Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Komedi


 • Popular American Pie 2 (2001)

  American Pie 2 (2001)

  nga Admin Shtuar 1,142 Shikime / 0 Likes

  Vazhdimi i komedisë hit. Studentët e gjimnazit tani janë në shkollë të lartë. Ata vendosin të mblidhen për në shtëpinë në plazh për t’ia kaluar bukur. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Who Am I? (1998)

  Who Am I? (1998)

  nga Admin Shtuar 1,409 Shikime / 1 Likes

  Një agjent sekret humbet kujtesën pasi bie nga një helikopter. Operativë të agjencive të tjera vihen në ndjekje të tij, por ai nuk ia ka idenë pse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/zukFanJEyfM

  Featured
 • Popular Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  Armour of God 2: Operation Condor (1991)

  nga Admin Shtuar 1,051 Shikime / 1 Likes

  Agjenti Jackie është i punësuar për të gjetur arin e Luftës së Dytë Botërore të nazistëve fshehur në shkretëtirën e Saharasë. Ai bëhet bashkë me tre gra. Të cilë

  Featured
 • Popular American Pie (1999)

  American Pie (1999)

  nga Admin Shtuar 1,253 Shikime / 0 Likes

  Katër djem adoleshente bëjn një pakt për të humbur virgjërinë e tyre natën mbrëmjes së maturës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SIDH1aaBy34

  Featured
 • Popular Armour of God (1986)

  Armour of God (1986)

  nga Admin Shtuar 691 Shikime / 2 Likes

  Jackie Chan dhe ndihmës i tij i paaftë janë dërguar në një kërkim nëpër Evropë për të gjetur një thesar misterioz të mbajtur nga një organizatë e fshehtë e murgjve. Shkar

  Featured
 • Popular American Reunion (2012)

  American Reunion (2012)

  nga Admin Shtuar 1,051 Shikime / 0 Likes

  Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe ndersa mbildhen per ribashkimin e shkolles se tyre. Si e ka tr

 • Popular Elizabethtown (2005)

  Elizabethtown (2005)

  nga Admin Shtuar 2,338 Shikime / 0 Likes

  Gjatë një kujtimi të egër për një patriark Jugor, papritur lulëzon një romancë mes një gruaje të re dhe një burri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mSQfo9WdTMo

 • Popular The Clapper (2017)

  The Clapper (2017)

  nga Admin Shtuar 336 Shikime / 0 Likes

  15 minuta fame i shkatërrojnë jetën një burri që punon si duartrokitës në televizion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OoKM8_SpldI

 • Popular Birthday Girl (2001)

  Birthday Girl (2001)

  nga Admin Shtuar 1,586 Shikime / 0 Likes

  Një nëpunës banke 30 e diqka vjeqar nga St. Albans jeta e tij në një qytet të vogël i shpërthen me ardhjen e ruses së njoftuar nga agjensia e njoftimeve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FygEb222LCg

  Featured
 • Popular The Disaster Artist (2017)

  The Disaster Artist (2017)

  nga Admin Shtuar 10.1k Shikime / 0 Likes

  Kur Greg Sestero, një aktor filmash inspirues, njihet me të çuditshmin dhe të mistershmin Tomi Uizou në një kurs aktrimi, krijojnë një miqësi unike dhe udhëtojnë drejt Hollivudit për të re

  Featured
 • Popular Irreplaceable You (2018)

  Irreplaceable You (2018)

  nga Admin Shtuar 508 Shikime / 0 Likes

  Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t'i ndajë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WYuiaKeAzT8

  Featured
 • Popular Skubi Du - Perbindeshat U Cliruan (2004) - Dubluar ne Shqip

  Skubi Du - Perbindeshat U Cliruan (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,067 Shikime / 2 Likes

  Misteri Inc është duke marrë pjesë në hapjen e Muzeut Kulsonian tëKriminologjisë, ekspozita premierë shfaq kostumet e përbindëshave dhe kriminelëve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/q6H8SgaaKAI

  Featured
 • Popular Zathura nje aventure ne Hapesire (2005) - Dubluar ne Shqip

  Zathura nje aventure ne Hapesire (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 514 Shikime / 2 Likes

