Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Familjar


 • Popular Djali Peshkaqen dhe Vajza Llave 2005 - Dubluar ne Shqip

  Djali Peshkaqen dhe Vajza Llave 2005 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,112 Shikime / 6 Likes

  Maks është një fëmijë i vetmuar i cili krijon një botë imagjinare, ku tëgjithë në imagjinatën e tij dhe ëndrrat vijnë në jetë. Ai krijon dy karaktere;Djali Peshkaqen, një djal

  Featured
 • Popular Macja ne Kapele 2003 - Dubluar ne Shqip

  Macja ne Kapele 2003 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 415 Shikime / 0 Likes

  Sally dhe Konrad janë dy fëmijë të mërzitur jeta e të cilëve shkon për poshtë,deri kur një mace që flet vjen për ti vizituar ata. Shkarko Filmin https://openload.co/f/yIl-SYSE8Pg

 • Popular Jumanji (1995)

  Jumanji (1995)

  nga Admin Shtuar 509 Shikime / 0 Likes

  Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, fëmijët bëhen padashur pjesë e lo

  Featured
 • Popular Thunderstruck (2012)

  Thunderstruck (2012)

  nga Admin Shtuar 363 Shikime / 2 Likes

  Kur Brajan, një tifoz i ri i pashpresë në mënyrë të magjishme shkëmben talentin me heroin e tij, yllin e basketbollit, Kevin Durant, ai bëhet ylli i ekipit të gjimnazit, ndërkohë që Kevin papritm

 • Popular Mousehunt (1997)

  Mousehunt (1997)

  nga Admin Shtuar 347 Shikime / 0 Likes

  Dy trashëgimtar të paaftë kanë vendosur për të shpëtuar shtëpinë e tyre antike nga miu i cili është përcaktuar me vendosmëri të qëndroi aty ku është. Shkarko Filmin https

 • Popular Cinderella (2015)

  Cinderella (2015)

  nga Admin Shtuar 901 Shikime / 8 Likes

  Pasi i ati ndërron jetë, Ela e re e gjen veten në mëshirën e njerkës së keqe dhe vajzave të saj. Por ajo nuk do të humbi kurrë shpresat, pasi takimi me një djalë të panjohur do ti ndryshoj k

 • Popular Guest iin London (2017)

  Guest iin London (2017)

  nga Admin Shtuar 725 Shikime / 1 Likes

  Nje cift i ri ne Londer vuajn gjat ndenjjes se zgjatur ne shtepine e tyre te xhaxhait dhe halles se tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V1ARgG31YCo

  Featured
 • Popular The Ultimate Gift (2006)

  The Ultimate Gift (2006)

  nga Admin Shtuar 440 Shikime / 0 Likes

  Jason mendon se trashëgimia e tij do të jetë një shum e madhe parash. A ishte ai ndonjëherë i surprizuar kaq shum. Bazuar në librin më të shitur "The Ultimate Gift" nga Jim Stovall, ... Shkarko Filmin https://o

 • Popular Mubarakan (2017)

  Mubarakan (2017)

  nga Admin Shtuar 680 Shikime / 0 Likes

  Karan dhe Charan jane dy vellezer binjak me karaktere te ndryshme . Shkarko Filmin https://openload.co/f/_5kpSdkwvqI

  Featured
 • Popular Peter Pan (2003) - Dubluar ne Shqip

  Peter Pan (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,119 Shikime / 3 Likes

  Fëmijët e familjes Darling vizitohen nga Piter Pan, i cili i merr ata në NeverNever Land dhe atje bëjnë një luftë të ashpër me Piratin e keq Kapitenin Huk. Shkarko Filmin https://openload.co/f/D8r1ejoFB7c

 • Popular Furry Vengeance (2010)

  Furry Vengeance (2010)

  nga Admin Shtuar 915 Shikime / 0 Likes

  Një njeri i thjeshtë (Brendan Fraser) shpërngulet bashkë me familjen e tij në Oregon, në një zonë me pyje. Ai mendon që në këtë vend jeta e tij do të jetë më e lehtë dhe me aj

  Featured
 • Popular Hugo (2011)

  Hugo (2011)

  nga Admin Shtuar 537 Shikime / 0 Likes

  I vendosur në vitin 1930 në Paris, një jetim që jeton në muret e një stacioni treni përfundon në një mister që përfshin babain e tij dhe një robot. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kenkTOfC4I

