Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Muzik


 • Popular Step Up Revolution (2012)

  Step Up Revolution (2012)

  nga Admin Shtuar 590 Shikime / 1 Likes

  Emili arrin në Majami me aspiratat për t’u bërë një vallëtare profesioniste. Ajo njihet me Shonin, lideri i një grupi , lagjja e të cilit i është kërcënuar nga babai i Emilit . Shkarko Film

  Featured
 • Qaidi Band (2017)

  Qaidi Band (2017)

  nga Admin Shtuar 218 Shikime / 0 Likes

  Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/44kOncQPgVk

 • Popular Tango (1998)

  Tango (1998)

  nga Admin Shtuar 658 Shikime / 0 Likes

  Mario Suarez është një artist tangoje mbi të dyzetat, gruaja e të cilit Laura e ka lënë atë. Ai e lë banesën e tij dhe fillon të përgatisë një film për tango. Shkarko Filmin https:

  Featured
 • Popular Munna Michael (2017)

  Munna Michael (2017)

  nga Admin Shtuar 608 Shikime / 1 Likes

  Nje i ri mundohet te ec ne hapat e idhullit te tij mbretit te Michael Jackson. Shkarko Filmin https://openload.co/f/fgxDmRAURts

  Featured
 • Popular Ishq Ke Parindey (2015)

  Ishq Ke Parindey (2015)

  nga Admin Shtuar 316 Shikime / 0 Likes

  Filmi flet per dashurine e dy te rinjve qe kalon kufijte e konfliktit Indi-Pakistan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2T9BlQ2wUoA

 • Popular Dance Camp (2016)

  Dance Camp (2016)

  nga Admin Shtuar 472 Shikime / 1 Likes

  Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin rivalin e tyre Lens në garën që zhvillohet në kamp. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Mamma Mia! (2008)

  Mamma Mia! (2008)

  nga Admin Shtuar 840 Shikime / 0 Likes

  Historia e një nuseje të ardhëshme e cila është duke u përpjekur për të gjetur babanë e saj të vërtetë që thonë se ka bërë hitet e këngëve më të mira t&eum

 • Popular Step Up All In (2014)

  Step Up All In (2014)

  nga Admin Shtuar 996 Shikime / 0 Likes

  Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund

  Featured
 • Popular Step Up 2: The Streets (2008)

  Step Up 2: The Streets (2008)

  nga Admin Shtuar 4,364 Shikime / 3 Likes

  Një ndezje romantike ndodhë mes dy nxënësve me prejardhje të ndryshme në Shkollën e arteve të Marylandit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/QRfUY3BYtfw Shkarko Titrat https://openload.co/f/dwPQmIX5OwM

  Featured
 • Popular Begin Again (2013)

  Begin Again (2013)

  nga Admin Shtuar 1,578 Shikime / 2 Likes

  Një takim rastësor ndërmjet një drejtuesi të turpëruar të një biznesi muzikor dhe një kantautoreje të re në Manhatan kthehet në një bashkëpunim premtues ndërmjet dy talenteve. Shka

  Featured
 • Popular Honey 2 (2011)

  Honey 2 (2011)

  nga Admin Shtuar 2,173 Shikime / 3 Likes

  Lëshuar së fundmi nga paraburgimi për të mitur, balerina e talentuar Maria Ramirez gjen një prizë për pasionin e saj me një grup vallezimi të ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/alFaE2wgWuw Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular Honey (2003)

  Honey (2003)

  nga Admin Shtuar 2,520 Shikime / 1 Likes

  Honey është një vajzë seksi, koreografe e ashpër, karriera e saj rrezikohet papritur pasi mentori i saj i jep asaj një ultimatum: të fle me të, ose të jetë në listën e zezë brenda industris&

  Featured
 • Popular Save the Last Dance (2001)

  Save the Last Dance (2001)

  nga Admin Shtuar 1,508 Shikime / 1 Likes

  Një vajzë të bardhë nga perëndimi lëviz në Çikago, ku i dashuri i saj i ri është një zezak nga ana e jugut, me një të kaluar të përafërt, gjysmë-penale. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Ambarsariya (2016)

