Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Romancë


 • New Life (2016)

  New Life (2016)

  nga Admin Shtuar 154 Shikime / 0 Likes

  Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq... Shkarko Filmin https://openload.

 • New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 158 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

 • The Ultimate Gift (2006)

  The Ultimate Gift (2006)

  nga Admin Shtuar 104 Shikime / 0 Likes

  Jason mendon se trashëgimia e tij do të jetë një shum e madhe parash. A ishte ai ndonjëherë i surprizuar kaq shum. Bazuar në librin më të shitur "The Ultimate Gift" nga Jim Stovall, ... Shkarko Filmin https://o

 • Pope Joan (2009)

  Pope Joan (2009)

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 0 Likes

  Një grua Angleze e lindur në qytetin gjerman të Ingelheimit në shekullin e nëntë fshehë identitetin dhe paraqitet si burrë dhe ngritet në hireiarkin e Vatikanit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ynda8fv1hxI

 • Ninnu Kori (2017)

  Ninnu Kori (2017)

  nga Admin Shtuar 127 Shikime / 0 Likes

  Dy te dashuruar Pallavi dhe Uma ndahen nga rrethanat Por takohen pas disa vitesh kur Pallavi ehste i martuar dhe i lumtur me dike tjeter. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0PMgkS7s3Ko

 • Mubarakan (2017)

  Mubarakan (2017)

  nga Admin Shtuar 155 Shikime / 0 Likes

  Karan dhe Charan jane dy vellezer binjak me karaktere te ndryshme . Shkarko Filmin https://openload.co/f/_5kpSdkwvqI

 • The Only Living Boy in New York (2017)

  The Only Living Boy in New York (2017)

  nga Admin Shtuar 99 Shikime / 0 Likes

  Pas diplomimit i riu Tomas Ueb miqësohet me një fqinj. Bota e Uebit fillon ndryshon kur mëson se babai i tij ka një lidhje jashtëmartesore me një grua të bukur dhe joshëse. Pasi ai fle me të pasojnë nj&eum

 • Maudie (2016)

  Maudie (2016)

  nga Admin Shtuar 58 Shikime / 0 Likes

  Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet... Shkarko Filmin https://openload.co/f/LeqW9Su7y4M

 • Day Release (2015)

  Day Release (2015)

  nga Admin Shtuar 138 Shikime / 0 Likes

  Gjatë lejes së fundjavës nga burgu, Mark Rodrigez dëshmon një grabitje të një kamioni sigurie. Ai vendos t'i marrë paratë për vete për të ndihmuar vëllanë e tij në vështir&eum

 • A Gentleman (2017)

  A Gentleman (2017)

  nga Admin Shtuar 222 Shikime / 0 Likes

  Gaurav, një djalosh i përkushtuar ndaj punës, i duhet të shkojë në një takim pune në Mumbai, ku njeri i ngjashëm me të do t'i hap shumë telashe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y-_16f0-q2s

 • Rules Don’t Apply (2016)

  Rules Don’t Apply (2016)

  nga Admin Shtuar 148 Shikime / 0 Likes

  Historia origjinale e dashurisë me një aktoreje ambicioze, shoferit të saj të përkushtuar, dhe shefit të tyre, një miliarderi të çuditshëm të quajtur Hauard Hjus. Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Time Renegades (2016)

  Time Renegades (2016)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një mësues gjimnazi në vitin 1983 dhe një detektiv bashkojnë forcat përmes ëndrrave të tyre për të shpëtuar një grua që të dy e duan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/il6VvsJstLQ

 • Fifty Shades Darker (2017)

  Fifty Shades Darker (2017)

  nga Admin Shtuar 144 Shikime / 1 Likes

  Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kCWY690_wwY

 • Popular Collateral Beauty (2016)

  Collateral Beauty (2016)

  nga Admin Shtuar 498 Shikime / 0 Likes

  Duke iu shmangur jetës pas tragjedisë që i ndodhi, një njeri ngre pyetje ndaj Dashurisë, Kohës dhe Vdekjes. Pasi merr përgjigje të papritura, ai fillon të kuptojë se si gjërat janë të lidhur

 • Popular My First Mister (2001)

  My First Mister (2001)

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë 17-vjeçare ka një marrëdhënie të trazuar me një burrë 49-vjeçar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1sn_vWugp74

 • Popular Kiss the Bride (2007)

  Kiss the Bride (2007)

  nga Admin Shtuar 331 Shikime / 0 Likes

  Në shkollë të mesme, Matt dhe Ryan ishin miqtë më të mirë. Më shumë se miq, në të vërtetë. Por, në dhjetë vitet që pasuan, ata kanë humbur kontaktin. Pra, kur Matt merr n

