Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Histori


 • Popular Amistad (1997)

  Amistad (1997)

  nga Admin Shtuar 385 Shikime / 1 Likes

  Filmi bënë fjalë rreth një kryengritjenë vitin 1839në bordin e një anije skllevërish që po udhëtonin drejt bregdetit verilindor të Amerikës. Pjesa më e madhe e historisë përfshin n

 • My Friend Dahmer (2017)

  My Friend Dahmer (2017)

  nga Admin Shtuar 221 Shikime / 0 Likes

  Xhefri Dahmer përballet me jetën e vështirë gjatë viteve të tij të rinisë, gjë që e kthen ngadalë në një psikopat dhe vrasës serial, i cili do të pranohet në rrethin social t&

 • On Wings of Eagles (2016)

  On Wings of Eagles (2016)

  nga Admin Shtuar 218 Shikime / 0 Likes

  Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta... Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZJOHgBEaCeI

 • Warriors Of The Rainbow: Seediq Bale (2011)

  Warriors Of The Rainbow: Seediq Bale (2011)

  nga Admin Shtuar 132 Shikime / 0 Likes

  Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën , papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër

 • Zero Dark Thirty (2012)

  Zero Dark Thirty (2012)

  nga Admin Shtuar 264 Shikime / 0 Likes

  Nje kronike mbi dekaten e gjate te ndjekjes se kreut te Al Qaida Osama Bin Laden pas sulmeve te 11 shtatorit deri ne vrasjen e tij nga skuadra S.E.A.L me 6 maj 2011. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mogKojCcPPQ

 • Popular Sword of the Assassin (2012)

  Sword of the Assassin (2012)

  nga Admin Shtuar 3,255 Shikime / 3 Likes

  Nguyen Vu është i mbijetuari i vetëm i familjes së tij të cilit ju ekzekutuan nga Perandoresha e Vietnamit. Ai do të bëjë çmos të gjej autoret e krimit dhe të vendos drejtësi, dhe të pastr

  Featured
 • Popular Dunkirk (2017)

  Dunkirk (2017)

  nga Admin Shtuar 480 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët.. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OyBdT1nNoNQ

 • Popular First They Killed My Father (2017)

  First They Killed My Father (2017)

  nga Admin Shtuar 599 Shikime / 0 Likes

  Shkrimtarja nga Kamboxhia Long Ung kujton kohën kur në Kamboxhia u vendos regjimi komunist i Kmer Ruzhit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/d-fEbtfd1VM

  Featured
 • United 93 (2006)

  United 93 (2006)

  nga Admin Shtuar 202 Shikime / 0 Likes

  Një film mbi ngjarjet e 11 shtatorit. "United 93" falë shpirtit heroik të pasagjerëve ishte i vetmi nga katër avionët e rrëmbyer që nuk e goditi shënjestrën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/UbtBPw-Tl5

 • Popular God of War (2017)

  God of War (2017)

  nga Admin Shtuar 1,200 Shikime / 1 Likes

  Gjatë shekullit të 16, piratët japonezë zbarkuan në vijën bregdetare kineze. Më 1557, piratët pushtuan Cengang në Zhejiang. Pas shumë muajve me përpjekje të kota, Komandant Yu i mund nën udh

  Featured
 • Tut Part 3 (2015)

  Tut Part 3 (2015)

  nga Admin Shtuar 289 Shikime / 0 Likes

  Faraoni Tut marshon kundër Mittanit dhe synon të shkatërrojë armiqtë e tij të fundit brenda pallatit në mënyrë që të sigurojë vendin e tij në histori. Shkarko Filmin https://openload.co/f/GG

 • Tut Part 2 (2015)

  Tut Part 2 (2015)

  nga Admin Shtuar 222 Shikime / 0 Likes

  Teba rrezikohet nga një sëmundje e rrezikshme. Teksa mbreti Tut përpiqet ta zgjidhë, armiqtë e tij përgatiten për luftë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/71iJxiJnSqQ

 • Popular Tut Part 1 (2015)

  Tut Part 1 (2015)

  nga Admin Shtuar 478 Shikime / 0 Likes

  Biografi. Seritë flasin për Tutankhamen, faraonin më të ri që ka mbretëruar ndonjëherë mbi Egjipt. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XhV28D4Fi04

 • Popular Temple (2017)

  Temple (2017)

  nga Admin Shtuar 432 Shikime / 0 Likes

  Tre turistë amerikanë ndjekin një hartë misterioze në drejt një xhungle në Japoni në kërkim të një tempulli antik. Kur shpirtrat u zënë kurth, aventura e tyre kthehet në një mankth