  Ambarsariya (2016)

  nga Admin Shtuar 2,226 Shikime / 4 Likes

  Një agjent sekret, i cili luan rolin e një agjenti shitjesh, përpiqet të gjejë një vrasës, ndërkohë që po përpiqet të mashtrojë edhe tre gra. Shkarko Filmin https://openload.co/f/nNtwMq_xMWU

  Featured
 • Popular Bravetown (2015)

  Bravetown (2015)

  nga Admin Shtuar 448 Shikime / 2 Likes

  Xhoshi, një shpirt i humbur me një talent muzkor të jashtëzakonshëm, bën një udhëtim gjatë të cilit vlerëson gjëra që as i mendonte, por për të cilat kishte kaq shumë nevoj&eu

 • Popular Be Cool (2005)

  Be Cool (2005)

  nga Admin Shtuar 1,016 Shikime / 0 Likes

  I pakënaqur me industrinë e filmit, Kili Palmer përpiqet në industrinë e muzikës, duke u takuar me të venë romantike te nje ekzekutivi muzike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wpTYZJVaAsY Shkarko Titrat https://

  Featured
 • Popular XOXO (2016)

  XOXO (2016)

  nga Admin Shtuar 654 Shikime / 2 Likes

  Jetët e 6 të huajve ndeshen me një mbrëmje romantike të harbuar, ëndërrimtare e të pashpresë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kewy9f_WQ2E

  Featured
 • Popular Popstar: Never Stop Never Stopping (2016)

  Popstar: Never Stop Never Stopping (2016)

  nga Admin Shtuar 1,079 Shikime / 1 Likes

  Kur bëhet e qartë se albumi i tij solo është dështim , një ish pjesëtar i një grupi djemsh bën gjithçka për të mbajtur statusin e tij të famës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/uQ

  Featured
 • Popular Honey 3: Dare to Dance (2016)

  Honey 3: Dare to Dance (2016)

  nga Admin Shtuar 2,689 Shikime / 3 Likes

  Ndërsa shkon në universitetin e Kejp Taunit, Melia Martini ndihet e kufizuar nga rregullat e shkollës dhe vendos të bëjë diçka vetë. Duke kërkuar për një mënyrë se si të përdor&e

  Featured
 • Popular Nine (2009)

  Nine (2009)

  nga Admin Shtuar 3,125 Shikime / 1 Likes

  Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmonin në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ai përfshihet në një marrëdhënie dramatike me gruan e tij, dashnoren e tij, muzat e

  Featured
 • Popular Dirty Dancing (1987)

  Dirty Dancing (1987)

  nga Admin Shtuar 1,728 Shikime / 1 Likes

  Kalimin e verës në një kamp pushimi me familjen e saj, Frances "Baby" Houseman bie në dashuri me instruktorin e vallzimit të kampit Johnny Castle. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bobYuKzUlXc Shkarko Titrat https://openload.co

  Featured
 • Popular Sing Street (2016)

  Sing Street (2016)

  nga Admin Shtuar 564 Shikime / 0 Likes

  Një djalë që po rritet në Dublin gjatë viteve 1980 i largohet jetës të familjes së tij duke formuar një bandë muzikore që të bëj për vete një vajzë misterioze. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Moulin Rouge! (2001)

  Moulin Rouge! (2001)

  nga Admin Shtuar 701 Shikime / 0 Likes

  Një poet bie në dashuri në një kourtesane të bukur. Duka xheloz lakmon këtë muzikë elegante, me muzikë të nxjerra nga burime të njohura të shekullit 20. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vdWeu

  Featured
 • Jon Bon Jovi

  Jon Bon Jovi

  nga Admin Shtuar 260 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://oload.co/f/qmzTN4QOykI

 • Popular Miles Ahead (2015)

  Miles Ahead (2015)

  nga Admin Shtuar 388 Shikime / 0 Likes

  Në vitet 1970, një muzikant xhezi, Majls Dejvis, mundohet të rimarrë diskun e tij të ri nga një shtëpi diskografike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vlmQqgYCfBI

