Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Biografi


 • The Aviator (2004)

  The Aviator (2004)

  nga Admin Shtuar 91 Shikime / 0 Likes

  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/kdS6XeAh_zA

 • Ip Man (2008)

  Ip Man (2008)

  nga Admin Shtuar 71 Shikime / 0 Likes

  Një gjysëm-biografi e Ip Man , për artet marciale mjeshtri i parë dhe mësuesi i arteve ushtarake nëWing Chun. Shkarko Filmin https://openload.co/f/a8jVzjRiyvk

 • The Imitation Game (2014)

  The Imitation Game (2014)

  nga Admin Shtuar 76 Shikime / 0 Likes

  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim&

 • Sachin (2017)

  Sachin (2017)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e nje djali me enderra si dhe rruga e tij per tu bere nje nga sportistet me te famshem ne vendin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lvZoyoKPbLw

 • The Wolf of Wall Street (2013)

  The Wolf of Wall Street (2013)

  nga Admin Shtuar 109 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me

 • Maudie (2016)

  Maudie (2016)

  nga Admin Shtuar 58 Shikime / 0 Likes

  Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet... Shkarko Filmin https://openload.co/f/LeqW9Su7y4M

 • 6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

  nga Admin Shtuar 82 Shikime / 0 Likes

  Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetia

 • The Man with the Iron Heart (2017)

  The Man with the Iron Heart (2017)

  nga Admin Shtuar 143 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1942, Rajhu i Tretë është në majën e suksesit. Rezistenca çeke në Londor vendos të planifikojë operacionin më ambicioz të Luftës së Dytë Botërore: Antropoidi. Dy re

 • Daddy (2017)

  Daddy (2017)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Nga rrugicat e egra të qendrës së Mumbait vjen historia mbresëlënëse e Arun Gaulit, një njeri që ndërtoi vetë fatin e tij për tu bërë një nga gangsterët më të frikshë

 • Birth of the Dragon (2016)

  Birth of the Dragon (2016)

  nga Admin Shtuar 92 Shikime / 0 Likes

  Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet '60. I frymëzuar nga beteja epike mes Brus Lisë dhe mjeshtrit të Kung Fus

 • The Glass Castle (2017)

  The Glass Castle (2017)

  nga Admin Shtuar 136 Shikime / 0 Likes

  Një vajzë e re rritet në një familje jo si gjithë të tjerat, një familje nomade ku e ëma është një artiste dhe i ati një pijanec i cili i mbushte fëmijët e tij me iluzione si një m

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 0 Likes

  Davidi dhe Pena janë në kërkim të Pallomarit. Pena merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0M2prt1-VrQ

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 142 Shikime / 0 Likes

  Davidi ndjek dyshimet e tij. Peña tronditet nga korrupsioni i qeverisë kolumbiane. Miguel ndodhet sërish në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fBNHpPzKoFM

 • Attila (2001)

  Attila (2001)

  nga Admin Shtuar 223 Shikime / 1 Likes

  Legjenda flet për një udhëheqës të madh, i cili do të gjejë shpatën e Zotit të Luftës, dhe me të do të sundojë botën. "Gerard Butler" Atila, Mbreti i Madh i hunëve dhe Flavius Aeti

 • Dangal (2016)

  Dangal (2016)

  nga Admin Shtuar 164 Shikime / 0 Likes

  Ish mundesi Mahavir Singh Phogat dhe dy vajzat e tij mundese perballen me veshtiresit e tyre drejt fames ne lojrat e Commonwealth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Yadv0YAqRYM

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 192 Shikime / 0 Likes

  Davidi kërkon të marr hak për të atin dhe vendos Enriquen në rrezik. Peña kërkon ndihmën e Don Bernës për një mision shpëtimi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/i0ECpXWWys8

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Pena organizon një tjetër operacion sekret për të kapur një tjetër pjesëtar të kartelës por nuk ka shumë kohë në dispozicion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JJgOXlYIMsU

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 141 Shikime / 0 Likes

  Jorge merr përsipër një plan të rrezikshëm. Një aksident në New York kërcënon lirinë e Chepes. Peña udhëton drejt Curacaos për të arrestuar një pjesëtar të kartelë

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Krerët e kartelës përpiqen të gjejnë personin që ka shpërndarë informacionin. Agjenti Pena i vihet nga pas një llogaritari të kartelës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/20a0kjm5nRY

 • First They Killed My Father (2017)

  First They Killed My Father (2017)

  nga Admin Shtuar 267 Shikime / 0 Likes

  Shkrimtarja nga Kamboxhia Long Ung kujton kohën kur në Kamboxhia u vendos regjimi komunist i Kmer Ruzhit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/d-fEbtfd1VM