  Featured
 • Popular The Kid (1921)

  The Kid (1921)

  nga Admin Shtuar 3,997 Shikime / 5 Likes

  Tramp kujdeset për një fëmijë të braktisur, por ngjarjet e vënë atë marrëdhënie në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1BYjTBKiuRM Shkarko Titrat https://openload.co/f/mdiGWnkQpWI

  Featured
 • Popular Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,990 Shikime / 5 Likes

  Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i miturme emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesine dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai ë

 • Popular The Golden Compass (2007)

  The Golden Compass (2007)

  nga Admin Shtuar 5,831 Shikime / 11 Likes

  Në një univers paralel, Lajra Belakua udhëton për në Polin e Veriut në kërkim të dy miqve të saj, Roxhër dhe Billi Kosta, dhe fëmijëve të tjerë të rrëmbyer nga Gllabërues

  Featured
 • Popular Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016)

  nga Admin Shtuar 2,261 Shikime / 2 Likes

  Aventurat e shkrimtarit Njut Skamendër në komunitetin e fshehtë të shtrigave dhe magjistarëve të Nju Jorkut, 70 vite përpara se Herri Poter të lexonte librin e tij në shkollë. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular Pese Femijet dhe Ai (2004) - Dubluar ne Shqip

  Pese Femijet dhe Ai (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,162 Shikime / 11 Likes

  Katër fëmijë i qëndrojnë në rezidencë labirinte xhaxhait të tyre tëçuditshëm për mbrojtjen gjatë Luftës së parë Botërore ata indihmoj një zanë që ka fuqi

 • Popular Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

  Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

  nga Admin Shtuar 3,038 Shikime / 3 Likes

  Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollën të bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (2016)

  Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (2016)

  nga Admin Shtuar 2,125 Shikime / 0 Likes

  Kur Xhejkob zbulon të dhëna për një mister që zgjatet me kohën, ai gjen shtëpinë e znj. Shtegtare për fëmijët e veçantë. Por, rreziku thellohet pasi ai njihet me banorët dhe mëso

  Featured
 • Popular Yours, Mine & Ours (2005)

  Yours, Mine & Ours (2005)

  nga Admin Shtuar 2,274 Shikime / 1 Likes

  E veja e admiralit të Rojes Bregdetare dhe një i ve i një projektuese çantash dore bien në dashuri dhe martohen, që shumë përqmohen nga 10 fëmijët e saj dhe 8 fëmijët e tij. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Kazaam (1996)

  Kazaam (1996)

  nga Admin Shtuar 1,389 Shikime / 2 Likes

  Historia e një djali që jeton në geto dhe futet gjithmonë në telashe. Një ditë futet në telashe të mëdha dhe gjen një magnetofon, magjik që i ndryshon jetën. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Swap (2016)

  The Swap (2016)

  nga Admin Shtuar 1,897 Shikime / 5 Likes

  Eli O’Brajën po përpiqet të bëjë gjimnastike ritmike dhe të shkaktojë telashe së bashku me shoqen e saj të ngushtë. Ndërkohë, shoku i saj i klasës Xhek Maloi po përpiqet të j

  Featured
 • Popular Operation Arctic (2014)

  Operation Arctic (2014)

  nga Admin Shtuar 1,262 Shikime / 2 Likes

  Tre vëllezër mbesin aksidentalisht në mes të një stuhie dimërore në një ishull. Askush nuk e di se ku janë. Është një luftë e fortë për mbijetesë për ata. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Mr. Bean's Holiday (2007)

  Mr. Bean's Holiday (2007)

  nga Admin Shtuar 2,266 Shikime / 12 Likes

  Mr. Bean shkon drejt jugut të Francës për disa pushime të thjeshta në diell. Udhëtimi i tij nga Londra në Riviera shumë shpejt shndërrohet në një katastrofë ndërkohë që ai pa dashj

  Featured
 • Popular Annie (2014)

  Annie (2014)

  nga Admin Shtuar 1,101 Shikime / 3 Likes

  Një fëmijë i birësuar, e cila jeton me nënën e saj të keqe kujdestare, e sheh ndryshimin në jetën e saj kur biznesmeni dhe njëkohësisht Kandidati kryesor për Kryetar Bashkie i New York-ut, e p&eu

