Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Fantazi


 • Cinderella (2015)

  Cinderella (2015)

  nga Admin Shtuar 167 Shikime / 1 Likes

  Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj k

 • Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë

 • The Dark Tower (2017)

  The Dark Tower (2017)

  nga Admin Shtuar 175 Shikime / 0 Likes

  Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O'Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtë

 • Time Renegades (2016)

  Time Renegades (2016)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një mësues gjimnazi në vitin 1983 dhe një detektiv bashkojnë forcat përmes ëndrrave të tyre për të shpëtuar një grua që të dy e duan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/il6VvsJstLQ

 • Popular Peter Pan (2003) - Dubluar ne Shqip

  Peter Pan (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 730 Shikime / 1 Likes

  Fëmijët e familjes Darling vizitohen nga Piter Pan, i cili i merr ata në NeverNever Land dhe atje bëjnë një luftë të ashpër me Piratin e keq Kapitenin Huk. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D8r1ejoFB7c

 • Popular Seed of Chucky (2004)

  Seed of Chucky (2004)

  nga Admin Shtuar 572 Shikime / 1 Likes

  Chucky dhe Tiffany janë ringjallur nga djali i tyre i pafajshëm, Glen, dhe e godasin Hollywoodin, ku është duke u zhvilluar një film që përshkruan vrasjen e vrasjeve të kukullave. Shkarko Filmin https://openload.co/

  Featured
 • Popular Wu Kong (2017)

  Wu Kong (2017)

  nga Admin Shtuar 415 Shikime / 1 Likes

  Një luftëtar legjendar kërkon të hakmerret ndaj Mbretërisë Qiellore për një krim të kryer në të shkuarën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CjD1M0GTTUE

 • A Ghost Story (2017)

  A Ghost Story (2017)

  nga Admin Shtuar 280 Shikime / 0 Likes

  Në këtë eksplorim të pazakontë të trashëgimisë, dashurisë, humbjes dhe poshtërsisë së vetë ekzistencës, një fantazmë e mbuluar me të bardhë kthehet në shtë

 • The Battleship Island (2017)

  The Battleship Island (2017)

  nga Admin Shtuar 150 Shikime / 0 Likes

  Rreth 400 skllevër koreanë përiqen të arratisen nga një ishull ku Japonia kolonialiste dërgonte punëtorë për të punuar në minierat e saj! Shkarko Filmin https://openload.co/f/5s4y9mp_IJA

 • Popular It (2017)

  It (2017)

  nga Admin Shtuar 800 Shikime / 0 Likes

  Stephen King's IT - 1990 Shtatë miq fëmijërie mblidhen së bashku dhe kthehen te qyteti i tyre i vjetër për të vrarë një përbindësh, i cili vret dhe ushqehet me fëmijë. Shkarko Filmin https:/

 • The Mummy (2017)

  The Mummy (2017)

  nga Admin Shtuar 169 Shikime / 0 Likes

  Nje princeshë e lashtë egjiptiane lirohet nga burgu i saj 5000 vjeçar. Tani që është më në fund e lirë ajo do të përmbushë misionin që kishte nisur para se ta mumifikonin të gjall&eum

 • Bulletproof Monk (2003)

  Bulletproof Monk (2003)

  nga Admin Shtuar 108 Shikime / 0 Likes

  Një murg tibetian bëhet udhëheqësi i një djali nga rrugët dhe e mëson se si të mbrojë një pergamenë që zotëron vargjet për pushtetin e plotë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/q

 • Sleeping Beauties (2017)

  Sleeping Beauties (2017)

  nga Admin Shtuar 296 Shikime / 0 Likes

  E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por z

 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  nga Admin Shtuar 334 Shikime / 2 Likes

  Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Hypersomnia (2016)

  Hypersomnia (2016)

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

  Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që mund të jenë ëndrra... ose një realitet i alternuar. Shkarko Fil

 • Wonder Woman (2017)

  Wonder Woman (2017)

  nga Admin Shtuar 234 Shikime / 2 Likes

  Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së

 • Insensibles (2012)

  Insensibles (2012)

  nga Admin Shtuar 300 Shikime / 0 Likes

  Vendosur në Katalunjë, Painless bën dy rrëfime: në një nga Luftërat Civile Spanjolle dhe duke kaluar nëpër vitet '60, një azilë fëmijësh përpiqet të rehabilitojë fëmij&eu

 • Popular The Scorpion King (2002)

  The Scorpion King (2002)

  nga Admin Shtuar 352 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar në shkretëtirë ngrihet kundër një ushtrie të keqe që do të shkatërroj atëdheun e tij. Ai kap një magjistare kryesore të armikut, dhe bën nje kryengritje kundër pe

 • Popular Underworld Awakening (2012)

