Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sci-Fi


 • Anaconda 3: Offspring (2008)

  Anaconda 3: Offspring (2008)

  nga Admin Shtuar 221 Shikime / 0 Likes

  Një mercenar pranon një mision nga një miliarder për të kapur një gjarpër të rrezikshëm që ndoshta mund të ndihmojë në shërimin e një sëmundjeje fundore. Shkarko Filmin https:

 • Infinity Chamber (2016)

  Infinity Chamber (2016)

  nga Admin Shtuar 26 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i burgosur në një qeli që kontrollohet nga një sistem kompjuterik, duhet të gjej një mënyrë për t'u arratisur nga aty dhe t'i bashkohet botës reale, e cila mund të mos ekzistojë m&

 • Atomica (2017)

  Atomica (2017)

  nga Admin Shtuar 38 Shikime / 0 Likes

  Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet fiken në një central të largët bërthamor, të izoluar në shkretëtirë, një inspektore e re e sigurisë, Ebi Dikson, detyrohet të fluturojë

 • Singularity (2017)

  Singularity (2017)

  nga Admin Shtuar 68 Shikime / 0 Likes

  Në 2020 Elias Van Dorne, drejtori i industrisë VA, kompania më e madhe robotike, prezanton shpikjet e tij më të madhe: Kronos. Një super kompjuter me inteligjencë artificiale i programuar për t'i dhënë fun

 • Popular Star Trek: Nemesis (2002)

  Star Trek: Nemesis (2002)

  nga Admin Shtuar 354 Shikime / 0 Likes

  Ndërmarrja është transferuar në Romulan, me sa duket, sepse duan të negociojnë një traktat paqeje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/dm97QQAN3us

 • Star Trek: Insurrection (1998)

  Star Trek: Insurrection (1998)

  nga Admin Shtuar 268 Shikime / 0 Likes

  Kur ekuipazhi i Enterprise mësojnë për komplotin e Federatës kundër banorëve të planetit unik, Kapiteni Picard fillon një rebelim të hapur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jYy_8JCqFus

 • Popular Ice Twisters (2009)

  Ice Twisters (2009)

  nga Admin Shtuar 480 Shikime / 0 Likes

  Charlie Price, një shkencëtar i vjetër, u bë autori i shkencave fiction, fillon të jetojë një nga romanet e tij, kur eksperimentet e motit të Fondacionit Federal të Shkencave dalin nga kontrolli dhe bëhen

 • Star Trek III: The Search for Spock (1984)

  Star Trek III: The Search for Spock (1984)

  nga Admin Shtuar 281 Shikime / 0 Likes

  Admirali Kirk dhe ekuipazhi i tij rrezikojnë karrierën e tyre duke vjedhur Enterprise-në që të kthehen në planetin Genesis për të rimarrë trupin e Spock-ut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YjZKZDBA7GI

 • Popular Star Trek V: The Final Frontier (1989)

  Star Trek V: The Final Frontier (1989)

  nga Admin Shtuar 353 Shikime / 0 Likes

  Kapiten Kirk dhe ekuipazhi i tij duhet të merren me gjysmë-vëllain të zotit Spock i cili rrëmben anijen Enterprise për një kërkim për Perëndinë në qendër të galaksisë. Shkarko Film

 • Star Trek: The Motion Picture (1979)

  Star Trek: The Motion Picture (1979)

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 0 Likes

  Kur një anije aliene me fuqi të madhe i afrohet Tokës, admirali Kirk rimerr komandën në anijen kozmike Starship, në mënyrë që të ndalojë alienët. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EsysArvF1ng

 • Anti Matter (2016)

  Anti Matter (2016)

  nga Admin Shtuar 135 Shikime / 0 Likes

  Ana, një studente e Oksfordit, e gjen veten në pamundësi të krijimit të kujtimeve të reja si pasojë e një eksperimenti kalimi nëpërmjet një vrime krimbi. Filmi ndjek përpjekjet e saj të d&eu

 • Transformers: The Last Knight (2017)

  Transformers: The Last Knight (2017)

  nga Admin Shtuar 287 Shikime / 1 Likes

  Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndod

 • Stealth (2005)