  Featured
 • Popular Ace the Case (2016)

  Ace the Case (2016)

  nga Admin Shtuar 901 Shikime / 2 Likes

  Gjatë kohës që mamaja e saj është në punë, një vajzë e vogël dhe vëllai i saj më i madh qëndrojnë vetëm në shtëpi dhe bëhen dëshmitarë të rrëmbim

  Featured
 • Popular Honey 3: Dare to Dance (2016)

  Honey 3: Dare to Dance (2016)

  nga Admin Shtuar 2,689 Shikime / 3 Likes

  Ndërsa shkon në universitetin e Kejp Taunit, Melia Martini ndihet e kufizuar nga rregullat e shkollës dhe vendos të bëjë diçka vetë. Duke kërkuar për një mënyrë se si të përdor&e

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

  Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

  nga Admin Shtuar 4,590 Shikime / 18 Likes

  Ndërsa Harri garon kundër kohës dhe së keqes për të shkatërruar Horkrukset, ai zbulon ekzistencën e tre objekteve më të fuqishme në botën e magjistarëve: Dhuratat e Vdekjes. Shkarko Filmin h

  Featured
 • Popular The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)

  The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008)

  nga Admin Shtuar 2,272 Shikime / 6 Likes

  Vëllezërit e motrat Pevensie kthehen në Narnia, ku ata edhe një herë janë rekrutuar për të hequr një mbret të keqë dhe për të rivendosur trashëgimtarin e ligjshëm për fronin e

  Featured
 • Popular The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dubluar ne Shqip

  The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,077 Shikime / 7 Likes

  Katër fëmijët udhëtonin nëpër një gardërobë në vendin e Narnias dhe ata mësojnëpër fatin e tyre që të jenë të lirë atyre ju nevoitet ndihma e një luani mistik.

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

  Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

  nga Admin Shtuar 4,358 Shikime / 8 Likes

  Sapo Harry Potter fillon vitin e tij të gjashtë në Hogwarts, ai zbulon një libër të vjetër shënuar si "pronë e Half-Blood Prince" dhe fillon për të mësuar më shumë në lidhje me t&e

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

  Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

  nga Admin Shtuar 5,759 Shikime / 17 Likes

  Me paralajmërim e tyre në lidhje me kthimin e Lordit Voldemort përqeshen, Harry dhe Dumbledore janë vënë në shënjestër nga autoritetet e Wizard si një burokrat autoritar ngadalë rrit pushtetin në

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

  Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

  nga Admin Shtuar 4,931 Shikime / 6 Likes

  Herri gjen veten të zgjedhur në mënyrë misterioze si një konkurrent nën-moshë në një turne të rrezikshme në mes të tri shkollave të magjisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Sw4gN8n

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 7,032 Shikime / 31 Likes

  Herri gjen veten të zgjedhur në mënyrë misterioze si një konkurrentnën-moshë në një turne të rrezikshme në mes të tri shkollave të magjisë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kbkx3dXV

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 6,690 Shikime / 44 Likes

  Është viti i tretë i Herrit në Hogwarts, jo vetëm që nuk do ketë një"Mbrojtjes Kundër Arteve të errëta" mësues të ri, por ekzistojnë gjithashtu edhe probleme.Vrasës i dënuar S

 • Popular Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

  Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

  nga Admin Shtuar 3,837 Shikime / 16 Likes

  Është viti i tretë i Herrit në Hogwarts, jo vetëm që nuk do ketë një"Mbrojtjes Kundër Arteve të errëta" mësues të ri, por ekzistojnë gjithashtu edhe probleme.Vrasës i dënuar S

 • Popular Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

  Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

  nga Admin Shtuar 911 Shikime / 0 Likes

  Larry (Ben Stiller) përfshin gjithë globin, duke bashkuar personazhe të dashur dhe të rinj në një kërkim epik për të shpëtuar magjinë, përpara se ajo të zhduket përgjithmonë. Shkar

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 8,609 Shikime / 47 Likes

  Herri shpërfill paralajmërimet që të mos kthehet në Hogwarts, vetëm se gjen shkollëntë bombardohet nga një seri sulmesh misterioze dhe një zë i çuditshëm e bezdis atë. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 8,012 Shikime / 17 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekën shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://ope

