Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Western


 • Popular The Killer (2017)

  The Killer (2017)

  nga Admin Shtuar 397 Shikime / 0 Likes

  Filmi është një uestern brazilian rreth Kabeleiras, vrasësit të frikshëm që jetonte në periferi të Pernambukos në vitet '40. Shkarko Filmin https://openload.co/f/gmLf8sYIz6s

 • American Outlaws (2001)

  American Outlaws (2001)

  nga Admin Shtuar 293 Shikime / 0 Likes

  Pasi kthehen nga lufta civile në qytetin e tyre, disa djem përballen me kërcënimet e pronarit të hekurudhës që kërkon t'i shpronësojë për tokat e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/I_54IGCVFZ4

 • Popular My West (1998)

  My West (1998)

  nga Admin Shtuar 500 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/14q0ETynq5s

  Featured
 • Popular Tracker (2010)

  Tracker (2010)

  nga Admin Shtuar 350 Shikime / 0 Likes

  Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari... Shkarko Filmin https://openload.co/f

 • Justice (2017)

  Justice (2017)

  nga Admin Shtuar 257 Shikime / 0 Likes

  Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kan&

 • Popular The Way of the West (2011)

  The Way of the West (2011)

  nga Admin Shtuar 451 Shikime / 0 Likes

  Një sherif shkon në një qytet për ta pastruar nga krimi dhe korrupsioni pasi gjen një njeri të pafajshëm të vrarë... Shkarko Filmin https://openload.co/f/WN7diTiID3A

 • Popular The Duel (2016)

  The Duel (2016)

  nga Admin Shtuar 340 Shikime / 0 Likes

  Një rojtar nga Teksasi po heton një seri vrasjesh të mistershme në një qytezë. Por atje ai jo vetëm zbulon të vërtetën per vrasjet, por takon dhe personin që i vrau të atin shumë vite më

 • Popular In a Valley of Violence (2016)

  In a Valley of Violence (2016)

  nga Admin Shtuar 470 Shikime / 1 Likes

  Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/v5L24xB4nLM

 • Popular Stagecoach: The Texas Jack Story (2016)

  Stagecoach: The Texas Jack Story (2016)

  nga Admin Shtuar 1,215 Shikime / 1 Likes

  Nataniel Rid është tërhequr nga jeta e tij si një kriminel dhe jeton së bashku me gruan e tij duke e fituar bukën me ndershmëri, por ai do të vihet nën shënjestër nga një mareshal, i cili ka pasu

  Featured
 • Popular The Magnificent Seven (2016)

  The Magnificent Seven (2016)

  nga Admin Shtuar 1,954 Shikime / 3 Likes

  Shtatë pushkatarë të zotë në perëndimin e vjetër, mblidhen bashkë për të ndihmuar një fshat të vogël nga disa hajdutë mizorë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_Wunzq4m17U

  Featured
 • Popular High Noon (1952)

  High Noon (1952)

  nga Admin Shtuar 726 Shikime / 2 Likes

  Një mareshal detyrohet të përballet me një armik vdekjeprurës që është kthyer, por konstaton se qyteti i vet refuzon ta ndihmojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cAS3MRv_wj4

  Featured
 • Popular Ardor (2014)

  Ardor (2014)

  nga Admin Shtuar 1,484 Shikime / 0 Likes

  Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një band&eum

  Featured
 • Popular Outlaws and Angels (2016)

  Outlaws and Angels (2016)

  nga Admin Shtuar 664 Shikime / 2 Likes

  Kur disa të jashtëligjshëm zaptojnë shtëpinë e e një familjeje fshatare, në dukje të pafajshme për të kaluar natën, një lojë e papritur kapi macja miun që çon në joshje

  Featured
 • Popular Trinity Is STILL My Name! (1971)

  Trinity Is STILL My Name! (1971)

  nga Admin Shtuar 1,754 Shikime / 7 Likes

  “Trinity Is Still My Name” e gjen Trinitin dhe Bambinon edhe një herë në ujë të ngrohtë. Pasi dy djemtë i premtojnë babait të tyre që është duke vdekur se do të ndjekin hapat e t

  Featured
 • Popular The Homesman (2014)

  The Homesman (2014)

  nga Admin Shtuar 1,706 Shikime / 0 Likes

  Një pushtues me pretendime dhe një grua pioniere, bëjnë një ekip për të përcjellje tre gra të çmendur nga Nebraska në Iowa. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XNZCGRP4R0w

  Featured
 • Popular Traded (2016)

  Traded (2016)

  nga Admin Shtuar 896 Shikime / 0 Likes

  Në vitet 1880 në perëndim, një baba duhet të largohet nga ferma e tij për të shkuar në Dodge City për të shpëtuar vajzën e tij nga një armik i vjetër. Shkarko Filmin https://openload.co

 • Popular A Fistful of Dollars (1964)

  A Fistful of Dollars (1964)

  nga Admin Shtuar 1,777 Shikime / 4 Likes

  Një i ri posa vije në qytetin e San Miguel, vret 4 antarë të bandës Brexter, dhe menjëher punësohet nga banda kundërshtare Rojo. Megjithatë, i huaji punon për dyja palët duke shfrytëzuar menqurin

