Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Triller


 • Popular Changing Lanes (2002)

  Changing Lanes (2002)

  nga Admin Shtuar 396 Shikime / 0 Likes

  Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkë

 • November Criminals (2017)

  November Criminals (2017)

  nga Admin Shtuar 140 Shikime / 1 Likes

  Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GlwYXaAnRUc

 • The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

 • London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga Admin Shtuar 176 Shikime / 0 Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

 • Survivor (2015)

  Survivor (2015)

  nga Admin Shtuar 128 Shikime / 0 Likes

  Një Oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që nuk ka bër&

 • Popular Blood Father (2016)

  Blood Father (2016)

  nga Admin Shtuar 1,061 Shikime / 0 Likes

  Një ish-i dënuar ribashkohet me vajzën e tij kokëfortë 16-vjeçare e të munguar prej kohësh për ta mbrojtur atë nga trafikantët e drogës të cilët po mundohen ta vrasin... Shkarko Filmi

  Featured
 • An Ordinary Man (2017)

  An Ordinary Man (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vB2cnNHFn-M

 • Popular Good Time (2017)

  Good Time (2017)

  nga Admin Shtuar 4,691 Shikime / 0 Likes

  Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • Rambo III (1988)

  Rambo III (1988)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 1 Likes

  Komandanti i Rambos në Vietnam Kolonel Trautman është kapur peng në Afganistan, dhe varet nga Rambo nëse do që ta shpëtojë atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO2BJdBbbiM

 • The Bourne Identity (2002)

  The Bourne Identity (2002)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Një njeri shpëtohet në detë nga një anije peshkimi, i mbushur me plumba dhe me kujtes të humbur, para se të evitoj vrasësit dhe të rifitojë kujtesën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/W_XQytg

 • Rambo: First Blood Part II (1985)

  Rambo: First Blood Part II (1985)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 1 Likes

  John Rambo lirohet nga burgu nga qeveria për një mision top-sekret në vendin e fundit në Tokë ku ai do të donte që të kthehet në xhunglat e Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Z6JztRokNTU

 • The Imitation Game (2014)

  The Imitation Game (2014)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim&

 • Training Day (2001)

  Training Day (2001)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 1 Likes

  Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai q&eum

 • The Call (2013)

  The Call (2013)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Kur një operator i 911 merr një telefonatë nga një adoleshente që është rrëmbyer, ajo kupton se duhet të përballet me një vrasës nga e kaluara për t'i shpëtuar jetën. Shkarko Filmi

 • Rumble (2016)

  Rumble (2016)

  nga Admin Shtuar 54 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar i plakur tashmë, ish kampion i MMA, detyrohet të përfshihet në qarkun ndeshjeve të jashtëligjshme për të shpëtuar të dashurën e tij që rrëmbehet nga kreu i një ka

 • Rambo: First Blood Part I (1982)

  Rambo: First Blood Part I (1982)

  nga Admin Shtuar 88 Shikime / 0 Likes

  Një veteran i Vietnamit përdor aftësitë e tij luftarake kundër njeriut të ligjitnënjë qytet të vogël, kur ai e arreston dhe abuzon me të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Fdvf2lwjfNc

 • The Sound (2017)

  The Sound (2017)

  nga Admin Shtuar 50 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtare shkon në një stacion të braktisur të metrosë për të hedhur poshtë raportet se vendi është i pushtuar nga shpirtrat. Skepticizmi i saj vihet në provë kur një e keqe e papr

 • Infinity Chamber (2016)

  Infinity Chamber (2016)

  nga Admin Shtuar 26 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i burgosur në një qeli që kontrollohet nga një sistem kompjuterik, duhet të gjej një mënyrë për t'u arratisur nga aty dhe t'i bashkohet botës reale, e cila mund të mos ekzistojë m&

 • Wolf Mother (2016)

  Wolf Mother (2016)

  nga Admin Shtuar 56 Shikime / 0 Likes

  Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t'i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk

 • Rape Me (2000)

  Rape Me (2000)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ... Shka

 • The Book of Henry (2017)

  The Book of Henry (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Duke ndjekur udhëzimet e përpiluara në fletoren e djalit të saj gjeni, një nënë e vetme mundohet të shpëtojë një vajzë të vogël nga duart e njerkut të saj. Shkarko Filmin https://o

 • Secrets of State (2008)

  Secrets of State (2008)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Lufta sekrete mes agjentëve të Francës kundër grupeve terroriste përfshin Dianën, një studente e rekrutuar nga shërbimet sekrete dhe Pierin, një i ri i trazuar i cili mendon se terrorizmi do t'i sjellë ati

 • Atomica (2017)

  Atomica (2017)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet fiken në një central të largët bërthamor, të izoluar në shkretëtirë, një inspektore e re e sigurisë, Ebi Dikson, detyrohet të fluturojë

 • Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 59 Shikime / 0 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Don’t Sleep (2017)

  Don’t Sleep (2017)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 1 Likes

  Pasi nisin një bashkëjetesë, dy të dashuruar nisim të përballen me tmerret e një fëmijërie të harruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IirNCPxitZM

 • Overdrive (2017)

  Overdrive (2017)

  nga Admin Shtuar 161 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka nj&eu

 • Mom (2017)

  Mom (2017)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 0 Likes

  Një histori për atë që mund të bëjë një mama për hir të fëmijëve të saj. Devki, një mama me një jetë në dukje perfekte, vendos të marrë drejtësinë n&e

 • For the Emperor (2014)

  For the Emperor (2014)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Pasi përjeton vdekjen e familjes së tij në flakët e një bombardimi, një fermer paqedashës i quajtur Yamashita tani përballet me vendimin për të dërguar djalin e tij të fundit të mbijetuar n&

 • Brawl in Cell Block 99 (2017)

  Brawl in Cell Block 99 (2017)

  nga Admin Shtuar 86 Shikime / 0 Likes

  Një ish-boksier i kthyer në shpërndarës droge përfundon në një fushë betejë burgu kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mLKMvAsqWMI

 • Order of Chaos (2010)

  Order of Chaos (2010)

  nga Admin Shtuar 137 Shikime / 0 Likes

  Në një botë të jo absolutes, e drejta dhe e gabuara është vetëm një çështje e perspektivës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xwxZwyvIy64

 • The Last Boy Scout (1991)

  The Last Boy Scout (1991)

  nga Admin Shtuar 96 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan. Shkarko Filmin https://o

 • Sniper: Ultimate Kill (2017)

  Sniper: Ultimate Kill (2017)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 0 Likes

  SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge. Shkarko Filmin https://openl

 • M.F.A. (2017)

  M.F.A. (2017)

  nga Admin Shtuar 163 Shikime / 0 Likes

  M.F.A : Vrasja aksidentale e përdhunuesit të saj, shndërrohet në një burim frymëzimi për një studente të arteve. Një vëzhgues jo fort i pëlqyeshëm shfaqet, me qëllmin për t’u

 • The Man with the Iron Heart (2017)

  The Man with the Iron Heart (2017)

  nga Admin Shtuar 143 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy re

 • Blood Money (2017)

  Blood Money (2017)

  nga Admin Shtuar 129 Shikime / 0 Likes

  Tre miq në një eskursion në natyrë duhet ti arratisen një krimineli që është në kërkim të parave të tij, por lakija i kthen ata kundër njëri-tjetrit. Një rikrijim i THESARI I SIERR

 • Nightworld (2017)

  Nightworld (2017)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Një ish-agjent policie punësohet të ruajë një shtëpi të vjetër në Sofie të Bullgarisë... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GBEPpN7Qn-k

 • Never Here (2017)