  Stealth (2005)

  nga Admin Shtuar 97 Shikime / 0 Likes

  Pilotët e Marinës, Ben Ganon, Henri Pursell dhe Kara Uejd ngarkohen me detyrën të trajnojnë një avion të ri pa pilot që bazohet në inteligjencën artificiale për të sulmuar objektiva jashtë t

 • Simple Creature (2016)

  Simple Creature (2016)

  nga Admin Shtuar 75 Shikime / 0 Likes

  Një studente kolegji e zhdërvjelltë pëson një aksident gati fatal me autobus, por rilind përmes teknologjisë hibride të të atit bioteknik dhe laboratorit të tij të avancuar. Shkarko Filmin https://ope

 • Popular Spider-Man: Homecoming (2017)

  Spider-Man: Homecoming (2017)

  nga Admin Shtuar 333 Shikime / 1 Likes

  Piter Parker përpiqet që të balancojë jetën shkollore me luftimin e krimit si Njeriu Merimangë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f1eFBugfCbk

 • Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

  Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 120 Shikime / 0 Likes

  Rojtarët e Galaktikës vazhdojnë aventurat e tyre në skuadër, ndërsa zbulojnë misterin e atësisë së vërtetë të Piter Kuillit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/AmIIs07PVf4

 • Idiocracy (2006)

  Idiocracy (2006)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Xho Bauers, përcaktimi i ''Amerikanit me nivel mesatar'' është kavja e zgjedhur nga Pentagoni për një projekt pllenimi. I harruar në kutinë ku e futën, zgjohet pas 5 shekujsh. Ai e gjen veten në mesin e një

 • Revolt (2017)

  Revolt (2017)

  nga Admin Shtuar 230 Shikime / 0 Likes

  Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit kundër një pushtimi alien. Në Nairobi, në Afrikën lindore, një ushtar amerikan dhe një mjeke franceze bashkohen për t'i mbijetuar sulmit të

 • Orbiter 9 (2017)

  Orbiter 9 (2017)

  nga Admin Shtuar 117 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DyYwi3djEPU

 • What Happened to Monday (2017)

  What Happened to Monday (2017)

  nga Admin Shtuar 290 Shikime / 0 Likes

  Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fush

 • The Animal (2001)

  The Animal (2001)

  nga Admin Shtuar 104 Shikime / 0 Likes

  Pasi ka bërë transplant organesh nga kafshë të ndryshme, një burrë e gjen veten duke ndjekur instinktet e kafshëve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/rQrbAHdqINE

 • Face/Off (1997)

  Face/Off (1997)

  nga Admin Shtuar 134 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

 • I Am Legend (2007)

  I Am Legend (2007)

  nga Admin Shtuar 254 Shikime / 0 Likes

  Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure! Shkarko Filmin https://openload.co/f/vdKuh3mFkio Shkarko Titrat https://openload.co/f/-Nd6BYtit3o

 • Popular Battle Los Angeles (2011)

  Battle Los Angeles (2011)

  nga Admin Shtuar 302 Shikime / 0 Likes

  Një skuadron i marinsave amerikanë bëhet linja e fundit e mbrojtjese kundër një pushtimi globalë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U85JPTicAuU Shkarko Titrat https://openload.co/f/Wk7uf5at30Y

 • Popular The Stepford Wives (2004)

  The Stepford Wives (2004)

  nga Admin Shtuar 475 Shikime / 0 Likes

  Çfarë e bën atë për tu bërë gruaja e Stepfordit, një grua të përsosur përtej besimit? Pyetni burrat e Stepfordit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/F1Z7B2QVxUA

 • Popular Iron Sky (2012)

  Iron Sky (2012)

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 0 Likes

  Nazistët kanë ngritur një bazë ushtarake sekrete në Hënë në vitin 1945, ku ata planifikojnë të kthehen në pushtet në vitin 2018… Shkarko Filmin https://openload.co/f/muW5sW7gxeA Shkarko Ti

 • Popular Aeon Flux (2005)

  Aeon Flux (2005)

  nga Admin Shtuar 308 Shikime / 1 Likes

  Aeon Flux është një vrasëse misterioze e cila punon për Monicans, një grup i rebelëve që po përpiqen për të përmbysur qeverinë. Kur ajo dërgohet në një mision për të