  Featured
 • Popular They Call Me Trinity (1970)

  They Call Me Trinity (1970)

  nga Admin Shtuar 1,480 Shikime / 0 Likes

  Një kauboi vjen në qytet ku vëllai i tij është sherif. Vëllai i tij është në fakt një hajdut i cili theu këmbën e sherifit te vertet dhe e la atë për të vdekur, ai u bë sherif

  Featured
 • Popular Unforgiven (1992)

  Unforgiven (1992)

  nga Admin Shtuar 2,202 Shikime / 0 Likes

  Revolveristi i pensionuar William Munny pa dëshirë merr një punë te fundit, me ndihmën e partnerit të tij të vjetër dhe një të riu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Ekh6DSRtHMs/

  Featured
 • Popular A Night in Old Mexico (2013)

  A Night in Old Mexico (2013)

  nga Admin Shtuar 555 Shikime / 3 Likes

  Një njeri i zënë ngushtë financiarisht por një qytetar i moshuar krenar, pasi detyrohet të shesë fermën e familjes së tij, arrin të takohet me nipin dhe përfshihet me shpërndarës droge. Shka

  Featured
 • Popular Blackthorn (2011)

  Blackthorn (2011)

  nga Admin Shtuar 742 Shikime / 0 Likes

  Butch Cassidy, duke pare edhe njehere per here te fundit pamjen e shtepise,Se tij, nje aventure qe e lidh ate me nje hajdut te ri. Ata behen shenjesterE gangestereve dhe njerezve te ligjit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/aro8L Shkarko Titrat http://abi

  Featured
 • Popular Renegade (2004)

  Renegade (2004)

  nga Admin Shtuar 740 Shikime / 0 Likes

  Majk kthehet në qytetin e tij të lindjes me një problem të vjetër për të zgjidhur. Vite më parë, kur ishte i ri, u përjashtua nga dikush sepse që të dy kishin rënë në dashuri me t&

  Featured
 • Popular Jane Got a Gun (2015)

  Jane Got a Gun (2015)

  nga Admin Shtuar 523 Shikime / 0 Likes

  Një grua i kërkon ish të dashurit të saj për ndihmë në mënyrë që të shpëtojë burrin e saj kriminel nga një bandë që kërkon ta vrasë. Shkarko Filmin http://abinitio.m

  Featured
 • Popular The Good, the Bad and the Ugly (1966)

  The Good, the Bad and the Ugly (1966)

  nga Admin Shtuar 2,510 Shikime / 7 Likes

  Film western nje nder me te vleresuarit ne te gjitha koherat. I miri, i keqi dhe i shemtuari. Me aktor Clint eastwood ne nje nga rolet e tij me prestigjoze. Shkarko Filmin http://abinitio.me/lRfKM Shkarko Titrat http://abinitio.me/x0wxG

  Featured
 • Popular Sweetwater (2013)

  Sweetwater (2013)

  nga Admin Shtuar 662 Shikime / 1 Likes

  Në fund të vitit 1800, një lider fanatik fetar, një Sherif tradhtar, dhe një ish-prostitutë, përplasen në një trekëndësh të gjakut, në fushat e thyera në territorin e Meksikës s&eu

  Featured
 • Popular Adios gringo (1965)

  Adios gringo (1965)

  nga Admin Shtuar 1,145 Shikime / 4 Likes

  I mashtruar në blerjen e bagëtive të vjedhura, Brett Landers mezi shpëton nga linçimi. Ende i kërkuar, ai ndjekë vjedhësit e bagëtive për të pastruar emrin e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/J

  Featured
 • Popular A Pistol for Ringo (1965)

  A Pistol for Ringo (1965)

  nga Admin Shtuar 902 Shikime / 0 Likes

  Një revolverist është i ngarkuar që të infiltrohet në një fermë të pushtuar nga banditët meksikan dhe për të shpëtuar pengjet, duke përfshirë edhe të fejuarën e sherifit

  Featured
 • Popular Forsaken (2015)

  Forsaken (2015)

  nga Admin Shtuar 430 Shikime / 2 Likes

  Kejfër dhe Donald Sathërlend ndajnë ekranin në këtë film perëndimor për një armëmbajtës të zemëruar, i cili përpiqet të pajtohet me babain e tij të largët ndërkoh&eu

 • Popular Edge (2015)

  Edge (2015)

  nga Admin Shtuar 482 Shikime / 0 Likes

  Një realizim televiziv i vëllimit të librave 'Edge' nga autori George G. Gilman. Shkarko Filmin http://abinitio.me/gW3Vi

 • Popular The Magnificent Seven (1960)

  The Magnificent Seven (1960)

  nga Admin Shtuar 1,452 Shikime / 0 Likes

  Një fshat meksikan mbledh shtatë gjuajtësit më të mir me revole për ti ndihmuar dhe mbrojtur shtëpitë e tyre. Shkarko Filmin http://abinitio.me/j1ARL Shkarko Titrat http://abinitio.me/9fXS5

  Featured
 • Popular The Ridiculous 6 (2015)

