Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Horror


 • Blade (1998)

  Blade (1998)

  nga Admin Shtuar 83 Shikime / 1 Likes

  Vitet 60-të, në një spital një grua me ngjyrë gjatë lindjes i shpërthen një hemoragji e çuditshme në qafë. Foshnja lind, por ajo vdes. Skena e radhës, përqëndrohet në Nju Jork, n

 • Anaconda 3: Offspring (2008)

  Anaconda 3: Offspring (2008)

  nga Admin Shtuar 228 Shikime / 0 Likes

  Një mercenar pranon një mision nga një miliarder për të kapur një gjarpër të rrezikshëm që ndoshta mund të ndihmojë në shërimin e një sëmundjeje fundore. Shkarko Filmin https:

 • Zombies (2017)

  Zombies (2017)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 1 Likes

  Kur fundi i botës po afrohet nga një shpërthim i disa zombie një grup njerëzish së bashku me Will Luke do sakrifikojnë jetën e tyre për të shpëtuar racën njerëzore. Shkarko Filmin https://op

 • The Sound (2017)

  The Sound (2017)

  nga Admin Shtuar 50 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtare shkon në një stacion të braktisur të metrosë për të hedhur poshtë raportet se vendi është i pushtuar nga shpirtrat. Skepticizmi i saj vihet në provë kur një e keqe e papr

 • Happy Hunting (2017)

  Happy Hunting (2017)

  nga Admin Shtuar 67 Shikime / 0 Likes

  Gjueti e Mbarë: Një pijanec i pastrehë i duhet të luftojë kundër disa psikopatëve pasi bëhet shënjestra e një eventi të çmendur sportiv. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T-BemVknGqM

 • Saw (2004)

  Saw (2004)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 1 Likes

  Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën "Jigsaw". Burrat duhet të ndjekin një seri

 • Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Don’t Sleep (2017)

  Don’t Sleep (2017)

  nga Admin Shtuar 65 Shikime / 1 Likes

  Pasi nisin një bashkëjetesë, dy të dashuruar nisim të përballen me tmerret e një fëmijërie të harruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IirNCPxitZM

 • Cold Moon (2016)

  Cold Moon (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara. Shkarko Filmin h

 • The Babysitter (2017)

  The Babysitter (2017)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Ndodhitë e një mbrëmjeje marrin një kthesë të papritur kur një djalë i ri përpiqet të spiunojë dadon e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OdZa9ZQX7lQ

 • Found Footage 3D (2016)

  Found Footage 3D (2016)

  nga Admin Shtuar 84 Shikime / 0 Likes

  Një grup njerëzish të cilët po xhirojnë një film horror bazuar në filmime të gjetura, gjenden vetë brenda një situate të tillë pasi një qenie e ligë hyn në filmimet e tyre. Shkarko

 • Nightworld (2017)

  Nightworld (2017)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Një ish-agjent policie punësohet të ruajë një shtëpi të vjetër në Sofie të Bullgarisë... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GBEPpN7Qn-k

 • Jeepers Creepers III (2017)

  Jeepers Creepers III (2017)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ka-fSv-Z7P0

 • Happy Death Day (2017)

  Happy Death Day (2017)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular One Missed Call (2008)

  One Missed Call (2008)

  nga Admin Shtuar 311 Shikime / 0 Likes

  Disa njerëz fillojnë të marrin mesazhe me zë nga uni i të tyre i ardhshëm - mesazhe të cilat përfshijnë datën, kohën, dhe disa nga detajet e vdekjes së tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • Popular Seed of Chucky (2004)

  Seed of Chucky (2004)

  nga Admin Shtuar 572 Shikime / 1 Likes

  Chucky dhe Tiffany janë ringjallur nga djali i tyre i pafajshëm, Glen, dhe e godasin Hollywoodin, ku është duke u zhvilluar një film që përshkruan vrasjen e vrasjeve të kukullave. Shkarko Filmin https://openload.co/

  Featured
 • Popular Cult of Chucky (2017)