  Dy vëllezër të rinj janë të tërhequr në një aventurë ndër-galaktike kur shtëpia e tyre udhëton në mënyrë magjike nëpër hapësirë dhe ata janë duke luajtur n

  Featured
 • Popular Macja ne Kapele 2003 - Dubluar ne Shqip

  Macja ne Kapele 2003 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 415 Shikime / 0 Likes

  Sally dhe Konrad janë dy fëmijë të mërzitur jeta e të cilëve shkon për poshtë,deri kur një mace që flet vjen për ti vizituar ata. Shkarko Filmin https://openload.co/f/yIl-SYSE8Pg

 • Popular And So It Goes (2014)

  And So It Goes (2014)

  nga Admin Shtuar 336 Shikime / 1 Likes

  Një sekser para pensioni llogarit në ndihmën e fqinjës së tij, kur papritmas duhet të kujdeset për mbesën të cilën ai nuk e dinte se ekzistonte deri sa biri i tij e sjellë në shtëpinë e

 • Popular Daddy’s Home 2 (2017)

  Daddy’s Home 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 432 Shikime / 1 Likes

  Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MMXhglRKq-o

 • Popular Jumanji (1995)

  Jumanji (1995)

  nga Admin Shtuar 509 Shikime / 0 Likes

  Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, fëmijët bëhen padashur pjesë e lo

  Featured
 • Popular Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

  Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

  nga Admin Shtuar 1,475 Shikime / 2 Likes

  Katër adoleshentë thithen në një videolojë magjike dhe e vetmja mënyrë që ata mund të shpëtojnë është të punojnë së bashku për të përfunduar lojën. Shkarko

  Featured
 • Mr. Roosevelt (2017)

  Mr. Roosevelt (2017)

  nga Admin Shtuar 284 Shikime / 0 Likes

  Pasi një histori dashurie përfundon, komediania Emili Martin kthehet në qytet ku bëri kolegjin në Austin dhe duhet të harrojë të shkuarën teksa jeton me ish të dashurin dhe të dashurën e tij t&eu

 • Popular Thor: Ragnarok (2017)

  Thor: Ragnarok (2017)

  nga Admin Shtuar 626 Shikime / 0 Likes

  I burgosur, i fuqishmi Thor e gjen veten në një duel vdekjeprurës gladiatorial përballë Hulkut, ish-aleatit të tij. Thor duhet të luftojë për mbijetesë dhe të sfidojë kohën, për të

  Featured
 • Popular Mad Families (2017)

  Mad Families (2017)

  nga Admin Shtuar 329 Shikime / 0 Likes

  Fundjava komike e një familjeje që shkon për kamping dhe zbulon se, vendi që ka prenotuar, është prenotuar njëkohësisht edhe nga dy familje të tjera. A do të mund të bashkëjetojnë dot nj&eum

 • Popular When We First Met (2018)

  When We First Met (2018)

  nga Admin Shtuar 506 Shikime / 0 Likes

  Noa kalon një natë të parë të përkryer me Ejvërin, vajzën e ëndrrave të tij, por ajo nuk e sheh në të njëjtën mënyrë. Ai kalon tre vjet duke menduar çfarë shkoi ke

 • Popular American Made (2017)

  American Made (2017)

  nga Admin Shtuar 448 Shikime / 0 Likes

  Historia e Vertete e Beri Seal, një pilot amerikan i cili u bë transportues i drogës për CIA-n në vitet 1980 në një operacion klandestin që do të ekspozohej si çështja anti-Irane. Shkarko Filmin htt

 • Popular Bangkok Adrenaline (2009)

  Bangkok Adrenaline (2009)

  nga Admin Shtuar 421 Shikime / 1 Likes

  Katër veta arrijnë në Tajlandë për të festuar dhe për të pirë. Një lojë kumari shkon keq dhe dëshpërimisht ata vendosin për të rrëmbyer vajzën e një miliarderi. Gj&e

 • Knocked Up (2007)

  Knocked Up (2007)

  nga Admin Shtuar 246 Shikime / 1 Likes

  Gazetarja, që po ngjit shkallët e karrierës, Alisona Skot, ndeshet me një pengesë serioze në jetën e saj, pasi kalon një natë me të papërgjegjshmin, Ben Ston. Pasi ngelet shtatzënë, jo vet&e