 • Popular 6 Days (2017)

  6 Days (2017)

  nga Admin Shtuar 337 Shikime / 0 Likes

  Kur ambasada iraniane në Londër sulmohet nga njerëz të armatosur, i takon një grupi ushtarësh shumë të trajnuar të përgatiten për një bastisje si asnjë lloj tjetër. Shkarko Filmin https

 • Popular Flags of Our Fathers (2006)

  Flags of Our Fathers (2006)

  nga Admin Shtuar 379 Shikime / 0 Likes

  Historitë jetësore te gjashtë burrave që ngritën flamurin në Betejën e Iwo Jima, një pikë kthese në Luftën e Dytë Botërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SZcGf0jTgKE

 • Popular Enemy at the Gates (2001)

  Enemy at the Gates (2001)

  nga Admin Shtuar 341 Shikime / 0 Likes

  Historia e vertete e dy snajperave ruse dhe gjermane qe luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u perpjekur per te eleminuar njeri – tjetrin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/o5MjKZwmxiY Shkarko Ti

 • Popular A Royal Affair (2012)

  A Royal Affair (2012)

  nga Admin Shtuar 573 Shikime / 0 Likes

  Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur,bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë njërevolucion që ndryshon një komb përg

  Featured
 • Popular We Were Soldiers (2002)

  We Were Soldiers (2002)

  nga Admin Shtuar 539 Shikime / 1 Likes

  Historia e betejës së luftes më të madhe Amerikane nëVietnam , në mes të dy paleve duke luftuar deri në vdekje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/E38b3UX-qts Shkarko Titrat https://openload.co/f/melsRUSNWUo

  Featured
 • Popular Hotel Rwanda (2004)

  Hotel Rwanda (2004)

  nga Admin Shtuar 460 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e jetës së Paul Rusesabagina, menaxheri i hotelit që strehoi mbi një mijë refugjatë gjatë luftës së tyre ndaj ushtrisë së Hutu-së në Ruandë. Shkarko Filmin

 • Popular Anthropoid (2016)

  Anthropoid (2016)

  nga Admin Shtuar 1,581 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetë të operacionit Antropoid, misioni i luftës L.II.B për të vrarë drejtorin e SS, Reinhard Heidrik, arkitektin e Zgjidhjes Përfundimtare dhe njeriut

  Featured
 • Popular Testament of Youth (2014)

  Testament of Youth (2014)

  nga Admin Shtuar 435 Shikime / 0 Likes

  Historia e një gruaje britanike gjatë luftës së parë botërore dhe mënyra e saj për të përballuar barrën e madhe të luftës në dashuri, shoqëri dhe familje. Shkarko Filmin https://op

 • Popular Capsule (2015)

  Capsule (2015)

  nga Admin Shtuar 485 Shikime / 0 Likes

  Gaj është një pilot britanik, i cili qëndron në krye të një misioni në hapsirë. Ai është trajnuar për tre vjet dhe tani ndodhet i vetëm në hapsirë, me një anije që nuk fu

 • Popular Black Hawk Down (2001)

  Black Hawk Down (2001)

  nga Admin Shtuar 1,994 Shikime / 2 Likes

  Frymezuar nga ngjarjet e vërteta. 123 ushtar të zgjedhur amerikan do ti kapi 2 nënkolonelSomales, të cilet gjinden në një situat të rënd të luftes duke luftuar me shum civil Somales. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular Last Days in the Desert (2015)

  Last Days in the Desert (2015)

  nga Admin Shtuar 805 Shikime / 1 Likes

  Një kapitull i imagjinuar prej 40 ditëve të agjërimit dhe lutjes së Jezusit në shkretëtirë. Në rrugën e tij jashtë vendit të shkretë, Jezusi lufton me Djallin mbi fatin e një familjeje

  Featured
 • Popular Selma (2014)

  Selma (2014)

  nga Admin Shtuar 740 Shikime / 0 Likes

  “Selma: Rruga Për Lirinë”, një film që tregon për marshimin e dr. Martin Luther King dhe betejën e tij për të fituar të drejta të barabarta për të gjithë qytetarët në v

  Featured
 • Popular The Flowers of War (2011)

  The Flowers of War (2011)

  nga Admin Shtuar 729 Shikime / 0 Likes

  Një perëndimor gjen strehim me një grup femrash në një kishë gjatë përdhunimit të Nankingut nga japonezët në 1937. Duke aktruar si prift, ai tenton t'i sigurojë femrat. Shkarko Filmin https://ope