  Cult of Chucky (2017)

  nga Admin Shtuar 508 Shikime / 1 Likes

  Çaki rikthehet për të terrorizuar viktimën e tij njerëzore, Nikën. Ndërkohë, kukulla vrasëse ka disa borxhe për të larë me disa armiq të vjetër, me ndihmën e ish-gruas së ti

  Featured
 • The Houses October Built 2 (2017)

  The Houses October Built 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 217 Shikime / 0 Likes

  Në procesin e rekuperimit nga trauma e grabitjes nga Skeleti Blu, Hallouinin e kaluar, një grup miqsh vendosin se duhet ta përballojnë frikën e tyre në mënyrë që ta kalojnë këtë episod. Ata rikth

 • The Limehouse Golem (2016)

  The Limehouse Golem (2016)

  nga Admin Shtuar 165 Shikime / 0 Likes

  Qyteti i Londrës është frikësuar nga një vrasës serial i quajtur Golemi i Limehouse, duke lënë mesazhe të fshehta të shkruara me gjakun e viktimave të tij. Me rritjen e presionit publik, rajoni i Skoc

 • Popular Dora (2017)

  Dora (2017)

  nga Admin Shtuar 788 Shikime / 1 Likes

  Nje makine e vjeter ka disa veti te te vecanta qe bejne qe te ndryshoj jeta e nje gruaje . Shkarko Filmin https://openload.co/f/B-240MauLZo

  Featured
 • Popular Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989)

  Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989)

  nga Admin Shtuar 344 Shikime / 0 Likes

  Një anije me studentë të diplomuar të shkollave të mesme të lidhura për Manhattan marrin me vete Jason Voorhees për udhëtim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jxVdRXvW3fA

 • Popular Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 1 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Popular It (2017)

  It (2017)

  nga Admin Shtuar 802 Shikime / 0 Likes

  Stephen King's IT - 1990 Shtatë miq fëmijërie mblidhen së bashku dhe kthehen te qyteti i tyre i vjetër për të vrarë një përbindësh, i cili vret dhe ushqehet me fëmijë. Shkarko Filmin https:/

 • Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)

  Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988)

  nga Admin Shtuar 256 Shikime / 0 Likes

  Disa vjet pasi Tommy Jarvis e lidhi atë nënuje në Camp Crystal Lake, Jason Voorhees i fjetur kthehet në kamp, kur ai lirohet aksidentalisht nga burgu i tij nga një adoleshent telekinetik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tm1Y6

 • Jason Lives: Friday the 13th Part VI (1986)

  Jason Lives: Friday the 13th Part VI (1986)

  nga Admin Shtuar 189 Shikime / 1 Likes

  Tommy Jarvis shkon në varreza për të hequr trupin e Jason Voorhees një herë e përgjithmonë, por pa dashje e sjell atë përsëri në jetë. Vrasësi i ri i ringjallur edhe një herë k&eum

 • Kristy (2014)

  Kristy (2014)

  nga Admin Shtuar 204 Shikime / 0 Likes

  Një studente që qëndron në konvikt gjatë ditës së falënderimeveështë vënë në shënjestër nga disa student të margjinalizuar, asaj iduhet të kapërcej frikën e saj

 • Blood: The Last Vampire (2009)

  Blood: The Last Vampire (2009)

  nga Admin Shtuar 106 Shikime / 1 Likes

  Saja e cila është një agjente e fshehte qeveritare lufton demonët në një post bllok në Japoni e cila është e detyruar të futet në një shkolle ushtarake për të zbuluar një demon t&e

 • The Devil’s Backbone (2001)

  The Devil’s Backbone (2001)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Pas humbjes së babait të tij, Karlosi 12-vjeçar mbërrin në shkollën e Santa Lucia-s, e cila strehon jetimët e milicisë dhe politikanëve republikanë. Menjëherë pas mbërritjes së tij, K

 • Minutes Past Midnight (2016)