 • Popular Thunderstruck (2012)

  Thunderstruck (2012)

  nga Admin Shtuar 363 Shikime / 2 Likes

  Kur Brajan, një tifoz i ri i pashpresë në mënyrë të magjishme shkëmben talentin me heroin e tij, yllin e basketbollit, Kevin Durant, ai bëhet ylli i ekipit të gjimnazit, ndërkohë që Kevin papritm

 • Popular Taxi 3 (2003)

  Taxi 3 (2003)

  nga Admin Shtuar 387 Shikime / 0 Likes

  Emilien dhe Danieli çuditërisht do të bëhen të dy baballarë, mirëpo bashkë duhet të kapin një bandë babagjyshësh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9SSFnf8Z9mE

 • Popular Home Again (2017)

  Home Again (2017)

  nga Admin Shtuar 379 Shikime / 0 Likes

  Nëna e re, e sapodivorcuar, Alisë Kinei, vendos të kthehet në Los Anxhelos me dy vajzat e saj. Duke festuar ditëlindjen e 40-ë, njihet me tre djem që bëjnë filma dhe kanë nevojë për një sht&

 • Bringing Down the House (2003)

  Bringing Down the House (2003)

  nga Admin Shtuar 204 Shikime / 0 Likes

  Kur një djalë i vetmuar takohet me një grua në internet i cili ndodh të jetë në burg, ajo shpërthen qe të jetë me të, dhe vazhdon të bëj kërdi në jetën e tij të klasë

 • Popular Blind Dating (2006)

  Blind Dating (2006)

  nga Admin Shtuar 345 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i verbër i ri (Pine) mendon se ka gjetur dashurinë me një grua indiane (Jay), edhe pse marrëdhënia e tyre është e mbushur nga dallimet kulturore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8ofbZYpDNZk

 • The 40-Year-Old Virgin (2005)

  The 40-Year-Old Virgin (2005)

  nga Admin Shtuar 286 Shikime / 0 Likes

  Motivuar nga miqtë e tij, një djalë i cili kurrë "nuk e ka bërë" e ndjen presionin në rritje vetëm kur e takon një nënë të vetme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/llgee6JGQP0

 • Management (2008)

  Management (2008)

  nga Admin Shtuar 263 Shikime / 0 Likes

  Një shitëse arti për udhëtime përpiqet të largojë një menaxher të krisur moteli që bie në dashuri me të dhe që nuk e le të qetë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YveeFoaTVjQ

 • Popular Mousehunt (1997)

  Mousehunt (1997)

  nga Admin Shtuar 347 Shikime / 0 Likes

  Dy trashëgimtar të paaftë kanë vendosur për të shpëtuar shtëpinë e tyre antike nga miu i cili është përcaktuar me vendosmëri të qëndroi aty ku është. Shkarko Filmin https

 • Popular Just Friends (2005)

  Just Friends (2005)

  nga Admin Shtuar 483 Shikime / 0 Likes

  Pasi kthehet në shtëpi për Krishtlindje, një djalë takohet me vajzën që donte në gjimnaz, e cila ishte shoqja e tij më e mirë: refuzimi i së cilës e ktheu në një feminist. Shkarko Filmi

 • Popular American Virgin (2009)

  American Virgin (2009)

  nga Admin Shtuar 314 Shikime / 0 Likes

  Një natë pirjeje kërcënon pozitën seksuale të një nxënësi kolegji. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5pwae33CEWs

 • Kindergarten Cop 2 (2016)

  Kindergarten Cop 2 (2016)

  nga Admin Shtuar 257 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Zak infiltrohet si një mësues kopshti në një akademi prestigjioze për të kapur një mafioz shqiptar. Në fillim ai e ka të vështirë që të miqësohet me fëmijët, por m&eum

 • Popular Red 2 (2013)

  Red 2 (2013)

  nga Admin Shtuar 476 Shikime / 1 Likes

  Agjenti i C.I.A-s i dalë në pension bashkohet me ekipin e tij me pjestarë elitë që nuk e kanë shokun, në një kërkim global për të shtënë në duar të sigurta një pajisje portati

 • Horrible Bosses (2011)