  Never Here (2017)

  nga Admin Shtuar 233 Shikime / 0 Likes

  Disa ngjarje shqetësuese e shtyjnë një artiste që fotografon të panjohur, që të dyshojë se dikush është duke e vëzhguar. Kufijtë turbullohen midis reales dhe imagjinares, krimit dhe artit, vë

 • Most Beautiful Island (2017)

  Most Beautiful Island (2017)

  nga Admin Shtuar 147 Shikime / 0 Likes

  Portreti i vështirësive që duhet të kalojë për mbijetesë një emigrante pa dokumente. Ajo gjendet nga një e kaluar torturuese tek një lojë e rrezikshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9RMiM-J7Qsw

 • Jeepers Creepers III (2017)

  Jeepers Creepers III (2017)

  nga Admin Shtuar 94 Shikime / 0 Likes

  Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ka-fSv-Z7P0

 • Wheelman (2017)

  Wheelman (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Mgsb14Ds7HI

 • In the Shadow of Iris (2016)

  In the Shadow of Iris (2016)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Iris, një grua e re e një bankieri, zhduket në Paris. Një mekanik i mbytur në borxhe mund të jetë i përfshirë në këtë lidhje të cuditshme. Një mister shumë i vështirë p&e

 • Happy Death Day (2017)

  Happy Death Day (2017)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj. Shkarko Filmin https://openload.

 • Time Renegades (2016)

  Time Renegades (2016)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një mësues gjimnazi në vitin 1983 dhe një detektiv bashkojnë forcat përmes ëndrrave të tyre për të shpëtuar një grua që të dy e duan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/il6VvsJstLQ

 • Sleepless (2017)

  Sleepless (2017)

  nga Admin Shtuar 239 Shikime / 0 Likes

  Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas. Shkarko Filmin https://openload.co/

 • xXx: Return of Xander Cage (2017)

  xXx: Return of Xander Cage (2017)

  nga Admin Shtuar 202 Shikime / 0 Likes

  Ksander Kejxh besohet të ketë vdekur pas një aksidenti, por ai kthehet fshehurazi në veprim për një detyrë të re e jo të lehtë me stërvitësin e tij, Augustus Gibons. Shkarko Filmin https://openlo

 • 7 Minutes (2014)

  7 Minutes (2014)

  nga Admin Shtuar 297 Shikime / 0 Likes

  Tre shokë të vjetër detyrohen të kryejnë një grabitje pasi nuk u ecën shitja e drogës, por gjërat shkojnë akoma më keq… Shkarko Filmin https://openload.co/f/2EQTimgFDI4

 • Popular Cut Bank (2014)

  Cut Bank (2014)

  nga Admin Shtuar 330 Shikime / 0 Likes

  Jeta e Dwayne ndryshon plotësisht pasi ai bëhet dëshmitar i një vrasjeje që filmon rastësisht. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xe71E2UHSZM

 • Popular The Wrong Guy (1997)

  The Wrong Guy (1997)

  nga Admin Shtuar 340 Shikime / 0 Likes

  Në Cleveland, ekzekutivi i ngathet Nelson Hibbert pret që të promovohet nga presidenti i Nigel Industris pasi qe ai është i fejuar me vajzën e pronarit. Megjithatë, e ardhmja e tij ... Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Popular Zulu (2013)

  Zulu (2013)

  nga Admin Shtuar 353 Shikime / 0 Likes

  Në Afrikën e Jugut, dy policë do të hetojnë vrasjen e vajzës së një kampioni të botës së regbit. Situata përkeqësohet me zbulimin e një trupi të dytë të një vajze q&

 • Susan's Plan (1998)

  Susan's Plan (1998)

  nga Admin Shtuar 246 Shikime / 0 Likes

  Susan dëshiron që ish-bashkëshorti i saj të jetë i vdekur dhe, në disa përpjekje të pambrojtura nga përkrahësit, përpiqet të përmbushë veprën. Së pari, i dashuri i saj merr me