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja triumfon ne detyren e tij duke arrestuar njerin nga kumbarët e Kalit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/R7XWE0Qp8co

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 166 Shikime / 0 Likes

  Vëllezërit Rodrigez kërkojnë të bëjnë pastrim parash. Pas vrasjes së grupit të parë të policëve amerikanë, pas tyre shkojnë një dyshe tjetër shume e aftë... Shkarko Filmi

 • Paan Singh Tomar (2012)

  Paan Singh Tomar (2012)

  nga Admin Shtuar 90 Shikime / 0 Likes

  Historia e Pan Sing Tomar, një atlet Indian, i shpallur shtatë herë kampion në garën me pengesa, i cili, pas tërheqes së tij, kthehet në rebelin më të frikshëm në fshatin Çambal. Shkarko F

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 271 Shikime / 1 Likes

  Karteli përpiqet të mbulojë një incident duke shantazhuar një zyrtar qeveritar që rrezikon t'i ekspozojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VDMSa5IjnPU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 323 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja vihet në krye të detyrës për të zbuluar aktivitetin e jashtëligjshëm që po zhvillohet në Kali. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oyGjInDgQHI

 • Tut Part 3 (2015)

  Tut Part 3 (2015)

  nga Admin Shtuar 117 Shikime / 0 Likes

  Faraoni Tut marshon kundër Mittanit dhe synon të shkatërrojë armiqtë e tij të fundit brenda pallatit në mënyrë që të sigurojë vendin e tij në histori. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GG

 • Tut Part 2 (2015)

  Tut Part 2 (2015)

  nga Admin Shtuar 87 Shikime / 0 Likes

  Teba rrezikohet nga një sëmundje e rrezikshme. Teksa mbreti Tut përpiqet ta zgjidhë, armiqtë e tij përgatiten për luftë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/71iJxiJnSqQ

 • Tut Part 1 (2015)

  Tut Part 1 (2015)

  nga Admin Shtuar 264 Shikime / 0 Likes

  Biografi. Seritë flasin për Tutankhamen, faraonin më të ri që ka mbretëruar ndonjëherë mbi Egjipt. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XhV28D4Fi04

 • Anarchist from Colony (2017)

  Anarchist from Colony (2017)

  nga Admin Shtuar 165 Shikime / 0 Likes

  Park Jeol, një anarkist korean, udhëheq një grup rebelësh dhe së bashku me ta ai përpiqet të vrasë princin e Japonisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/K-crrK3szZM

 • Megan Leavey (2017)

  Megan Leavey (2017)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të një marinseje të re, disiplina e veçantë e së cilës dhe lidhja me qenin e saj luftëtar shpëtuan mijëra jetë gjatë misionit të tyre n&eu

 • Kim Dotcom: Caught in the Web (2017)

  Kim Dotcom: Caught in the Web (2017)

  nga Admin Shtuar 78 Shikime / 0 Likes

  Historia e njeriut më të kërkuar në internet. Përndjekja e kreut të website-it Megaupload që u mbyll prej ankesave të kompanive të filmave amerikane... Shkarko Filmin https://openload.co/f/AaaiipdK3Ic

 • Bloodsport (1988)

  Bloodsport (1988)

  nga Admin Shtuar 222 Shikime / 1 Likes

  Frank Dux e ka kaluar jetën e tij duke më të trajnuar nga Tanaka për të marrë pjesë në kumite, i fundit arteve marciale turneu, ku pjesëmarrësit janë të plagosur rëndë, madje edhe vrar&

 • Popular Casino Jack (2010)

  Casino Jack (2010)

  nga Admin Shtuar 307 Shikime / 0 Likes

  Një e shtënë e nxehtë lobisti nga Washington DC dhe i përkëdheluri i tij shkojnë poshtë si skemat e tyre të ndikimit që çojë në korrupsion dhe vrasje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • An American Crime (2007)

  An American Crime (2007)

  nga Admin Shtuar 241 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e një amvise periferike Gertrude Baniszewski, e cila e ka mbajtur të mbyllur një adoleshente në bodrumin e shtëpisë së saj në Indiana gjatë viteve të 1960-ës. Shkarko Film

 • Popular The Pianist (2002)

  The Pianist (2002)

  nga Admin Shtuar 564 Shikime / 2 Likes

  Një hebre muzikant polak përpiqet t’i mbijetojë shkatërrimit të Getos në Varshavë gjatë luftës së 2-të botërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ulh87svzE1Y