 • Popular Green Room (2015)

  Green Room (2015)

  nga Admin Shtuar 2,472 Shikime / 0 Likes

  Pasi përjeton një vrasje, një grup rroku është detyruar të luftojë për mbijetesë kundër një grupi maniakësh... Shkarko Filmin https://openload.co/f/UqvjtCiX0Tg

  Featured
 • Popular Beyonce: Brightness

  Beyonce: Brightness

  nga Admin Shtuar 765 Shikime / 0 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/1n42qKV8488

  Featured
 • Popular Step Up (2006)

  Step Up (2006)

  nga Admin Shtuar 3,267 Shikime / 7 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/APg5q Shkarko Titrat http://abinitio.me/qkrq7

  Featured
 • Popular Only Lovers Left Alive (2013)

  Only Lovers Left Alive (2013)

  nga Admin Shtuar 1,678 Shikime / 0 Likes

  Një muzikant në depresion, bashkohet me njëriun e zemrës dhe më pas romanca e tyre do të prishet nga ardhja e motrës më të vogël dhe të papërmbajtshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YADQ4x

  Featured
 • Popular High Strung (2016)

  High Strung (2016)

  nga Admin Shtuar 2,443 Shikime / 10 Likes

  Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh hip hop. Shkarko Filmin

 • Popular Beyoncé: Lemonade (2016)

  Beyoncé: Lemonade (2016)

  nga Admin Shtuar 957 Shikime / 0 Likes

  Albumi më i fundit, Lemonade (Limonadë), i Beyonce në një version filmi-dokumentar ku tregohet historia e çdo kënge të këtij albumi... Shkarko Filmin https://openload.co/f/zA0NoD7i1LQ/

  Featured
 • Popular 8 Mile (2002)

  8 Mile (2002)

  nga Admin Shtuar 2,260 Shikime / 2 Likes

  Një reper i ri mundohet të provojë mundësinë e fundit por problemet rreth tij e bëjnë të mendojë se s’mund t’ja dalë mbanë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WSLmLrUXYQQ/ Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular Coco Chanel & Igor Stravinsky (2009)

  Coco Chanel & Igor Stravinsky (2009)

  nga Admin Shtuar 2,084 Shikime / 2 Likes

  Paris 1913. Coco Chanel është e magjepsur me të pasurin dhe të bukurin Boy Capel, por ajo është e detyruar edhe nga puna e saj. Igor Stravinski Riti i pranverës është gati për perfomuar.... Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Grace Unplugged (2013)

  Grace Unplugged (2013)

  nga Admin Shtuar 2,511 Shikime / 0 Likes

  Grace Trey është një këngëtare fenomenale. Por në moshën tetëmbëdhjetë vjeç, pasi ajo merr pushim nga muzika per nje kohe te gjate dhe futet në "botën reale" - besimi i saj vendoset në

  Featured
 • Popular Jackie & Ryan (2014)

  Jackie & Ryan (2014)

  nga Admin Shtuar 806 Shikime / 0 Likes

  Një endacak modern trenash që përpiqet të bëhet një muzikant i suksesshëm dhe një nënë beqare që lufton për kujdestarinë e së bijës, luftojnë rrethanat duke u bashkuar në

  Featured
 • Popular StreetDance 2 (2012)

  StreetDance 2 (2012)

  nga Admin Shtuar 2,823 Shikime / 1 Likes

  Pasi u poshtërua nga skuadra “Të Pamposhturit”,kërcimtari i rrugës Ash mbledh kërcimtarët më të mirë në botë për t’i mposhtur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5nLIOkenPHI/

  Featured
 • Popular We Are Your Friends (2015)

  We Are Your Friends (2015)

  nga Admin Shtuar 2,853 Shikime / 4 Likes

  Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe pasurisë. Shkarko Filmin https://openload.co/

  Featured
 • Popular StreetDance 3D (2010)

  StreetDance 3D (2010)

  nga Admin Shtuar 1,869 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/liyEot-Aa0Y/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/UO5Kfu2anUc/

 • Popular Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

  nga Admin Shtuar 1,507 Shikime / 0 Likes

  Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryerdo të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës tanimë