  Featured
 • Popular The Tiger: An Old Hunter’s Tale (2015)

  The Tiger: An Old Hunter’s Tale (2015)

  nga Admin Shtuar 1,082 Shikime / 0 Likes

  Ndërkohë që mbretëria e Koresë është nën sundimin e Japonisë, një gjahtar i vjetër dhe i ekperiencuar sfidohet nga gjuajtja e tigrit të fundit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/PXSoSDvhXnk

  Featured
 • Popular Saving Mr. Banks (2013)

  Saving Mr. Banks (2013)

  nga Admin Shtuar 595 Shikime / 0 Likes

  Autorja P.L. Trevërs fillon të reflektojë mbi fëmijërin e saj pas takimit të padëshirueshëm me Uollt Disnei, i cili kërkon të përshtas librat e saj të Meri Popins për ekranin e madh. Shkarko

 • Popular The Last Samurai (2003)

  The Last Samurai (2003)

  nga Admin Shtuar 939 Shikime / 0 Likes

  Një këshilltar ushtarak amerikan përqafon kulturën Samurai për të cilën ai ishte punësuar për ta shkatërruar pasi ai zihet robë në luftë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/y9SMhSsNzVo Shk

  Featured
 • Popular Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 10 (I Fundit)

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 0 Likes

  Dita e Kurultai ka mbërritur, duke i dhënë formë fatit të Kublai si një Khan. Ahmed bën ndalesën e tij të fundit, dhe Marco mëson një të vërtetë të tmerrshme. Shkarko Filmin https:

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 9

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 9

  nga Admin Shtuar 278 Shikime / 0 Likes

  Besnikëria e Markos vihet në dyshim dhe Kublai duhet të vednosë çfarë të bëjë me të. Ndërkohë, Sidao përsëri po bën lojën e tij Mantis brenda mureve të Xiangiangut. Shk

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 8

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 8

  nga Admin Shtuar 235 Shikime / 0 Likes

  Besnikëria e Marcos ndaj Kublai po vihet në provë si asnjëherë më parë. Lëvizjet guximtare të Mei Lin, hedhin planet e Ahmedit në kaos. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xNe22rJhIqY

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 7

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 7

  nga Admin Shtuar 223 Shikime / 1 Likes

  Marco dhe 100 syshi marrin përsipër një mision të rrezikshëm për t'u infiltruar në qytetin me mure të Xiangyang, ndërkohë që kryetari përpiqet të mbajë fuqinë në duart e tij.

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 6

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 6

  nga Admin Shtuar 296 Shikime / 0 Likes

  Rebelët bëjnë disa sulme në jug, gjë që çon në ndryshim të planeve të Khanit. Marco përpiqet të zbulojë kush fshihet pas komploteve të ngjarjeve të fundit. Shkarko Filmin https:/

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 5

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 5

  nga Admin Shtuar 255 Shikime / 0 Likes

  Rebelët bëjnë disa sulme në jug, gjë që çon në ndryshim të planeve të Khanit. Marco përpiqet të zbulojë kush fshihet pas komploteve të ngjarjeve të fundit. Shkarko Filmin https:/

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 4

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 4

  nga Admin Shtuar 246 Shikime / 0 Likes

  Sfida për fronin përshkallëzohet kur dy bijtë e Kublait janë në rrezik. Larg, një tjetër damar i Khanit vjen në jetë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MpiynHfkttU

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 3

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 3

  nga Admin Shtuar 274 Shikime / 0 Likes

  I shqetësuar nga ngjarjet e fundit, Kublai udhëton me Marcon në mal për përgjigje. Perandoreshë Chabi merr masa për të siguruar një trashëgimtar për Khan. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ivv5Y9OY

 • Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 2

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 2

  nga Admin Shtuar 283 Shikime / 0 Likes

  Marko i dorëzon Kublait perandorin e vogël të Kinës. Kaidu bisedon me Princin Nayan për të siguruar votën dhe mbështetjen e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jbMXughw6uU

 • Popular Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 1

  Marco Polo | Sezoni 2 Episodi 1

  nga Admin Shtuar 431 Shikime / 0 Likes

  Pas rikthimit në kujtesën e të riut Kublai Khan duke marrë mësime nga gjyshi i tij, shohim Kublain në shtëpi duke përmbushur rolin e tij, rishikimin e problemeve tregtare si dhe njëkohësisht, përgatit

 • Popular For Greater Glory: The True Story of Cristiada (2012)