  Minutes Past Midnight (2016)

  nga Admin Shtuar 159 Shikime / 1 Likes

  Kur troket mesnata, të gjitha qëniet e terrorit pushtojnë Tokën, Demonët, kanibalët, vrasësit, fantazmat dhe monstrat lëvizin nëpër këto përralla të mbizakonshme, fantastike dhe të frik

 • The Vault (2017)

  The Vault (2017)

  nga Admin Shtuar 156 Shikime / 0 Likes

  Dy motra ndihmojnë vëllanë të vjedhë një bankë për të shlyer borxhet. Të papritura më serioze e të frikshme se policia do ndodhin gjatë vjedhjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MFtvD9A

 • Red Lights (2012)

  Red Lights (2012)

  nga Admin Shtuar 156 Shikime / 0 Likes

  Psikologia Margaret Matheson dhe asistenti i saj studiojnë aktivitete paranormale, të cilat i çojnë në hetimin e një psikiku të njohur botërisht, i cili është rishfaqur vite pasi kritiku i tij më i

 • Temple (2017)

  Temple (2017)

  nga Admin Shtuar 194 Shikime / 0 Likes

  Tre turistë amerikanë ndjekin një hartë misterioze në drejt një xhungle në Japoni në kërkim të një tempulli antik. Kur shpirtrat u zënë kurth, aventura e tyre kthehet në një mankth

 • Popular Lake Alice (2017)

  Lake Alice (2017)

  nga Admin Shtuar 315 Shikime / 1 Likes

  Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë Krishtlindjet e tyre të fundit. Shkarko Filmin https:/

 • U Turn (2016)

  U Turn (2016)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Ngjarje misterioze ndodhin përreth një mbikalimi në Bangalor. Një gazetare mundohet të intervistojë familjet e viktimave, por përfundon në telashe të mëdha. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tupEDbltSwM

 • Hypersomnia (2016)

  Hypersomnia (2016)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 0 Likes

  Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që mund të jenë ëndrra... ose një realitet i alternuar. Shkarko Fil

 • The Transfiguration (2016)

  The Transfiguration (2016)

  nga Admin Shtuar 148 Shikime / 0 Likes

  Një adoleshent me problem, Majlo, fshihet pas adhurimit të tij për traditat e vampirëve. Kur ai takon Sofinë njëlloj problematike, të dy formojnë një lidhje që fillon të sfidojë fiksimin e Majlos

 • The Butterfly Room (2012)

  The Butterfly Room (2012)

  nga Admin Shtuar 96 Shikime / 0 Likes

  Ana, një zonjë elegante, me një fiksim për fluturat, çuditërisht bëhet mike e ngushtë me vajzën e re dhe të bukur, Alisën. Duke përdorur pafajësinë e saj joshëse, Alisa krijon nj

 • Ghost House (2017)

  Ghost House (2017)

  nga Admin Shtuar 189 Shikime / 0 Likes

  Pushimet e një çifti të rinjsh në Tailandë prishen kur papritur një fantazmë i ndjek ata pasi shqetësojnë shtëpinë ku ajo qëndronte. Shkarko Filmin https://openload.co/f/A7eL3HCf4Dc

 • It Comes at Night (2017)

  It Comes at Night (2017)

  nga Admin Shtuar 268 Shikime / 0 Likes

  Ai ka gjetur siguri në shtëpinë e tij, teksa një kërcënim masiv po terrorizon botën jashtë. Së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë vendosur rregulla strikte në rutinën e tyre të p&e

 • Friday the 13th: A New Beginning (1985)

  Friday the 13th: A New Beginning (1985)

  nga Admin Shtuar 160 Shikime / 1 Likes

  Ende i përhumbur nga e kaluara e tij, Tommy Jarvis - i cili, si fëmijë, vrau Jason Voorhees - pyet nëse vrasësi serial është i lidhur me një seri vrasjesh brutale që ndodhin në dhe rreth shtëpisë

 • Friday the 13th Part 2 (1981)