  Horrible Bosses (2011)

  nga Admin Shtuar 146 Shikime / 0 Likes

  Nje komedi shum interesante, 3 shoke te merzitur nga shefat e tyre vendosin te thurin nje plan per ti zhdukur ata, por jo cdo gje shkon sic e kane planifikuar… Shkarko Filmin https://openload.co/f/nvGcEMTBaOs

 • Popular Red Heat (1988)

  Red Heat (1988)

  nga Admin Shtuar 326 Shikime / 3 Likes

  Një polic i ashpër rus është i detyruar të jetë partner me një agjent kryelartë të policisë së Çikagos, kur ai dërgohet në Çikago për të kapur një lord gjeorgjia

 • Popular Twinkle, Twinkle Lucky Stars (1985)

  Twinkle, Twinkle Lucky Stars (1985)

  nga Admin Shtuar 574 Shikime / 0 Likes

  Një informator i policisë i dërgon një letër që përmban informata të ndjeshme në një operacion të paligjshëm të drogës një mikut të tij, Yi-Ching. Ndërsa është

  Featured
 • Popular My West (1998)

  My West (1998)

  nga Admin Shtuar 500 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/14q0ETynq5s

  Featured
 • Popular House of Fury (2005)

  House of Fury (2005)

  nga Admin Shtuar 360 Shikime / 2 Likes

  Teddy Yu është një ish-agjent sekret i kthyer në kriptografer që mendon se ka lënë pas të kaluarën e tij. Ai i mëson artet marciale të dy fëmijëve te tij. Megjithatë, e kaluara e tij kt

 • Popular Guest iin London (2017)

  Guest iin London (2017)

  nga Admin Shtuar 725 Shikime / 1 Likes

  Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre te xhaxhait dhe halles se tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V1ARgG31YCo

  Featured
 • The Great Buck Howard (2008)

  The Great Buck Howard (2008)

  nga Admin Shtuar 236 Shikime / 0 Likes

  Një djalë i ri, shumë i hidhëruar me babait e tij, bëhet asistent i ri i një iluzionisti në rënie. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D028pZRPE70

 • Popular Ninnu Kori (2017)

  Ninnu Kori (2017)

  nga Admin Shtuar 568 Shikime / 1 Likes

  Dy te dashuruar Pallavi dhe Uma ndahen nga rrethanat Por takohen pas disa vitesh kur Pallavi ehste i martuar dhe i lumtur me dike tjeter. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0PMgkS7s3Ko

  Featured
 • Popular Mubarakan (2017)

  Mubarakan (2017)

  nga Admin Shtuar 680 Shikime / 0 Likes

  Karan dhe Charan jane dy vellezer binjak me karaktere te ndryshme . Shkarko Filmin https://openload.co/f/_5kpSdkwvqI

  Featured
 • Popular The Wolf of Wall Street (2013)

  The Wolf of Wall Street (2013)

  nga Admin Shtuar 893 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me

  Featured
 • Crash Pad (2017)

  Crash Pad (2017)

  nga Admin Shtuar 173 Shikime / 0 Likes

  Një romantik i pashpresë, i cili mendon se ka gjetur dashurinë e vërtetë me një grua më të madhe se veten, mëson që ajo është e martuar dhe se kjo lidhje është veçse një ins

 • Big Bear (2017)

  Big Bear (2017)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 0 Likes

  I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq

 • Popular Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  Who Finds a Friend Finds a Treasure (1981)

  nga Admin Shtuar 332 Shikime / 3 Likes

  Në një ishull të vogë në Oqeanin Paqësor, Alan dhe Çarli përpiqen të gjejnë një thesar lufte të lënë pas nga ushtria japoneze gjatë Luftës së Dytë Botërore. S

 • Marjorie Prime (2017)

  Marjorie Prime (2017)

  nga Admin Shtuar 138 Shikime / 0 Likes

  Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më të ri të njerkut të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mkk0pVnIbmM

 • Popular The Babysitter (2017)

  The Babysitter (2017)

  nga Admin Shtuar 404 Shikime / 1 Likes

  Ndodhitë e një mbrëmjeje marrin një kthesë të papritur kur një djalë i ri përpiqet të spiunojë dadon e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OdZa9ZQX7lQ