 • Popular Kickboxer 2: The Road Back (1991)

  Kickboxer 2: The Road Back (1991)

  nga Admin Shtuar 324 Shikime / 0 Likes

  Ky film është menduar të jetë një vazhdim i filmit në të cilin luajti Jean-Claude Van Damme. Vetëm tani filmi fletë rreth vëllait të karakterit që Van Damme ka luajtur. David Sloan është

 • Bad Eggs (2003)

  Bad Eggs (2003)

  nga Admin Shtuar 212 Shikime / 0 Likes

  Ben Kinnear dhe Mike Paddock janë dy detectives fshehtë me shumëpublicitet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lNekjg7jJu0

 • Popular Yaakkai (2017)

  Yaakkai (2017)

  nga Admin Shtuar 481 Shikime / 0 Likes

  Nje administrator spitali vdes dhe polici qe heton zbulon se ky eshte vetem nje nga krimet e kryera. Shkarko Filmin https://openload.co/f/gNteIUmQVwE

 • Popular Irada (2017)

  Irada (2017)

  nga Admin Shtuar 417 Shikime / 0 Likes

  Nje oficer i NIA provon te zgjidh konspiracionin qe coi ne bombardimin e nje fabrike te nje biznesmeni. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8Nuht2Ktvvg

 • Popular Cult of Chucky (2017)

  Cult of Chucky (2017)

  nga Admin Shtuar 504 Shikime / 1 Likes

  Çaki rikthehet për të terrorizuar viktimën e tij njerëzore, Nikën. Ndërkohë, kukulla vrasëse ka disa borxhe për të larë me disa armiq të vjetër, me ndihmën e ish-gruas së ti

  Featured
 • Shock Wave (2017)

  Shock Wave (2017)

  nga Admin Shtuar 292 Shikime / 0 Likes

  Kur një terrorist i specializuar për eksplozivë merr peng një tunel të nëndheshëm, ai kërcënon se do të vrasë pengjet nëse nuk i plotësohen kërkesat... Shkarko Filmin https://openload.c

 • The Limehouse Golem (2016)

  The Limehouse Golem (2016)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Qyteti i Londrës është frikësuar nga një vrasës serial i quajtur Golemi i Limehouse, duke lënë mesazhe të fshehta të shkruara me gjakun e viktimave të tij. Me rritjen e presionit publik, rajoni i Skoc

 • United 93 (2006)

  United 93 (2006)

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  Një film mbi ngjarjet e 11 shtatorit. "United 93" falë shpirtit heroik të pasagjerëve ishte i vetmi nga katër avionët e rrëmbyer që nuk e goditi shënjestrën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/UbtBPw-Tl5

 • Popular Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989)

  Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989)

  nga Admin Shtuar 343 Shikime / 0 Likes

  Një anije me studentë të diplomuar të shkollave të mesme të lidhura për Manhattan marrin me vete Jason Voorhees për udhëtim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jxVdRXvW3fA

 • Popular Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 1 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)

  Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)

  nga Admin Shtuar 252 Shikime / 0 Likes

  Disa vjet pasi Tommy Jarvis e lidhi atë nënuje në Camp Crystal Lake, Jason Voorhees i fjetur kthehet në kamp, kur ai lirohet aksidentalisht nga burgu i tij nga një adoleshent telekinetik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tm1Y6

 • Popular Shot Caller (2017)

  Shot Caller (2017)

  nga Admin Shtuar 441 Shikime / 1 Likes

  Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut. Shkarko

 • Popular Black Book (2006)

  Black Book (2006)

  nga Admin Shtuar 354 Shikime / 0 Likes

  Në Holandën Naziste të okupuar gjatë Luftës së Dytë Botërore, një këngëtare çifute infiltrohet ne selinë qendrore të Gestapos për rezistencën holandeze. Shkarko Filmin https

Kategorit

RSS