  For Greater Glory: The True Story of Cristiada (2012)

  nga Admin Shtuar 376 Shikime / 2 Likes

  Film për luftën e kryengritësve të cilët luftonin për lirinë e besimit, e cila ishte mohuar me ligj nga presidenti i Meksikës. Kjo quhej lufta e të Krishterëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/zHC-I

 • Popular Gangs of New York (2002)

  Gangs of New York (2002)

  nga Admin Shtuar 1,160 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pesë Pikeshit të New York City i cili kërkon hakmarrje kundër Bill kasapit, vrasësit të babait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/35l05Q3XRB0

  Featured
 • Popular The Colony (2015)

  The Colony (2015)

  nga Admin Shtuar 833 Shikime / 1 Likes

  Kërkimi i dëshpëruar i një gruaje për të dashurin e saj të rrëmbyer që e tërheq atë në Koloninë famëkeqe të Dignidad, një sekt prej të clit askush nuk ka shpëtuar do

  Featured
 • Popular Munich (2005)

  Munich (2005)

  nga Admin Shtuar 484 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historin e vërtetë të pas shtatorit të zi, në lidhje me pesë burra të zgjedhur për të eliminuar përgjegjësit e asaj dite fatale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DXfXPMzRiH0

 • Popular Admiral (2008)

  Admiral (2008)

  nga Admin Shtuar 1,579 Shikime / 2 Likes

  Historia e admiralit Aleksandr Kolchak që i mbeti besnik betimit të tij ndajë perandorit rus dhe luftoi kundër sundimit bolshevik pas Revolucionit të tetorit 1917 . Shkarko Filmin https://openload.co/f/4XNYr3gs-2Q Shkarko Titrat h

  Featured
 • Popular The Last King of Scotland (2006)

  The Last King of Scotland (2006)

  nga Admin Shtuar 983 Shikime / 1 Likes

  Bazuar ne ngjarjet e diktatorit brutal te Ugandes Idi Amine ! Regjimi i tij diktatorial i treguar sipas “doktorit ” te tij gjate viteve 1970-tes . Shkarko Filmin https://openload.co/f/g-kDjciSrsw/

  Featured
 • Popular Defiance (2008)

  Defiance (2008)

  nga Admin Shtuar 739 Shikime / 0 Likes

  Vëllezërit hebrik të pushtuar nga nazistët e Evropës Lindore shpëtojnë duke ikur në pyjet Belarussian, ku ata bashkohen me luftëtarët e rezistencës ruse dhe përpiqen për të ndërtua

  Featured
 • Popular Schindler's List (1993)

  Schindler's List (1993)

  nga Admin Shtuar 1,459 Shikime / 0 Likes

  Në Poloni gjatë Luftës së Dytë Botërore, Oskar Schindler gradualisht fillon të shqetësohet për fuqinë punëtore të tij çifute, pasi përjeton persekutimet e tyre nga nazistët. Ky f

 • Popular The Finest Hours (2016)

  The Finest Hours (2016)

  nga Admin Shtuar 2,800 Shikime / 2 Likes

  Bazuar në një histori të vërtetë. Në 18 Shkurt të vitit 1982 një stuhi e madhe e ndan cisternën Pendëllton në dy pjesë, duke mbajtur brenda më shumë se 30 marinarë. Pavarësish

  Featured
 • Popular Bel Ami (2012)

  Bel Ami (2012)

  nga Admin Shtuar 1,864 Shikime / 1 Likes

  Ky filëm pasqyron rrijten e fuqisë së një të riu në Paris nëpërmjet manipulimit të tij të grave më me pushtet dhe më me ndikim në qytetin e Parisit. Shkarko Filmin http://abinitio.me/5j2rS S

  Featured
 • Popular The Normal Heart (2014)

  The Normal Heart (2014)

  nga Admin Shtuar 3,103 Shikime / 0 Likes

  Një aktivist mundohet të rrisë ndërgjegjësimin përsa i përket SIDA-s gjatë fillimit të viteve 1980. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1P2a7GZ6k6Y

  Featured
 • Popular My Way (2011)

  My Way (2011)

  nga Admin Shtuar 1,399 Shikime / 0 Likes

  Frymezuar nga nje histori e vertete. Qershor Shik punon per fermen e gjyshit Tatsuo se, ndersa Koreja e kolonizuar nga Japonia. Shkarko Filmin http://abinitio.me/NZbeL Shkarko Titrat http://abinitio.me/yi9Vw

  Featured
 • Popular Queen of the Desert (2015)