 • Popular Being Julia (2004)

  Being Julia (2004)

  nga Admin Shtuar 369 Shikime / 0 Likes

  Vendosur në vitet '30 ne Londër, filmi përfshin aktorë të skenës dhe përvojat e tyre ne dashuri dhe hakmarrje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Deqsv-pbEik

 • Popular Yaakkai (2017)

  Yaakkai (2017)

  nga Admin Shtuar 481 Shikime / 0 Likes

  Nje administrator spitali vdes dhe polici qe heton zbulon se ky eshte vetem nje nga krimet e kryera. Shkarko Filmin https://openload.co/f/gNteIUmQVwE

 • Suntan (2016)

  Suntan (2016)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 1 Likes

  Në një ishull grek plot me kënaqësi, një mjek lokal në mesmoshë fiksohet pas një turisteje të re kur ajo e afron me grupin e saj shoqëror të shfrenuar... Shkarko Filmin https://openload.co/f/n-Nrqpsn9

 • Sardaarji (2015)

  Sardaarji (2015)

  nga Admin Shtuar 188 Shikime / 0 Likes

  Nje gjuetar fantazmash Indian kap fantazmat me shishe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bp-4SR6tBXM

 • Badrinath Ki Dulhania (2017)

  Badrinath Ki Dulhania (2017)

  nga Admin Shtuar 271 Shikime / 0 Likes

  Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe pranojne se ka dicka te mire tek ta . Shkarko Filmin https://openload.co/f/VJ-Q2hoyxJA

 • A Ghost Story (2017)

  A Ghost Story (2017)

  nga Admin Shtuar 280 Shikime / 0 Likes

  Në këtë eksplorim të pazakontë të trashëgimisë, dashurisë, humbjes dhe poshtërsisë së vetë ekzistencës, një fantazmë e mbuluar me të bardhë kthehet në shtë

 • Blind (2017)

  Blind (2017)

  nga Admin Shtuar 183 Shikime / 0 Likes

  Një novelist i cili u verbua në një aksident me makinë ku vdiq gruaja e tij, rizbuloi pasionin e tij si për jetën ashtu edhe për të shkruar në momentin kur ai bëhet pjesë e një dashurie me gruan

 • Popular Sarrainodu (2016)

  Sarrainodu (2016)

  nga Admin Shtuar 303 Shikime / 3 Likes

  Nje ish ushtarak lufton kunder djait te nje politikani. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SOZAaGgjgOg

 • Popular Jab Harry met Sejal (2017)

  Jab Harry met Sejal (2017)

  nga Admin Shtuar 402 Shikime / 0 Likes

  Pasi humbet unazen e marteses gjat nje turi ne Europe nje grua dhe guida e saj turistike kthehen ne vendet qe kan qene per ta gjetur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pznrmACjmWs

 • Down by Love (2016)

  Down by Love (2016)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA EROTIKE DHE NUDITET! Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burg

 • Popular Diet of Sex (2014)

  Diet of Sex (2014)

  nga Admin Shtuar 356 Shikime / 0 Likes

  KUJDES: FILM ME PËRMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! "Dietë Seksi" : Të njohur rastësisht, Agata dhe Mark kanë probleme me jetën e tyre seksuale,

 • Popular Amar (2017)

  Amar (2017)

  nga Admin Shtuar 468 Shikime / 0 Likes

  Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti. Shkarko Filmin https://openload.co/f/BnwawkIphfs

 • Desi Boyz (2011)

  Desi Boyz (2011)

  nga Admin Shtuar 146 Shikime / 0 Likes

  Dy shokë humbasin punën e tyre, më pas edhe shqoërinë e tyre kur ekspozohen si meshkuj eskortë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/qTkO1Z4nE4o

 • The Big Sick (2017)

  The Big Sick (2017)

  nga Admin Shtuar 211 Shikime / 0 Likes

  Kumail, komediani nga Pakistani dashuron një vajzë të bardhë por familja nuk është dakord sepse kërkon të ruajë traditën e martesës me mblesëri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iGQEq4wA7ZQ

 • Ishq Ke Parindey (2015)

  Ishq Ke Parindey (2015)

  nga Admin Shtuar 159 Shikime / 0 Likes

  Filmi flet per dashurine e dy te rinjve qe kalon kufijte e konfliktit Indi-Pakistan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2T9BlQ2wUoA

 • Meri Pyaari Bindu (2017)

  Meri Pyaari Bindu (2017)

  nga Admin Shtuar 109 Shikime / 0 Likes

  Nje shkrimtar i shquar Abhimanyu Roy te cilit i eshte bllokuar frymezimin rikthehet duke shkruar nje histori dashurie si ne kohet e vjetra. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jRPrXtYUKDk

