Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Krim


 • Deception (2008)

  Deception (2008)

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Një kontabilist është futur në një klub misterioz seksi njohur si Lista nga shoku i tij avokat. Por në këtë botë të re, ai së shpejti bëhet i dyshuari kryesor në zhdukjen e një gruaje d

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 9 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 136 Shikime / 0 Likes

  Episodi i fundit i të gjithë serisë. Majkëlli mbledh aleatë për të shpëtuar djalin nga duart e Xhejkobit. Falë inteligjencës së tij arrin të gjejë provat që Xhejkoni është faj

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 107 Shikime / 0 Likes

  Majkëlli dhe Linkolni kthehen në Shtetet e Bashkuara për të shpëtuar familjen e Majkëllit, e cila është nën kërcënim nga Poseidoni dhe do të fillojnë një lojë me të. Shkarko F

 • Popular The Foreigner (2017)

  The Foreigner (2017)

  nga Admin Shtuar 3,172 Shikime / 1 Likes

  Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike,

  Featured
 • The Bag Man (2014)

  The Bag Man (2014)

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel kalon kohën e tij në një motel të fshehur, duke pritur për shefin e tij pas vrasjes së disa burrave dhe duke u larguar me një qese misterioze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RpGxMZMmGNM

 • London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga Admin Shtuar 176 Shikime / 0 Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

 • Popular Good Time (2017)

  Good Time (2017)

  nga Admin Shtuar 4,691 Shikime / 0 Likes

  Pasi një vjedhje shkon keq, një hajdut bankash shpenzon të gjithë natën duke penguar dërgesën e vëllait të tij që vuan nga sëmundje psikologjike në burgun e Rajker's Ajland. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Misfire (2014)

  Misfire (2014)

  nga Admin Shtuar 154 Shikime / 0 Likes

  Agjenti me përvojë i DEA-s, Kole, futet në tokën e rrezikshme të Tijuanës në Meksikë në kërkim të ish gruas së tij gazetare, e cila është rrëmbyer nga një bosi Karteli me aspi

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 62 Shikime / 0 Likes

  Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtë

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 47 Shikime / 0 Likes

  Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. Shkarko Filmin https://openload.

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 41 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që ISIS-i merr në kontroll qytetin Sana, Majkëlli dhe Linkolni duhet të gjejnë një mënyrë për t'u larguar nga Jemeni, pasi ISIS-i i ka vënë nën shenjestër për vrasjen

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 40 Shikime / 0 Likes

  ISIS-i vazhdon të përparojë në qytetin Sana. Majkëlli provon të bindë Abu Ramalin për t'u arratisur nga burgu pasi mjetet për t'u arratisur janë në qelinë e tij, ndërkohë Linkolni vazhd

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 44 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 44 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe C-Note kërkojnë për Sheikun e dritës, Majkëll dhe Uip provojnë të arratisen nga Ogygia. Hetimi i Sarës për rishfaqjen e Majkëllit çon në një bashkim jo të lehtë me Po

 • Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  Prison Break | Sezoni 5 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 49 Shikime / 0 Likes

  Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/EWlUdN4r22c

 • Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  Prison Break | Sezoni 4 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 45 Shikime / 0 Likes

  Shëndeti i Majkëllit përkeqësohet por ai vazhdon me planin e tij. Mahon më në fund arrin të hakmerret. Ndërkohë, një anëtar i grupit do të bëjë një sakrificë shumë të

 • Sonatine (1993)

  Sonatine (1993)

  nga Admin Shtuar 74 Shikime / 0 Likes

  Disa Jakuza nga Tokio janë dërguar në Okinawa për të ndihmuar në përfundimin e një lufte bandash. Lufta përshkallëzohet dhe Dërguesit nga Tokio vendosin të qëndrojn heshtur në plazh. Sh

 • Training Day (2001)

  Training Day (2001)

  nga Admin Shtuar 112 Shikime / 1 Likes

  Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai q&eum

 • The Wolf of Wall Street (2013)

  The Wolf of Wall Street (2013)

  nga Admin Shtuar 109 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me

 • The Call (2013)