 • Popular Lockout (2012)

  Lockout (2012)

  nga Admin Shtuar 392 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i dënuar gabimisht për komplot dhe spiunazh kundër SHBA-së, i është ofruar lirimi i tij, në këmbim të shpëtimit së vajzës së presidentit nga revolta e një burgu, e kontrr

 • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015)

  The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015)

  nga Admin Shtuar 278 Shikime / 0 Likes

  Pasi u simbolizua si “Zogu i Lirisë”, Katnis Everdin dhe Distrikti i 13-të angazhohen në një revolucion kundër Kapitol-it autokratik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wBgEj9nCpSc

 • The Manchurian Candidate (2004)

  The Manchurian Candidate (2004)

  nga Admin Shtuar 255 Shikime / 1 Likes

  Në mes tëLuftës së Gjirit,ushtarëtjanërrëmbyerdhei është shpërlar truripër qëllime tëliga. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mqIqVz3MswE

 • Suburban Commando (1991)

  Suburban Commando (1991)

  nga Admin Shtuar 189 Shikime / 0 Likes

  Shep Ramsey është një hero ndëryjor, duke ndrequr gabimet, etj. Anija e tij është dëmtuar pas një lufte me të keqinjët në galaktik dhe ai duhet të fshihet në Tokë derisa të mund t&

 • Popular Morgan (2016)

  Morgan (2016)

  nga Admin Shtuar 4,012 Shikime / 1 Likes

  Një konsulente menaxhimi risku e një korporate duhet të vendosë t'i japë fund ose jo një qenieje njerëzore të krijuar artificialisht pasi ajo shfaq sjellje të papërshtatshme që devijojnë nga q&eu

  Featured
 • Popular Nowhere Boys: The Book of Shadows (2016)

  Nowhere Boys: The Book of Shadows (2016)

  nga Admin Shtuar 694 Shikime / 1 Likes

  Katër shokë, pasi kanë fituar fuqitë e tyre magjike, të katër elementëve, u duhet të përballen me Kaosin, një vajzë e cila është kthyer për të prishur harmoninë e Tokës.

  Featured
 • Popular Divergent (2014)

  Divergent (2014)

  nga Admin Shtuar 2,497 Shikime / 2 Likes

  Një film shumë emocionues, triller, aksion dhe aventurë.Të gjitha skenat janë të vendosura në një botë ku njerëzitjanë të ndarë në fraksione të ndryshme bazuar në virtytet nje

  Featured
 • Popular The Perfect Weapon (2016)

  The Perfect Weapon (2016)

  nga Admin Shtuar 1,224 Shikime / 5 Likes

  Në një të ardhme jo shumë të largët, shoqëria kontrollohet nga Shteti i fuqishëm dhe diktatori i njohur si Drejtori. Kondor punon si një vrasës me pagesë për Shtetin, por ribashkimi me dikë

  Featured
 • Popular Red Eagle (2010)

  Red Eagle (2010)

  nga Admin Shtuar 1,404 Shikime / 1 Likes

  Një hero lufton kundër kriminelëve dhe njerëzve të korruptuar dhe vret këdo që vë në rrezik mirëqenien e qytetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eaFVXkHoUE8

  Featured
 • Popular Iru Mugan (2016)

  Iru Mugan (2016)

  nga Admin Shtuar 1,186 Shikime / 4 Likes

  Ish agjenti Akhilan kthehet ne detyre kur nje terrorist me pseudonimin "Love " kthehet nga malajzia me nje ngarkese Pervitin te njejten droge qe perdorte Hitleri per te krijuar super ushtare. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XNd5EqwmFO4

  Featured
 • Popular They Call Me Jeeg Robot (2015)

  They Call Me Jeeg Robot (2015)

  nga Admin Shtuar 2,037 Shikime / 1 Likes

  Enzo, një hajdut i vetmuar dhe mizantrop, përdor fuqitë e fituara pasi u rrëzua në lumin Tiber për të ndjekur një bandit të çmendur të quajtur "Cigani". Shkarko Filmin https://openload.co/f/_hWBI49P

  Featured
 • Popular Captain America: The First Avenger (2011)