 • Popular The Pursuit of Happyness (2006)

  The Pursuit of Happyness (2006)

  nga Admin Shtuar 404 Shikime / 0 Likes

  Një shitës merr kujdestarinë e djalit të tij dhe është në prag të fillimit të një jete ndryshe profesionale. Bazuar ne ngjarje te vertete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ToKj5CmvDIo Shkarko Titrat ht

 • Jobs (2013)

  Jobs (2013)

  nga Admin Shtuar 232 Shikime / 0 Likes

  Historia e ngritjes së Steve Jobs, nga braktisja e kolegjit në një nga sipërmarrësit krijues më të nderuar të shekullit të 20. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kudG4hNiNag Shkarko Titrat https://openload.co

 • Popular The King's Speech (2010)

  The King's Speech (2010)

  nga Admin Shtuar 4,076 Shikime / 1 Likes

  Kjo është historia e Mbretit George VI të Britanisë, fronit te tij dhe terapistit të fjalimeve i cili e ndihmoi monarkun të ishte më i sigurtë në vetvete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_dNUMpju_rA Shkark

  Featured
 • Popular Cinderella Man (2005)

  Cinderella Man (2005)

  nga Admin Shtuar 4,661 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në jetën e vërtetë të boksierit Xhejms Bradok,një boksieri të cilit karriera e tij mendohej se kishte marrë fund… Shkarko Filmin https://openload.co/f/U1z3tM1-gZc

  Featured
 • Popular Alpha Dog (2006)

  Alpha Dog (2006)

  nga Admin Shtuar 2,117 Shikime / 0 Likes

  Një dramë e bazuar në jetën e Jesse James Hollywood, një shpërndarës droge i cili u bë një nga njerëzit më të rinj ndonjëherë që të jetë në listën e më t&e

  Featured
 • Popular Rescue Dawn (2006)

  Rescue Dawn (2006)

  nga Admin Shtuar 3,346 Shikime / 1 Likes

  Lufta epike e një piloti amerikan i cili lufton për mbijetesë pasi aeroplani i tijë rrëzohet poshtë në një mision mbi Laosi gjatë Luftës së Vietnamit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OWcb0NeR6Xs

  Featured
 • Popular Miss Potter (2006)

  Miss Potter (2006)

  nga Admin Shtuar 2,865 Shikime / 1 Likes

  Historia e Beatrix Potter, autorës se librit më të dashur dhe me të shitur te fëmijëve, "The Tale of Peter Rabbit", dhe lufta e saj për dashuri, lumturi dhe sukses. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iVcKb_z_jTM Shkark

  Featured
 • Popular The Hurricane (1999)

  The Hurricane (1999)

  nga Admin Shtuar 1,067 Shikime / 2 Likes

  Historia e vërtetë e Rubin 'Uragani' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vë

  Featured
 • Popular Southside with You (2016)

  Southside with You (2016)

  nga Admin Shtuar 3,522 Shikime / 0 Likes

  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme,

  Featured
 • Popular Sully (2016)

  Sully (2016)

  nga Admin Shtuar 2,026 Shikime / 2 Likes

  Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ekuipazhin dhe pasagjerët e avionit. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular The Queen (2006)

  The Queen (2006)

  nga Admin Shtuar 1,257 Shikime / 0 Likes

  Pas vdekjes së Princeshës Diana, HM Mbretëresha Elizabeta II lufton me reagimin e saj në një sekuencë të ngjarjeve, që askush nuk mund ti kishte parashikuar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/luR6sxp8zfA Shkarko

  Featured
 • Popular Fair Game (2010)

  Fair Game (2010)

  nga Admin Shtuar 873 Shikime / 0 Likes

  Operativës së CIA-s Valerie Plame i zbulohet identiteti nga qeveria si shpagim për një artikull të cilin burri i saj e ka shkruar duke kritikuar administratën e Bushit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bf1dmEUywMs Shkarko

  Featured
 • Popular Budhia Singh (2016)

  Budhia Singh (2016)

  nga Admin Shtuar 1,524 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon per biografine e Budhia Singh. Djali me i ri ne moshe qe mori pjese ne maratonen boterore te vrapit i cili krijoi shume debat dhe inspirim ne mbare boten. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tkB7azWLlm4

 • Popular The Great Debaters (2007)

  The Great Debaters (2007)

  nga Admin Shtuar 608 Shikime / 0 Likes

  Një dramë e bazuar në historinë e vërtetë të Melvin B. Tolson, një profesor i kolegjit Uajli të Teksasit. Në vitin 1935, ai inspiroi studentët të formonin ekipin e parë të debatit n&eum

