Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mister


 • Deception (2008)

  Deception (2008)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje d

 • November Criminals (2017)

  November Criminals (2017)

  nga Admin Shtuar 140 Shikime / 1 Likes

  Një adoleshent vendos të hetojë vetë për një vrasje në Uashington... Shkarko Filmin https://openload.co/f/GlwYXaAnRUc

 • The Bourne Identity (2002)

  The Bourne Identity (2002)

  nga Admin Shtuar 79 Shikime / 0 Likes

  Një njeri shpëtohet në detë nga një anije peshkimi, i mbushur me plumba dhe me kujtes të humbur, para se të evitoj vrasësit dhe të rifitojë kujtesën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/W_XQytg

 • The Sound (2017)

  The Sound (2017)

  nga Admin Shtuar 50 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtare shkon në një stacion të braktisur të metrosë për të hedhur poshtë raportet se vendi është i pushtuar nga shpirtrat. Skepticizmi i saj vihet në provë kur një e keqe e papr

 • Saw (2004)

  Saw (2004)

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 0 Likes

  Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën "Jigsaw". Burrat duhet të ndjekin një seri

 • Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 59 Shikime / 0 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • Marjorie Prime (2017)

  Marjorie Prime (2017)

  nga Admin Shtuar 29 Shikime / 0 Likes

  Një shërbim i cili ofron rikrijime holografike të të vdekurve, i mundëson një burri të përballet me një version më të ri të njerkut të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mkk0pVnIbmM

 • Walking Out (2017)

  Walking Out (2017)

  nga Admin Shtuar 170 Shikime / 0 Likes

  Dejvid, një adoleshent I rritur në qytet, udhëton drejt Montanës, për t’iu bashkuar babait të divorcuar, në sezonin e ri të gjuetisë. Baba dhe bir mundohen të krijojnë afrimitet, derisa një

 • Never Here (2017)

  Never Here (2017)

  nga Admin Shtuar 233 Shikime / 0 Likes

  Disa ngjarje shqetësuese e shtyjnë një artiste që fotografon të panjohur, që të dyshojë se dikush është duke e vëzhguar. Kufijtë turbullohen midis reales dhe imagjinares, krimit dhe artit, vë

 • Jeepers Creepers III (2017)

  Jeepers Creepers III (2017)

  nga Admin Shtuar 94 Shikime / 0 Likes

  Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ka-fSv-Z7P0

 • In the Shadow of Iris (2016)

  In the Shadow of Iris (2016)

  nga Admin Shtuar 31 Shikime / 0 Likes

  Iris, një grua e re e një bankieri, zhduket në Paris. Një mekanik i mbytur në borxhe mund të jetë i përfshirë në këtë lidhje të cuditshme. Një mister shumë i vështirë p&e

 • Happy Death Day (2017)

  Happy Death Day (2017)

  nga Admin Shtuar 80 Shikime / 0 Likes

  Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular One Missed Call (2008)

  One Missed Call (2008)

  nga Admin Shtuar 310 Shikime / 0 Likes

  Disa njerëz fillojnë të marrin mesazhe me zë nga uni i të tyre i ardhshëm - mesazhe të cilat përfshijnë datën, kohën, dhe disa nga detajet e vdekjes së tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • Star Trek: Generations (1994)

  Star Trek: Generations (1994)

  nga Admin Shtuar 262 Shikime / 0 Likes

  Captain Picard, me ndihmën e gjoja të vdekurit Kapitenit Kirk, duhet të ndalë një të çmendur që do të vrasë në një shkallë planetare në mënyrë që të hyjë n&eu

 • Star Trek: The Motion Picture (1979)

  Star Trek: The Motion Picture (1979)

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 0 Likes

  Kur një anije aliene me fuqi të madhe i afrohet Tokës, admirali Kirk rimerr komandën në anijen kozmike Starship, në mënyrë që të ndalojë alienët. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EsysArvF1ng

 • Anti Matter (2016)