  The Call (2013)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Kur një operator i 911 merr një telefonatë nga një adoleshente që është rrëmbyer, ajo kupton se duhet të përballet me një vrasës nga e kaluara për t'i shpëtuar jetën. Shkarko Filmi

 • Wolf Mother (2016)

  Wolf Mother (2016)

  nga Admin Shtuar 56 Shikime / 0 Likes

  Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t'i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk

 • Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  Last Rampage: The Escape of Gary Tison (2017)

  nga Admin Shtuar 46 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e të arratisurve nga burgu i shtetit të Arizonës, Geri Tajson dhe Rendi Grinualt, në verën e vitit 1978. Shkarko Filmin https://openload.co/f/CJOEyZmsd4U

 • Talento de barrio (2008)

  Talento de barrio (2008)

  nga Admin Shtuar 72 Shikime / 0 Likes

  Një tregtar i ri i drogës bie në dashuri ndërkohë që përballet me përçarje midis njerëzve në bandën e tij, dhe duke u ofruar një karrierë si këngëtarë i Reggaetó

 • Rape Me (2000)

  Rape Me (2000)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ... Shka

 • The Book of Henry (2017)

  The Book of Henry (2017)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Duke ndjekur udhëzimet e përpiluara në fletoren e djalit të saj gjeni, një nënë e vetme mundohet të shpëtojë një vajzë të vogël nga duart e njerkut të saj. Shkarko Filmin https://o

 • Cold Moon (2016)

  Cold Moon (2016)

  nga Admin Shtuar 60 Shikime / 0 Likes

  Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara. Shkarko Filmin h

 • For the Emperor (2014)

  For the Emperor (2014)

  nga Admin Shtuar 63 Shikime / 0 Likes

  Pasi përjeton vdekjen e familjes së tij në flakët e një bombardimi, një fermer paqedashës i quajtur Yamashita tani përballet me vendimin për të dërguar djalin e tij të fundit të mbijetuar n&

 • Brawl in Cell Block 99 (2017)

  Brawl in Cell Block 99 (2017)

  nga Admin Shtuar 86 Shikime / 0 Likes

  Një ish-boksier i kthyer në shpërndarës droge përfundon në një fushë betejë burgu kur një marrëveshje shkon tmerrësisht keq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mLKMvAsqWMI

 • Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  Bon Cop Bad Cop 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një oficer frankofon i Kebekut dhe një anglofon i Ontarios ribashkohen për të hetuar një rreth të madh grabitje automjetesh të drejtuar nga një mafioz italian... Shkarko Filmin https://openload.co/f/qKdSpVyJcls

 • The Adventurers (2017)

  The Adventurers (2017)

  nga Admin Shtuar 101 Shikime / 0 Likes

  Një hajdut me famë, por edhe karizmatik, bashkohet me dy kriminelë të tjerë për të bërë grabitjen e jetës. Kur një detektiv legjendar francez fillon t'i ndjekë përmes Evropës, atëh

 • Wheelman (2017)

  Wheelman (2017)

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Mgsb14Ds7HI

 • Daddy (2017)

  Daddy (2017)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Nga rrugicat e egra të qendrës së Mumbait vjen historia mbresëlënëse e Arun Gaulit, një njeri që ndërtoi vetë fatin e tij për tu bërë një nga gangsterët më të frikshë

 • Rapid Fire (1992)

  Rapid Fire (1992)

  nga Admin Shtuar 95 Shikime / 0 Likes

  Kur studenti Jake Lo dëshmon për një vrasje, ai e gjen veten të kapur në mes të dy bosëve të drogës. I tradhtuar nga agjentët federalë që e mbronin atë, i vetmi që ai mund ti besojë

 • Sleepless (2017)

  Sleepless (2017)

  nga Admin Shtuar 239 Shikime / 0 Likes

  Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas. Shkarko Filmin https://openload.co/

 • Popular Oliver Twist (2005)

  Oliver Twist (2005)

  nga Admin Shtuar 432 Shikime / 0 Likes

  Një përshtatje e një tregimi klasikë nga Dickens, ku një jetim takon një vjedhës xhepash në rrugët e Londrës. Prej aty, ai bashkohet me një familje djemsh të cilët janë të trajnuar