  Featured
 • Popular Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

  nga Admin Shtuar 6,236 Shikime / 7 Likes

  Shpëtoi nga neglizhenca skandaloze e hallës dhe xhaxhait të tij, një djalë i ri menjë fat të madh tregon vlerën e tij, ndërsa ndjekë shkollën Hogwarts të magjisë. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,181 Shikime / 1 Likes

  Një fëmijë problematik merr kurajon për të ndihmuarnjë jashtokësor të kthehet në planetin e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-LvURc9Je_o

  Featured
 • Popular Knockout (2011)

  Knockout (2011)

  nga Admin Shtuar 607 Shikime / 1 Likes

  Methju Miller, i cili është në shënjestër të ngacmimeve ndihmohet nga nga një boksier pensionist për të mësuar boks, por ndërkohë që mëson boks dhe përballet ngacmuesve te tij, bok

  Featured
 • Popular Beethoven 5 (2003) - Dubluar Ne Shqip

  Beethoven 5 (2003) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,970 Shikime / 18 Likes

  SaraNjutonidheBeethovenkalonverënmeFrediKablinskinëZhivë,një qytettë pazakontë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/sROozYKluGk

  Featured
 • Popular Bruce Lee-The Fighter (2015)

  Bruce Lee-The Fighter (2015)

  nga Admin Shtuar 4,528 Shikime / 5 Likes

  Nje njeri qe kryen akrobacira ngaterrohet per polic nga nje grua idealiste dhe ai fillon te luftoj krimin per llogari te policise. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ccrEbhWPk-8

 • Popular Beethoven 4 (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Beethoven 4 (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,265 Shikime / 5 Likes

  Familja është befasuar dhe është në mëdyshje kur Beethoven papritmasbëhet i bindur. Rezulton se ky është një skenar i princit dhe të varfërit,dhe Beethoven i vërtetë tani jeton me nj&eu

  Featured
 • Popular Beethoven 3 (2000) - Dubluar Ne Shqip

  Beethoven 3 (2000) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,898 Shikime / 16 Likes

  Familja Njuton nga filmat e mëparshëm të Beethoven janë me pushimenë Evropë, por kanë në plan për t'u bashkuar me një bashkim familjar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/NY5HFwMC5To

  Featured
 • Popular Beethoven 2 (1993) - Dubluar Ne Shqip

  Beethoven 2 (1993) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,213 Shikime / 25 Likes

  Filmi fillon në shtëpinë e Njuton, ku George, Alice, tre fëmijët e tyre,dhe Beethoven janë të gjithë të përshtatur mirë për të jetuar së bashku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GOh

  Featured
 • Popular Beethoven (1992) - Dubluar Ne Shqip

  Beethoven (1992) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,214 Shikime / 27 Likes

  Një qen jargaman Shen Bernard bëhet qendër e vëmendjes për një familje,por veterineri i tijkërkonqë ta vrasë fshehurazi atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/tWsu8CrVLgI

  Featured
 • Popular The Chaperone (2011)

  The Chaperone (2011)

  nga Admin Shtuar 1,173 Shikime / 2 Likes

  Një ish- i dënuar në largim nga e kaluara e tij, fshihet nga ata që e spiunuan duke bërë një ekskursion për në Nju Orlins. Shkarko Filmin http://abinitio.me/vmbiF

  Featured
 • Popular My Big Fat Greek Wedding 2 (2016)

  My Big Fat Greek Wedding 2 (2016)

  nga Admin Shtuar 1,676 Shikime / 0 Likes

  Ata rikthehen përsëri të sjellin një tjetër dasmë të madhe greke. Ndonëse kanë kaluar më shumë se 14 vite, asnjëri prej aktorëve nuk mungon në serinë e dytë. Familja Portokalo

  Featured
 • Popular My Big Fat Greek Wedding (2002)

  My Big Fat Greek Wedding (2002)

  nga Admin Shtuar 1,580 Shikime / 4 Likes

  Dasma Ime e Madhe Greke: Grekja Toula Portokalos bie në dashuri me një jo-grek dhe përpiqet që familja e saj ta pranojë djalin që ka zgjedhur, ndërkohë që është kthyer në kushtet e trashëgim

  Featured
 • Popular Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

  Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014)

  nga Admin Shtuar 1,937 Shikime / 4 Likes

  Dita e Aleksandrit fillon me një çamçakëz të ngjitur në flokë, e ndjekur nga fatkeqësi të tjera. Edhe pse merr simpatinë e familjes së tij dhe fillon të mendojë se gjërat e këq