  Featured
 • Popular One More Time (2015)

  One More Time (2015)

  nga Admin Shtuar 1,279 Shikime / 0 Likes

  Një këngëtare Njujorkeze komploton rikthimin e saj. Shkarko Filmin http://abinitio.me/3UGnc

  Featured
 • Popular Center Stage: Turn It Up (2008)

  Center Stage: Turn It Up (2008)

  nga Admin Shtuar 1,495 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/oBrgm Shkarko Titrat http://abinitio.me/MocOS

  Featured
 • Popular Grease 2 (1982)

  Grease 2 (1982)

  nga Admin Shtuar 627 Shikime / 0 Likes

  Një studente anglishteje në shkollën e mesme amerikane në vitet 1960 ka për të provuar veten që të jetë liderja e një grupi vajzash. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bupAcEZdT_Q/

  Featured
 • Popular Grease (1978)

  Grease (1978)

  nga Admin Shtuar 1,081 Shikime / 1 Likes

  Vajza e mirë Sandy dhe mekaniku Danny bien në dashuri gjatë verës. Por kur ata papritur zbulojnë se janë në të njëjtën shkollë të mesme, do të jenë në gjendje për të rind

  Featured
 • Popular La Vie en Rose (2007)

  La Vie en Rose (2007)

  nga Admin Shtuar 2,983 Shikime / 1 Likes

  Historia e jetës së këngëtares Edith Piaf. Shkarko Filmin http://abinitio.me/jkT4T

  Featured
 • Popular Flashdance (1983)

  Flashdance (1983)

  nga Admin Shtuar 2,441 Shikime / 0 Likes

  Një grua nga Pittsburgh me dy punë si saldatore dhe balerin ekzotike dëshiron të futet në shkollën e baletit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/qrZmM

  Featured
 • Popular I'm Not There. (2007)

  I'm Not There. (2007)

  nga Admin Shtuar 1,111 Shikime / 0 Likes

  Ripërtypja në jetën e Bob Dylan, ku gjashtë shkronja mishërojnë në një aspekt tjetër jetën dhe punën e muzikantit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Ak1qh Shkarko Titrat http://abinitio.me/JIUjU

  Featured
 • Popular Hilde (2009)

  Hilde (2009)

  nga Admin Shtuar 1,770 Shikime / 0 Likes

  Një biografi e Hildegard Knef, një nga yjet më të mëdha të pasluftës në Gjermani. Shkarko Filmin http://abinitio.me/kTUNN

  Featured
 • Popular Captain Corelli's Mandolin (2001)

  Captain Corelli's Mandolin (2001)

  nga Admin Shtuar 1,231 Shikime / 1 Likes

  Kur një peshkatar shkon për të luftuar me ushtrinë greke gjatë Luftës së Dytë Botërore, e fejuara e saj bie në dashuri me një komandant italian. Shkarko Filmin http://abinitio.me/0KeKm

  Featured
 • Popular Departures (2008)

  Departures (2008)

  nga Admin Shtuar 361 Shikime / 0 Likes

  Një violonçelist i papunë merr një punë të përgatitur të vdekurit për funeral. Shkarko Filmin http://abinitio.me/YhqIO

 • Popular Up in Smoke (1978)

  Up in Smoke (1978)

  nga Admin Shtuar 520 Shikime / 0 Likes

  Aventura e dy të droguarve nga Meksiko në Los Anxhelos, të ndjekur nga fati dhe paaftësia e detektiv Sadenko. Një film plot skena gazmore. Mos e humbisni! Shkarko Filmin http://abinitio.me/OSXQ6

  Featured
 • Popular Mere Yaar Ki Shaadi Hai (2002)

  Mere Yaar Ki Shaadi Hai (2002)

  nga Admin Shtuar 1,473 Shikime / 2 Likes

  Sanjay dhe Anjali janë shokë të ngushtë fëmijërie.Kur Sanjay është me shoqen e dhomës Ria, e pyet atë nëse ai kishte rënë në dashuri me Anjali dhe ai me vrull e mohon. Por e vërtet

