Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Dramë


 • Popular Changing Lanes (2002)

  Changing Lanes (2002)

  nga Admin Shtuar 396 Shikime / 0 Likes

  Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkë

 • Popular Sword of the Assassin (2012)

  Sword of the Assassin (2012)

  nga Admin Shtuar 391 Shikime / 0 Likes

  Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastr

 • Deception (2008)

  Deception (2008)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje d

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 136 Shikime / 0 Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

 • November Criminals (2017)

  November Criminals (2017)

  nga Admin Shtuar 140 Shikime / 1 Likes

  Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GlwYXaAnRUc

 • New Life (2016)

  New Life (2016)

  nga Admin Shtuar 154 Shikime / 0 Likes

  Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq... Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin Shtuar 3,173 Shikime / 1 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

 • The Aviator (2004)

  The Aviator (2004)

  nga Admin Shtuar 91 Shikime / 0 Likes

  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/kdS6XeAh_zA

 • Cinderella (2015)

  Cinderella (2015)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 1 Likes

  Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj k

 • An Ordinary Man (2017)

  An Ordinary Man (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vB2cnNHFn-M

 • Popular Good Time (2017)

  Good Time (2017)

  nga Admin Shtuar 4,692 Shikime / 0 Likes

  Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Windtalkers (2002)

  Windtalkers (2002)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 0 Likes

  Dy marinsa amerikan në Luftën e Dytë Botërore janë caktuar për të mbrojtur një marinar tëNavajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio shifër të pathyeshme. Shkarko Filmin https://

 • Warrior (2011)

  Warrior (2011)

  nga Admin Shtuar 77 Shikime / 0 Likes

  Djali më i vogël (Hardy) i një ish boksieri alkolik (Nolte) kthehet në shtëpi, ku ai është trajnuar nga babai i tij për konkurrencë në një turne të përzier të arteve marciale. Shkarko F

 • The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 158 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

 • My West (1998)

  My West (1998)

  nga Admin Shtuar 120 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/14q0ETynq5s

 • Tubelight (2017)

  Tubelight (2017)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 0 Likes

  Tubelight eshte historia e nje burri me besim te patundur te vetja dhe tek familja e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/waC569Puj_c

 • Guest iin London (2017)

  Guest iin London (2017)

  nga Admin Shtuar 149 Shikime / 0 Likes

  Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre te xhaxhait dhe halles se tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V1ARgG31YCo

 • The Great Buck Howard (2008)

  The Great Buck Howard (2008)

  nga Admin Shtuar 66 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri, shumë i hidhëruar me babait e tij, bëhet asistent i ri i një iluzionisti në rënie. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D028pZRPE70

 • The Ultimate Gift (2006)

  The Ultimate Gift (2006)

  nga Admin Shtuar 104 Shikime / 0 Likes

  Jason mendon se trashëgimia e tij do të jetë një shum e madhe parash. A ishte ai ndonjëherë i surprizuar kaq shum. Bazuar në librin më të shitur "The Ultimate Gift" nga Jim Stovall, ... Shkarko Filmin https://o

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 0 Likes

  Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtë

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. Shkarko Filmin https://openload.

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 41 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që ISIS-i merr në kontroll qytetin Sana, Majkëlli dhe Linkolni duhet të gjejnë një mënyrë për t'u larguar nga Jemeni, pasi ISIS-i i ka vënë nën shenjestër për vrasjen

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 40 Shikime / 0 Likes

  ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhd

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 44 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 44 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 49 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EWlUdN4r22c

 • Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet por ai vazhdon me planin e tij. Mahon më në fund arrin të hakmerret. Ndërkohë, një anëtar i grupit do të bëjë një sakrificë shumë të

 • Sonatine (1993)

  Sonatine (1993)

  nga Admin Shtuar 74 Shikime / 0 Likes

  Disa Jakuza nga Tokio janë dërguar në Okinawa për të ndihmuar në përfundimin e një lufte bandash. Lufta përshkallëzohet dhe Dërguesit nga Tokio vendosin të qëndrojn heshtur në plazh. Sh