 • Popular Everything, Everything (2017)

  Everything, Everything (2017)

  nga Admin Shtuar 581 Shikime / 1 Likes

  Një adoleshente e cila e ka kaluar gjithë jetën e saj e mbyllur në shtëpi, bie në dashuri me fqinjin e saj të ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ESWgqXtmxgk

 • Sleeping Beauties (2017)

  Sleeping Beauties (2017)

  nga Admin Shtuar 296 Shikime / 0 Likes

  E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por z

 • Till We Meet Again (2016)

  Till We Meet Again (2016)

  nga Admin Shtuar 255 Shikime / 0 Likes

  Aventurat e ndryshme të një çifti, të ndarë, në Tajlandë, duke rikujtuar të shkuarën e tyre në Nju Jork. Shkarko Filmin https://openload.co/f/BTcT3Q4gL7s

 • Hitch (2005)

  Hitch (2005)

  nga Admin Shtuar 213 Shikime / 0 Likes

  Ndërsa po ndihmonte klientin e tij të fitonte dashurinë e zonjës së ëndrrave të tij, një profesionist "takimesh" zbulon se loja e tij nuk po funksionon në redaksinë e thashethemeve. Shkarko Filmin https://

 • Orbiter 9 (2017)

  Orbiter 9 (2017)

  nga Admin Shtuar 117 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DyYwi3djEPU

 • Tristan and Isolde (2006)

  Tristan and Isolde (2006)

  nga Admin Shtuar 215 Shikime / 0 Likes

  Një aferë në mes të trashëgimtarit të linjës së dytë të fronit Britanik (Franco) dhe princeshës se feudalit irlandez (Myles) kërkon dënim për dashnorët e rinj. Shkarko Filmin https

 • Elizabethtown (2005)

  Elizabethtown (2005)

  nga Admin Shtuar 244 Shikime / 0 Likes

  Gjatë një kujtimi të egër për një patriark Jugor, papritur lulëzon një romancë mes një gruaje të re dhe një burri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_AtWRw5DN78

 • American Ninja (1985)

  American Ninja (1985)

  nga Admin Shtuar 292 Shikime / 0 Likes

  Ushtar amerikan, padyshim shumë i aftë në artet marciale, i vetëm shkon pas mercenarve në Filipine. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9Lwvsa1q7bo

 • Popular Alfie (2004)

  Alfie (2004)

  nga Admin Shtuar 305 Shikime / 0 Likes

  Një feminist mëson rrugën e vështirënë lidhje me rreziqet e veprimeve të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hOr5bHm94bs

 • Enemy at the Gates (2001)

  Enemy at the Gates (2001)

  nga Admin Shtuar 187 Shikime / 0 Likes

  Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te eleminuar njeri – tjetrin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/o5MjKZwmxiY Shkarko Ti

 • Popular All About Steve (2009)

  All About Steve (2009)

  nga Admin Shtuar 846 Shikime / 0 Likes

  Të bindur se një kameraman i CCN është dashuria e saj e vërtetë, një enigmë e çuditshme e ndjekë atë kur ai udhëton në të gjithë vendin, duke shpresuar për të bindur at

  Featured
 • Popular A Royal Affair (2012)

  A Royal Affair (2012)

  nga Admin Shtuar 402 Shikime / 0 Likes

  Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur,bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë njërevolucion që ndryshon një komb përg

 • Popular Killers (2010)

  Killers (2010)

  nga Admin Shtuar 555 Shikime / 0 Likes

  Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij. Shkarko Filmin https://op

  Featured
 • Popular Mamma Mia! (2008)

  Mamma Mia! (2008)

  nga Admin Shtuar 546 Shikime / 0 Likes

  Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë që thonë se ka bërë hitet e këngëve më të mira t&eum

 • Popular Love in the Time of Cholera (2007)

  Love in the Time of Cholera (2007)

  nga Admin Shtuar 682 Shikime / 0 Likes

  Florentino, refuzohet nga Fermina e bukur në një moshë të re, i kushton shumë në jetën e tij të rritur në përpjekje të dëshpëruar për të shëruar zemrën e tij të thye

  Featured
 • Popular To The Wonder (2012)

  To The Wonder (2012)

  nga Admin Shtuar 416 Shikime / 0 Likes

  Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën e saj 10-vjecare Tatian&

 • Popular Step Up All In (2014)

  Step Up All In (2014)

  nga Admin Shtuar 502 Shikime / 0 Likes

  Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund

  Featured
 • Popular 50 First Dates (2004)