  Captain America: The First Avenger (2011)

  nga Admin Shtuar 1,429 Shikime / 3 Likes

  Pasi u konsiderua i paaftë për shërbim ushtarak, Steve Rogers doli vullnetar për një projekt kërkimor tepër sekret që e shndërroi atë nëCaptain America, një superhero i dedikuar për mbrojtje

  Featured
 • Popular Project Almanac (2015)

  Project Almanac (2015)

  nga Admin Shtuar 1,135 Shikime / 0 Likes

  Një grup adoleshente zbulojnë një planet të fshehur të një makine kohe, kur mendojnë edhe ata të ndërtojnë një të tille, por rrethana fillojnë të dalinjashtë kontrollit. Shkarko Fi

  Featured
 • Popular Boy 7 (2015)

  Boy 7 (2015)

  nga Admin Shtuar 1,845 Shikime / 1 Likes

  Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty.Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

  Featured
 • Popular Capsule (2015)

  Capsule (2015)

  nga Admin Shtuar 363 Shikime / 0 Likes

  Gaj është një pilot britanik, i cili qëndron në krye të një misioni në hapsirë. Ai është trajnuar për tre vjet dhe tani ndodhet i vetëm në hapsirë, me një anije që nuk fu

 • Popular Star Trek Beyond (2016)

  Star Trek Beyond (2016)

  nga Admin Shtuar 776 Shikime / 3 Likes

  Skuadra e anijes 'Entëprajs' zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të pamëshirshëm që i vë në provë ata dhe çdo gj&e

  Featured
 • Popular ARQ (2016)

  ARQ (2016)

  nga Admin Shtuar 767 Shikime / 1 Likes

  Rentoni ka krijuar një makineri, e cila ka shkaktuar që koha të ripërsëritet gjatë një grabitjeje në shtëpinë e tij. Gjithashtu ai do të përpiqet të shpëtojë ish të dashur&eum

  Featured
 • Popular Altered (2006)

  Altered (2006)

  nga Admin Shtuar 1,372 Shikime / 0 Likes

  Pesëmbëdhjetë vjet më parë, një grup i njerëzve janë ndryshuar përgjithmonë nga një dukuri e çuditshme. Tani, i njëjti grup i njerëzve janë të gatshëm për të

  Featured
 • Popular Chappie (2015)

  Chappie (2015)

  nga Admin Shtuar 616 Shikime / 1 Likes

  Pasi rrëmbehet që në lindje nga kriminelët, Çapi bëhet djali i adoptuar në një familje të çuditshme dhe të ç’rregullt. Çapi ka dhunti nga natyra, dhe është një r

  Featured
 • Popular The Purge: Election Year (2016)

  The Purge: Election Year (2016)

  nga Admin Shtuar 1,053 Shikime / 0 Likes

  Disa vjet pasi kurseu burrin që i vrau djalin, ish rreshteri i policisë Barnsi është bërë kreu i sigurimit të senatores Çarli Roan, kandidate për Presidente, e cila është shenjestër e Spastrimi

  Featured
 • Popular Next (2007)

  Next (2007)

  nga Admin Shtuar 1,259 Shikime / 2 Likes

  Një magjistar nga Las Vegas që mund të shohë të ardhmen është i ndjekur nga agjentët e FBI që kërkojnë për të përdorur aftësitë e tij për të parandaluar një sul

  Featured
 • Popular The Devil's Tomb (2009)

  The Devil's Tomb (2009)

  nga Admin Shtuar 1,297 Shikime / 0 Likes

  Një grup elitë ushtarakësh në një mision të fshehtë për të tërhequr një shkencëtar nga një laborator të nëndheshem hase ne një monster te lashtë në objekte. Shkarko

  Featured
 • Popular Minority Report (2002)

  Minority Report (2002)

  nga Admin Shtuar 1,218 Shikime / 0 Likes

  Në një të ardhme ku njësit speciale te policisë jane në gjendje të arrestojnë vrasësit para se ata të kryejnë krimet e tyre, një oficer nga kjo njësi është vetë i akuzuar p&eu

  Featured
 • Popular Captain America: Civil War (2016)