  Anti Matter (2016)

  nga Admin Shtuar 135 Shikime / 0 Likes

  Ana, një studente e Oksfordit, e gjen veten në pamundësi të krijimit të kujtimeve të reja si pasojë e një eksperimenti kalimi nëpërmjet një vrime krimbi. Filmi ndjek përpjekjet e saj të d&eu

 • Black Snow (2017)

  Black Snow (2017)

  nga Admin Shtuar 139 Shikime / 0 Likes

  I akuzuar për vrasjen e vëllait të tij gjatë adoleshencës, Salvadori jeton i vetëm në Patagonia. Disa dekada më vonë, vëllai i tij Marko së bashku me gruan, vijnë për ta bindur atë t&eu

 • Popular Annabelle: Creation (2017)

  Annabelle: Creation (2017)

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 1 Likes

  12 vjet pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një krijues kukullash dhe gruaja e tij mirëpresin një murgeshë dhe vajza nga një jetimore e shkatërruar në shtëpinë e tyre, ku s

 • The Ghost Writer (2010)

  The Ghost Writer (2010)

  nga Admin Shtuar 178 Shikime / 0 Likes

  Një shkrimtar punësohet për të përfunduar kujtimet e një ish-kryeministri britanik dhe zbulon sekrete që e vënë jetën e tij në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-2K3RhVePdw Shkarko Filmin

 • Red Lights (2012)

  Red Lights (2012)

  nga Admin Shtuar 155 Shikime / 0 Likes

  Psikologia Margaret Matheson dhe asistenti i saj studiojnë aktivitete paranormale, të cilat i çojnë në hetimin e një psikiku të njohur botërisht, i cili është rishfaqur vite pasi kritiku i tij më i

 • Tik Tok (2016)

  Tik Tok (2016)

  nga Admin Shtuar 119 Shikime / 0 Likes

  Guo Zhida dhe vëllai i tij plainfikojnë një shpërthim me eksploziv pranë një stadiumi, në mënyrë që të rrëmbenjë paratë e një grupi kumarxhinjsh. Një oficer policie dhe nj&eum

 • U Turn (2016)

  U Turn (2016)

  nga Admin Shtuar 162 Shikime / 0 Likes

  Ngjarje misterioze ndodhin përreth një mbikalimi në Bangalor. Një gazetare mundohet të intervistojë familjet e viktimave, por përfundon në telashe të mëdha. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tupEDbltSwM

 • Hypersomnia (2016)

  Hypersomnia (2016)

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

  Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që mund të jenë ëndrra... ose një realitet i alternuar. Shkarko Fil

 • Spoor (2017)

  Spoor (2017)

  nga Admin Shtuar 130 Shikime / 0 Likes

  Janina Duzhejko, një grua e moshuar, jeton e vetme ne fshatin Klodzko, ku një seri me vrasje misterioze ndodhin. Duzhejko është e bindur se e di se çfarë i shkakton krimet, por askush nuk e beson atë. Shkarko Filmin ht

 • Raabta (2017)

  Raabta (2017)

  nga Admin Shtuar 236 Shikime / 1 Likes

  Ne 2017 Shiv dhe Saira bien ne dashuri me njeri tjetrin dhe jane te pandashem . Por Saira takohet me nje te dashur te rimisheruar nga nje jete e meparshme i cili eshte i vendosur qe ta bej per vete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/u-Fq6hn82mg

 • It Comes at Night (2017)

  It Comes at Night (2017)

  nga Admin Shtuar 265 Shikime / 0 Likes

  Ai ka gjetur siguri në shtëpinë e tij, teksa një kërcënim masiv po terrorizon botën jashtë. Së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë vendosur rregulla strikte në rutinën e tyre të p&e

 • Friday the 13th: A New Beginning (1985)

  Friday the 13th: A New Beginning (1985)

  nga Admin Shtuar 158 Shikime / 1 Likes

  Ende i përhumbur nga e kaluara e tij, Tommy Jarvis - i cili, si fëmijë, vrau Jason Voorhees - pyet nëse vrasësi serial është i lidhur me një seri vrasjesh brutale që ndodhin në dhe rreth shtëpisë

 • Friday the 13th Part 2 (1981)