  50 First Dates (2004)

  nga Admin Shtuar 390 Shikime / 0 Likes

  Henry Roth, është një njeri i frikësuar nga angazhimeit derisa ai takon Lucin e bukur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U3G3AEioVUo Shkarko Titrat https://openload.co/f/SQTGi3H655w

 • Popular Pride & Prejudice (2005)

  Pride & Prejudice (2005)

  nga Admin Shtuar 375 Shikime / 0 Likes

  Shkëndijat fluturojnë kur Elizabeth Bennet takon, të pasurin, dhe krenarin z. Darcy. Por zoti Darcy me gjysmë zemre e gjen veten duke rënë në dashuri me një grua nën klasën e tij. Çë çdo

 • Popular Beyond Borders (2003)

  Beyond Borders (2003)

  nga Admin Shtuar 452 Shikime / 0 Likes

  Përtej Kufijve është një tregim epik i romancës së trazuar midis dy të dashuruarve parashtruara kundër zonave më të rrezikshme në botë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MFbFcJA8RBA

 • Popular The Perfect Match (2016)

  The Perfect Match (2016)

  nga Admin Shtuar 595 Shikime / 0 Likes

  Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli më vonë kupton se

  Featured
 • Popular Brokeback Mountain (2005)

  Brokeback Mountain (2005)

  nga Admin Shtuar 2,240 Shikime / 0 Likes

  Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ICuuGQgmz1c Shkarko Titrat https://openload.co/f/3_h1A9THfmA/

  Featured
 • Popular Step Up 2: The Streets (2008)

  Step Up 2: The Streets (2008)

  nga Admin Shtuar 3,991 Shikime / 3 Likes

  Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/QRfUY3BYtfw Shkarko Titrat https://openload.co/f/dwPQmIX5OwM

  Featured
 • Popular Angel (2007)

  Angel (2007)

  nga Admin Shtuar 3,715 Shikime / 2 Likes

  Ngritja dhe rënia e një shkrimtari të ri të çuditshëm britanik, në fillim të shekullit të 20-të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/u6x7B_qODDw Shkarko Titrat https://openload.co/f/kFX7jMJYk0s

  Featured
 • Popular Our Family Wedding (2010)

  Our Family Wedding (2010)

  nga Admin Shtuar 3,321 Shikime / 4 Likes

  Javët që të çojnë deri në martesën e një çifti të ri janë komike dhe stresuese, sidomos kur etërit e tyre përkatës përpiqen për të lënë pas grindjet e tyre.

  Featured
 • Popular Southside with You (2016)

  Southside with You (2016)

  nga Admin Shtuar 3,522 Shikime / 0 Likes

  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme,

  Featured
 • Popular The Handmaiden (2016)

  The Handmaiden (2016)

  nga Admin Shtuar 1,568 Shikime / 7 Likes

  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/po

  Featured
 • Popular The Diary of a Teenage Girl (2015)

  The Diary of a Teenage Girl (2015)

  nga Admin Shtuar 1,315 Shikime / 0 Likes

  Një artiste adoleshente që jeton në San Françiskon e viteve '70 fillon një marrëdhënie me të dashurin e mamasë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r-WQF9fTW0A

  Featured
 • Popular Life Partners (2014)

  Life Partners (2014)

  nga Admin Shtuar 1,995 Shikime / 0 Likes

  Miqësia e Sashës dhe Peixhit vihet në provë pasi për herë të parë Peixhi lidhet seriozisht me një djalë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GuAtwM68bnw

  Featured
 • Popular Blue Valentine (2010)

  Blue Valentine (2010)

  nga Admin Shtuar 1,703 Shikime / 1 Likes

  Filmi përqëndrohet në një çift të martuar bashkëkohor, vizatimin e evolucionit te tyre mbi një hapësirë ​​prej vitesh ndërthurur midis periudhave kohore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Gs7R_OW

  Featured
 • Popular The Late Bloomer (2016)

  The Late Bloomer (2016)

  nga Admin Shtuar 2,310 Shikime / 4 Likes

  Historia e një mashkulli të rritur, i cili pas një operacioni të suksesshëm për të hequr tumorin beninj, ngjitur me gjendrën e hipofizës, përjeton të gjitha ndryshimet dhe efektet e pubertetit në

  Featured
 • Popular Janatha Garage (2016)

  Janatha Garage (2016)

  nga Admin Shtuar 842 Shikime / 2 Likes

  Nje student qe do natyren bashkohet me nje mekanik te cilit i pelqen te ndihmoj njerezit.Te dy duhet te perballen me nje biznesmen te rrezikshem per te ndihmuar njerezit e garazhit te tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/g9rUz_c0_S0

Kategorit

RSS