  Underworld Awakening (2012)

  nga Admin Shtuar 361 Shikime / 0 Likes

  Kur forcat njerzore zbulojnë egzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, një luftë për ti shfarrosur të dyja specjet fillon. Luftëtarja vampire Selena udhëheq betejën kundra racës njerz

 • Winter's Tale (2014)

  Winter's Tale (2014)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi d

 • Premonition (2007)

  Premonition (2007)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  Një shtëpiake me depresion mëson se burri i saj ka vdekur në një aksident me makinë një ditë më parë, zgjohet mëngjesin tjetër dhe e gjenë atë të gjallë dhe shëndosh e mi

 • Popular Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,715 Shikime / 4 Likes

  Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i miturme emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesine dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai ë

 • Popular The Golden Compass (2007)

  The Golden Compass (2007)

  nga Admin Shtuar 5,558 Shikime / 11 Likes

  Në një univers paralel, Lajra Belakua udhëton për në Polin e Veriut në kërkim të dy miqve të saj, Roxhër dhe Billi Kosta, dhe fëmijëve të tjerë të rrëmbyer nga Gllabërues

  Featured
 • Popular Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  nga Admin Shtuar 2,010 Shikime / 2 Likes

  Aventurat e shkrimtarit Njut Skamendër në komunitetin e fshehtë të shtrigave dhe magjistarëve të Nju Jorkut, 70 vite përpara se Herri Poter të lexonte librin e tij në shkollë. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  Scott Pilgrim vs. the World (2010)

  nga Admin Shtuar 1,094 Shikime / 5 Likes

  Skot Piligrim duhet ti mposht shtatë ish dashurat e tij për ta fituar zemrën e Ramonës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/t-_A81Ww3fc Shkarko Titrat https://openload.co/f/MwpvQnr7R6c

  Featured
 • Popular Immortals (2011)

  Immortals (2011)

  nga Admin Shtuar 2,249 Shikime / 10 Likes

  Theseus eshte nje “tokesor” i vdekshem i zgjedhur nga Zeusi per te luftuar mbretin e lig Hyperion. Hyperion eshte ne kerkim te nje arme qe mund te shkaterroje njerzimin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/TAuxfIgpZI8 Shkarko Titrat https://o

  Featured
 • Popular Pese Femijet dhe Ai (2004) - Dubluar ne Shqip

  Pese Femijet dhe Ai (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,924 Shikime / 9 Likes

  Katër fëmijë i qëndrojnë në rezidencë labirinte xhaxhait të tyre tëçuditshëm për mbrojtjen gjatë Luftës së parë Botërore ata indihmoj një zanë që ka fuqi

 • Popular League of Gods (2016)

  League of Gods (2016)

  nga Admin Shtuar 1,391 Shikime / 4 Likes

  Bazuar në novelën Kineze të shekullit të 16-të të Feng Zan Zi (Pushteti I Perëndive), historia tregon se si mbreti Zhou i Shangut bëhet tiran falë dredhive të Dajit, një dhelpër e cila ësht&

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  nga Admin Shtuar 3,059 Shikime / 7 Likes

  Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme.Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij(ish e dashura Jack)gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise'' Shkarko Filmin https://openload.co/f/ga

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  nga Admin Shtuar 2,565 Shikime / 8 Likes

  Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpetuar shpirtin e Jack Sparrow i cili eshte i dënuar të rrijë midis t&e

  Featured
 • Popular Season of the Witch (2011)

  Season of the Witch (2011)

  nga Admin Shtuar 1,611 Shikime / 2 Likes

  Kalorësit e shekullit të 14-të transportojnë një magjistare në një manastir, ku murgjit nxjerrin në përfundim se fuqitë e saj mund të jenë burim i një sëmundjeje. Shkarko Filmin https:/

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

  Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

  nga Admin Shtuar 2,295 Shikime / 2 Likes

  Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollën të bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Doctor Strange (2016)

  Doctor Strange (2016)

  nga Admin Shtuar 3,208 Shikime / 6 Likes

  Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udh&e

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  nga Admin Shtuar 2,420 Shikime / 10 Likes

  Jack Spar­row garon për të rimarrë zem­rën e Davy Jones për të shman­gur skllavërimin e shpir­tit të tij në shër­bimet e Jones “, sikurse dhe miqët e tjerë dhe armiq&eum

 • Popular The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

  nga Admin Shtuar 1,269 Shikime / 5 Likes

  Në Lindjen e Largët, Alex O'Connell, biri i luftëtarëve të famshëm kundër mumjeve Rick dhe Evy O'Connell, zbulon mumjet e perandorit të parë Qin - një entitet i mallkuar nga një magjistare shekuj m&eu

  Featured
 • Popular Yours, Mine & Ours (2005)