 • Ip Man (2008)

  Ip Man (2008)

  nga Admin Shtuar 71 Shikime / 0 Likes

  Një gjysëm-biografi e Ip Man , për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake nëWing Chun. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a8jVzjRiyvk

 • The Imitation Game (2014)

  The Imitation Game (2014)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim&

 • Training Day (2001)

  Training Day (2001)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 1 Likes

  Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai q&eum

 • Pope Joan (2009)

  Pope Joan (2009)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 0 Likes

  Një grua Angleze e lindur në qytetin gjerman të Ingelheimit në shekullin e nëntë fshehë identitetin dhe paraqitet si burrë dhe ngritet në hireiarkin e Vatikanit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ynda8fv1hxI

 • Sachin (2017)

  Sachin (2017)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e nje djali me enderra si dhe rruga e tij per tu bere nje nga sportistet me te famshem ne vendin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lvZoyoKPbLw

 • Boogie Nights (1997)

  Boogie Nights (1997)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Në këtë film, paraqitet rrugëtimi I një djali të ri, në industrinë amerikane të pornos së viteve 70 dhe 80. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cmuItRT74qU

 • The Villainess (2017)

  The Villainess (2017)

  nga Admin Shtuar 101 Shikime / 0 Likes

  Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/KURoFa93qjg

 • Qaidi Band (2017)

  Qaidi Band (2017)

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 0 Likes

  Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/44kOncQPgVk

 • Wolf Warrior II (2017)

  Wolf Warrior II (2017)

  nga Admin Shtuar 166 Shikime / 0 Likes

  Kur mercenarët sadistë shënjestrojnë civilët, Leng Feng detyrohet t'i kthehet detyrës së tij, në mënyrë që të shpëtojë jetët e kërcënuara të tyre. Shkarko Filmin htt

 • Tracker (2010)

  Tracker (2010)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari... Shkarko Filmin https://openload.co/f

 • Una (2016)

  Una (2016)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Një grua ballafaqohet me një burrë të moshuar, ish fqinjin e saj, për të zbuluar pse ai e braktisi pasi patën një marrëdhënie seksuale kur ajo ishte 13 vjeçe... Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  nga Admin Shtuar 46 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e të arratisurve nga burgu i shtetit të Arizonës, Geri Tajson dhe Rendi Grinualt, në verën e vitit 1978. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CJOEyZmsd4U

 • The Beguiled (2017)

  The Beguiled (2017)

  nga Admin Shtuar 36 Shikime / 0 Likes

  "Mashtrimi" : Mbërritja e papritur e një ushtari të plagosur të Unionit në një shkollë vajzash në Virxhinia gjatë Luftës Civile çon në xhelozi dhe tradhti... Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Talento de barrio (2008)

  Talento de barrio (2008)

  nga Admin Shtuar 72 Shikime / 0 Likes

  Një tregtar i ri i drogës bie në dashuri ndërkohë që përballet me përçarje midis njerëzve në bandën e tij, dhe duke u ofruar një karrierë si këngëtarë i Reggaetó

 • The Only Living Boy in New York (2017)

  The Only Living Boy in New York (2017)

  nga Admin Shtuar 99 Shikime / 0 Likes

  Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i tij ka një lidhje jashtëmartesore me një grua të bukur dhe joshëse. Pasi ai fle me të pasojnë nj&eum

 • Rape Me (2000)

  Rape Me (2000)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ... Shka

 • The Book of Henry (2017)

  The Book of Henry (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Duke ndjekur udhëzimet e përpiluara në fletoren e djalit të saj gjeni, një nënë e vetme mundohet të shpëtojë një vajzë të vogël nga duart e njerkut të saj. Shkarko Filmin https://o