  Friday the 13th Part 2 (1981)

  nga Admin Shtuar 182 Shikime / 1 Likes

  Znj. Voorhees është e vdekur, dhe Liqeni i kampit Crystal është mbyllur, por një kamp pranë vendit famëkeq është goditur nga një sulmues i panjohur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wurGMNm6_ak

 • The General's Daughter (1999)

  The General's Daughter (1999)

  nga Admin Shtuar 125 Shikime / 0 Likes

  Kur vajza e një komandanti të njohur dhe të respektuar vritet, një agjent i fshehtë është i thirrur për të shqyrtuar këtë çështje dhe gjen disa fakte të mbuluara nga lart në West

 • Popular Silent Hill (2006)

  Silent Hill (2006)

  nga Admin Shtuar 328 Shikime / 0 Likes

  Një grua del në kërkim të vajzës së saj, brenda kufijve të një qyteti të çuditshëm, të shkretë të quajtur Silent Hill. Bazuar në video lojën me të njëjtin emë

 • Popular The Bone Collector (1999)

  The Bone Collector (1999)

  nga Admin Shtuar 424 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

 • Insensibles (2012)

  Insensibles (2012)

  nga Admin Shtuar 300 Shikime / 0 Likes

  Vendosur në Katalunjë, Painless bën dy rrëfime: në një nga Luftërat Civile Spanjolle dhe duke kaluar nëpër vitet '60, një azilë fëmijësh përpiqet të rehabilitojë fëmij&eu

 • Popular Sorority Row (2009)

  Sorority Row (2009)

  nga Admin Shtuar 349 Shikime / 1 Likes

  Një shoqëri studentore vajzash përpiqen për ta mbuluar vdekjen e një vajze pasi një shaka shkon mbrapsht, më pas ata ndiqen fshehurazi nga një vrasës serial. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pO_VhFDAvpM Shk

 • Messages Deleted (2010)

  Messages Deleted (2010)

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 0 Likes

  Nje mesues regjizure(Matthew Lillard) detyrohet te jetoje historine e nje ideje skenari, te cilin ai e vodhi nga nje student, i cili tasme kerkon te hakmerret. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jatSJawrwIA Shkarko Titrat https://openload.co/f/pOr1Hm709

 • Captivity (2007)

  Captivity (2007)

  nga Admin Shtuar 235 Shikime / 0 Likes

  Një burrë dhe një grua zgjohen për ta gjetur veten të bllokuar në një bodrum. Zbulohet e vërteta rreth rrëmbimit të tyre të tmerrshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2dGOcInd64s Shkarko Tit

 • Popular Enemy (2013)

  Enemy (2013)

  nga Admin Shtuar 964 Shikime / 0 Likes

  Nje njeri vihet ne ndjekje te kopjes identike te tij pasi e shikon ate ne nje film . Shkarko Filmin https://openload.co/f/mfbCNgE8KeU

  Featured
 • Popular Bordertown (2006)

  Bordertown (2006)

  nga Admin Shtuar 533 Shikime / 2 Likes

  Një gazetare heton një seri vrasjesh pranë fabrikave në pronësi amerikane аfër kufirit në Juarez dhe El Paso. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ApBiI_Y6qGQ Shkarko Titrat https://openload.co/f/3dEb6oLMRkI

 • Winter's Tale (2014)

  Winter's Tale (2014)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi d

 • Premonition (2007)

  Premonition (2007)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  Një shtëpiake me depresion mëson se burri i saj ka vdekur në një aksident me makinë një ditë më parë, zgjohet mëngjesin tjetër dhe e gjenë atë të gjallë dhe shëndosh e mi

 • Popular Total Recall (2012)

  Total Recall (2012)

  nga Admin Shtuar 313 Shikime / 0 Likes

  Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur që ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese – kujtimet e

 • Popular Kung-Fu Yoga (2017)

  Kung-Fu Yoga (2017)

  nga Admin Shtuar 926 Shikime / 0 Likes

  Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët – studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në Dubai

  Featured
 • Popular Solace (2015)