  Queen of the Desert (2015)

  nga Admin Shtuar 1,156 Shikime / 1 Likes

  Një film nga Werner Herzog, me Nicole Kidman, Rober Pattinson, James Franco, Damian Lewis. Filmi tregon historinë e Gertrude Bell, një personazh që ekzistonte vërtet, me jetën e pasur dhe aventuriere, në fillim të s

  Featured
 • Popular Ironclad (2011)

  Ironclad (2011)

  nga Admin Shtuar 1,832 Shikime / 0 Likes

  Ne shekullin e 13, ne Angli, nje grup i vogel kaloresish luftojne per te mbrojtur keshtjellen e Roçesterit nga mbreti tiranik Xhon. Shkarko Filmin http://abinitio.me/n0adL Shkarko Titrat http://abinitio.me/Ig4sn

  Featured
 • Popular Hero (2002)

  Hero (2002)

  nga Admin Shtuar 1,286 Shikime / 3 Likes

  Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve. Shkarko Filmin http://abinitio.me/k41zY Shkarko Titrat http://abinitio.me/yp9q6

 • Popular Monk Comes Down the Mountain (2015)

  Monk Comes Down the Mountain (2015)

  nga Admin Shtuar 964 Shikime / 1 Likes

  Një murg i ri Taoist, tepër i aftë i quajtur Hi Anksia, i është kërkuar nga mjeshtri i tij që të largohet kur mungesa e ushqimit i kanoset tempullit në majë të malit ku ai jeton dhe... Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Ao The Last Neanderthal (2010)

  Ao The Last Neanderthal (2010)

  nga Admin Shtuar 1,953 Shikime / 0 Likes

  Aventuraepike e Ao, Neatërdalit të fundit, i cili vendos të largohet dhe të udhëtojë nga veriu në jug, kur gruaja e tij, fëmija dhe gjithë fisi i tij vriten. Në udhëtimin e tij të vështir&eu

  Featured
 • Popular Anonymous (2011)

  Anonymous (2011)

  nga Admin Shtuar 848 Shikime / 0 Likes

  Teoria që në fakt ishte Edward de Vere, Konti i Oksfrod-it, i cili shkroi shaqjet e Shekspirit. Ngjarjet zhvillohen gjatë sundimit të mbretëreshës Elizabeth I dhe rebelimit Essex kundër saj. Shkarko Filmin http://abiniti

  Featured
 • Popular Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2011)

  Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2011)

  nga Admin Shtuar 1,434 Shikime / 0 Likes

  Shtate vjet pas vdekjes se Chen-Zhen, i cili u qellua pasi zbuloi se kush ishte vrasesi i mjeshterit te tij, nqe qytet vjen nje i huaj i cili miqesohet me nje bos droge vendas… Shkarko Filmin http://abinitio.me/RFfwb

  Featured
 • Popular Downfall (2004)

  Downfall (2004)

  nga Admin Shtuar 4,474 Shikime / 2 Likes

  Traudl Junge, sekretarja e fundit e Adolf Hitlerit, tregon për ditët e fundit të diktatorit nazist në bunkerin e tij në Berlin në fund të Luftës së Dytë Botërore. Shkarko Filmin http://abinitio.me/pAn

  Featured
 • Popular Emperor (2012)

  Emperor (2012)

  nga Admin Shtuar 2,291 Shikime / 0 Likes

  Me dorëzimin e Japonisë në fundin e luftës së dytë botërore, Gjeneral Fellërsit i është caktuar detyra të vendosë nëse Perandori Hirohito do të varet si një kriminel lufte apo jo.

  Featured
 • Popular 12 Years a Slave (2013)

  12 Years a Slave (2013)

  nga Admin Shtuar 1,189 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë dhe e dhimbshme e Solomon Northup një zezak i lirë nga veriu i New York-ut i cili rrëmbehet dhe shitet si skllav. Shkarko Filmin http://abinitio.me/XMzU9

  Featured
 • Popular Elizabeth: The Golden Age (2007)

  Elizabeth: The Golden Age (2007)

  nga Admin Shtuar 1,371 Shikime / 2 Likes

  Mbretëresha Elizabeth vazhdon me kriza të shumta në fund të mbretërimit të saj, duke përfshirë intrigat e gjykatës, një komplot për vrasje, Armatës Spanjolle, dhe zhgënjimet romantike. Shkar

  Featured
 • Popular 9th Company (2005)

  9th Company (2005)

  nga Admin Shtuar 695 Shikime / 0 Likes

  Filmi më fitimprurës i Rusisë post-komuniste deri tani, KOMPANIA E 9-të është një film lufte i ditëve moderne që mund të krahasohet me filmat më të njohur hollivudianë. Më 1988, një

  Featured

Kategorit

RSS