  Featured
 • Popular Dr. Dolittle 3 (2006) - Dubluar ne Shqip

  Dr. Dolittle 3 (2006) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,680 Shikime / 11 Likes

  Lisa Dolittle dërgon vajzën e saj 'Durango' në një fermë, për të gjetur veten. Ndërsa atje, ajo përdor talentin e saj për të biseduar me kafshët. Shkarko Filmin http://abinitio.me/l8PHv

  Featured
 • Popular Dr. Dolittle 2 (2001) - Dubluar Ne Shqip

  Dr. Dolittle 2 (2001) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,640 Shikime / 11 Likes

  Dulitellduhetruajë njëpylldhe jetënenjë ariu. Shkarko Filmin http://abinitio.me/b7F0I

  Featured
 • Popular Doctor Dolittle (1998) - Dubluar Ne Shqip

  Doctor Dolittle (1998) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,867 Shikime / 12 Likes

  Një Doktor konstaton se ai mund të kuptojë se çfarë janë duke thënë kafshët. Dhe kafshët gjithashtu e kuptojnë atë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/i6SoqKW72Gk

 • Popular Kart Racer (2003)

  Kart Racer (2003)

  nga Admin Shtuar 871 Shikime / 3 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/6Ez296OhjeQ/

  Featured
 • Popular Percy Jackson: Sea of Monsters (2013)

  Percy Jackson: Sea of Monsters (2013)

  nga Admin Shtuar 2,527 Shikime / 0 Likes

  Per Te shpetuar kampin e tyre i Biri i Poseidonit dhe miqte e tij duhet te ndermarrin nje Mision ne Detin e monstrave per te gjetur Pelhuren e arte mitike. Nderkohe i duhet te luftojne dhe me nje armik te vjeter … Shkarko Filmin https://openload.co

  Featured
 • Popular Ella Enchanted (2004) - Dubluar ne Shqip

  Ella Enchanted (2004) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 7,267 Shikime / 44 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/yhCXh

 • Popular Bridge to Terabithia (2007)

  Bridge to Terabithia (2007)

  nga Admin Shtuar 955 Shikime / 3 Likes

  Jeta e një djali ndryshon totalisht kur ai fillon të shoqërohet me vajzën e re të shkollës dhe ata ndertojnë një bote imagjinare per t'i shpëtuar realitetit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/odSYO Shkarko Titr

  Featured
 • Popular City of Ember (2008)

  City of Ember (2008)

  nga Admin Shtuar 1,255 Shikime / 2 Likes

  Për breza, njerëzit e Qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori kryesor i qytetit po fillon të prishte dhe llambat madhështore që ndiçojnë qytetin

  Featured
 • Popular Ben 10: Alien Swarm (2009)

  Ben 10: Alien Swarm (2009)

  nga Admin Shtuar 2,734 Shikime / 1 Likes

  Kundër urdhrave të gjyshit të tij, Ben Tennyson bëhet bashkë me bijën e një armiku të vjetër për të parandaluar një infektim të alienëve në tokë. Shkarko Filmin http://abiniti

  Featured
 • Popular Alice Through the Looking Glass (2016) - Dubluar ne Shqip

  Alice Through the Looking Glass (2016) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,723 Shikime / 9 Likes

  Alice kthehet në botën e çudirave dhe udhëton prapa në kohë për të shpëtuar Mad Hatter. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FeBFnefvlMQ/

  Featured
 • Popular Daddy Day Care (2003) - Dubluar ne Shqip

  Daddy Day Care (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,680 Shikime / 10 Likes

  Dy burra pushohen nga puna dhe duhet të rrinë në shtëpit e baballarëve kur ata nuk mund të gjejnë punë. Kjo i frymëzon ata për të hapur qendrën e tyre ditore të kujdesit. Shkarko Filmin http

  Featured
 • Popular Andaz Apna Apna (1994)

  Andaz Apna Apna (1994)

  nga Admin Shtuar 1,672 Shikime / 2 Likes

  Dy dembel qe luftojne per dashurine e nje trashegimtareje papritur behen mbrojtesit e saj nga disa kriminele. Shkarko Filmin http://abinitio.me/XXh0s

  Featured

Kategorit

RSS