  Yours, Mine & Ours (2005)

  nga Admin Shtuar 1,855 Shikime / 1 Likes

  E veja e admiralit të Rojes Bregdetare dhe një i ve i një projektuese çantash dore bien në dashuri dhe martohen, që shumë përqmohen nga 10 fëmijët e saj dhe 8 fëmijët e tij. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Kazaam (1996)

  Kazaam (1996)

  nga Admin Shtuar 1,155 Shikime / 2 Likes

  Historia e një djali që jeton në geto dhe futet gjithmonë në telashe. Një ditë futet në telashe të mëdha dhe gjen një magnetofon, magjik që i ndryshon jetën. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Swap (2016)

  The Swap (2016)

  nga Admin Shtuar 1,616 Shikime / 5 Likes

  Eli O’Brajën po përpiqet të bëjë gjimnastike ritmike dhe të shkaktojë telashe së bashku me shoqen e saj të ngushtë. Ndërkohë, shoku i saj i klasës Xhek Maloi po përpiqet të j

  Featured
 • Popular Death Note (2006)

  Death Note (2006)

  nga Admin Shtuar 549 Shikime / 0 Likes

  Death Note pjesa 1: Një betejë midis dy mendjeve më të ndritura të botës fillon kur Light Yagami gjen "Bllokun e Vdekjes", një bllok me fuqinë për të vrarë dhe ai vendos të shpëtojë bot

  Featured
 • Popular Ghostbusters (2016)

  Ghostbusters (2016)

  nga Admin Shtuar 1,259 Shikime / 6 Likes

  Pas pushtimit të Manhatanit nga fantazmat, entuziastet e aktiviteteve paranormale, Erin Gilbert dhe Ebi Jats, inxhinierja nukleare Xhilian Holtzman, dhe punonjësja e metrosë Peti Tolan, bëhen bashkë për të ndaluar kë

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  nga Admin Shtuar 1,804 Shikime / 0 Likes

  Kur Elizabet Suan, vajza e guvernatorit rebmehet nga Barbosa, miku i saj i femijerise Uill Terner bashkohet me Xhek Sparou nje pirat endacak te cilet duan te shpetojne Elizabeten…. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CQYcW3OqFcs Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular The Wailing (2016)

  The Wailing (2016)

  nga Admin Shtuar 1,968 Shikime / 0 Likes

  Një i huaj vjen në një fshat të vogël dhe shpejt pas kësaj fillon të përhapet një sëmundje e mistershme. Një polic përfshihet në këtë incident dhe detyrohet të zgjidhë mi

  Featured
 • Popular How High (2001)

  How High (2001)

  nga Admin Shtuar 941 Shikime / 0 Likes

  Një ditë Sajlis dhe Xhemal vendosi të tymosin diçka magjike, e cila përfundimisht i ndihmon ata të kalojnë provimin e kolegjit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kKfQjylbHi4

  Featured
 • Popular The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

  The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

  nga Admin Shtuar 1,066 Shikime / 2 Likes

  Aragorni udhëheq Botën e Burrave kundër ushtrisë së Sauronit për të tërhequrvëmendjen e lordit të zi nga Frodo dhe Semi të cilët janë duke ngjitur Malin Doom me një unazë. Shkarko

  Featured
 • Popular The Change Up (2011)

  The Change Up (2011)

  nga Admin Shtuar 1,998 Shikime / 2 Likes

  Dave eshte nje njeri i martuar me dy femije dhe ka nje grua te dashur, dhe Mitch eshte nje njeri i vetem, i cili eshte ne lfillimet e jetes se tij seksuale. Nje nate fatale, ndersa Mitch dhe Dave po urinoni ne nje shatervan, godet rrufeja dhe ata nderrojn

  Featured
 • Popular The Legend of Hercules (2014)

  The Legend of Hercules (2014)

  nga Admin Shtuar 3,021 Shikime / 4 Likes

  Historia e origjinës së heroit mitologjik grek. I tradhëtuar nga njerku i tij, Mbreti, dhe i dëbuar e i shitur si skllav për shkak të dashurisë së ndaluar, Herkuli duhet të përdor fuqitë e tij pë

  Featured
 • Popular The Green Mile (1999)

  The Green Mile (1999)

  nga Admin Shtuar 818 Shikime / 3 Likes

  Jeta e rojeve ne burgun e të dënuarve me vdekje ndryshon kur vi një i burgosur i ri me ngjyre, i cili akuzohet për vrasjen e fëmijëve, por sidoqoftë ka ne vete një dhurate misterioze. Shkarko Filmin https://openload

  Featured
 • Popular Lights Out (2016)