  The Ridiculous 6 (2015)

  nga Admin Shtuar 799 Shikime / 1 Likes

  Filmi i shkruar nga Tim Herlihy në bashkëpunim me Adam Sandler dhe drejtuar nga Frank Coraci, tregon historinë e Tommy “Thika e Bardhë” Stockburn, i cili merr një udhëtim me pesë vëllezërit e tij (q

  Featured
 • Popular Bone Tomahawk (2015)

  Bone Tomahawk (2015)

  nga Admin Shtuar 2,347 Shikime / 0 Likes

  Katër burra shkojnë në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një grup njerëzish të kapur rob nga banorët kanibalë të shpellave. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y3Z8Hn307Cs/

  Featured
 • Popular True Grit (2010)

  True Grit (2010)

  nga Admin Shtuar 435 Shikime / 0 Likes

  Nje Marshall i rrepte Amerikan ndihmon nje vajze te vogel te gjeje vrasesit e te atit . Shkarko Filmin https://openload.co/f/2tbO7fg6dDg/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/KNzidi5Oy_4/

 • Popular Bone Tomahawk (2015)

  Bone Tomahawk (2015)

  nga Admin Shtuar 505 Shikime / 0 Likes

  Katër burra shkojnë në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një grup njerëzish të kapur rob nga kanibalët që jetojnë nëpër shpella.

  Featured
 • Popular The Warrior's Way (2010)

  The Warrior's Way (2010)

  nga Admin Shtuar 1,085 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar aziatik detyrohet të fshihet në një fshat të vogel pasi refuzon të kryej një mision.

  Featured
 • Popular 6 Guns (2010)

  6 Guns (2010)

  nga Admin Shtuar 1,443 Shikime / 0 Likes

  Një grua e re rekruton një gjahtar që ta mësojë atë që të jetë një qitëse, që të mund të gjej njerëzit që vranë familjen e saj dhe ti vrasë.

  Featured
 • Popular Once Upon a Time in the West (1968)

  Once Upon a Time in the West (1968)

  nga Admin Shtuar 3,097 Shikime / 2 Likes

  Historia epike një të huaj misterioze , i cili fatketsisht duhet tëmbroj një gruatë bukur nga një vrasës i pa mëshirshëm i cili punon në hekurudha.

  Featured
 • Popular For a Few Dollars More (1965)

  For a Few Dollars More (1965)

  nga Admin Shtuar 2,074 Shikime / 11 Likes

  Dy gjuetarë shperblimesh me synime krejtësisht të ndryshme bashkohen për të gjurmuar një rebel perëndimor.

 • Popular The Salvation (2014)

  The Salvation (2014)

  nga Admin Shtuar 755 Shikime / 1 Likes

  Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

  Featured
 • Popular Django Unchained (2012)

  Django Unchained (2012)

  nga Admin Shtuar 2,799 Shikime / 3 Likes

  Me ndihmën e një gjahtari shperblimesh gjerman, një skllav i liruar vendos për të shpëtuar gruan e tij nga një pronar brutal I cili ka plantacione te medha ne Misisipi.

  Featured
 • Popular Let the Bullets Fly (2010)

  Let the Bullets Fly (2010)

  nga Admin Shtuar 581 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1920 në Kinë, një bandit arrin në një qytet të largët provincial duke u paraqitur si shefi i saj i ri, ku ai përballet kundër një fisniku tiranik vendas…

  Featured
 • Popular Shane (1953)

  Shane (1953)

  nga Admin Shtuar 681 Shikime / 3 Likes

  Një revolverist përpiqet për tu vendosur poshtë me familje, por një kolon që digjet në vetvete bënë një konflikt i cili e detyron atë për të vepruar. A weary gunfighter attempts to settle do

  Featured
 • Popular A Million Ways to Die in the West (2014)

  A Million Ways to Die in the West (2014)

  nga Admin Shtuar 715 Shikime / 1 Likes

  Një fshatar i përçmuar i cili sapo është lënë nga e dashura e tij, stërvitet për t’u bërë një mjeshtër pistolete me ndihmën e gruas së një pistoleri të famshë

 • Popular The Searchers (1956) | Me Titra Shqip

  The Searchers (1956) | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 827 Shikime / 1 Likes

  Një veteran i luftës civile fillon udhëtimin për shpëtimin e mbesës së tij nga një fis indian.Por a do t’ia arrijë qëllimit? Shikoni filmin për më shumë…

  Featured
 • Popular The Lone Ranger (2013) - Me Titra Shqip

  The Lone Ranger (2013) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 1,134 Shikime / 2 Likes

  Luftëtari autokton Amerikan Tonto rrëfen të pathënat e historisë, që transformuan Xhon Reid, një njeri i ligjit, në një legjendë të drejtësisë.

  Featured
 • Popular Slow West (2015) | Me Titra Shqip

  Slow West (2015) | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 774 Shikime / 0 Likes

  Një djalosh skocez udhëton në Amerikë për të gjetur dashurinë e jetës së tij, duke tërhequr vëmendjen e një krimineli, i cili bëhet udhërrëfyesi i tij.

  Featured

Kategorit

RSS