  Solace (2015)

  nga Admin Shtuar 370 Shikime / 0 Likes

  Një doktor telepatik, punon me një agjent special të FBI-së, në kërkim të një vrasësi serial. Gjatë hetimeve ata kuptojnë që ai nuk është një vrasës si gjithë të tje

 • Popular Double Jeopardy (1999)

  Double Jeopardy (1999)

  nga Admin Shtuar 448 Shikime / 0 Likes

  Një grua e fajësuar për vrasjen e burrit të saj dyshon se ai është ende gjallë; ndërsa ajo tashmë është gjykuar për krimin, nuk mund të ri-ndiqet penalisht nëse ajo e gjen dhe e vret at

 • The Manchurian Candidate (2004)

  The Manchurian Candidate (2004)

  nga Admin Shtuar 255 Shikime / 1 Likes

  Në mes tëLuftës së Gjirit,ushtarëtjanërrëmbyerdhei është shpërlar truripër qëllime tëliga. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mqIqVz3MswE

 • Manhattan Night (2016)

  Manhattan Night (2016)

  nga Admin Shtuar 242 Shikime / 0 Likes

  Kur një e huaj joshëse i kërkon gazetarit, Porter Ren të hetojë vrasjen e mistershme të burrit të saj regjisor, ai u përfshi në një çështje të shpifur shantazhimi- gjë që kë

 • Primal Fear (1996)

  Primal Fear (1996)

  nga Admin Shtuar 185 Shikime / 0 Likes

  Një djalë altari është akuzuar për vrasjen e një prifti, por vërteta është varrosur disa shtresa thellë nën tokë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JMWA5e0PcBs

 • The Two Jakes (1990)

  The Two Jakes (1990)

  nga Admin Shtuar 169 Shikime / 0 Likes

  Vazhdimi i Chinatown (1974) e gjen Jake Gittes duke hetuar shkeljen e kurores martesore dhe vrasjen ... dhe paratë që vijn nga nafta. Shkarko Filmin https://openload.co/f/udA7fFCRQ7E

 • Popular Oldboy (2003)

  Oldboy (2003)

  nga Admin Shtuar 1,697 Shikime / 0 Likes

  Një burrë pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, ai lëshohet,vetëm për të parë se si duhet të gjejë kapsit e tij brenda pesë ditëve. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EFiC3GnmhHI

  Featured
 • Popular The Seamstress (2009)

  The Seamstress (2009)

  nga Admin Shtuar 2,087 Shikime / 1 Likes

  Rrobaqepësja u soll në ekzistencë nga mallkimi i dëshpëruar i një gruaje të pafajshme duke u torturuar për vdekje nga një turmë kriminelësh.... Shkarko Filmin https://openload.co/f/KLCU8hgvfzY Shkarko

  Featured
 • Popular 88 Minutes (2007)

  88 Minutes (2007)

  nga Admin Shtuar 4,078 Shikime / 6 Likes

  Në ditën që një vrasës serial që ai ndihmoi ta largojë duhejë të ekzekutohej, një psikolog mjeko-ligjor dhe profesor kolegji merr një telefonatë ku informohet se ai kanë mbetur edhe 88 minut

  Featured
 • Popular Exposed (2016)

  Exposed (2016)

  nga Admin Shtuar 24.4k Shikime / 3 Likes

  Një detektiv heton të vërtetën pas vdekjes së kolegut të tij. Kjo çështje e mistershme nxjerr në pah korrupsionin e policisë si dhe një mister të rrezikshëm që përfshin një

  Featured
 • Popular Morgan (2016)

  Morgan (2016)

  nga Admin Shtuar 4,012 Shikime / 1 Likes

  Një konsulente menaxhimi risku e një korporate duhet të vendosë t'i japë fund ose jo një qenieje njerëzore të krijuar artificialisht pasi ajo shfaq sjellje të papërshtatshme që devijojnë nga q&eu

  Featured
 • Popular Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  Dylan Dog: Dead of Night (2010)

  nga Admin Shtuar 1,480 Shikime / 1 Likes

  Aventurat e hetuesit mbinatyrorë privatë, Dylan Dog, i cili largon monstrat nga Luiziana me nënshkrim e këmishën se tij të kuqe, xhaketës se zezë, dhe xhinseve blu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1ZNe-6cAXBw S