  Friday the 13th Part 2 (1981)

  nga Admin Shtuar 184 Shikime / 1 Likes

  Znj. Voorhees është e vdekur, dhe Liqeni i kampit Crystal është mbyllur, por një kamp pranë vendit famëkeq është goditur nga një sulmues i panjohur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wurGMNm6_ak

 • Popular Silent Hill (2006)

  Silent Hill (2006)

  nga Admin Shtuar 330 Shikime / 0 Likes

  Një grua del në kërkim të vajzës së saj, brenda kufijve të një qyteti të çuditshëm, të shkretë të quajtur Silent Hill. Bazuar në video lojën me të njëjtin emë

 • Popular Finders Keepers (2014)

  Finders Keepers (2014)

  nga Admin Shtuar 439 Shikime / 0 Likes

  Një nënë e divorcuar është në telashe kur vajza e saj e re bëhet e fiksuar me një kukull të keqe e lënë prapa nga banorët e mëparshëm të shtëpisë së tyre të re.

 • Popular Insensibles (2012)

  Insensibles (2012)

  nga Admin Shtuar 302 Shikime / 0 Likes

  Vendosur në Katalunjë, Painless bën dy rrëfime: në një nga Luftërat Civile Spanjolle dhe duke kaluar nëpër vitet '60, një azilë fëmijësh përpiqet të rehabilitojë fëmij&eu

 • Popular Sorority Row (2009)

  Sorority Row (2009)

  nga Admin Shtuar 353 Shikime / 1 Likes

  Një shoqëri studentore vajzash përpiqen për ta mbuluar vdekjen e një vajze pasi një shaka shkon mbrapsht, më pas ata ndiqen fshehurazi nga një vrasës serial. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO_VhFDAvpM Shk

 • The Woman (2011)

  The Woman (2011)

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Kur një avokat i suksesshëm kap vendin dhe përpjekjet për të “shtrënguar” atë, një anëtar tjeter i fundit i mbetur si një klan idhunshëm vendos jetën e familjes së tij në rr

 • Paranormal Activity 3 (2011)

  Paranormal Activity 3 (2011)

  nga Admin Shtuar 160 Shikime / 0 Likes

  Ne vitin 1988 motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OAFmL48_KWg Shkarko Titrat https://openload.co/f/R95pKKamUxE

 • Popular Underworld Awakening (2012)

  Underworld Awakening (2012)

  nga Admin Shtuar 361 Shikime / 0 Likes

  Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerz

 • Popular Exists (2014)

  Exists (2014)

  nga Admin Shtuar 488 Shikime / 0 Likes

  Nje Grup shokesh qe shkojne per piknik ne pyjet e Texasit e gjejne veten te perndjekur nga Kembemadhi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/teK26X3Jk2k

 • Popular The Tall Man (2012)

  The Tall Man (2012)

  nga Admin Shtuar 344 Shikime / 0 Likes

  Kur fëmija i saj humbet, një nëne i duhet të zbulojë legjendën e Man Tall, një rajon i cili dyshohet se rrëmben fëmijë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cAUgQHLY3c8 Shkarko Titrat https://openload.co/f

 • Popular The Sleeper (2012)

  The Sleeper (2012)

  nga Admin Shtuar 352 Shikime / 0 Likes

  Është viti 1981 dhe vajzat e vëllazërisë Alpha, Gama Theta janë duke bërë një parti. Kanidatet e reja për tju bashkuar vllazërisë kanë ardhur, por atje është edhe një mysafir

 • Popular The Wolfman (2010)

  The Wolfman (2010)

  nga Admin Shtuar 343 Shikime / 0 Likes

  Pas kthimit të atit në atdhe , një burr amerikan është kafshuar, dhe më pas është mallkuar nga, një njeri-ujk. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cNbs1Clhd2U Shkarko Titrat https://openload.co/f/5SJbp0rTwZU

 • Eden Lake (2008)

  Eden Lake (2008)

  nga Admin Shtuar 296 Shikime / 1 Likes

  Duke mos lejuar asgjë që t’u prishë fundjavën e tyre romantike, një çift i ri përballet me një bandë harbute jashtëzakonisht brutale të rinjsh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a0EVav4Brb8