 • 7 Minutes (2014)

  7 Minutes (2014)

  nga Admin Shtuar 297 Shikime / 0 Likes

  Tre shokë të vjetër detyrohen të kryejnë një grabitje pasi nuk u ecën shitja e drogës, por gjërat shkojnë akoma më keq… Shkarko Filmin https://openload.co/f/2EQTimgFDI4

 • Popular Undisputed 2: Last Man Standing (2006)

  Undisputed 2: Last Man Standing (2006)

  nga Admin Shtuar 377 Shikime / 0 Likes

  Vazhdimi i filmit 2002. Këtë herë, Heavyweight Champ George "Alpinist" Ddërgohet në një burg rus për akuza të drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YSnIN1Bs_tw

 • Popular The Funeral (1996)

  The Funeral (1996)

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku i viteve 1930. Një familje e fuqishme e krimit është kapur në një shkëmbimit të zjarrit vdekjeprurës mes organizatorëve të sindikatave dhe bosëve brutalë të korporatave. Shkarko Fi

 • Popular Zulu (2013)

  Zulu (2013)

  nga Admin Shtuar 353 Shikime / 0 Likes

  Në Afrikën e Jugut, dy policë do të hetojnë vrasjen e vajzës së një kampioni të botës së regbit. Situata përkeqësohet me zbulimin e një trupi të dytë të një vajze q&

 • Susan's Plan (1998)

  Susan's Plan (1998)

  nga Admin Shtuar 246 Shikime / 0 Likes

  Susan dëshiron që ish-bashkëshorti i saj të jetë i vdekur dhe, në disa përpjekje të pambrojtura nga përkrahësit, përpiqet të përmbushë veprën. Së pari, i dashuri i saj merr me

 • Popular Knallhart (2006)

  Knallhart (2006)

  nga Admin Shtuar 311 Shikime / 0 Likes

  Kur Miriam ndahet me dashnoren e saj të pasur, ajo dhe djali i saj 15-vjeçar Michael duhet të lëvizin nga Zehlendorf për në Berlin-Neukölln. Djali gjen miq të ri në ... Shkarko Filmin https://openload.co/f/K3

 • Popular One for the Money (2012)

  One for the Money (2012)

  nga Admin Shtuar 368 Shikime / 1 Likes

  Stefani Plam është pa punë dhe e sapo divorcuar. Ajo fillon punë si agjente private te kompania e kushëririt të saj dhe detyra e saj e parë është të gjejë një ish polic të kërkuar, q&eu

 • Popular Undisputed 3: Redemption (2010)

  Undisputed 3: Redemption (2010)

  nga Admin Shtuar 354 Shikime / 4 Likes

  Boyka është kthyer. Këtë herë ai është duke luftuar në për herë të parë ndonjëherë në turneun e burgjeve me një gju. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2U6EKWn5RJs

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 9

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 308 Shikime / 0 Likes

  El Chapo rreflekton per femijrine e tij dhe sesi ai u fut ne biznesin e droges. Denimet e tij ne burg behet gjithmone e me te forta. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DQnMKdo4dqI

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 8

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 189 Shikime / 0 Likes

  Dhuna e rrethon Gjeneral Blancon. El Chapo perpiqet te adaptohet me jeten ne burg por ati i behet nje zgjim i keq kur tenton te korruptoji nje roje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vFhSoi9Q1Y0

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 7

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/e8I_aRIHvOI

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 10 I Fundit

  nga Admin Shtuar 258 Shikime / 0 Likes

  Davidi dhe Pena janë në kërkim të Pallomarit. Pena merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0M2prt1-VrQ

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 142 Shikime / 0 Likes

  Davidi ndjek dyshimet e tij. Peña tronditet nga korrupsioni i qeverisë kolumbiane. Miguel ndodhet sërish në rrezik. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fBNHpPzKoFM

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 6

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 171 Shikime / 0 Likes

  Don Sol i jep informacion Gabrielas nderkohe qe ajo kerkon nje viktime per Gen. Blancon. Chapo takon lordin e droges ne Guatemala. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-n643MjO7DU