  Lights Out (2016)

  nga Admin Shtuar 1,398 Shikime / 0 Likes

  Kur vëllai i saj i vogël, Martin, përjeton të njëjtat ngjarje që dikur provuan cmendurinë e saj, Rebeka përpiqet të zbulojë të vërtetën që fshihet pas terrotrit, gjë që e p&eu

  Featured
 • Popular Lost River (2014)

  Lost River (2014)

  nga Admin Shtuar 490 Shikime / 1 Likes

  Një nënë e dy fëmijëve përfshihet në një gropë të errët, ndërsa djali i saj adoleshent zbulon një rrugë që e çon atë në një qytet të fshehtë në

 • Popular Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

  nga Admin Shtuar 3,581 Shikime / 18 Likes

  Harry, Roni dhe Hermiona kerkojne per horkrukset e mbetura te Voltemordit ne menyre qe te mund te shkaterrojne lordin e erresires pergjithmone.Beteja Legjendare midis Heroit dhe Keqberesit vjen drejt fundit ku gjithcka qe eshte mbjelle ne filmat e meparsh

 • Popular Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

  nga Admin Shtuar 3,609 Shikime / 14 Likes

  Ndërsa Harri garon kundër kohës dhe së keqes për të shkatërruar Horkrukset, ai zbulon ekzistencën e tre objekteve më të fuqishme në botën e magjistarëve: Dhuratat e Vdekjes. Shkarko Filmin h

  Featured
 • Popular The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dubluar ne Shqip

  The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,574 Shikime / 4 Likes

  Katër fëmijët udhëtonin nëpër një gardërobë në vendin e Narnias dhe ata mësojnëpër fatin e tyre që të jenë të lirë atyre ju nevoitet ndihma e një luani mistik.

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

  Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

  nga Admin Shtuar 3,569 Shikime / 6 Likes

  Sapo Harry Potter fillon vitin e tij të gjashtë në Hogwarts, ai zbulon një libër të vjetër shënuar si "pronë e Half-Blood Prince" dhe fillon për të mësuar më shumë në lidhje me t&e

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

  Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

  nga Admin Shtuar 4,629 Shikime / 13 Likes

  Me paralajmërim e tyre në lidhje me kthimin e Lordit Voldemort përqeshen, Harry dhe Dumbledore janë vënë në shënjestër nga autoritetet e Wizard si një burokrat autoritar ngadalë rrit pushtetin në

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

  Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

  nga Admin Shtuar 3,909 Shikime / 6 Likes

  Herri gjen veten të zgjedhur në mënyrë misterioze si një konkurrent nën-moshë në një turne të rrezikshme në mes të tri shkollave të magjisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Sw4gN8n

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,102 Shikime / 27 Likes

  Herri gjen veten të zgjedhur në mënyrë misterioze si një konkurrentnën-moshë në një turne të rrezikshme në mes të tri shkollave të magjisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kbkx3dXV

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,837 Shikime / 34 Likes

  Është viti i tretë i Herrit në Hogwarts, jo vetëm që nuk do ketë një"Mbrojtjes Kundër Arteve të errëta" mësues të ri, por ekzistojnë gjithashtu edhe probleme.Vrasës i dënuar S

 • Popular Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

  nga Admin Shtuar 3,210 Shikime / 15 Likes

  Është viti i tretë i Herrit në Hogwarts, jo vetëm që nuk do ketë një"Mbrojtjes Kundër Arteve të errëta" mësues të ri, por ekzistojnë gjithashtu edhe probleme.Vrasës i dënuar S

 • Popular Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 6,206 Shikime / 35 Likes

  Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollëntë bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 6,268 Shikime / 15 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekën shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://ope

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  nga Admin Shtuar 5,119 Shikime / 7 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekë shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular Southbound (2015)

  Southbound (2015)

  nga Admin Shtuar 1,023 Shikime / 1 Likes

  Pesë tregime të ndërthurura terrori ndjekin fatin e një grupi udhëtarësh të lodhur, që përballen me ankthet e tyre më të këqija dhe sekretet më të errëta, gjatë një nate

  Featured
 • Popular Seventh Son (2014)

  Seventh Son (2014)

  nga Admin Shtuar 835 Shikime / 1 Likes

  Tomasi largohet nga ferma e tij me një magjistar për të mësuar që të luftojë kundër shpirtrave të lig. Sfida e madhe e tij e parë vjen kur mbretëresha e shtrigave shpëton nga izolimi i saj nd&eum

  Featured
 • Popular The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

  The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

  nga Admin Shtuar 1,837 Shikime / 1 Likes

  Bilbo dhe kompania janë të detyruar të angazhohen në një luftë kundër një grupi të Luftëtarëve dhe për të mbajtur Malin Lonely nga rënia në duart e një errësire në r

  Featured

Kategorit

RSS