 • Marjorie Prime (2017)

  Marjorie Prime (2017)

  nga Admin Shtuar 29 Shikime / 0 Likes

  Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më të ri të njerkut të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mkk0pVnIbmM

 • The Human Contract (2008)

  The Human Contract (2008)

  nga Admin Shtuar 133 Shikime / 0 Likes

  Një drejtues i lartë i një ndërmarrje, i cili ruan një të fshehtë të errët, njeh një të panjohur shpirt-lirë e cila e nxit t'i largohet jetës së tij të programuar në hollë

 • Maudie (2016)

  Maudie (2016)

  nga Admin Shtuar 58 Shikime / 0 Likes

  Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet... Shkarko Filmin https://openload.co/f/LeqW9Su7y4M

 • 6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  nga Admin Shtuar 82 Shikime / 0 Likes

  Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetia

 • Walking Out (2017)

  Walking Out (2017)

  nga Admin Shtuar 170 Shikime / 0 Likes

  Dejvid, një adoleshent I rritur në qytet, udhëton drejt Montanës, për t’iu bashkuar babait të divorcuar, në sezonin e ri të gjuetisë. Baba dhe bir mundohen të krijojnë afrimitet, derisa një

 • Mom (2017)

  Mom (2017)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 0 Likes

  Një histori për atë që mund të bëjë një mama për hir të fëmijëve të saj. Devki, një mama me një jetë në dukje perfekte, vendos të marrë drejtësinë n&e

 • Cold Moon (2016)

  Cold Moon (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara. Shkarko Filmin h

 • Dunkirk (2017)

  Dunkirk (2017)

  nga Admin Shtuar 199 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët.. Shkarko Filmin https://openload.co/f/88FjICuu7XM

 • Rain Man (1988)

  Rain Man (1988)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo që fito

 • This Is Your Death (2017)

  This Is Your Death (2017)

  nga Admin Shtuar 203 Shikime / 0 Likes

  Në një shfaqje televizive konkuruesit marrin pjesë në një lojë të rrezikshme ku në lojë është jeta e tyre për kënaqësinë e publikut... Shkarko Filmin https://openload.co/f/YAYH3cCo

 • Sniper: Ultimate Kill (2017)

  Sniper: Ultimate Kill (2017)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 0 Likes

  SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge. Shkarko Filmin https://openl

 • Literally, Right Before Aaron (2017)

  Literally, Right Before Aaron (2017)

  nga Admin Shtuar 198 Shikime / 0 Likes

  Adami shkatërrohet kur merr vesh se ish e dashura e tij e ka ftuar në martesën e saj. Teksa kthehet në shtëpi pas festave, atij i duhet të përballet me ndjenjat e së shkuarës, ndërkohë që pë

 • Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian... Shkarko Filmin https://openload.co/f/qKdSpVyJcls

 • Day Release (2015)

  Day Release (2015)

  nga Admin Shtuar 138 Shikime / 0 Likes

  Gjatë lejes së fundjavës nga burgu, Mark Rodrigez dëshmon një grabitje të një kamioni sigurie. Ai vendos t'i marrë paratë për vete për të ndihmuar vëllanë e tij në vështir&eum

 • Jungle (2017)

  Jungle (2017)

  nga Admin Shtuar 184 Shikime / 0 Likes

  Një grup shokësh drejtohen nga një guidë për në xhunglën e Bolivisë, në kërkim të një fshati indian. Ata shpejt kuptojnë se xhungla është një vend armiqësor dhe plot rrez

 • Most Beautiful Island (2017)

  Most Beautiful Island (2017)

  nga Admin Shtuar 147 Shikime / 0 Likes

  Portreti i vështirësive që duhet të kalojë për mbijetesë një emigrante pa dokumente. Ajo gjendet nga një e kaluar torturuese tek një lojë e rrezikshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9RMiM-J7Qsw

Kategorit

RSS