 • Popular Girls Trip (2017)

  Girls Trip (2017)

  nga Admin Shtuar 1,048 Shikime / 1 Likes

  Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur. Shkarko Filmin https

  Featured
 • Popular Jagga Jasoos (2017)

  Jagga Jasoos (2017)

  nga Admin Shtuar 373 Shikime / 0 Likes

  Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e tij. Midis rrezikut të vendeve të panjohura dhe njerëzve që i ndjekin, do arrijnë të zbulo

 • Popular Literally, Right Before Aaron (2017)

  Literally, Right Before Aaron (2017)

  nga Admin Shtuar 346 Shikime / 0 Likes

  Adami shkatërrohet kur merr vesh se ish e dashura e tij e ka ftuar në martesën e saj. Teksa kthehet në shtëpi pas festave, atij i duhet të përballet me ndjenjat e së shkuarës, ndërkohë që pë

 • Popular Espionage Tonight (2017)

  Espionage Tonight (2017)

  nga Admin Shtuar 359 Shikime / 0 Likes

  Një shfaqje televizive krijohet për spiunët, me qëllim që t'i nxjerrë transparentë për publikun. Një sërë aktorësh punësohen nga producentët por jo gjithçka është ashtu

 • Popular A Gentleman (2017)

  A Gentleman (2017)

  nga Admin Shtuar 533 Shikime / 0 Likes

  Gaurav, një djalosh i përkushtuar ndaj punës, i duhet të shkojë në një takim pune në Mumbai, ku njeri i ngjashëm me të do t'i hap shumë telashe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y-_16f0-q2s

  Featured
 • Ingrid Goes West (2017)

  Ingrid Goes West (2017)

  nga Admin Shtuar 209 Shikime / 0 Likes

  Pas vdekjes së mamasë së saj dhe një serie ngjarjesh jo të mira, e reja Ingrid Thorbërn arratiset nga jeta e mëparshme duke u shpërngulur në perëndim për t'u miqësuar mr fiksimin e saj në In

 • Where’s the Money (2017)

  Where’s the Money (2017)

  nga Admin Shtuar 230 Shikime / 1 Likes

  Një djalosh i shkathët dhe i zgjuar nga rrugët e Jugut Qendror duhet të hyjë në një vëllazëri të bardhish për të rimarrë një shumë parash... Shkarko Filmin https://openload.co/f/BO

 • Popular Rules Don’t Apply (2016)

  Rules Don’t Apply (2016)

  nga Admin Shtuar 389 Shikime / 0 Likes

  Historia origjinale e dashurisë me një aktoreje ambicioze, shoferit të saj të përkushtuar, dhe shefit të tyre, një miliarderi të çuditshëm të quajtur Hauard Hjus. Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Popular The Guilt Trip (2012)

  The Guilt Trip (2012)

  nga Admin Shtuar 475 Shikime / 0 Likes

  Një shpikës dhe nënën e tij e goditën rrugën së bashku në mënyrë që të shesë shpikjen e tij të fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Dy9IQsnQz4o

 • The Foot Fist Way (2006)

  The Foot Fist Way (2006)

  nga Admin Shtuar 275 Shikime / 0 Likes

  Një instruktor i paaftë i karatesë përballet me probleme martesore dhe një obsesion të sëmurë me shokun e apasionuar pas karates Chuck "The Truck" Wallace. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mfkddvbrjaU

 • Popular Strange Wilderness (2008)

  Strange Wilderness (2008)

  nga Admin Shtuar 493 Shikime / 0 Likes

  Me rënien e çmimeve për një shfaqje televizive me temë në shkretëtirë, dy tifozë të kafshëve shkojnë në Ande në kërkim të Bigfoot. Shkarko Filmin https://openload.co/f/e36Dg

 • Popular The Wrong Guy (1997)

  The Wrong Guy (1997)

  nga Admin Shtuar 507 Shikime / 0 Likes

  Në Cleveland, ekzekutivi i ngathet Nelson Hibbert pret që të promovohet nga presidenti i Nigel Industris pasi qe ai është i fejuar me vajzën e pronarit. Megjithatë, e ardhmja e tij ... Shkarko Filmin https://openload.co/

  Featured

Kategorit

RSS