  Captain America: Civil War (2016)

  nga Admin Shtuar 1,093 Shikime / 1 Likes

  Një dyzim politik midis aktivitetit të Hakmarrësve sjell një konflikt midis aleatëve të përhershëm Kapiten Amerika dhe Njeriut të Hekurt. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ChI8-LEFoq4

  Featured
 • Popular Independence Day: Resurgence (2016)

  Independence Day: Resurgence (2016)

  nga Admin Shtuar 1,062 Shikime / 0 Likes

  Dy dekada pas cenimit të Ditës së Pavarësisë, Toka përballet me një kërcënim të ri jashtëtokësorësh. Por, a do të mjaftojnë mbrojtjet hapësinore tokësore? Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Donnie Darko (2001)

  Donnie Darko (2001)

  nga Admin Shtuar 1,402 Shikime / 0 Likes

  Një adoleshent ka vizione të një lepuri të madh që e manipulon atë të kryejë një seri krimesh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fXmgCnSa0Zg

  Featured
 • Popular The Core (2003)

  The Core (2003)

  nga Admin Shtuar 1,027 Shikime / 0 Likes

  E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular The Tuxedo (2002)

  The Tuxedo (2002)

  nga Admin Shtuar 2,682 Shikime / 7 Likes

  Një shofer i pafat duhet të zërë vendin e një agjenti sekretë duke përdorur veglat dhe smokingun e tij të veçantë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8HoGIAY9v-k

  Featured
 • Popular The King Of Fighters (2010)

  The King Of Fighters (2010)

  nga Admin Shtuar 1,365 Shikime / 2 Likes

  Live-action i bazuar në video-lojën "King of Fighters". Shkarko Filmin https://openload.co/f/TAM3_tKUL6o Shkarko Titrat https://openload.co/f/mndL9KYNx_c

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 9

  The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 958 Shikime / 1 Likes

  Woodbury është lënë në rrëmujë pas sulmit nga grupi i Rickut. Prania e Merle në grupë shkakton konflikt. Shkarko Serialin https://openload.co/f/-pBLLt6iLLA

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 8

  The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 984 Shikime / 2 Likes

  Rick, Daryl, Michonne dhe Oscar hyjnë në Woodbury në kërkim të Glenit dhe Maggiet. Ndërkohë, një grup i ri i të mbijetuarve hasin në burg. Shkarko Serialin https://openload.co/f/3MODM4359eQ

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 7

  The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 1,089 Shikime / 2 Likes

  Michonne çon Rickun, Darylin dhe Oskarin për Woodbury për të shpëtuar Glenin dhe Maggien. Merle përpiqet të marr informacion me forcë nga Glenn. Shkarko Serialin https://openload.co/f/IJWHXXqCpxw

  Featured
 • Popular E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 886 Shikime / 1 Likes

  Një fëmijë problematik merr kurajon për të ndihmuarnjë jashtokësor të kthehet në planetin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-LvURc9Je_o

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 6

  The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 1,079 Shikime / 1 Likes

  Rick merr një telefonatë misterioze. Andrea rritet afër Guvernatorit. Merle përpiqet të ndjekë Michonnen. Shkarko Serialin https://openload.co/f/YkhPnwwBEBg

  Featured
 • Popular The Call Up (2016)

  The Call Up (2016)

  nga Admin Shtuar 471 Shikime / 0 Likes

  Një grup lojtarësh on-line ftohen të provojnë një realitet virtual të video lojërave, por gjërat marrin një kthesë për keq kur këta mjeshtëra zbulojnë se në fakt, ata duhet të

 • Popular Viral (2016)

  Viral (2016)

  nga Admin Shtuar 1,107 Shikime / 0 Likes

  Pas shpërthimit të një virusi i cili fshin shumicën e popullsisë njerëzore, një vajzë e re, dokumenton jetën e re të familjes së saj në izolim dhe mundohet të mbrojë motren e saj të

  Featured
 • Popular The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 4

  The Walking Dead | Sezoni 3 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 1,147 Shikime / 1 Likes

  Lori shkon në punë, kur burgu sulmohet. Michonne përpiqet të bindë Andrean të largohen nga Woodbury. Shkarko Serialin https://openload.co/f/qLkT6h8mOPA

  Featured

Kategorit

RSS