  Featured
 • Popular Yennai Arindhaal (2015)

  Yennai Arindhaal (2015)

  nga Admin Shtuar 2,185 Shikime / 3 Likes

  Nje polic ndersa ndeshet me nje rival te vjeter meson per vetveten. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pUtMqzRNXy0

  Featured
 • Popular Ugly (2014)

  Ugly (2014)

  nga Admin Shtuar 1,474 Shikime / 0 Likes

  Një korrupsion i tmerrshëm, indiferenca dhe dhuna sistematike fillon kur vajza 10-vjeçare e një aktori premtues, zhduket. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ps6wl03A-KM

  Featured
 • Popular About Elly (2009)

  About Elly (2009)

  nga Admin Shtuar 439 Shikime / 0 Likes

  Zhdukja e mistershme e një mësuese kopështi gjatë një pikniku në veri të Iranit, ndiqet nga një seri fatkeqësish për bashkëudhëtarët e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/9DNquMpdx_U

 • Popular The Priests (2015)

  The Priests (2015)

  nga Admin Shtuar 1,146 Shikime / 0 Likes

  Dy priftërinj duhet të zbuojnë nëse një vajzë e re zotërohet prej djallit apo është abuzuar në mënyrë që t’i shpëtojnë jetën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/QMFvLs

  Featured
 • Popular Goddess of Love (2015)

  Goddess of Love (2015)

  nga Admin Shtuar 1,969 Shikime / 5 Likes

  Një grua e paqëndrueshme mendërisht fillon të bëhet si e çmendur kur dyshon se i dashuri I saj e ka lënë atë për një grua tjetër. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3kSOM3jhHjg

  Featured
 • Popular The Hollow (2016)

  The Hollow (2016)

  nga Admin Shtuar 357 Shikime / 2 Likes

  Kur vajza e një kongresmeni amerikan po kalonte në një qytet të vogël të Misisipit, ajo vritet në një vrasje të trefishtë. Një skuadër e FBI-së vjen për të hetuar. Lideri i skuadr&

 • Popular Vedalam (2016)

  Vedalam (2016)

  nga Admin Shtuar 1,270 Shikime / 4 Likes

  Ganesh perplaset me nje treshe vellezerish kriminel.Ata kerkojne te hakmerren pasi ai i denoncon ne polici por zbulojne se edhe ai do te bej te njejte gje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/nVQKm0tbnUs

  Featured
 • Popular Confession of Murder (2012)

  Confession of Murder (2012)

  nga Admin Shtuar 458 Shikime / 2 Likes

  Pas skadimi të statusit të kufizimit për vrasjet që ka kryer, Lee Du-seok publikon një autobiografi që përshkruan të gjitha vrasjet e tij me hollësi. Detektivi Choi, i cili ka hetuar vrasjet Lee-së 15 vjet

 • Popular Fever (2016)

  Fever (2016)

  nga Admin Shtuar 1,807 Shikime / 5 Likes

  Një vrasës humbet kujtesën pas një aksidenti. Pasi zgjohet, të vetmet gjëra që mban mend janë emri i tij dhe ndjesia se ka kryer një krim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U2lZUx1VSt8

 • Popular The Sixth Sense (1999)

  The Sixth Sense (1999)

  nga Admin Shtuar 951 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i cili komunikon me shpirtrat që nuk e di se ata janë të vdekur kërkon ndihmën e një psikologu për fëmijë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/UE9uYnzRQKo Shkarko Titrat https://openload.co

  Featured
 • Popular National Lampoon Presents Dorm Daze (2003)

  National Lampoon Presents Dorm Daze (2003)

  nga Admin Shtuar 2,053 Shikime / 0 Likes

  Vendosur gjatë një pasdite të çmendur në jetën e një duzine studentësh të universitetit në një konvikt që fillon me ardhjen e dy grave shumë të ndryshme me të njëjtin em&eum

  Featured

Kategorit

RSS