  Featured
 • Popular Snowden (2016)

  Snowden (2016)

  nga Admin Shtuar 688 Shikime / 1 Likes

  Monitorimet e fshehta të NSA bëhen publike nga zbuluesi Eduard Snouden, në formën e mijëra dokumenteve të klasifikuara. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XYu5lAB9ZWA

  Featured
 • Popular I Am Bruce Lee (2012)

  I Am Bruce Lee (2012)

  nga Admin Shtuar 506 Shikime / 0 Likes

  Një film-dokumentar mbi jetën e Brus Li, njeriu që solli revolucion me mendimet dhe filozofitë e tij. Pamje të rralla dhe foto të vjetra, për atë që cilësohet edhe si 'Babai i Arteve Marciale'. Shkarko Fil

 • Popular Hands of Stone (2016)

  Hands of Stone (2016)

  nga Admin Shtuar 646 Shikime / 0 Likes

  Boksieri legjendar Roberto Duran dhe traineri i tij, Rei Arcel, i ndryshojnë jetët njëri-tjetrit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tCnqB5zLPuA

  Featured
 • Popular Anthropoid (2016)

  Anthropoid (2016)

  nga Admin Shtuar 1,225 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetë të operacionit Antropoid, misioni i luftës L.II.B për të vrarë drejtorin e SS, Reinhard Heidrik, arkitektin e Zgjidhjes Përfundimtare dhe njeriut

  Featured
 • Popular Testament of Youth (2014)

  Testament of Youth (2014)

  nga Admin Shtuar 362 Shikime / 0 Likes

  Historia e një gruaje britanike gjatë luftës së parë botërore dhe mënyra e saj për të përballuar barrën e madhe të luftës në dashuri, shoqëri dhe familje. Shkarko Filmin https://op

 • Popular Budhia Singh: Born to Run (2016)

  Budhia Singh: Born to Run (2016)

  nga Admin Shtuar 1,582 Shikime / 1 Likes

  Filmi është një biografi për Budia Singun, vrapuesin më të vogël të maratonës në botë, historia e të cilit ngjalli debat dhe inspirim në të gjithë botën. Shkarko Filmin https:

 • Popular The Infiltrator (2016)

  The Infiltrator (2016)

  nga Admin Shtuar 886 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e një te infiltruari në trafikimin dhe pastrimin e parave nga karteli i drogës së Pablo Eskobarit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ER37kgpH8lg

  Featured
 • Popular American Gangster (2007)

  American Gangster (2007)

  nga Admin Shtuar 1,586 Shikime / 3 Likes

  Në vitin 1970 në Amerikë, një agjent punon për ta rrënuar perandorinë e drogës së Frank Lucasit, një bos droge i heroinës nga Manhatan, që e sjell drogën mbrenda nga lindja e largët. Sh

  Featured
 • Popular The Basketball Diaries (1995)

  The Basketball Diaries (1995)

  nga Admin Shtuar 393 Shikime / 0 Likes

  Një i ri vë në rrezik ëndrrat e tij për t'u bërë yll basketbolli pasi bie në botën pikëlluese të varësisë nga droga. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eBaJguXmqiY

 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 793 Shikime / 2 Likes

  Javieri përballet me jehonën e intervistës së Judyt. Tata mundohet ta bindë Pablon që të dorwzohet për hir të fëmijëve të tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T1CIpiKUQog

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 737 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9_ydt5a

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 953 Shikime / 2 Likes

  Kolumbia fillon të kthehet kundër Escobarit pas sulmit të tij të fundit terrorist. Tata merr ndihmë nga një aleate e papritur. Quica fillon të ndihet shumë në ankth. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8OROdYZ

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 781 Shikime / 4 Likes

  Të sapoformuarit Los Pepes duan të shkatërrojnë Pablon dhe perandorinë e tij. Vëllai i Tatas i kërkon asaj të largohet dhe të gjejë siguri bashkë me fëmijët. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 932 Shikime / 2 Likes

  Të sapoformuarit Los Pepes duan të shkatërrojnë Pablon dhe perandorinë e tij. Vëllai i Tatas i kërkon asaj të largohet dhe të gjejë siguri bashkë me fëmijët. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular Narcos | Sezoni 2 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 2 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 899 Shikime / 2 Likes

  Një lider i ri caktohet për njësinë e kërkimit. Javieri e humb besimin në sistem. Pablo sjell vëllain e Tatas, Carlosin nga Majemi për ta bërë atë të lumtur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

  Featured

Kategorit

RSS