 • Popular The Seamstress (2009)

  The Seamstress (2009)

  nga Admin Shtuar 2,088 Shikime / 1 Likes

  Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i dëshpëruar i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një turmë kriminelësh.... Shkarko Filmin https://openload.co/f/KLCU8hgvfzY Shkarko

  Featured
 • Popular 30 Days of Night (2007)

  30 Days of Night (2007)

  nga Admin Shtuar 6,862 Shikime / 6 Likes

  Pasi një qytet Alaskan zhytet në errësirë për një muaj, ai sulmohet nga një bandë gjakatare Vampirësh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/f_iYs_ykslo Shkarko Titrat https://openload.co/f/sgiIp9a1r4E

  Featured
 • Popular Pet (2016)

  Pet (2016)

  nga Admin Shtuar 2,987 Shikime / 2 Likes

  Sethi takon një vajzë në autobuz dhe pasi ai fiksohet me të, e rrëmben atë dhe e mbyll në një kafaz në vendin ku punon. Por cili është sekreti i kësaj vajze? Shkarko Filmin https://openload.co/f/

  Featured
 • Popular Fear, Inc. (2016)

  Fear, Inc. (2016)

  nga Admin Shtuar 1,087 Shikime / 2 Likes

  Një shitës droge dhe shokët e tij nënshkruajnë marrëveshje me një kompani, që natën e Hallouinit, ajo të sjellë në jetë frikërat e tyre më të mëdha. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Popular Morgan (2016)

  Morgan (2016)

  nga Admin Shtuar 4,014 Shikime / 1 Likes

  Një konsulente menaxhimi risku e një korporate duhet të vendosë t'i japë fund ose jo një qenieje njerëzore të krijuar artificialisht pasi ajo shfaq sjellje të papërshtatshme që devijojnë nga q&eu

  Featured
 • Popular Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  nga Admin Shtuar 1,482 Shikime / 1 Likes

  Aventurat e hetuesit mbinatyrorë privatë, Dylan Dog, i cili largon monstrat nga Luiziana me nënshkrim e këmishën se tij të kuqe, xhaketës se zezë, dhe xhinseve blu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1ZNe-6cAXBw S

  Featured
 • Popular The Lazarus Effect (2015)

  The Lazarus Effect (2015)

  nga Admin Shtuar 1,837 Shikime / 0 Likes

  Një grup kërkuesish me në krye Frenkun dhe të fejuarën e tij Zoin (Olivia Wilde) arrijnë të paimagjinueshmen! Shkarko Filmin https://openload.co/f/BY2fEmzx0bs

  Featured
 • Popular Devi (2016)

  Devi (2016)

  nga Admin Shtuar 2,934 Shikime / 8 Likes

  Nje komedi horror ku burri zbulon se gruaja e tij eshte pushtuar nga djalli. Shkarko Filmin https://openload.co/f/sAudn42uolA

  Featured
 • Popular The Monster (2016)

  The Monster (2016)

  nga Admin Shtuar 1,130 Shikime / 1 Likes

  Një mama dhe vajza e saj përballen me një përbindësh të tmerrshëm, kur u ngecin në një rrugë të braktisur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/j4M3AJc0HF8

  Featured
 • Popular I Know You’re in There (2016)

  I Know You’re in There (2016)

  nga Admin Shtuar 1,283 Shikime / 4 Likes

  Tom Reding mëson që ka një motër vetëm pasi e ëma vret veten. Ai ikën së bashku me motrën që as nuk flet e as nuk lëviz te shtëpia e mamasë për të xhiruar një film. Aty filloj

  Featured
 • Popular Survival Island (2005)

  Survival Island (2005)

  nga Admin Shtuar 2,155 Shikime / 5 Likes

  3 Njerëz të izoluar në një ishull të shkretë, vetëm një do të mbijetojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/QfKVtlWEwU4 Shkarko Titrat https://openload.co/f/azYSUC1xbRA

  Featured

Kategorit

RSS