe Majkëlli kanë ngecur në hotel dhe duhet të gjejnë si të dalin prej andej. Pasi Majkëlli më në fund ka në dorë Sillan, ai duhet të marrë vendim se kë duhet të shpë

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 19

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 19

  nga Admin Shtuar 767 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli rrëmben Kristinën dhe Kristina përpiqet që të luajë me mendjen e tij dhe të Sarës. Ndërkohë Linkolni, Mahon dhe Selfi do bien pre e një kurthi të ngritur prej Kristinës. Shkark

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 4

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 2,878 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/WZo1kUTFpRM

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 3

  The Walking Dead | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 2,924 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/ItGX7yWvqYY

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 18

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 18

  nga Admin Shtuar 577 Shikime / 0 Likes

  Linkolni dhe Majkëlli përballen me njëri tjetrin, por përsëri midis tyre ekziston një mosmarrëveshje. Sara merr një lajm të papritur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7w6O6kY6P7g

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 17

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 17

  nga Admin Shtuar 638 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli së bashku me Sarën përpiqen që te arratisen nga një person që po i ndjek. Linkolni takohet me mamanë e tij dhe kështu merr vesh për planet e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SNyJgI085RQ

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 16

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 16

  nga Admin Shtuar 662 Shikime / 0 Likes

  Linkolni shkon në Majemi për të marrë Sillan, së bashku me Beguellin, Greçenin dhe Selfin. Një tjetër person do të bashkohet me ta për të arritur qëllimin. Majkëlli mëson një t&e

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 15

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 15

  nga Admin Shtuar 623 Shikime / 0 Likes

  Sukre dhe Linkolni përpiqen të marrin Sillan nga Selfi dhe Greçeni. Majkëlli më në fund do të bëjë operacionin që i nevojitej dhe pas tij ai kupton diçka të rëndësishme për Kom

  Featured
 • Mr. Robot | Sezoni 2 Episodi 11

  Mr. Robot | Sezoni 2 Episodi 11

  nga Admin Shtuar 299 Shikime / 0 Likes

  Anxhela bën një njohje të re, Domi fillon të shohë qëllimin e gjërave, një mik i vjetër shpalos gjithçka për Eliotin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ITNtT50T4Kk

 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 14

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 14

  nga Admin Shtuar 569 Shikime / 0 Likes

  Selfi dhe Greçeni përpiqen që të marrin pjesën që i mungon Sillas. Për të shpëtuar Majkëllin, Linkolni duhet të marrë një vendim shumë të rëndësishëm. Shkarko Film

 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 13

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 13

  nga Admin Shtuar 610 Shikime / 0 Likes

  Gjërat kanë marrë tatëpjetën dhe Majkëlli përpiqet të gjejë një rrugëdalje prej telasheve. Selfi kërkon të gjejë një blerës për Sillan. Shkarko Filmin https://openload.co

 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 1,093 Shikime / 2 Likes

  Javieri përballet me jehonën e intervistës së Judyt. Tata mundohet ta bindë Pablon që të dorwzohet për hir të fëmijëve të tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T1CIpiKUQog

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 1,009 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9_ydt5a

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 12

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 12

  nga Admin Shtuar 646 Shikime / 0 Likes

  Më në fund, Majkëlli e merr Sillan. Por rreziqet akoma nuk kanë marrë fund, pasi dikush ka të tjera plane për Sillan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vUDvdfIxtl8

  Featured
 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 11

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 11

  nga Admin Shtuar 943 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe grupi bëjnë përgatitjet përfundimtare për të marrë Sillan. Ndërkohë, Greçeni dhe Beguell do bëjnë të pamundurën që Silla të përfundojë në du

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 1,244 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8OROdYZ

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 968 Shikime / 4 Likes

  Të sapoformuarit Los Pepes duan të shkatërrojnë Pablon dhe perandorinë e tij. Vëllai i Tatas i kërkon asaj të largohet dhe të gjejë siguri bashkë me fëmijët. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Prison Break | Sezoni 4 Episodi 10

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 10

  nga Admin Shtuar 746 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet dhe për këtë arsye duhet të shkojë në spital. Për të shpëtuar nga një situatë që i rrezikon jetën, Sukre do të marrë ndihm&eum

  Featured

Kategorit

RSS