  Featured
 • Popular You Got Served: Beat the World (2011)

  You Got Served: Beat the World (2011)

  nga Admin Shtuar 1,690 Shikime / 1 Likes

  Tre ekipe vallëtaresh të përgatitur per t’u ndeshur ne garën ndërkombtare të “Beat The World” në Detroid. Në duelin përfundimtar per t’u bërëkampion bote shpresat e hershme, &e

  Featured
 • Popular Whiplash (2014)

  Whiplash (2014)

  nga Admin Shtuar 1,483 Shikime / 2 Likes

  Një baterist i ri ambicioz (Miles Teller) hyn në një shkollë prestigjioze muzike për të realizuar ëndrrën e tij, që të bëhet një nga bateristat më të njohur. Ai njihet me mësuesin

  Featured
 • Popular Aashiqui 2 (2013)

  Aashiqui 2 (2013)

  nga Admin Shtuar 6,513 Shikime / 19 Likes

  Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për të fituar jetesën. I impresio

  Featured
 • Popular O Brother, Where Art Thou? (2000)

  O Brother, Where Art Thou? (2000)

  nga Admin Shtuar 580 Shikime / 1 Likes

  Thellë në Jug gjatë viteve 1930, tre të arratisur nga burgu kërkojnë për një thesar të fshehur, ndërsa një ligjvënës i pamëshirshëm i ndjek ata.

  Featured
 • Popular Empire | Sezoni 1 Episodi 2

  Empire | Sezoni 1 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 786 Shikime / 0 Likes

  Lucious duhet te mbroje IPO e kompanise se tij pasi një nga artistët e tij është përfshirë në një perleshje.

  Featured
 • Popular Empire | Sezoni 1 Episodi 1

  Empire | Sezoni 1 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 807 Shikime / 0 Likes

  Një manjak i fuqishem hip-hopi duhet të zgjedhe midis tre djemve të tij te cilet luftojnë për kontrollin e kompanisë se tij multi-milionshe, ndërsa ish-gruaja e tij planifikon te marre atë që i perket asaj.

  Featured
 • Popular LelleBelle (2010)

  LelleBelle (2010)

  nga Admin Shtuar 1,737 Shikime / 2 Likes

  Një muzikante e re për t’u pranuar në një shkollë të rëndësishme muzike përfshihet në ndodhi seksuale të cilat e ndihmojnë në rrugën e saj.

  Featured
 • Popular School of Rock (2003)

  School of Rock (2003)

  nga Admin Shtuar 1,275 Shikime / 4 Likes

  Një njeri që do të bëhet yll roku ka nevojë për para paraqitet si mësues zëvendësues në një shkollë, dhe përpiqet për ta kthyer klasën e tij në një bandë roku.Regjis

  Featured
 • Popular Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

  Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela (2013)

  nga Admin Shtuar 3,708 Shikime / 3 Likes

  Rajadët dhe Sanerët janë armiqësi mes veti qysh prej kohësh por rastësisht një Rajad dashurohet në një vajzë Sanere dhe…

  Featured
 • Popular Rab Ne Bana Di Jodi (2008)

  Rab Ne Bana Di Jodi (2008)

  nga Admin Shtuar 4,555 Shikime / 17 Likes

  Featured
 • Popular Waqt: The Race Against Time (2005)

  Waqt: The Race Against Time (2005)

  nga Admin Shtuar 1,979 Shikime / 3 Likes

  Nje njeri i pasur (Amitabh Bachchan) perzen djalin e tij te perkedhelur (Akshay Kumar) nga shtepia pasi ai martohet fshehurazi me vajzen (Priyanka Chopra) te armikut te tij me te madh.

 • Rudderless (2014)

  Rudderless (2014)

  nga Admin Shtuar 291 Shikime / 0 Likes

  Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një gru

 • Popular Song One (2014)

  Song One (2014)

  nga Admin Shtuar 840 Shikime / 1 Likes

  Një vajzë e re nis një marrëdhënie me muzikantin e preferuar të vëllait të saj të sëmurë.

  Featured

Kategorit

RSS