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 5

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 161 Shikime / 0 Likes

  Shteti vendos nje shperblim per kapjen e El Chapo, dhe ai detyrohet te fshihet nderkohe duke bere plane per arratisje nga shteti. Shkarko Filmin https://openload.co/f/e4rN_XIT25g

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 192 Shikime / 0 Likes

  Davidi kërkon të marr hak për të atin dhe vendos Enriquen në rrezik. Peña kërkon ndihmën e Don Bernës për një mision shpëtimi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/i0ECpXWWys8

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 122 Shikime / 0 Likes

  Pena organizon një tjetër operacion sekret për të kapur një tjetër pjesëtar të kartelës por nuk ka shumë kohë në dispozicion. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JJgOXlYIMsU

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 141 Shikime / 0 Likes

  Jorge merr përsipër një plan të rrezikshëm. Një aksident në New York kërcënon lirinë e Chepes. Peña udhëton drejt Curacaos për të arrestuar një pjesëtar të kartelë

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 114 Shikime / 0 Likes

  Krerët e kartelës përpiqen të gjejnë personin që ka shpërndarë informacionin. Agjenti Pena i vihet nga pas një llogaritari të kartelës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/20a0kjm5nRY

 • Black Snow (2017)

  Black Snow (2017)

  nga Admin Shtuar 139 Shikime / 0 Likes

  I akuzuar për vrasjen e vëllait të tij gjatë adoleshencës, Salvadori jeton i vetëm në Patagonia. Disa dekada më vonë, vëllai i tij Marko së bashku me gruan, vijnë për ta bindur atë t&eu

 • Popular Shot Caller (2017)

  Shot Caller (2017)

  nga Admin Shtuar 441 Shikime / 1 Likes

  Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut. Shkarko

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 4

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 277 Shikime / 0 Likes

  Ramón merr nje grup mercenaresh per tju vene mbrapa El Chapo. Nje seri vrasjesh masive ndodhin ne aeroport dhe nje kardinal vdes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/U5tqTVJVy7Y

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja triumfon ne detyren e tij duke arrestuar njerin nga kumbarët e Kalit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/R7XWE0Qp8co

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 166 Shikime / 0 Likes

  Vëllezërit Rodrigez kërkojnë të bëjnë pastrim parash. Pas vrasjes së grupit të parë të policëve amerikanë, pas tyre shkojnë një dyshe tjetër shume e aftë... Shkarko Filmi

 • City of Tiny Lights (2016)

  City of Tiny Lights (2016)

  nga Admin Shtuar 119 Shikime / 0 Likes

  Në metropolin e Londrës moderne, të tejmbushur, një rast në dukje i pastër, i një personi të zhdukur çon një hetues privat në një botë të rrezikshme të fanatizmit fetar dhe intri

 • Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 271 Shikime / 1 Likes

  Karteli përpiqet të mbulojë një incident duke shantazhuar një zyrtar qeveritar që rrezikon t'i ekspozojë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/VDMSa5IjnPU

 • Popular Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  Narcos | Sezoni 3 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 323 Shikime / 0 Likes

  Agjenti Penja vihet në krye të detyrës për të zbuluar aktivitetin e jashtëligjshëm që po zhvillohet në Kali. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oyGjInDgQHI

 • El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 2

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 250 Shikime / 0 Likes

  Chino viziton Ramon per te pyetur per vendodhjen e ‘El Chapo’ ne shkembim te 5 milion dollareve. Ramon shkon mbrapa ‘El Chapo’ dhe e kthen aeroportin ne nje fushe beteje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/m4mDkqi6A0Q

 • Popular El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 1

  El Chapo (2017) Sezoni 1 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 388 Shikime / 1 Likes

  Joaquin, me shume i njohur si ‘El Chapo’, eshte i riu qe po perpiqet te ngrehet dhe te behet bos droge. Pas kapjes, Miguel Angel e le Chapon ne krye dhe e ben bos. Shkarko Filmin https://openload.co/f/15PojH7L6KY

Kategorit

RSS